פרחים הם סמל החולף והחולף. אם אנו רואים פרחים שמבטאים את הצורך שלנו למצוא נשמה אחרת שממלאת את הצרכים הרגשיים שלנו. אם ניקח פרחים זה מצביע על כך שמערכת יחסים תהיה אינטנסיבית ומוחזרת. אם אנו מקבלים פרחים מאדם אחר, זו ערובה לאהבה שממנה הם נמסרים. אם רק נבחין בריח, זה מגלה לנו שפספסנו הזדמנות טובה. אם אנו רואים אותם קמלים, זה מצביע על כך שמערכת יחסים מגיעה לסיומה או משקפת התפכחות ונטייה. הפרחים הכתומים והצהובים משקפים חיים ואנרגיה יצירתית. משמעות הפרחים האדומים היא תשוקה ורגשות בוערים. הפרחים הכחולים מראים חוסר מציאות חלומי….

…בדרך כלל פרחים מדברים על רגש ורגשות. לכל סוג של פרח יש סמליות משלו, אך הצבע מוסיף אלמנט חדש לפרשנות. פרחים כתומים וצהובים משקפים את הסמליות הסולארית ומביעים חיים ואנרגיה יצירתית, או על פי מחברים אחרים, נוסטלגיה. פרחים אדומים בחלומות פירושם תשוקה, רגשות נלהבים. ורוד – רומנטיקה והתאהבות. כחול – מרפא או על פי פרשנויות אחרות אי מציאות, חלומות בהקיץ. הפרחים הסגולים מעידים על רגישות, ועל רגשות אמהיים….

…לחלום על זרי פרחים יפים בדרך כלל מסמל שמחה וסיפוק עולמיים. משמעות זו עשויה להשתנות בהתאם למצב הפרח. לחלום שתקבל זר אחד או יותר מציע שבקרוב תקבל מתנה, הצעה חשובה או שיהיה לך מזל מזל שקשור להגרלה או לירושה. כאשר צעירים חולמים כך זה בדרך כלל מציע חגיגות ושמחות. לחלום שתקבל זר פרחים נבולים מכריז שחבר או בן משפחה יחלו במחלה. אם הפרחים האלה הפכו לשחורים, זה מכריז על מותו של מישהו יקר מאוד. לחלום על זרי ורדים אדומים או יותר מכריזים בדרך כלל על נישואים קרובים; החולם, חבר או קרוב משפחה יתחתן. לחלום שאתה שם ורד בשיער של אהובך עשוי להציע שבקרוב תחווה צרות ואכזבות….

זה תמיד סימן לאהבה ורגשות. (עיין גם במשמעות של ~פרחים~)…

…אם הוא פורח זה סימן לאושר ורווחה. אם הפרחים נובלים או שהערוגה ללא השגחה וללא פרחים שמכריז על עיסוקים ובעיות….

…לחלום שאתה בגן יפהפה (פרדס) שכולו פרחים, ובו בזמן שקט כך שאתה לא יכול לשמוע שום רעש או הפרעה, מציע לך שקט פנימי. אם אתה חולם שאתה הולך בגינה פרחונית בליווי אהובך, זה מציע אושר והצלחה קרובים בזכות הדרך הנהדרת שאתה מנהל את ענייניך. לחלום על גינה קטנה של פרחים רפויים, עולה שתחווה בקרוב רגעי עצב בגלל מחלה או אובדן. אם אתה הולך לאיבוד זה מכריז על מזל רע ועל כישלון בכל מה שאתה מתחייב. כשאישה חולמת על גן פרחים במקום גן ירקות, זה מציע שאם היא תפעל בחוכמה היא תוכל להשיג הצלחה בסביבתה החברתית. לחלום על גן פרחים זה טוב, כמו תמיד, הוא מכריז על עתיד רגוע, שמח ואופטימי שבו אנשים כנים, ידידותיים ואכפתיים יקיפו אותך. לחלום שאתה הולך בגן פרחים יפהפה מסמל שמחה והצלחה אפשרית במה שאתה עושה. לחלום על מסיבת חתונה המתקיימת בגן, מכריז על הצלחות ויתרונות קרובים. כשילדה חולמת שהיא בגן ומחכה למישהו, זה מסמל שהיא תינתן לה מה שהיא חפצה בה, אך אם הגן נראה קודר, מלוכלך, מוזנח, פרוח גרוע, זה אומר שרצונותיה יתוסכלו. לחלום שיש צפע (נחשים או חולדות) בגן מרמז על קנאה, תככים וכוונות רעות של יריבים שלא יאפשרו לך להצליח. לחלום שאתה הולך בגינה מרמז על שמחות והצלחות. אם אתה צועד בחברתו של אדם אהוב, אז זה מציע נישואים קרובים, אך אם הגן נראה מלוכלך, מוזנח, צמחי דליל, אז זה מעיד על ההיפך….

לחלום על ערוגה משמעו וידויי אהבה בעתיד.

רומנים חדשים. איחוד משפחתי ובריאות….

…חלום על פרחים צבעוניים מסמל חסד, חמלה, רוך, יופי ורווחים. משמעות החלום עשויה להיות ביטוי של אהבה, שמחה ואושר. פרחים צבועים או לבנים מסמלים אכזבה ומצבים עצובים. לחלום שמישהו נותן לך זר פרחים הוא סימן של כבוד, הערצה והכרה של אחרים כלפיך. חלום על פרחים במדבר פירושו האנרגיה והגישה החיובית שלך יעזרו לך להתגבר על הבעיות הנוכחיות….

…לחלום שאתה מתרחץ במים נקיים ושקופים זו הכרזה על הצלחה, שמחה, כיף וכו '. להפך, אם המים מלוכלכים, או גרוע מכך, בוציים, היא לפחות הכרזה על מחלות או חדשות רעות. . לחלום על ילדים המשחקים במים נקיים הוא סימן להצלחה ואושר בעתיד במשפחה, אך אם הם משחקים במים מלוכלכים, הדבר מעיד על ההיפך. לחלום על אישה צעירה שרוחצת במים נקיים עולה כי היחסים שיש לה או רצונותיה הכנים עשויים להתממש ולהגיע לסוף מוצלח. הרחצה כוללת שימוש במים, ובמים בחלומות, עוד מימי קדם, יש משמעויות ידועות: מים צלולים מעידים על בריאות, אושר ושמחה. מים עכורים מעידים על אי נוחות, אי נעימות ואכזבות. המים הבוציים מעידים על מחלה, חוסר מזל, עוני ושנאה. לחלום לרצות להתרחץ יכול להצביע על כך שהגוף זקוק לכך, אך כשזה לא המקרה, זה מסמל שאנחנו חיים רגעים קדחתניים, עם הרבה מתח, ומייחלים לשלום. לחלום על רחצה במים שהם לא נקיים במיוחד מצביע על רצון בוער להיפגש ולהסתדר עם אדם מהמין השני; חלום זה נפוץ בקרב נשים ואלמנות צעירות בגיל הנישואין. לחלום על שחייה עם אחרים, למשל בבריכה או בבריכה, הוא אזהרה המצביעה על כך שאתה צריך להימנע מחברה גרועה שתיצור שמועות, ודברים מזיקים אחרים, חלום זה רציני יותר אם המים בוציים. לחלום לרחצה במים חמים מאוד הוא בדרך כלל סימן רע, מכיוון שזה יכול להיות שהגוף מתחיל לקבל חום, או שהאווירה סביב החולם חמה במיוחד. אם אלה לא המקרים, אז זה היה מעיד על כך שהחולם מודאג יתר על המידה ממשהו. לחלום על רחצה עם מים קרים, צלולים ונקיים היא הכרזה על שיפור הבריאות, ואם מים אלה יגיעו מהים, הם יהיו טובים בהרבה. לחלום על פרחים לבנים בחדר אמבטיה מעיד על סיכון לפתח מחלה שפירה כגון הצטננות, אם הם פרחים צהובים והם אינם נמצאים באגרטל, עליכם לנקוט באמצעי זהירות. אם הפרחים כהים (סגולים או שחורים), הדבר רציני, ואולי המחלה כבר נמצאת בגוף. עבור צעיר, שחולם על חדר אמבטיה, זה רומז שיש לו נטייה טבעית לדרכים קלות דעת ולא מומלצות ליהנות. לחלום להתרחץ מעיד על שביעות רצון עמוקה מעצמך, כך שאם אתה יכול לקחת סיכויים בנושאים חשובים או בעסקים, עליך לעשות זאת….

…אם אתה חולם עם: עץ עלים עם פרחים, זה אות לסיפוק, בריאות ואושר סביבך. עץ מת ללא פרחים פירושו פחד, חוסר אמון ואובדן. נפילה מעץ פירושה אובדן כלכלי. אם אתה אוסף פרי מעץ, זה אומר שתקבל כסף לא צפוי….

צמח זה, עשב בעל עלים ארומטיים ופרחים סגולים או לבנים קטנים, מסמל נחמה.

פרחים אלה מייצגים עדינות ויופי, כמו גם נימוסים עדינים. מסיבה זו, מחברים רבים מפרשים את הופעתם בחלומות כרצון לשלב הרמוניה בחיינו, או רצון לשנות את הסביבה החברתית ותמיד מחפשים עידון נוסף….

…אישה צעירה שחולמת לעבור על פני קברי בית קברות יכולה לסמן שהיא עלולה להפוך בקרוב לאלמנה. אם אישה בוגרת חולמת שהיא נושאת פרחים לבית הקברות, הדבר מעיד על כך שמותרותה ומשפחתה במצב בריאותי טוב ואין סיבה לדאוג. אלמנה שחולמת שהיא עוברת בבית העלמין יכולה להתכוון שהיא תתחתן בקרוב שוב, הפעם עם מזל טוב יותר. לחלום על בית קברות או פנתיאון יכול לסמן שאהובים שאמורים למות אינם, ובקרוב החולם יקבל חדשות אודותיהם. מחלום על קברים נטושים ונשכחים עולה כי חברים או קרובי משפחה רחוקים, שכבר נשכחו, בקרוב ייכחו שוב. קשישים איכשהו חולמים על בתי קברות, רומזים כי החולם עייף פיזית ושהם כמהים למנוחה אמיתית וממושכת….

…עץ האפרסק מסמל אביב ושפע. הפרחים שלה הם פרחי נישואין. העץ שלו מספק הגנה קסומה. אפרסקים מסמלים שגשוג ואהבה. לחלום על עץ אפרסק פירושו שנקבל הגנה וסיוע. אם אנו רואים את זה עם פרחים זה מבשר של אושר ואהבה. אם הוא מלא בפירות אפרסקים, במיוחד אם אתם אוכלים אחד מהם, ההגנה והתמיכה ישמשו להשגת עושר ואושר….

…השקיית פרחים או גינה בחלום מעידה על עושר ובריאות עבור המטופל. כמו כן, השקיה מעידה על ניצחון והצלחה….

…מלא פרחים או פירות מעיד על אושר ושמחה. מלא כביסה, סיבוכים כלכליים. מלא לחם, חששות עסקיים. אם זה סל פסולת, הסודות יתגלו….

…סמל הגנה על חומרים. תלוי עד כמה כפות הידיים שאנו רואים עלים וחזקים, יצביעו על מידת ההגנה הגדולה. אם עצי הדקל עונשים זו אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. מלא פרחים ופירות אך מחוץ לעונה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה הנכונה, זה מבשר על ידידות ואהבה. עצי דקל יבשים מעידים על חוסר מזל. עץ דקל עם ענפים שבורים מייצג מחלה. עלים ירוקים מסמלים רווחים. כאשר אתה מטפס על אחד כזה, תקבל הצטיינות והון. נפילה מעץ דקל פירושה אובדן טובות הנאה עם הממונים עלינו….

…לחלום על כתר המלך או המלכה מרמז על הרצון לשנות את חייך, במיוחד אם יש לך הרגלים רעים או חברים רעים, או מחלות כרוניות מעצבנות וקשות. לחלום על חבישת כתר מלך או כתר פרחים על ראשך הוא סמל להבל. כשזה זר למתים, זה מצביע על מחלה או אובדן ערכים. לחלום לשים כתר מכל סוג שהוא על אדם אחר מעיד על השפלה עצמית או נחיתות מורכבת. לחלום לדבר כמלך או כמלכה ולהניח כתר על הראש שלך מעיד שיש רצונות עזים להמריא בפוליטיקה, או לפחות את הרצון להיכנס למערכות יחסים חברתיות ברמה גבוהה מאוד. לחלום להיות צופה במהלך הכתרה, במיוחד במקרה של מלך או מלכה, מצביע על כך שאתה רוצה להתייחס לאישיות החברה הגבוהה. כשאישה חולמת על עצמה כמשתתפת בהכתרה, זה לא צריך להיות הכתרה של מלך, אלא פשוט במהלך חגיגה, זה מעיד שבקרוב היא תועדף בדרך כלשהי על ידי התערבות של אישים חשובים. עם זאת, אם במהלך ההכתרה מתרחשים מעשים לא נעימים, המשמעות היא שזה יקרה לחולם בעתיד הקרוב….

…זה מסמל התגברות וניצחון. כתר פרחים מעיד על הנאה. כתר תפוזים מייצג פריחה, אירוסין. לורל, ניצחון. עלה גפן, פופולריות או הנאה חושנית. כתר קיסוס פירושו ידידות בטוחה. כתר זהב יביא כבוד. כתר עשוי עץ אלון הוא סימן לאהבה למדינה. כתר זית מסמל מתיקות של אופי. קוצים פירושו סבל….

…שושנת פרחים מעידה על רוך ואושר. שמחה רגשית….

בחלום זה הכי הרבה שאנחנו יכולים לעשות הוא לנתח את החלקים החשובים של הנוף, כמו ההרים, העמקים, המזרקות, המערות, עונות השנה, הצבעים השולטים, האוריינטציה, בעלי חיים, צמחים, פרחים וכו ', כדי להיות מסוגלים להשיג את הפרשנות של החלום בעצמנו.

אם זה לא ריח שאנו תופסים במציאות, הוא מתייחס לחלומות שבהם מופיעים פרחים או דמויות נשיות, והם בדרך כלל חושפים חושניות.

…לחלום להיות בארון מתים אומר שאתה צריך לבדוק את ההתנהגות שלך, שכן הארון מכריז על הפסדים שונים, כולל מותו של אדם קרוב. סמל זה חשוב במיוחד אם החולם מתפלל לצד הארון. לחלום על ארון קבורה מכוסה פרחים, במיוחד אם הם לבנים, בתוך מקדש מואר, עולה כי בקרוב תהיה חתונה במשפחה, אך הנישואין ייכשלו. לחלום על שכיבה בתוך ארון מתים, מבלי לדעת שום דבר אחר מעיד על חיים ארוכים עבור החולם. לחלום על ארון קבורה שעובר מעצמו עולה מחלה קשה במשפחה או בנישואין אם החולם נשוי במקרה. במקרה שאתה עומד להתחתן, החלום הזה יכול להכריז על מכשולים לחתונה. כשהוא חולם להשתמש בארון כמושב בתוך הכרכרה המובילה אותו לבית העלמין, הוא מכריז על הפרעות ומחלות גדולות לקרוב משפחה או לחבר. לחלום לראות כיצד מכניסים ארון קבורה לכרכרה הוא הכרזה על בעיות קשות בבית, כמו גם קרבות תכופים בנישואין או בזוגיות….