…כשאישה מביטה מבעד לכוס בחלומה, על כמה גברים שאינם בעלה או מאהבה, הדבר מעיד על כך שהתנהגותה אינה מאוד כנה מה שיוביל לכבוד. לחלום על עצמך להסתכל מבעד לקריסטל, בדרך כלל אומר שזמנים רעים ואובדן תקווה מגיעים. לחלום שיש פרצוף אחר ליד עצמך בכוס או במראה, מציע שהחולם מנהל חיים כפולים, מה שיוביל אותו לצרות. לחלום על ניפוץ משקפיים, למשל דלתות או חלונות, עשוי להציע שהתוכניות, הכוונות או הפרויקטים שלך ייכשלו. אם יש שבור זכוכית בחלום, זה כמעט תמיד אומר שנקבל חדשות עצובות. לחלום על קבלת חפצי זכוכית חתוכים מראה על ההצלחה הקרובה, ובמקרים מסוימים הכבוד אם אתה מעורב בפעילויות אמנותיות. מתן חפצי זכוכית חתוכים לאחרים פירושו השפלה עצמית שתוביל לכישלון. לחלום להסתכל דרך כוס לאנשים העובדים מציע שתקבל את העבודה או העסק שחיפשת, אך אם הזכוכית נראית עמומה, מלוכלכת וכו ', הסיכויים שלך יפחתו. לחלום על טיפול בזכוכית שטוחה, כמו ויטראז'ים, עולה כי אתה מעורב בעניינים או עסקים שאינם חוקיים עם סיכון לאובדן. אם בחלום הכוס נשברת, אז זה אזהרה להפסדים לטווח קצר. לחלום על עצמו שמדבר עם מישהו דרך כוס, מעיד על מכשולים חמורים כדי להשיג מטרות לטווח הקצר….

…לחלום על זכוכית מתפרש כסמלי של קשר אירוסין או נישואין בקרבת מקום. אם בחלום הכוס מלאה במים, אז זה בדרך כלל אומר משפחה גדלה. אם הכוס מלאה ביין, זה אומר נחמה לצערנו. אם הוא מלא בבירה, הוא מנבא נסיעה קצרה. כוס מלאה במשקאות חריפים מעידה על קשרי אהבה חסרי תוחלת. לחלום על כוס שבורה מסמל עסק משגשג והוא תמיד סימן לאושר ומזל….

זכוכית מגדלת פירושה שעליכם להעריך את הפרטים המהווים את הפרויקטים העתידיים שלכם בערכם הנכון.

…אם הוא מלא אז המשמעות של חלום זה קשורה לתוכן הנוזלי ולשימוש שנעשה בו. הבטחות ריקות צער וצער וגם נפרדות רגשית, שבורה….

…חלום לראות או להשתמש בזכוכית מגדלת מצביע על כך שצריך לבחון משהו ולבחון אותו מנקודת מבט קרובה יותר. העריך את הערך האמיתי של כל אחד מהפרטים התואמים את הפרויקטים העתידיים שלך….

לחלום על משקפיים מגדילים, במיוחד אם הם בעלי הספק גבוה, זה אומר שאין לך מושג ברור או שאתה קצת חסר ביטחון לגבי מה שאתה רוצה. כשאישה חולמת עם מגדיל אחד או יותר, זה מרמז שהיא רוצה להתבלט בחברה, אבל היא לא יודעת איך….

כוס ריקה – חברות אבודה. כוס מלאה – אושר ושפע….

…איש עסקים שחולם להיות בחנות חרס או בחנות זכוכית בה כל הסחורה ריקה, מהווה אזהרה לעסקים רעים. מצד שני, כאשר המדפים מלאים בחתיכות שמוכנים למכירה זה מרמז על עסקים טובים בתקופה הקרובה. לחלום להסתובב בשלווה ולבהות בחפצים בחנות כלי זכוכית עולה כי על החולם לנתח בקפידה את כל העניינים שיש לחולם כדי למנוע סיבוכים או אובדן. כשאישה חולמת ללכת בשלווה בחנות כלי זכוכית או קדרות זה מעיד שהיא שואפת לקבל בית טוב עם צוות יעיל לשירותה. כשאישה חולמת על עובד בחנות זכוכית שמנקה ומסדר מחדש חפצים על המדפים, הדבר מעיד על כך שהיא חפצה שבעלה (בעתיד או בהווה) הוא גבר שנזהר בעסקים ובכל מה שהוא עושה. לחלום על חפצי קרמיקה שבתוכם נוזל שקוף פירושו שהשגשוג ממנו נהנה החולם נובע מאנשים ישרים סביב החולם. לחלום על חפצי קרמיקה שבורים וחסרי תועלת הוא אזהרה מפני שינויים צפויים במצב הבריאותי או הכלכלי. חולם על חפצי קרמיקה ריקים או חימר רגיל, רומז כי התנהגותו הרעה של החולם מגעילה אנשים הסובבים את החולם. לחלום על שתיית יין מעלילה מחימר מעיד על בריאות טובה וחסכון טוב, אך אם למשקה יש טעם לא נעים, אזי אזהרה שבקרוב יהיו נסיגות. אם במהלך החלום מופיע סיר שאין בו שום דבר מיוחד, זה אומר שבקרוב יהיו חדשות על אדם אהוב….

…למעט לחלום על זכוכית שבורה או מיכל אחר מלא בשמן, שמבשר על חוסר מזל, השמן תמיד מבטיח הצלחה ושגשוג, גם כשהשמן מלוכלך או נמרח ניירות, בגדים או חפצים אחרים, ובמקרה כזה שגשוג כזה יהיה מושגת באמנויות רעות. החלום הטוב ביותר נאמר שהוא נשפך שמן על הראש, מה שאומר שנגבה מעל עמיתינו….

לחלום על אובדן יכולת הדיבור באמצעות מחלה או פגיעה בפה יש סמליות של איום על עצמאותנו.

…אם אנו רואים פה גדול, זה מראה שאנחנו מדברים יותר מדי. דפורמציה בפה מזהירה אותנו מפני מחלה אפשרית. פנים נפוחות מתייחס לאנוכיות. פנים עם ראש הפוך מעידות על רעיונות קדומים, דעות קדומות….

…מסמל את יכולת הביטוי והתקשורת שלנו עם אחרים. זו הסיבה שכל החלומות שבהם אנו נמצאים בפה סגור, מכוסה וכו ', מראים לנו את הפחד להודיע ​​על מחשבותינו, ואנחנו ניקח בחשבון את זהותם של האנשים האחרים המופיעים בחלום בכדי לנתח מהו את המצב המדכא אותנו….

…לחלום על גביש, לא משנה הצורה, הוא בדרך כלל סימן רע. בחלום על חפצי קריסטל שמצויים לפי סדר, רומז שענייני החולם אינם פעילים מה שהופך אותם לשבירים והם מחכים שמשהו לא נעים יקרה. אם אובייקטים מופיעים באי סדר וחלקם נשברים, זו הודעה כי זמנים לא טובים מתקרבים וענייניו העסקיים של החולם יסבלו במהרה מהפרעות ואף הפסדים. אישה שחולמת שרהיטים וכלי אוכל עשויים זכוכית, רומזת אזהרה שהיא לא אמורה לסמוך על כמה מחבריה כי הם עלולים להיות קנאים ושקריים….

…לראות מחבת בחלום מסמל את עמדותיך במצב מסוים. זה יכול לייצג גם ביקורת וכעס. אם המחבת עשויה זכוכית מייצגת דרך לצאת ממצב מביך. לראות מחבת על כיריים מייצג מלאות באהבה. זה גם מציע שעליך לקבל את ההשלכות של מעשיך….

…לחלום על מבוך פירושו שתהיה מעורב במצבים מסובכים שהם בלתי נסבלים לחלוטין. החלום להיות בתוך מבוך זכוכית או עץ פירושו תפנית בלתי צפויה של אושר, שם צפויים ייאוש ואובדן. חלום על מבוך מעיד על טעות וניתוק מהמציאות. זה משקף צרות וקשיים מכל הסוגים, למעט כשאתה מצליח להציל את עצמך ממצבים מסוג זה, המשמעות היא שתמצא פיתרון לא צפוי שיאפשר לך לעבוד על רומן מבולבל. זה גם מצביע על היכולת להגיב לאבסורד. חלום להיות במבוך בלילה או בחושך מעיד על מצב או מחלה קשים ומרה….

…מחברים רבים מצביעים על כך שגודל המיטה מדבר על החשיבות שאנו נותנים למיניות שלנו. אם המיטה חשוכה וקודרת זה עשוי להיות מבשר של מחלה, אם המיטה שבורה פירושה בעיות עם בן / בת הזוג שלנו, אם המיטה נקייה ומקושטת מאוד, זה מראה על הרצון שלנו לעדן את היחסים, ואם היא מלוכלכת ו מבולגן פירושו אי הסכמה ואי שביעות רצון מצעד מערכות היחסים האינטימיות שלנו….

…לחלום על כניסה דרך דלת פירושו שהחולם עלול להיות קורבן להשמצות מצד אויבים שממנו החולם ניסה להימלט. אם הדלת היא זו מילדותו של החולם, המשמעות היא שתהיה שמחה מיידית בעתיד. לחלום על דלת פתוחה מרמז על ניצחון באהבה. אם זו דלת של בית אחוזה, זה מצביע על הצלחה כלכלית. אם מדובר בדלת של גן, זה מעיד על כך שיהיו מסיבות וטיולים. לחלום שמישהו מנסה לנעול את הדלת שהחולם מנסה לעבור, והדלת נופלת בגלל הצירים שאינם קשורים, מציעה שמישהו יצטרך את עזרת החולם אך החולם לא יוכל לעזור למרות שהוא או אולי היא באמת תרצה. לחלום על פתיחת דלת עולה כי בקרוב יהיו פעילויות מוצלחות חדשות. לחלום על ציור דלת ישנה והרוסה חלקית, עולה כי החולם רוצה שינוי חיים בתקווה להרוויח הון על ידי השקעת מאמץ ועבודה קשה. לחלום על אנשים אחרים שעוברים דלת ללא כל קשיים פירושו שלחולם יש תסכולים בגלל מצבים שלא עוברים טוב. אם האדם, שחולם את החלום הזה, הוא פוליטיקאי, המשמעות היא שינויים שליליים. עבור אמן, ממציא או סופר זה יכול להיות שעבודתם לא תתקבל, וזה אזהרה עבורם לבדוק את הדברים שהם עשו. כאשר דלת סגורה והחולם אינו יכול לפתוח אותה, הדבר מציע שהחולם אינו בדרך הנכונה, מה שיגרום לקשיים במשפחה, בעסקים ובחברים. החלום להרוס דלת מרמז כי בקרוב לחולם יהיו כמה בעיות, כולל עם הרשויות. לחלום לשמוע מה קורה מאחורי דלת, זה מצביע על כך שחברים חברים זוממים נגד החולם, או שהחולם מנסה לעשות משהו לא בסדר. לחלום לנסות לעבור דרך דלת ולהפוך את הדלת ללא קשורה ולפגוע במישהו, יכול היה לסמן כי עצתו והמלצותיו של החולם עלולות לפגוע קשות באדם שמקבל אותן, ולכן החולם צריך לחשוב היטב לפני שהוא נותן להם. אם אישה חולמת שהיא עוברת דרך דלת במהלך לילה גשום, זה יכול להיות שהיא מתכוונת לחוות הרפתקאות מעורערות. אם לגבר יש את אותו חלום זה מסמל חסרונות והתנהגות ראויה לערעור. לדברי פרויד, כאשר לגבר יש חלום על דלת זה מסמל משהו מיני, כלומר ישנם רצונות ודחפים מיניים שלא סיפקו. לחלום לעבור דרך דלת, לא משנה צורה או גודל, עולה כי בקרוב החולם יקבל חדשות, אולי חדשות לא נעימות, הקשורות לעניינים שמטופלים. לחלום על פתיחת דלת מעידה על חוסר רצינות וכנות בפעילות החולם. לחלום על דלת סגורה ולהיות קשה לפתוח יכול להיות שישנן הזדמנויות שהתבזבזו ושהחולם לא יוכל להתאושש. לחלום לראות דלת שבורה, וגרוע מכך אם היא נופלת, עולה כי אין סיכויים להשיג את כל מה שרוצים, ולכן עדיף לחפש אפשרויות אחרות. לחלום לנסות לכפות דלת סגורה כדי לעבור דרכה, מסמל כי אין שום סיכוי להצלחה במה שחולם החולם….

…לחלום על פרסה נקייה מציע שכל העניינים שלך יסתדרו טוב, כולל העניינים הרגשיים שלך. לחלום על פרסה שבורה, חלודה, ישנה או מלוכלכת מרמז על כך שמצבים מצערים, ככישלונות ומחלות, עומדים לבוא הן לחולם והן למשפחתו. לחלום על פרסה שתלויה על גדר מרמז כי בקרוב תחווה שיפור גדול בחיים, אולי גבוה יותר ממה שרצית. לחלום שאתה במדבר ולמצוא פרסה מצביע על כך שתקבל בקרוב הטבה בלתי צפויה….

…לחלום שאתה משתמש במגרפה פירושו שאתה מתקשה לבצע את המשימה. לראות אנשים אחרים המגרפים, מעיד על כך שתהיה מאושר זמן מה. לראות מגרפה שבורה פירושו שתאונה תפריע לתוכניות שלך….

…לחלום על פורצלן נוצץ וחדש פירושו שיהיו עסקים ושגשוג מוצלחים. אבל אם החרסינה שבורה, מלוכלכת או ישנה, ​​זה יכול להיות שהכל ישתבש, אולי עם כשלים ואבידות….

…חלום זה עשוי לשקף אותנו כמי שאנחנו באמת, מי שאנחנו רוצים להיות, או לתת לנו תמונה מעוותת של המציאות. אם עצם מראה המראה מעניק לנו אי נוחות המגלה את הפחד שלנו לראות את עצמנו כפי שאנחנו מפחדים ממי שאנחנו. אם הדימוי המשתקף טוב יותר מהמציאות, זה השתקפות של פינוק עצמי ונרקיסיזם. אם התמונה לא נעימה זה אותו חלום שמגלה את הפחד שלנו. אם יש מראה שבורה או שהמראה נשברת, עלינו לצפות לאיזה מזל. אותו דבר קורה אם במקום זאת ההשתקפות של עצמנו יש מישהו אחר שמשתקף. אם אנו רואים מראה ללא פחד או תחושה לא נעימה: אם ערפילי או מלוכלך זה סימן לאיזה מזל קל. אם זה נקי ומואר, זה אומר שהדבר הרע ממנו חששנו בחיים האמיתיים לא יתגשם….

…אם הלוח מלא, אז זה מעיד על הקלה כלכלית. מילוי זה פירושו שמצבך יתפתח בהתאם לשאיפותיך. צלחת ריקה או שבורה מסמלת קשיים כלכליים….

…לחלום על טבעת פירושו שתהיה איתנות של מטרה ורצון חזק. לחלום שמישהו ייתן לך טבעת פירושו שאתה מרגיש קשור מאוד לבעיות ולנסיבות החיים. לחלום שאתה האדם שנותן את הטבעת פירושו שיש לך אמון במשפחה שלך. לראות טבעת על האצבע בחלום פירושו הפרס למאמץ. זה גם מעיד על נאמנות לאידיאלים, לאחריות ולאמונה שלך. לראות טבעת שבורה בחלום פירושה התקפה נגד הנאמנות שלך, זה מעיד על אכזבות ונפרדות. כדי לחלום שאתה מאבד טבעת או שמישהו גנב את הטבעת שלך מציע שתאבד משהו או מישהו קרוב אליך. קבלת טבעת בחלום מציינת כי החשדות והחששות שלך לגבי יקירך יסתיימו….

…לראות קערה בחלום מציין עניין חדש שמעניק לך שמחה. לחלום שאתה שוטף את הפנים פירושו קשר טוב עם מישהו בקרבתך. לראות קערה שבורה אומר תענוג קטן בשבילך וכאב לאחרים….