אם אנו לובשים את זה על החזה, זה מזהיר מפני הצורך לשחזר את האמונות הפרימיטיביות שאנו מרחיקים. אם אנו רואים את זה על הרצפה, אז החלום הזה מודיע שהגיע הזמן שבהחלט עלינו לבחור לאן לכוון את חיינו….

בעיות ייפתרו. סימן טוב ואושר….

…לחלום על צלבה אחת או יותר היא אזהרה כי סבל מתקרב מסיבות שונות, לאו דווקא נגרמות על ידי החולם (אסונות טבע, שריפה וכו '). לחלום על אחד או יותר אנשים הנושאים צלב, אולי לקחת אותו לבית קברות, מציע שבקרוב מישהו ייגש לעזרה. לחלום על צלב הוא סמל לבעיות הקרובות ומשפיעות על כמה אנשים, כולל החולם. לחלום על נשיקת צלב בכבוד מצביע על כך שבעתיד המיידי יתעוררו בעיות אך ניתן יהיה לסבול אותם. כשאישה חולמת להחזיק צלב זה מעיד שהיא מקבלת בשלווה את החיים שיש לה, שמושכים את ההבנה והחיבה של חבריה….

…לחלום על קבר, מלבד להיות לא נעים זה סימן רע, כי זה לא אומר מוות, אלא בריאות לקויה, עסקים רעים, מזל רע, מצוקות ובעיות. חולמים על קברים חדשים מכריזים כי תיפגעו משגיאות של אנשים אחרים. כשאישה חולמת להיות בתוך קבר, למצוא אותו כמקום היחיד למנוחה, זה סימן שהיא תהיה עם אכזבה או עצב בגלל חברים שהיא האמינה שהם נאמנים לה. זה גם רומז שיהיו לה קשיים ובעיות רגשיות. לחלום על אחד שמסתכל בקבר או בקריפטה עולה כי יהיו עימותים חברתיים מרובים, עסקים או אובדן חברות וכמה אי-אהבות. אם אתה מסתכל על קבר נטוש ממרחק מסוים פירושו שיהיו קשיים של משפחה וחברים, מה שיגרום לעצבות ולמרירות. לחלום על ביקור בקברים אחרונים פירושו שיש כמה סיכונים מסביב, אז צריך להזהיר אותך. הליכה בין קברים מכריזה על מות בן משפחה או חבר קרוב מאוד. במקרה של נישואים קרובים, זה לא יהיה מאושר, לפחות בהתחלה. לחלום להסתכל לאדם מוכר בתוך קבר מכוסה אדמה, למעט ראש, פירושו שהאדם נמצא בבעיה קשה ומסיבה כלשהי האדם עשוי לסבול מאותן בעיות, אולי נגרמות על ידי אותו אדם בקבר. לחלום על איסוף גופה לקבורה, אבל אז הגופה כבר לא שם, זו אזהרה כי יריבים מתרגלים לפגוע בך. לחלום על התבוננות בקבר משלך הוא סימן לכך שיריבים מנסים למנוע ממך להשיג יותר הצלחה מזו שכבר יש לך. לחלום על קבר נטוש עם מעט פרטים של שמחה, כמו פרח טרי, או משהו המעיד על ביקור לאחרונה, פירושו שהפס הלא טוב שעובר עליך עומד להסתיים, מפנה מקום לשמחה, ציפיות ותקוות חדשות. לחלום על חפירת קבר תוך כדי הצרה לאנשים אחרים, עולה כי התנהגויות פסולות או חוסר שיקול דעת יכולים ליצור איבה. אם תסיים את הקבר בחלום, המשמעות היא שאויבות פשוטות יהפכו לאויבים רציניים. אם זה קורה באור השמש, זה אומר שיהיו פתרונות לבעיות. אם אתה הגופה בתוך הקבר זה אומר שאתה נמצא בדיכאון קשה, עצב וייאוש, שיש להילחם בהם. לחלום על מאוזוליאומים הוא סימן למחלה ולמוות של אדם אהוב, במקרים מסוימים. לחלום שאתה בתוך קבר זו אזהרה מפני מחלה קרובה….

…לחלום שאתה עם מישהו ופתאום אותו אדם מפנה אליך את הגב ומתרחק במהירות, מעיד על כך שאתה מוקף בקנאה, בקנאה, טינה, נקמה ושמישהו מנסה לפגוע בך. לחלום על הגב העירום של מישהו, מאיש או אישה, זה אומר שאתה מאבד אנרגיה ונמצא בסיכון לסבול ממחלה קשה או לאובדן רכוש (כסף, רכוש וכו '). לחלום שאתה רואה את הגב שלך הוא סימן רע, וגרוע מכך אם אתה פצוע, זה מצביע על כך שמי שמתיימר להיות חברים שלך יפגע בך בקרוב….

…חלום של חקלאי מעיד על אזהרה שאתה מפנה מחוקי טבע. אם החקלאי נוטע, זה מצביע על כך שאתה צריך להיות מוכן לרכוש ידע, אשר יועיל בעבודתך….

…מודה: הבל וגאווה. לקיים מיסה: שמחה ונאמנות. מתן צלב את שמני ההולי, פירושו כבוד ופיוס….

…חרבות או חרבות מסמלות את האומץ והעוצמה. כשאנחנו רואים את זה באופן מלא, זה מאשר את הערך שלנו ומבטיח לנו כוח, ואם כבר יש לנו את זה, הצלחה ומעמד חברתי. אם ליד החרב יש מאזני משקל, זה מסמל את הצדק שתבצע באמצעות מעשים ומילים. אם בחלום שלנו ההתמקדות היא בסגירת החרב החרב הופכת לצלב. (צלב: אם אנו ממשיכים על החזה מזהיר אותנו מהצורך לשחזר את האמונות הפרימיטיביות שאנו משאירים מאחור. אם אנו רואים בשטח החלום הזה מודיע שהגיע הזמן לבחור בהחלט לאן לכוון את חיינו.) אם מה שבולט הוא הלהב בעל הפיפיות: אם הלהב חד ונוצץ, אז המילים שלנו ישכנעו. אם הוא לקוי או קצר, זה מגלה חוסר רהיטות. אם זה כבד ומסורבל, זה מצביע על כך שאנחנו מבטיחים את מה שאנחנו לא יכולים להגשים. בהקשר מיני ההובלה מייצגת גברים ונדן – נשים….

משמעותו זהה ל~צלב ~.