…לחלום על העיניים שלך מייצג ידע, הבנה אינטלקטואלית והכרה. יתכן שתקבל מחשבות שלא הכרת. בחלומות העין השמאלית מסמלת את הירח ואת העין הימנית – השמש. לחלום שיש לך משהו בעין מייצג את המכשולים הפוטנציאליים בחיים שלך. לחלום שיש לך רק עין אחת מעיד על כך שאינך רוצה לקבל נקודת מבט נוספת. לחלום שיש לך פצע בעין או שאתה לא יכול לפתוח את זה אומר שאתה לא רוצה לקבל את המציאות….

…לחלום על טבעת פירושו שתהיה איתנות של מטרה ורצון חזק. לחלום שמישהו ייתן לך טבעת פירושו שאתה מרגיש קשור מאוד לבעיות ולנסיבות החיים. לחלום שאתה האדם שנותן את הטבעת פירושו שיש לך אמון במשפחה שלך. לראות טבעת על האצבע בחלום פירושו הפרס למאמץ. זה גם מעיד על נאמנות לאידיאלים, לאחריות ולאמונה שלך. לראות טבעת שבורה בחלום פירושה התקפה נגד הנאמנות שלך, זה מעיד על אכזבות ונפרדות. כדי לחלום שאתה מאבד טבעת או שמישהו גנב את הטבעת שלך מציע שתאבד משהו או מישהו קרוב אליך. קבלת טבעת בחלום מציינת כי החשדות והחששות שלך לגבי יקירך יסתיימו….

…לגרדת בחלומות יש בדרך כלל קונוטציה של מגפה ולכן יש לה משמעות דומה לחצבת, אבעבועות שחורות, כולרה או המגיפה עצמה. זה בדרך כלל לא סימן טוב וזה בדרך כלל מתייחס למשפחות, קשיים רגשיים, התנגשויות, סכסוכים, חששות וחרדות. לחלום שאתה חולה תמיד מעיד על כך שהעניינים שלך לא מסתדרים כשורה ושהם יחמירו, וזה בדרך כלל מתייחס גם לבריאות שלך. אם אתה מרגיש גירוד שנגרם על ידי גרדת ולא גורם נצחי במהלך החלום, פירוש הדבר שקשיים וצער מתקרבים בגלל חובות. אם החולם רואה את עצמו עם גרדת בגופם, זה אומר בדרך כלל בעיות בדרך בה אתה חי את חייך, או עם בני משפחתך או חברים קרובים….