עסקים לא פוריים, הליכים ארוכים ומסורבלים, עצלות ועקשנות.

מסמל אריכות ימים והגנה.

זה מייצג נאמנות וחיבה. אם הם ישוחררו, אז הכל ילך לפי התוכנית. אם הם כלואים אותם, זה מסמל אהבה ממורמרת ואומללה….

…כשאתה חולם על צבים, זה בדרך כלל מנבא הרמוניה מושלמת בין בני זוג ובין רווקים. ציפור זו מבשרת הבטחות מחמיאות שייערכו בקרוב….

…כשאתה חולם על צבים, זה מסמל שהעניינים שלנו נעים לאט מאוד, אבל משהו לא צפוי יאיץ אותם וייצר יתרונות. כשאתה חולם לאכול תבשיל צבים, זה מייצג את העובדה שתעסוק בתככים בין המתחרים. עם זאת, לא תסבול מהנזק. למרות שבפרשנות החלומית המזרחית הצב זוכה לסמליות קוסמולוגית של עושר יוצא דופן והוא מוגבה לחיה מקודשת. בקרב האנשים המערביים הצבים מסמלים אריכות ימים והגנה על חייהם הארוכים ויכולתם ליפול חזרה בתוך עצמם, מסתתרים מכל הסכנות….

זה מייצג את כל מה שעלינו להתגבר על מנת להשתחרר ולהרחיב את האישיות שלנו.

…לחלום שענק תקף אותך מצביע על כך שאתה עובר בעיות חמורות וחווה מכשולים. אם הענק שולט בהתקפה זה מרמז על הפסדים, אך אם החולם הוא זה ששולט, אז זה מעיד שהוא / היא תצליח בתוכניות שלו….

…אם אתה רואה ענק בחלומות שלך אולי אתה מרגיש מעט בחלק מסוים בחיים שלך. אם אתה הענק, זה אומר ההפך, אם כי תצטרך לנתח בקפידה את התחושות שמלוות את החלום ההוא. יש מחברים הטוענים כי לחלום על ענקים מייצגים את כל מה שעלינו להתגבר על מנת לשחרר את עצמנו ולהרחיב את אישיותנו….

חלומות ענק הם סמלי שגשוג, אירועים משמחים והישגים גדולים.

…לחלום מול עכביש ענק ונורא מעיד על סוף פס רע ותחילת זמנים טובים יותר. עם זאת, אם העכביש יצליח לנשוך אותך, הרצף הרע ימשיך. לחלום לברוח מעכביש גדול עולה כי יהיו אובדן ואי נוחות כתוצאה מחוסר אנרגיה ואופי לטיפול בבעיות שלך. לחלום על הריגת עכביש מצביע על כך שיש לך סיכויים להצליח, אך אם העכביש מחיה ומתקף, (אך הוא לא עוקץ אותך) הוא מכריז על נוכחותם של אויבים מסוכנים. לחלום על עכביש אחד או יותר מצביע על כך שאם אתה נזהר מספיק בזמן שאתה עושה את הדברים שלך, תשיג יתרונות משמעותיים. לחלום על עכבישים השוזרים את קורי העכביש שלו, עולה כי אתה נמצא בסביבה בטוחה ומאושרת. לחלום להרוג עכביש אחד או יותר מצביע על כך שעסק כלשהו שיש לך, בן משפחה או קרוב משפחה ייעלם לאט מחייך. לחלום שננשך על ידי עכביש מכריז על הסיכון להיות קורבן לרכילות ולהפסדים מהותיים. לחלום לראות עכבישים תלויים מהתקרה ולהיות סביבך הוא סמל לתנאים נוחים להוציא לפועל כל דבר שחושבים עליו. אמנם, ישנם מתנגדים שמחכים להזדמנות לפגוע בך. לחלום על עכביש כרוך בהסתברות לפתוח במערכת יחסים או בעסק שעליכם להיות זהירים מאוד. לחלום על עכביש גדול וקטנה שהולכים לכיוונך זו הכרזה על הצלחות בולטות, אך אם אחד מהשניים ינשך אותך, זה יהיה להפך. חולמת על עכביש רעיל, מודיעה שחלק מהיריבים או החברים הצבועים מבקשים לפגוע בך, אך אם הוא יהרוג אותך, תנצח את אויביך….

…לחלום על נתיב אחד או יותר, בדרך כלל עולה כי לחולם יש דאגה מתמדת בגלל תנאים מפוקפקים הנמצאים בענייניו, עסקיו, אהבתו וכו ', המייצר רצון מתמיד לבצע שינויים בחייו. ההסתברות לשינויים אלה מופיעה כמעט תמיד באותו חלום המראה את הקשיים או המתקנים לעשותם. לדוגמא: שביל גדול, ארוך ונקי, קל לניווט, מעיד שהכל בסדר בחייו של החולם ושהוא יישאר כך זמן מה. נהפוך הוא, שביל צר, בוצי, סלעי וקשה לניווט מעיד על שפע של בעיות, מה שמעיד שהשינוי הרצוי לא יהיה קל או מיידי. שביל שנראה חסום לפתע על ידי חומה או על ידי כל מכשול אחר כמו סלע ענק, או שפשוט לא מסתיים, מצביע על כך שאסור לצפות להצלחה בשינוי הרצוי, מכיוון שהבעיות יהיו גדולות יותר ובלתי אפשריות לפתרון . חלום כזה מרמז כי יש לשנות טקטיקות וכן מטרות ואף סיבות, ולכן יש לבצע סקירה כללית של ענייני החולם, שלרוב דורשת זמן וסבלנות. לחלום על כמה מסלולים שחוצים, מצביע על כך שאין ביטחון עצמי וזה ימנע מהחולם לנצל הזדמנויות המוצגות. לחלום על שביל אחד או יותר, מדרכות, כבישים וכו ', מציין טיולים קרובים. לחלום ללכת ולצפות על נתיב לא ידוע אחד או יותר, עולה כי החולם יצטרך לטפל בקרוב בבעיות חדשות והזמן יאבד עם פעולות חדשות מסוימות. לחלום על דרך מגודרת עם עצים ופרחים יפים מעיד על כך שהחולם קרוב להתקרב להצלחה במה שהוא התחייב. לחלום על נתיב יפה בחברת מספר אנשים מעיד על שמחה ושגשוג בבית. אם החולם, הגבר או האישה, עומדים להתחתן, זה מעיד על אושר עם האחר המשמעותי שלהם. לחלום על אבידה בדרך לא ידועה עולה כי נעשות טעויות המסכנות את מה שהושג, וייתכנו כשלים ואבידות חמורות. לחלום על הליכה בדרך אבנית צרה מכריז על בעיות וקשיים שכדי להיפתר, דורשים הרבה מסירות ועבודה. לחלום שהדרך אבדה מעיד על בלבול נפשי, מה שמסביר את הבעיות שעובר החולם. חולמים ללכת בשביל קל, מרופד בעשב ירוק ופרחים בשפע, רומז כי כל ענייני החולם עוברים כשורה ובקרוב יגיעו להצלחה. לחלום ללכת בלילה חשוך בדרך לא ידועה מעיד על כך שהחולם מתערב בעניינים מסוכנים שעלולים להוביל לבעיות חמורות. כשאישה חולמת ללכת בזריזות זה רומז שהיא מייחלת למשהו שקשה לרכוש, אבל בסופו של דבר תקבל את זה. הליכה בשביל או שביל צר בדרך כלל פירושה שהחולם ינהל רומן רומנטי עם אדם נשוי….

…ברק ענק פירושו תקווה חדשה. ברק נמוך פירושו מחלה ותסיסה….