…כשאישה חולמת שהיא קוצרת קלחי תירס, או תירס לתינוק, זה מצביע על כך שהיא בקרוב תהיה במצב שהיא ייחלה אליו, אך זה עשוי לקרות כל עוד היא תמשיך לעבוד באותה התלהבות. לחלום על תירס זה חיובי; זה מכריז על זמנים טובים, חדשות טובות וחיים בשפע. לחלום על עצמך תוהה בשדה תירס ולראות כיצד הוא נבט, כלומר צמחים ירוקים התרוממו מעל פני האדמה, מרמז שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך יביא לתוצאות טובות בטווח הקצר. עם זאת, אם הצמחים שאתה רואה נבולים, זה מסמל חדשות רעות. לחלום על עצמך מנער את הקנים הנושאים את הקלחים מצביע על כך שאתה להוט מדי לתוצאות עבודתך, מה זה משהו לא כל כך טוב. חלום זה הוא סוג של אזהרה מפני תחושת קוצר רוח מוגזמת. לחלום על עצמך לשלוף את קלחי התירס מהקרקע מציין שאתה מיישם קריטריון ומאמץ שגויים בענייניך, מה יגרום לתוצאה שלילית. לחלום שאתה חותך תירס ישירות מהקנים מכריז על הצלחה בזמן הקרוב מאוד. לחלום על עצמך להסיר את עלי הקלחים מרמז שאתה בדרך הנכונה להשיג הצלחה. לחלום שאחרים מסירים את העלים מהקלחים מרמז כי בקרוב תתחיל או תתחיל מערכת יחסים חברתית או מוכרת עם אנשים חשובים ומצליחים. כשאיכר חולם עליו שהוא עומד בין גידולי תירס יפים לפני שנקטפו, זה מצביע על שנה טובה בשדה וגם קציר טוב. עבור אנשי העיר או העסקים אותו חלום מעיד על עסק חיובי ושגשוג עתידי קרוב. כשאנשים צעירים חולמים על שדות יבול תירס, זה אומר שיהיה להם עתיד נעים. כשאתה חולם על תרמילים נבולים, או שאלה גדלו מעט או הושמדו על ידי מישהו, זה מצביע על הפסדים, מחלות ובמקרים מסוימים אסון אמיתי. לחלום על עצמך להפגיז קלחי תירס מסמל שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך הוא לא בסדר ובקרוב תסבול מההשלכות. לחלום עליך לאכול קלחים רכים מבושלים מעיד על סיפוק וביטחון עצמי שיניבו תוצאות טובות….

…כאשר חולמים על שדה תעופה, הפרשנות תהיה תלויה בשאלה האם מדובר בשדה תעופה הומה אדם או שנרוקן. שדה תעופה צפוף פירושו התחלות ושאיפות חדשות. יכול להיות שכמה רעיונות התבגרו בראשכם והגיע הזמן ליישם אותם. מערכות יחסים חדשות, ממדים חדשים, אופקים שונים, טיול. מצד שני, אם אתה חולם על שדה תעופה ריק, התוכניות שלך עלולות לסבול עיכוב מסוים. יתכן שתצטרך לשנות את תכניות הנסיעות שלך או לדחות פרויקט….

…זה נחשב טובין לא יסולא בפז. תירס בחלומות פירושו עושר וסוף עבודה טוב. עושר הוא פרופורציונאלי לכמות התירס בחלום, בדיוק כמו שקורה לתירס (קציר, ארוחה, שיפון, דגני בוקר), לטוב ולרע, זה מה שיקרה לעושר שלנו. לחלום על תירס (קציר, ארוחה, שיפון, דגני בוקר) על המיטה הוא סימן להריון עתידי….

שדה יפהפה, אשליות הפכו למציאות, מפעלים פוריים וחיזור טוב.

לחלום על דגי נדנדה ארבע-זקן מעיד על אובדן ללא כאב.

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

לחלום להכות מישהו או משהו באבן מצביע על כך שאתה עומד לעשות צעד קשה שיכול לפגוע באנשים אחרים.

חלומות קמח הם ערובה לכך שלא יחסר לנו הדברים החיוניים ביותר. ככל שהכמות שאנחנו חולמים עליה גדולה יותר, כך נקבל רמת חיים גבוהה יותר. ברמה גבוהה יותר עשוי להתכוון למזון המאפשר לנו להגיע לרמות מודעות גבוהות יותר….

לחלום שאתה נמצא בשדה מוקשים מצביע על התמודדות עם קשיי החיים ושאתה מודאג כיצד לפתור בעיות.

שפע ושגשוג. אושר משפיע. שמחה משפחתית….

אם אתה מטייל בזה, זה אומר התקדמות ושלווה בחיים שלך. בריאות טובה….

…פוריות ומטופחות היטב מעיד על שגשוג. אותו דבר אם האזור הכפרי רחב, ירוק ושטוף שמש. אם הם יבשים או מוזנחים, סבל ועוני מחכים לנו. צחיח וחסר מים, עלינו להכניס יותר אהבה והרגשה למה שאנחנו עושים. אם השדה לא מייצר למרות הטיפול שלנו, זה מצביע עלינו להיות יותר פעילים ולהאמין יותר בעצמנו….

…האם הוא גם סמל המדבר על מה שמוצג בפנינו, אך במובן של מה שאנחנו צריכים או עודפים אז הפרויקטים הולכים לסוף טוב. אם השדה יבש או מוזנח מעיד על הצורך לנתח את העומס בתחושותינו. אם התחום במצב טוב אך לא פרודוקטיבי, עלינו לחשוב על הצורך להיפטר מעצלות ולהיות עובדים טובים יותר….

זה מציין רווחים אחרי הרבה עבודה.

…רגעים של המתנה לפני תחילת טיול מסמלים את הספקות שלנו. כל מה שקורה בשדה התעופה יהווה תחושה מוקדמת למה שמצפה לנו. אם המטוס יתעכב או לא יגיע, יהיו לנו מניעות לקחת כיוון חדש בחיינו. אם הכל הולך בשמחה, presages לא יכול להיות טוב יותר….

…אם אתה רואה את עצמך זורע בחלומות, הוא סימן לשלום ושגשוג בחייך. חלום זה נוטה להעריך מראש עלייה במשפחה. לראות שדה זריעה הוא מבשר להצלחה הכספית הבאה ולשיפור בתנאי החיים שלך. בסך הכל, זהו חלום טוב ומעיד על מזל והצלחה, כמובן, עלינו לקחת בחשבון גם את התנאים והנסיבות שבהם החלום הזה מוצג, למשל, אם שדה הזריעה נמצא בתנאים גרועים או שרוף, המשמעות יכולה להיות לשנות ולהתכוון בדיוק להיפך….

…לחלום על שדה שצריך להיות נזרע ובהיר, אך במקום זאת הוא נראה נבול ויבש, יכול להיות שרק אם אתה עובד קשה תוכל להשיג יתרונות ניכרים. החלום הזה מציע גם שלא הייתה מספיק מסירות לעבודה. לחלום על שדה קטן ויבש ללא צמחיה, זה יכול להיות שלרגע אין לך חברים או יועצים כלכליים שתומכים בך או עוזרים לך לפתור את הבעיות שלך, או שיעזרו לך קצת בעניינים או בעסקים ש אתה מסתדר….

…לחלום בצחיחות פירושו שתמצאו שמחה באהבה שהיא מוחזרת; תוכל לפתור את הבעיות שלך אם תקדיש את הזמן ותתאמץ לפתור אותן. לחלום על שדה זריעה שחייב להיות בעל יבולים אך הוא נראה שקט, נבול ויבש, פירוש הדבר שרק עם עבודה קשה תשיג יתרונות ניכרים. זה גם אות שלא הייתה מספיק מסירות לעבודה. לחלום על שדה קטן וצחיח שאין בו צמחיה עשוי להיות שכרגע אין לך חברים, תמיכה או יועצים שיעזרו לך לפתור בעיות, עניינים או עסקים שאתה מנהל….

…לחלום על בצל מגלה שאיפות וקנאה אישית. לכן, תלוי בנפח או בכמות הבצלים בחלום, זה ייצג את גודל השאיפות שיש לחולם. אכילת בצל בחלום מעידה על סיכויי הצלחה בכל מה שחולם רוצה. לחלום לראות צמחי בצל מגדלים רמזים שלוקח זמן להשיג את כל מה שרוצה החולם. לחלום על קיצוץ בצל ובכי בגלל הריח מעיד על כך שנדרשת עבודה ומאמץ רב כדי להביס אויבים ומתחרים לפני שיהיו תוצאות מוצלחות….

…לחלום שאתה בגן יפהפה (פרדס) שכולו פרחים, ובו בזמן שקט כך שאתה לא יכול לשמוע שום רעש או הפרעה, מציע לך שקט פנימי. אם אתה חולם שאתה הולך בגינה פרחונית בליווי אהובך, זה מציע אושר והצלחה קרובים בזכות הדרך הנהדרת שאתה מנהל את ענייניך. לחלום על גינה קטנה של פרחים רפויים, עולה שתחווה בקרוב רגעי עצב בגלל מחלה או אובדן. אם אתה הולך לאיבוד זה מכריז על מזל רע ועל כישלון בכל מה שאתה מתחייב. כשאישה חולמת על גן פרחים במקום גן ירקות, זה מציע שאם היא תפעל בחוכמה היא תוכל להשיג הצלחה בסביבתה החברתית. לחלום על גן פרחים זה טוב, כמו תמיד, הוא מכריז על עתיד רגוע, שמח ואופטימי שבו אנשים כנים, ידידותיים ואכפתיים יקיפו אותך. לחלום שאתה הולך בגן פרחים יפהפה מסמל שמחה והצלחה אפשרית במה שאתה עושה. לחלום על מסיבת חתונה המתקיימת בגן, מכריז על הצלחות ויתרונות קרובים. כשילדה חולמת שהיא בגן ומחכה למישהו, זה מסמל שהיא תינתן לה מה שהיא חפצה בה, אך אם הגן נראה קודר, מלוכלך, מוזנח, פרוח גרוע, זה אומר שרצונותיה יתוסכלו. לחלום שיש צפע (נחשים או חולדות) בגן מרמז על קנאה, תככים וכוונות רעות של יריבים שלא יאפשרו לך להצליח. לחלום שאתה הולך בגינה מרמז על שמחות והצלחות. אם אתה צועד בחברתו של אדם אהוב, אז זה מציע נישואים קרובים, אך אם הגן נראה מלוכלך, מוזנח, צמחי דליל, אז זה מעיד על ההיפך….

…אכילת אגסים ירוקים או חמוצים מעידה על פרידה, גירושין או משפחה רחוקה. הבשלת אגסים בחלום מעידה על שמחות והנאות לא צפויות….

צמחים ירוקים בחלום הם אות של תהילה או הון. צמחים יבשים בחלום הם סימן לכך שחדשות לא טובות ימלאו אתכם בעצב….

…לחלום על עשיית עסקים עם קפה מכריזים על בעיות חמורות ואף על כשלים בעניינים עסקיים ואחרים. אם אתה מוכר קפה בחלום, בקרוב תסבול הפסדים. אם אתה קונה קפה, הסיכונים נמוכים יותר. כשאישה חולמת לנהל קפה, זו אזהרה כי היא חסרה את שיקול הדעת הדרוש, ולכן יהיו לה בעיות. צעירה שחולמת על קליית הקפה שלה מעידה על כך שהיא רוצה לנסוע כדי למצוא בעל. לחלום על פולי קפה ירוקים או לא בשלים, עולה כי אויבים ינסו למנוע מהחולם להגיע למטרותיו בעסקים, חיבה וכו '. החלום על מטחנת קפה מכריז על סיכונים חמורים שיש לקחת בזהירות וביושר. אם טחנת הקפה אינה מסוגלת לטחון את הקפה, זה מסמל שיהיו כשלים בכל מה שהחולם מנסה לעשות. לחלום על שתיית קפה לבד עולה כי חברויות מתרחקות מכיוון שהן אינן מאשרות את התנהגות החולם. אם החולם עומד להתחתן, פירוש הדבר שיהיו קשיים מתמידים בנישואין אשר יכללו קרובי משפחה. לחלום על היותו בבית קפה עולה כי החולם מנסה להתייחס לאנשים שכבר ידועים כאויבים או מתחרים, שלא יניבו תוצאות חיוביות….

…בדרך כלל עצים המופיעים בחלומותינו מסמלים הגנה חומרית שכוחם יהיה תלוי במראה העץ עצמו ובכוחו, אם אנו מחבקים אותם או אם יש להם פרי או לא. אם נראה עץ אחד או כמה עלים וחזקים ההגנה תהיה גדולה יותר. אם הם עצים מחורבנים, זוהי אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. אם העץ מלא בפרחים או פירות מחוץ לעונה זה אומר צער. אם לעץ יש פרחים או פירות בעונה הנכונה שמבשרים על חברות ואהבה. עץ מיובש מעיד על חוסר מזל. עץ עם ענפים שבורים פירושו מחלה. עץ מלא עלים ירוקים פירושו רווחים. טיפוס על עץ פירושו כבוד ומזל. נפילה מעץ פירושה אובדן תמיכה מצד הממונים עלינו. אם אנו נופלים מהעץ מגובה נמוך זה מגוחך. חלום זה עשוי גם לספר לנו על הצורך שלנו להעמיק את שורשינו, בין אם גנאלוגיים ובין אם רוחניים….