…אובדן עין פירושו שעדיין לא ניתן היה לגלות אהבה ואושר אמיתיים. עיניים יפות מעידות על תקוות יפות שנמצאות בדרך שלך. קפיצות בעיניים מחדשות חדשות על ניתוח, מחלה או תאונה. עיניים חולות מייצגות אובדן או פרידה מאדם אהוב. עיניים עצומות מהוות איתות של טיפשות וגאווה כוזבת….

…אם אנחנו חולמים שאנחנו עיוורים או שאנחנו רואים את עצמנו בעיניים עצומות, אז החלום מראה לנו פחד לא הגיוני שמרמים אותנו או נרדף וגם חוסר אונים בנסיבות החיים. אבל לחלום ללכת לרופא עיניים מעיד על הרצון שלנו למצוא פיתרון….

…כשאנחנו בחלומות אנחנו בוהים בעיניים של אלה שלפנינו שחושפים את הפחד לבגוד במשהו שאנחנו רוצים להסתיר. להרגיש שאנחנו נצפים בהתעקשות אך מבלי לראות את העיניים המסתכלות עלינו מציין מתחמי אשמה. אם אנו חולמים שאנחנו עיוורים או מכוסים בעיניים, אז זה מעיד על פחד לא הגיוני שמרמים אותנו או נרדף או יכול גם לחשוף את חוסר האונים שלנו בנסיבות בחיים האמיתיים. לחלום שאנחנו סובלים מראיה רעה בלי להרכיב משקפיים מראה על חוסר אומץ שמונע מאיתנו להסתכל ישר על עובדות. אם ניגש לרופא עיניים זה מעיד על הרצון למצוא מישהו שנוכל לערב בבעיות שלנו ושיעזור לנו….

לחלום על עיניים המתבוננות בחולם יכול לסמן אויבים נסתרים במקצת שמרגלים אחר החולם ומחפשים את ההזדמנות לפגוע בו או בה.

אנו עיוורים מפני הנסיבות וקיימת סכנה שננצל אותנו, הן בהיבטים החומריים והן ברגש.

אירועים מטיבים יתרחשו.

אם אתה בונה דבר ספציפי, המשמעות היא שתשיג את הדברים שאתה רוצה לעשות. הַצלָחָה….

…הברקת היא אבן הידע הסודי. אם החלום מלווה ברגשות מהנים, הוא מבטא את הרצון העמוק לרכוש ידע ולהשיג את מתנות הראיות. זה יכול גם לחזות ליהנות מראייה מושלמת לעת זקנה. אם הוא מלווה בתחושת חרדה או אימה, הוא משקף את החשש להחייאת האינסטינקטים הרעים שלנו, במיוחד אם הברקת מלווה בספיר. זה יכול גם לחזות מחלת עיניים….

…לחלום על עצמך עם כיסוי עיניים עולה כי בגלל רשלנות או סיבה דומה אתה פוגע במישהו. נראה כי חלום זה נפוץ יותר בקרב נשים מאשר אצל גברים, ובמקרה זה ייתכן שהוא נובע מאהבה. אם אתה חולה, החלום פירושו פחד לאבד את הראייה. כאשר התחבושת מעל העיניים שלך שחולות, זה אומר התאוששות מהירה והתקדמות. אם אנחנו לא רוצים לראות את עצמנו שקועים בכאב וסבל, נצטרך להיות זהירים מאוד ולשים לב לכל מה שמסביב. אם אנו נושאים תחבושות, המשמעות של החלום היא שינויים טובים בחיינו לאחר זמן של דאגות וצער. זה גם מסמל את הריפוי של המחלה שלנו או של מישהו קרוב לנו. אם אנו שמים תחבושות על אדם אחר, המשמעות היא שאנחנו רוצים להביא נחמה למישהו שזקוק לו נואשות. זה סימן רע אם בחלום התחבושות מדממות מכיוון שבדרך כלל הדבר מעיד על דיכאון ואכזריות. אם אתה חובב הימורים, הגיע הזמן להיות זהיר יותר ולדאוג למה שאתה מוציא….

…להיות זועם או נעלב מחלומותיך, פירושו שתקבל הפתעה נחמדה. אם אתה זה שמעליב מישהו אחר, זה סימן לכך שפרויקטים וחשיבה משאלת עיניים ייכשלו….

…לחלום על ציפורניים בידיים וברגליים, משלך או של אחרים, פירושו יותר מדי עבודה ומאמץ בהשוואה לתגמול שהושג. החלום מראה שיש חוסר שביעות רצון אינטימי. לחלום על ציפורניים פגומות וכואבות, עולה כי יהיו נזקים בריאותיים או כשלים אצל נבדקים רבים. לחלום על ציפורניים שנמשכות פירושו סכנת מחלה קשה שעלולה להוביל למוות אם לא ננקטים אמצעי זהירות. לחלום על ציפורניים לבנות, משלך או אחרות, עולה כי בקרוב יהיו בעיות שונות, הן בבית והן בעסקים. לחלום על סיום הציפורניים שלך מציע שתתחיל בעסקים ובעסקאות כנראה מכובדות, אך אלה עשויים להיות לא יצרניים. לחלום על גזירת ציפורניים משלך פירושו שיהיו לך חובות ריבית גבוהים וגם יהיו חסרונות מסוימים בסביבה המשפחתית, אך אם אחרים יחתכו ציפורניים בעצמם, פירושם שאנשים אחרים יפגעו בך ושאתה צריך לנהוג בזהירות , מכיוון שאנו נחשפים למחלות הדורשות טיפול מסוים. לחלום על ציפורניים קצרות מאוד פירושו שהנושאים עוברים מרע לגרוע יותר, אתה תתמודד עם נסיגות וכשלים עם אובדן. לחלום על הציפורניים הארוכות של אדם אחר, עולה כי יטופלו באדישים ואין הכרה בזכותך. לחלום על ציפורניים ארוכות פירושו שאתה פוגע באחרים על ידי אימוץ עמדות של סיפוק עצמי בהבלים. כשציפורניים נשברות, זה יכול להיות שהבריאות לא טובה….

…התלבטויות בתחום האהבה או תמימות, אהבה אפלטונית ורצונות של סיטואציות רומנטיות. חינניות לבנות מתפרשות על ידי כמה מחברים כהבטחה לאהבה….

…לחלום על הליכה בתוך מנהרה חשוכה פירושו שאתה פועל בצורה עיוורת, מה שיביא לתוצאות רעות בכל מה שאתה עושה. להיות בתוך מנהרה בזמן שרכבת דוהרת בתוכה, מכריז על מחלה או על שינוי חשוב בחיים. לבנות מנהרה פירושו שאויבים, מתחרים או יריבים זוממים לפגוע בך. התבוננות במנהרה מבלי להיכנס אליה פירושה שתקבל הצעות לבעיות חוקיות מסופקות. באופן סמלי, המנהרה היא ערוץ תקשורת, כהה וקודר, בין שני אזורי אור בהיר. זו הסיבה שבגללה המנהרה קשורה בדרך כלל לטקסי חניכה ולידה. יציאת המנהרה מייצגת את הנרתיק האימהי….

…לחלום על ציפורנים פירושו אהבה ותשוקה. כמעט כל המחברים מפרשים שאם ציפורנים צהובות, החלום מכריז על הופעת הקנאה במערכת היחסים. אם בחלום אתה רואה את עצמך נותן ציפורנים לאחרים עלינו תמיד להתחשב בצבע שלהם. אם הם אדומים, פירושם רצונות של יחסי מין ואם הם ורודים, אתה רוצה להכריז על אהבתך. ציפורנים לבנות קשורות יותר לתחושות משפחתיות….

…פרות הן סמל עתיק מאוד בחלומות. הוא נזכר בקטע המקראי על שבע פרות שמנות ושבע פרות רזות, חולמות על פרעה מצרי שגילם יוסף, מבניו של יעקב. לפיכך סמל עתיק ומסורתי זה נחשב סימן טוב. לחלום על פרות שמנות ויפות מרמז שהכל בסדר וימשיך להיות כך לפחות בעתיד המיידי. אם אישה חולמת על זה, המשמעות היא שרצונותיה יבוצעו. לחלום על חליבת פרות שומן בריאות עולה כי העניינים עוברים כשורה. לחלום על פרות רזות בשדות מרעה גרועים מסמל בדיוק את ההיפך. לחלום על עדר פרות מבולגן עולה כי העניינים יעבור להיות רעים יותר בגלל חוסר השליטה והוא מאיים לגרום לאבידות משמעותיות. לחלום על חליבה פירושו כמיהה לרווח, העשרה מהירה, כיף והנאות, אך אם הפרה נשפכת בדרך כלשהי את החלב, פירושו סיכון קרוב לכישלונות בפעילות כלשהי. לאמן או לאינטלקטואל שחולם על פרות צעירות יש שיפור משמעותי בענייניהם (הצלחה חברתית או כלכלית בעתיד הקרוב), אך אם הפרות רזות וחולות, פירוש הדבר הוא ההפך הגמור. לחלום על פרות שחורות, מלוכלכות, רזות וחולות הוא סימן רע. לחלום על פרות לבנות ובריאות זו תמיד הבטחה לשגשוג לעתיד המיידי. כאשר אתה רואה עגל אחד או יותר בחלום, אזי זו אזהרה כי אכזבה אכזרית תתקבל מאדם מוערך מאוד….

…ביצים שבורות פירושן הפסדים. ביצים לבנות, עלייה במספר המשפחה, שגשוג. מעט ביציות, הרמוניה ויחסים טובים. ביצים רבות, אסונות. צבע ביצים, שמחה….

…הוא מסמל את החיים היושבים והעירוניים. אולי זה מעיד על הרצון להשתלב, להתיישב ולהישאר מעיניהם. או שזה עשוי גם לשקף שאנחנו קשורים לעולם הבנייה או רוצים לבנות בית משלנו….

…לחלום על תאנה מעיד על שפע במובנים רבים, במיוחד של אוכל. לחלום על יער ירוק יפהפה הוא סימן טוב, ואם יש הרבה ציפורים לבנות או צבעוניות זה הרבה יותר טוב מכיוון שזה מעיד על סיום מוצלח לעניינים שאתה מטפל בהם. אבל אם אתה חולם על שפע ציפורים כהות או שחורות, זה מצביע על כך שמישהו מקנא במזלו הטוב של החולם. לחלום להתפעל מהעלווה היפה של יער מעיד על סיפוק והערכה עמוקים על מה שהושג בחיים, זה כמו להודות לאלוהים, אך במקרה זה ישירות עם הנשמה ובלי לומר מילים ריקות. בקרב אמנים או אינטלקטואלים, חלום על יער יפה מעיד על קבלת הכרה נוספת. לחלום על עץ ירוק עלים אחד בלבד הפורח מעיד על בריאות ורווחה. אבל אם העץ נראה כמו לבד או נטוש, נבול או בעל עלים יבשים כמו שקורה בחורף, עולה כי העסק או העסקים שלך אינם משגשגים והם לא יהיו זמן מה. לחלום להיות בצל עץ יפה מעיד שאתה מוגן בהרחבה (על ידי אלוהים) שלא יאכזב אותך, כי בסופו של דבר זה יוביל להצלחה, גם אם זה ייקח קצת זמן. לחלום להיתקע בעץ הוא סימן טוב מאוד וחלום כזה אומר שאתה משיג שיפור עצמי והגשמה עצמית, חומרית ורוחנית. לחלום על עץ עם פירות בשלים וכמה מהם כבר נמצאים על הקרקע, שם אתה יכול לקטוף ולאכול אותם, מציע שתקבל הטבות משמעותיות, כולל כלכליות, עסקיות ואפילו בהגרלה וכו '. לחלום על עץ מבודד עם פירות קטנים וירוקים מצביע על כך שהעסק והעניינים שלכם לא מסתדרים כשורה. אם אתה לוקח אחד מהפירות האלה בחלום, זה מייצג שאתה לוקח סיכונים רציניים. לחלום לכרות עץ מכל סוג שהוא מצביע על כך שאתה פועל נגד האינטרסים שלך, למשל, שאתה פועל נגד מה שנכון. לחלום על כריתת עצים והשלכתם על האדמה, מציע אובדן מהותי, סיום מערכת יחסים, או צרות משפחתיות או אישיות. לחלום שאתה אבוד ביער מעיד על אובדן אוריינטציה, בלבול שאם לא יתוקן יסתיים בכישלון; אם דורכים על עלים יבשים תוך כדי הליכה ביער, המשמעות הקודמת מודגשת משמעותית….

…חלום שבו יש לך בית פירושו שהיעדים שלך מוגדרים היטב והם בדרך; גם זה מצביע על כך שחיי המשפחה שלך מלאים בסיפוקים. המשמעות של חלום לבנות בית היא שההבטחות יבוצעו בקרוב….

…חולם על מזבחות בדרך כלל מסמל תשובה, התנגדות, צורך בהקרבה, וההנחה היא שזו הרוח הפועלת כעת, לכן, לחלום להיות לפני מזבח, עם או בלי כומר נוכח, מעיד על תוכחות עצמיות מסוימות שיהיו שימושיות כך עליכם לבדוק את התנהגותכם בכדי להקל על מצפונכם. לחלום על מזבח, עם כוהן המכהן או בלעדיו, זו אזהרה שהתנהגותו של החולם אינה טובה כמו שצריכה, ולכן כנראה שאתה עושה שגיאות חמורות. חולמים לבנות מזבח מכריזים על שמחות, הצלחות והטבות ביחסים עסקיים, תעסוקתיים או חברתיים. לחלום להרוס מזבח מבשר כישלונות, כאבים, מחלות וכו '. לחלום שאתה בוהה במזבח שנהרס חלקית או מוחלטת מכל סיבה שהיא, מעיד שיש לך או בקרוב תהיה לך סיבה לסבול מעצב, נוסטלגיה, זיכרונות, של משהו שאבד עכשיו והוא לעולם לא יחזור. לחלום על המזבח בו את עורכת את החתונה שלך, מצביע על סיבות להיות עצובים עם חברות שתשפיע עלייך. במקרים מסוימים זה בדרך כלל מעיד על מותו של קשיש. לחלום על כומר המכהן לפני מזבח מצביע על כך שתעבור מצבים קשים בעבודה שלך, בעסק שלך או בבית. זה גם אומר שבקרוב תעבור רגעי ייסורים….

…אם אתה רואה את המכתב הזה בבירור בחלומותיך, מחברים רבים מפרשים אותו כסמל של התחלה. אז זה יהיה זמן מאפשר ליזום פרויקטים או לבנות משהו חדש….

…הפרד הוא סמל לעבדות בכל סוג של חלום. לכן החולם רואה באופן לא מודע את עצמו כעבד בשל מצבים, משימות או טיפול משפיל. אם אישה צעירה חולמת או רוכבת על פרד לבן, זה מצביע על כך שנישואים קרובים, אך רק להטבות ולא לאהבה ממשית. אם האישה כבר נשואה, זה מעיד על כך שהבעל משיג עמדה כלכלית נוחה. כשאישה צעירה חולמת על עדר פרדות לבנות שחולפות על פניה, וגרוע מכך אם הן מפוחדות, זה מצביע על כך שהיא תמשיך להיות מעריצות והצעות של יחסי אהבה, אך לא נישואים רציניים. כאשר אישה המאורסת להינשא חולמת על פרד מת, וגרוע מכך אם הפרד שחור, מעיד כי האירוסין תסתיים ויהיה כישלון גם במערכות יחסים אחרות. כאשר גבר או אישה חולמים לרכוב על פרד, זה מצביע על כך שהם חיים במתח וחרדה מתמידים. עם זאת, אם בחלום החיה רגועה והיא מגיעה ליעדו של החולם, אז זה מצביע על כך שהפחדים אינם מבוססים וכי החולם ישיג את ההצלחה שהוא פקפק בה. לחלום שיבעטו בידי פרד מכל צבע, מרמז כי בקרוב יהיו אי הבנות ומצבים לא נעימים, הן בחברה והן בבית. לחלום על פרד טעון מדי עולה כי יהיו בעיות בעניינים המטופלים, בגלל חוסר התחשבות החולם כלפי אחרים. לחלום על הכוונה או משיכה של פרד בלי שום עומס עליו מעיד על כך שהעסק מתנהל כשורה ושהוא יישאר ככה, בגלל ההנהגה הטובה של החולם….

…בחלום זה עניין חשוב מאוד לצבע השמלה או החלוק שיש לרוח הרפאים, ואם לרוח רפאים זו יש מראה של בן משפחה או אב קדמון. אם כן זה יכול להיות חלום שבו מזהירים אותנו מפני סכנה. אם הספקטרום אינו ידוע אך רוח הרפאים לובשת גלימות לבנות, מחברים רבים מסכימים כי זהו סימן לרווחה, אך אם החלוק שחור, אז החלום מזהיר אותנו מפני בגידה….

…לחלום על טיסה, במיוחד בגובה רב, מציע לאנשים נשואים שיש בעיות בבית שהם מנסים להימנע מהם. לחלום על טיסה נמוכה מאוד ומונעת ממכשולים, פירושו מחלה, חוסר יציבות בענייני החולם עצמו, אולם החולם יתאושש מכך. לחלום על טיסה מעל מים בוציים היא אזהרה להישאר ערניים בנוגע לענייניו האישיים. החלום מראה שאתה לא צריך לסמוך על אחרים יותר מדי, מכיוון שאויביך מחכים לסיכוי שלהם לפגוע בך. לחלום על טיסה מעל שטח סלעי, תלול וקשה מרמז שתעבור תקופות לא טובות. לחלום על טיסה מעל יער ירוק מסמל שבקרוב תוכלו לראות את משאלותיכם מתגשמות. לחלום על טיסה לכיוון השמש מרמז שאתה לא מרוצה מהישגי החיים שלך, ואתה רוצה יותר. לחלום על טיסה בקוסמוס לעבר כוכבי לכת אחרים עשוי להיות שאתה בורח מבעיות חמורות שלא תוכל לפתור. לחלום על טיסה בכנפיים שחורות גדולות מעיד על סיבוכים בענייניו האישיים. אם בחלום אתה מרגיש שאתה נופל, זה אומר כישלונות בקרבת מקום, אולי מסוכנים. אם אתה ער במהלך הסתיו, המשמעות היא שכל הבעיות שלך ייפתרו בצורה מספקת, אם כי לא באופן מיידי. לחלום על טיסה לעיתים קרובות אך עם כנפיים לבנות, וטוב יותר אם זה מעל יער ירוק, פירושו הצלחה ביעדים שלך, רווחים עסקיים וסיפוק באהבה. כשאישה חולמת לטוס למקומות רחוקים, זה מציע שהיא תקבל הצעות שווא, אולי בעסקים או באהבה. חלום זה מזהיר את החולמת להיות זהירה בכדי להימנע מבעיות במשפחתה, מערכות יחסים חברתיות ובריאות. כאשר אישה חולמת על עצמה עם פצע ירייה או אחרת בזמן טיסה, המשמעות היא שהיריבים שלה קשובים ומוכנים לפגוע בה ברגע שההזדמנות מציעה את עצמה, ולכן היא צריכה להיות זהירה מאוד בהתנהגותה היומיומית….