…לחלום על שמים עם כמה עננים, ואפילו טוב יותר אם הכוכבים זורחים בשמיים, זה סמל לשלווה רוחנית, אושר והצלחה קרובה. לחלום על עננים לבנים, בהירים ושקופים והשמש הזורחת, יכולים לסמן שהבעיות חולפות וכי בקרוב ההצלחה והשקט יגיעו. לחלום על עננים כהים וסערה שעומדת להתרחש, יכול להיות שהנושאים והבעיות שקורים כרגע יחמירו. אם בחלום יש גשם, זה מצביע על כך שיהיו מחלות….

עננים מסמלים שמצבנו הנוכחי משותק בגלל מעשינו בעבר. אם חולמים על עננים קלים שאינם מטשטשים את אור השמש, אז זה מכריז על תקופה תוססת מאוד ומלאה בעליות וירידות. אם עננים עבים ושחורים הם מנבאים תמיהה, דאגה ופחד….

חלום של לבנים בבנייה, הצבת לבנים על השני, פירושו הבטחות ופרויקטים שייעשו בטווח הקצר.

הם משקפים רגשנות ונטייה לא לרצות להגיע לתחתית הדברים. אם הם מטוסי רעמים הם יכולים להיחשב גם כמבשרים לבעיות….

הפרויקטים שלך יתקיימו.

כאשר בונים, הצבת לבנה על לבנה, פירושם הבטחות ופרויקטים יושמו בטווח הקצר, סימן טוב.

…לחלום להיות במצפה כוכבים ומביט בכוכבים עולה כי קיימת אפשרות להגיע לרמה משמעותית בחברה או בפעילות אחרת, אולי בתחום האינטלקטואלי. אם אישה צעירה חולמת על צפייה בכוכבים, זה מצביע על כך שהיא רוצה לעשות כיף וליהנות מחברתו של אדם אהוב. אבל אם ההתחלות נעלמות בגלל עננים, זה אומר שיהיו כישלונות וצער בעתיד….

…לחלום על עצמו בזמן זריחה יפה, כאשר השמש מתחילה לצאת באופק, הוא חלום טוב שמכריז על הצלחה עתידית, עושר ושגשוג. לחלום על השמש בשיא מרמז שאנחנו ממש קרובים לקו הסיום בנוגע למטרות שלנו, ושצריך רק להגן על מה שכבר הושג. לחלום על השמש במהלך שקיעה יפה מכריז על שגשוג וחיים רופפים, בתנאי שאנו דואגים להתנהגות שלנו. לחלום שהשמש זורחת בין העננים מרמז כי צרות שעומדות לבוא לא יפריעו לנו ולבסוף נוכל לפתור אותן. לחלום על השמש שהסתירה עננים סוערים מכריז על בעיות חמורות בעתיד המיידי. השמש בחלומות מרמזת על כך שאתה אדם מתחשב עם חזון ברור בכל מה שאתה לוקח על עצמך, מה שייצור הצלחה. חוץ מזה, לחלום על השמש פירושו פעילות אינטנסיבית בצורה חיובית….

טפטונים, השיחים הירוקים-עד הגדלים כטפילים על עצים כמו תפוח עץ אלון ויש להם עלים בזוגות בצורת פרסה, ונושאים גרגרי יער לבנים בחורף, הם סימן של אושר והגנה בחייכם.

…חולם על ארנבות מעיד על שינויים חיוביים בחיים. עבור אנשים שמנהלים עסקים, החלום הזה מעיד על הכנסות חוקיות. ארנבים לבנים, לרווקים, מעידים על סיפוקים קרובים, ולנשים זה רומז על הבטחות לאהבה. עבור אנשים נשואים זה מעיד על שלום בית. לחלום להיות מוקף בארנבות שרצות בשמחה מרמז שילדים יביאו אושר לבית. לחלום על ארנב שבורח רומז שיש סיכון לאבד באופן מסתורי חפצים יקרי ערך, אבל שהחולם יוכל להחזיר הכל. לחלום לעשות קסם מזל טוב ברגלו של ארנב מגלה נאיביות או אמונות טפלות בחולם. לחלום על אנשים שנרדפים אחרי ארנב מעיד על כך שהחולם יתקשה עם חברות. בחלום לירות או להכות ארנב רומז כי יש להפעיל את כל האנרגיה כנגד אחרים שיוצרים בעיות לחולם….

…כשאנחנו רואים אותם עפים, זה מגלה שרוחנו קלילה, חסרת משקל ומובנת לכל הדברים הרוחניים. אם הם לבנים, אז זה מכריז על גדלות ואושר. אם הם שחורים, זה מסמל ייסורים ועיכובים בעסקים….

…לחלום על ורדים פירושו אושר, בידור ואהבה כנה. חולמים על ורדים נבולים מכריזים על אכזבות ואהבה מזויפת. ורדים לבנים מכריזים על שלווה פנימית, אך על בריאות חלשה. אם אישה צעירה חולמת לחתוך או לאסוף ורדים לזר עשוי להיות שיהיו לה רגעים של שמחה והצלחה מסוימת….

…נראה כי לחלום על גרביים או גרביים מכל סוג שהוא קשור למין ובמקרים מסוימים עשוי להיות כרוך בעיכוב, דיכוי או אימפוטנציה מינית, אם כי עם כמה וריאציות: כאשר אישה חולמת עם גרביים שחורות באיכות ירודה, זה מצביע על קשיים בקרוב. אבל אם הם לבנים, זה מצביע על כמה סלידות סנטימנטליות, ריב ואי הבנות. אם אישה חולמת על הגרביים שלה מבלי לראות פרטים רבים, זה מעיד שהיא מחפשת כיף לא רצוי עם חברים מכובדים, או שעקב רשלנותה או חולשתה היא עלולה ליפול למצב מתפשר. אם הגרביים משובחות ומפוארות זה מרמז שהחולם הוא אדם הבל ומבקש למשוך את תשומת לב הגברים. לחלום על עצמך לארוג או לנסות לסרוג גרביים או גרביים משלך מרמז כי בקרוב הפעילות שלך תגרום לשליליות, אולי תיתקל באי הבנות בדרך כלל עם אנשים מהמין השני….

…לחלום על שפמים מעיד על כך שחייכם, באופן כללי, עליזים ונטולי דאגות. אם השפמים לבנים זה אומר שאתה בזקנתך תהיה מאושר לחלוטין. אם הצבע שחור, פירוש הדבר שתחיה ייסורים וייסורים. אם אתה מגלח את השפם, זה אומר שאתה צריך להיות זהיר ביותר בכל הפעולות והמילים שלך. אם אתה חולם על אישה עם שפם, זה סימן לחוסר אמון וקנאה. אם אישה חולמת שיש לה שפם שמעיד שהיא מבטאת את האנרגיה שלה במילים. לחלום שיש לך שפם כשאין לך את זה, פירושו להסתיר היבט כלשהו של האישיות שלך. אתה לובש תחפושת או שאתה מראה רק היבט אחד של האישיות שלך. חלום שתגלח את השפם שלך מסמל שאתה מראה את האישיות האמיתית שלך. אינך צריך עוד להסתתר בתחפושת או בהגנה כלשהי. מצד שני, תנסה להגיע לעמדת כבוד ותנטוש חברים רעים….

…אם צבע הלבן אינו נגוע בחלומותינו, זה מסמל את האמון שלא נבגד. אם חפצים לבנים נראים מטונפים, אנו נתון לבגידות. אם מדובר בלוח קליעה, זה מעיד על הצלחה בפרויקטים שלך….

לחלום על פרח עם עלים צמריים לבנים, מודיע שמזל ואושר יהיו לצדך.

יסמינים מסמלים נאמנות ונימוס, במיוחד אם הם לבנים.

…לחלום על רוחות רפאים כמו אלה שלובשים סדינים לבנים, ושיש להם יחס עליז, או לפחות ידידותי, זה מכריז על הצלחה קרובה ומימוש מטרות מיושנות, כולל רווחים חומריים. כאשר צעירים חולמים לעתים קרובות שהם לבושים כרוחות רפאים שחורות, עליהם לעקוב אחר התנהגותם, אך בעיקר את התנהגותם המינית, מכיוון שהיא יכולה להשפיע על עתידם. לחלום על רוחות רפאים של אחד או יותר ממכריכם שבחיים האמיתיים עדיין בחיים הוא סימן לכך שלא שמתם מספיק תשומת לב לפעילויות שלכם, כמו היחסים החברתיים והעסקים שלכם; זה יכול בסופו של דבר לפגוע בך. לחלום שאחד או יותר לבושים ברוחות רפאים שחורות מופיעים פתאום ואז הם נעלמים פתאום מכריז על אסונות קרובים שישפיעו על כמה מהעניינים הכלכליים החשובים ביותר שלך ובמקרים מסוימים אפילו על חייך. לחלום על רוח הרפאים של הורה, כאשר הם כבר נפטרו בחיים האמיתיים, מציע שתבקש הגנה מפני חשיפה לסכנות לא ידועות או שתהיה בספק לגבי משא ומתן עם אנשים לא ידועים. לחלום על רוחו של חבר מת מכריז על טיול לא נעים. לחלום שרוח רפאים מדברת ישירות אליך מסמל שאתה בסיכון להפוך לקורבן של אנשים שפועלים בחוסר תום לב. לחלום שאתה נתקל ברוח רפאים מסמל שאתה עלול לחוות הפרעות נפשיות מסוימות או שלעתים קרובות, תקבל בקרוב הפתעה לא צפויה, נעימה או לא נעימה….

…זה סמל של סופיות, הישג מוחלט או שלמות שבעצמה מחזיקה משהו קדוש. הקורולה שלה מסמלת את עושר הנשמה שלך. החוקה והפצת עלי הכותרת שלה מסמלים את השלמות הגבוהה ביותר. העדינות והצבעים מגוונים מייצגים את אינסוף הרגשות. ורדים לבנים מסמלים טוהר ותמימות. ורדים אדומים מעידים על אהבה נלהבת. ורדים כחולים מציינים אהבה בלתי אפשרית או בלתי ניתנת להשגה. ורד זהוב מבטיח מימוש מוחלט. לילדה צעירה, שחולמת שהיא שוקלת את הוורדים אך לא מעזה לתפוס אותם בגלל פחד לקוצים, מגלה את הפחד ממין….

…לחלום להיות בארון מתים אומר שאתה צריך לבדוק את ההתנהגות שלך, שכן הארון מכריז על הפסדים שונים, כולל מותו של אדם קרוב. סמל זה חשוב במיוחד אם החולם מתפלל לצד הארון. לחלום על ארון קבורה מכוסה פרחים, במיוחד אם הם לבנים, בתוך מקדש מואר, עולה כי בקרוב תהיה חתונה במשפחה, אך הנישואין ייכשלו. לחלום על שכיבה בתוך ארון מתים, מבלי לדעת שום דבר אחר מעיד על חיים ארוכים עבור החולם. לחלום על ארון קבורה שעובר מעצמו עולה מחלה קשה במשפחה או בנישואין אם החולם נשוי במקרה. במקרה שאתה עומד להתחתן, החלום הזה יכול להכריז על מכשולים לחתונה. כשהוא חולם להשתמש בארון כמושב בתוך הכרכרה המובילה אותו לבית העלמין, הוא מכריז על הפרעות ומחלות גדולות לקרוב משפחה או לחבר. לחלום לראות כיצד מכניסים ארון קבורה לכרכרה הוא הכרזה על בעיות קשות בבית, כמו גם קרבות תכופים בנישואין או בזוגיות….

…לחלום על פרפרים לבנים פירושו שתקבלו שמחה בלתי צפויה. אם הם שחורים, זה מונע מחלות או אבל….

…לחלום שאתה מתרחץ במים נקיים ושקופים זו הכרזה על הצלחה, שמחה, כיף וכו '. להפך, אם המים מלוכלכים, או גרוע מכך, בוציים, היא לפחות הכרזה על מחלות או חדשות רעות. . לחלום על ילדים המשחקים במים נקיים הוא סימן להצלחה ואושר בעתיד במשפחה, אך אם הם משחקים במים מלוכלכים, הדבר מעיד על ההיפך. לחלום על אישה צעירה שרוחצת במים נקיים עולה כי היחסים שיש לה או רצונותיה הכנים עשויים להתממש ולהגיע לסוף מוצלח. הרחצה כוללת שימוש במים, ובמים בחלומות, עוד מימי קדם, יש משמעויות ידועות: מים צלולים מעידים על בריאות, אושר ושמחה. מים עכורים מעידים על אי נוחות, אי נעימות ואכזבות. המים הבוציים מעידים על מחלה, חוסר מזל, עוני ושנאה. לחלום לרצות להתרחץ יכול להצביע על כך שהגוף זקוק לכך, אך כשזה לא המקרה, זה מסמל שאנחנו חיים רגעים קדחתניים, עם הרבה מתח, ומייחלים לשלום. לחלום על רחצה במים שהם לא נקיים במיוחד מצביע על רצון בוער להיפגש ולהסתדר עם אדם מהמין השני; חלום זה נפוץ בקרב נשים ואלמנות צעירות בגיל הנישואין. לחלום על שחייה עם אחרים, למשל בבריכה או בבריכה, הוא אזהרה המצביעה על כך שאתה צריך להימנע מחברה גרועה שתיצור שמועות, ודברים מזיקים אחרים, חלום זה רציני יותר אם המים בוציים. לחלום לרחצה במים חמים מאוד הוא בדרך כלל סימן רע, מכיוון שזה יכול להיות שהגוף מתחיל לקבל חום, או שהאווירה סביב החולם חמה במיוחד. אם אלה לא המקרים, אז זה היה מעיד על כך שהחולם מודאג יתר על המידה ממשהו. לחלום על רחצה עם מים קרים, צלולים ונקיים היא הכרזה על שיפור הבריאות, ואם מים אלה יגיעו מהים, הם יהיו טובים בהרבה. לחלום על פרחים לבנים בחדר אמבטיה מעיד על סיכון לפתח מחלה שפירה כגון הצטננות, אם הם פרחים צהובים והם אינם נמצאים באגרטל, עליכם לנקוט באמצעי זהירות. אם הפרחים כהים (סגולים או שחורים), הדבר רציני, ואולי המחלה כבר נמצאת בגוף. עבור צעיר, שחולם על חדר אמבטיה, זה רומז שיש לו נטייה טבעית לדרכים קלות דעת ולא מומלצות ליהנות. לחלום להתרחץ מעיד על שביעות רצון עמוקה מעצמך, כך שאם אתה יכול לקחת סיכויים בנושאים חשובים או בעסקים, עליך לעשות זאת….

אם אתה לובש בגדים לבנים בחלום, אירוע יביא לך סיפוק עצום.

…יסמינים לבנים מייצגים נאמנות בהתייחס לידידות, אהבה או עמותה מקצועית. הם יכולים גם לייצג חסד. מחברים אחרים רואים בכך סמל לצמיחה רוחנית ולקשר עם מציאויות אחרות….