…לחלום על דשא ועלים ירוקים של צמחים אחרים על הקרקע מעיד על פיוס, שלווה פנימית ויכולת לפתור בעיות. לחלום על עלים נבולים או נבולים או על דשא יבש עולה כי ההזדמנות להצליח אבדה. במקרים מסוימים, חלום זה עשוי לסמן מחלות אצל בן משפחה….

…אם אנחנו שוכבים על הדשא ונהנים, זו אזהרה שאנחנו מבזבזים את חיינו בדרכים לא טבעיות. זו הבטחה של תקווה וחופש. אם הדשא יבש זה חלומם של המובסים, המתפטרים, אלו שוויתרו על חיים טבעיים ופשוטים. אם אנו שוכבים על דשא רענן וריחני ואנו מבינים שמדובר בצמחי מרפא, פירוש הדבר הוא תקווה לחיים חופשיים וטבעיים יחד עם ידע וחוכמה….

מערכת יחסים הרמונית עם ילדים. האחריות הולכת וגוברת בחשיבותה….

שדה יפהפה, אשליות הפכו למציאות, מפעלים פוריים וחיזור טוב.

אמן של קשיים, בעיות ואי נוחות בבריאות ובתחומי חיים אחרים. החלום יבהיר איזה סוג של כאב נסבול….

…אם אנחנו שוכבים על דשא או מוקפים בו, החלום מדבר על הרצון שלנו לחופש ולחיים טבעיים. אם בנוסף לדשא סביבנו נכיר בצמחי מרפא רפואיים, החלום יהיה סימן טוב של ידע וחוכמה. חלום זה יכול גם לשאת את המסר של הצורך לבדוק את סוג הכללים והמוסכמות הלא טבעיות שקיבלנו בחיי היומיום שלנו….

לראות את זה יפה ומטופל מעיד על כך שהשאיפות שלנו יתממשו בקרוב מאוד. אם אנו דורכים ונמחץ אותו, זה מצביע על כך שלפני שאנחנו מגשימים את השאיפות שלנו, עלינו להתגבר על קשיים רבים. אם אנחנו מאוהבים, זה מצביע על כך שנידבנו….

…חלום לשטוף רגליים מעיד על חששות בעבודה, נסיגות. אם אתה חותך או קוטע את כף הרגל, המשמעות היא שתסבול מאבדות, מצרות או מפירוד. כפות רגליים מלוכלכות או חלום כף רגל נגוע הם סימן של חרפה ואויבים. כפות רגליים חולות או כיביות מייצגות הכרת תודה, קרבות או תביעות….

…לחלום על תפוחים יפים בדרך כלל מסמל סימן טוב. אם אתה רואה תפוחים בין עלווה ירוקה, אך אלה נמצאים בהישג ידך ומוכנים לאכילה, זה מצביע על הכרזת הצלחה המיוחלת. לכך אתה חותך את התפוחים מהעץ ואוכל אותם מצביע על כך שמה שקיווית לו זה קרוב להיות מציאות. לעומת זאת, לחלום על תפוחים שממוקמים על גבי עץ שמעבר להישג ידך, עולה כי עדיין ייקח זמן מה להשגת מטרותיך, לכן בינתיים עליך לעבוד קשה. כדי לחלום על תפוחים שנמצאים על הקרקע וגרוע מכך אם הם לא בשלים או רקובים, זה מצביע על כך שסביר להניח שהיעדים שלך לא יתממשו ולכן עליך לחשוב ולעבוד על תוכניות או פרויקטים אחרים. לפעמים סוגים אלה של חלומות מעידים על הפסדים, בגלל אשמתך או באשמת האויבים או המתחרים שלך. חלום זה מעיד גם על ריקבון ודיכאון….

…לחלום שאתה אוכל חזיר מרמז על רצון לטיולים נעימים, למסיבות ולחיים נוחים. כשאישה חולמת שהיא מבשלת חזיר, זה מסמל בית שמח, רגוע, נטול בעיות ונעים, ושיהיה לה קשרים חברתיים טובים. לחלום על שפע של חזיריים, וגרוע מכך אם הם נמצאים בתהליך הנרקב שלהם, זה מצביע על כך שמישהו מנסה להונות אותך. לחלום שאתה חותך פרוסות חזיר מרמז שסוף סוף תהיה לך שליטה על כל ההתנגדות והמכשולים העומדים בפניך. לחלום שאתה מכין חזיר להתחיל להגיש לאורחים שלך מציע שתקבל תשומת לב מאחרים. לחלום שאתה סוחר או מוכר חזיר מצביע על שגשוג ובריאות בקרוב עבורך ועבור משפחתך. לחלום על ארומת צלייה של חזיר עולה שבקרוב תזכו לתגמול בגלל התערבות של אחרים….

…כשאישה חולמת שהיא קוצרת קלחי תירס, או תירס לתינוק, זה מצביע על כך שהיא בקרוב תהיה במצב שהיא ייחלה אליו, אך זה עשוי לקרות כל עוד היא תמשיך לעבוד באותה התלהבות. לחלום על תירס זה חיובי; זה מכריז על זמנים טובים, חדשות טובות וחיים בשפע. לחלום על עצמך תוהה בשדה תירס ולראות כיצד הוא נבט, כלומר צמחים ירוקים התרוממו מעל פני האדמה, מרמז שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך יביא לתוצאות טובות בטווח הקצר. עם זאת, אם הצמחים שאתה רואה נבולים, זה מסמל חדשות רעות. לחלום על עצמך מנער את הקנים הנושאים את הקלחים מצביע על כך שאתה להוט מדי לתוצאות עבודתך, מה זה משהו לא כל כך טוב. חלום זה הוא סוג של אזהרה מפני תחושת קוצר רוח מוגזמת. לחלום על עצמך לשלוף את קלחי התירס מהקרקע מציין שאתה מיישם קריטריון ומאמץ שגויים בענייניך, מה יגרום לתוצאה שלילית. לחלום שאתה חותך תירס ישירות מהקנים מכריז על הצלחה בזמן הקרוב מאוד. לחלום על עצמך להסיר את עלי הקלחים מרמז שאתה בדרך הנכונה להשיג הצלחה. לחלום שאחרים מסירים את העלים מהקלחים מרמז כי בקרוב תתחיל או תתחיל מערכת יחסים חברתית או מוכרת עם אנשים חשובים ומצליחים. כשאיכר חולם עליו שהוא עומד בין גידולי תירס יפים לפני שנקטפו, זה מצביע על שנה טובה בשדה וגם קציר טוב. עבור אנשי העיר או העסקים אותו חלום מעיד על עסק חיובי ושגשוג עתידי קרוב. כשאנשים צעירים חולמים על שדות יבול תירס, זה אומר שיהיה להם עתיד נעים. כשאתה חולם על תרמילים נבולים, או שאלה גדלו מעט או הושמדו על ידי מישהו, זה מצביע על הפסדים, מחלות ובמקרים מסוימים אסון אמיתי. לחלום על עצמך להפגיז קלחי תירס מסמל שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך הוא לא בסדר ובקרוב תסבול מההשלכות. לחלום עליך לאכול קלחים רכים מבושלים מעיד על סיפוק וביטחון עצמי שיניבו תוצאות טובות….

…כאשר טבלה מופיעה בחלום, זה סימן שאנו יכולים לצפות לתנאים טובים לחברות שאנו יוזמים. אם במהלך החלום החולם עצמו / ה או אדם אחר חותך את השולחן, זה סימן למניעות ומכשולים מכל הסוגים. אם בחלום אנו מוצאים את עצמנו מוסיפים טבלה לאחרים, זה מראה שהגיע הזמן לשתף פעולה אם ברצוננו למצוא הצלחה בעולם העסקים, שכן בוודאי נקשר עם אנשים שיביאו לנו יתרונות….

…לחלום שהאדם שאתה אוהב הוא יפה, אם כי במציאות הוא לא, מעיד על אהבה אמיתית ומתמשכת. לחלום על יופי הוא תמיד טוב ומעיד על שלווה רוחנית ונפשית ולכן, על שלום והרמוניה עם אחרים. אם אישה חולמת על ילדים יפים, זה מצביע על כך שהיא מסוגלת לספק אהבה אמיתית, כנה וכנה, שהיא מוחזרת. לחלום על דברים יפים, לא משנה מה זה (פרחים, כרי דשא, מבנים, יצירות אמנות) רומז שאנשים רבים מעריכים אותך….

…עוני, עבודה. אל תצפו לנסים. (ראה גם דשא)….

…אם המראה שלה יפה, הוא מנבא על שגשוג ומזל. שדה הדשא של הר מסמל שתצטרך להתגבר על מכשולים. אם אתה רואה עשב עם דשא יבש, זה אומר חסרונות כלכליים….