…הליכה בין אבנים מעידה על כך שתהיה קורבן להתעתע. אבנים יקרות פירושן סיפוקים לשווא וארעיים….

…לחלום להיות בעל יהלום עולה כי החולם שואף להחזיק עושר רב ולהצטיין בחברה. אישה צעירה ורווקה שחולמת ללבוש יהלומים רומזת שהיא משתוקקת להתחתן עם גבר עשיר מאוד ועם יוקרה בחברה. אך אם במהלך החלום היא תאבד יהלום אחד או יותר, אזי אזהרה שחלומותיה להיות עשירים ייכשלו. בדרך כלל לחלום על יהלומים זה דבר טוב שכן הוא רומז על הצלחה, אך אם החולם מאבד את אחד היהלומים המופיעים בחלום, אז הוא יהפוך לסימן רע, מכיוון שהוא מרמז על עצב, עוני, סבל וכו '….

…לחלום על יהלומים פירושו חמדנות. היו נדיבים יותר….

לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

…יהלום מסמל את הריבונות, חוסר השחיתות, את המציאות המוחלטת, את האומץ במצוקה ושלמות האופי. אומן של מזל טוב ושגשוג….

יהלומים הם האבנים היקרות ביותר והחלום על אבנים אלה נחשב למועיל בהתייחס לבריאות, מכיוון שהיהלום הוא בלתי אפשרי, וגם ביחס לפרויקטים עסקיים, מכיוון שסלע זה עומד בערכו למצוקת הנסיבות. בגלל הקשיות שלה, זה יכול גם לשקף שיש לנו מספיק אנרגיה כדי לעמוד באתגרים חדשים בשינוי הדמות שלנו….

…לחלום להיפגע מאבן מבלי לדעת מי זרק אותה מרמז כי בקרוב יהיו נסיגות ומעידות בפעילות החולם. כאשר החולם יודע מי השליך את הסלע ומגן על עצמו בהצלחה כנגד ההתקפה, זה יכול להיות שבעיות החולם לא יהיו חשובות במיוחד. לחלום על יידוי אבנים על מישהו מעיד על פרשיות אהבה, הרפתקאות שונות, שלרוב חסרות מוסר ומנהגים טובים. חולם על אבנים מכריז על מעד בהתקדמות העסק או העניינים. לחלום על הליכה בין סלעים או לטפס על סלעים עולה כי החולם יצטרך להתאמץ מאוד כדי לפתור את בעיותיו….

…הטבעת היא סמל להמשכיות בזמן שהיא מגנה ומבודדת. אם מדובר בטבעת נישואין, זה מעיד על הבטחה לנישואין. במקרה של חותם, זה סמל לכוח. אם יש בה אבנים יקרות, משמעות האבן מצטרפת לזו של הטבעת. אם הטבעת נשברת, היא מודיעה על פירוק הנישואין. איבוד טבעת מבשר מחלוקות עם מי שנתן אותה. הצבתו לאדם אחר מעידה על רצוננו לשלוט….

…צמידים הם סמל להמשכיות תוך הגנה ובידוד. אם יש לך אבנים יקרות, אז המשמעות של האבן נותנת את המשמעות לצמיד. אם צמיד נשבר, אז הוא מודיע על פירוק הנישואין. אובדן צמיד מבשר על מחלוקות עם מי שנתן לך אותו. כשאתה שם את זה על אדם אחר, זה מעיד על הרצון שלך לשלוט באותו אדם….

…אם הוא מלא, זה מבשר על עושר ואושר. ריק, עוני. בהתאם לחומר, תוכנו יודיע אם הוא טוב או רע אם הוא מלא או ריק. אם הוא עשוי מעץ, אז הוא מכריז על נסיעה הקרובה. קופסה צבעונית, הפתעה. אם הוא עשוי ממתכות יקרות ואבנים יקרות, מעיד על עושר. עם מראה, זה מזהיר אותנו שטיפות….

…אם הם סורגים או מסרגים, זה מצביע על כך שנשמע מה אנשים אומרים עלינו מאחורי הגב. אם למחטי תפירה יש חוט כלשהו, ​​זו משמעות טובה. זה משמעות לא טובה אם זה בלי חוט, שבור או שניקבנו את עצמנו איתם. אם הם סיכות קטנות, זה מעיד על אכזבות שנגרמות על ידי חברים….

…לראות פסיפס בחלומך מייצג את ההיבטים והמרכיבים השונים בחייך. אתה צריך לשקול את הדברים בפרספקטיבה רחבה יותר. דברים אולי נראים חסרי משמעות וחסרי משמעות, אבל אתה צריך לעמוד אחורה ולשקול את כל העניין….

…הסולם מסמל את האמצעים לעבור מרמה אחת לשנייה. אם מדובר בסולם ידיים התחזית היא הצלחה או שיפור במיקום הזמני. יתר על כן, כל צעד הוא עצמאי וכל אחד מהם מייצג בעיות לא קשורות. אם מדובר בסולם קבוע אותה הצלחה תהיה ארוכה ובעלת משמעות שתסמן את חיינו. בסולם זה יש לצעדים המשכיות; היא מייצגת קשיים ומכשולים מתמשכים. גרם המדרגות הלולייני מסמל מעגל קסמים. לעיתים קרובות מלווה בתחושת חרדה ופחד ומסמל כי אנו מוציאים את מרצנו במשהו שאינו ראוי למאמץ שלנו. לסולם כמעט יכול להיות משמעות רוחנית ביותר, אותה נדע לפי מספר הצעדים (צריך להיות מספר קדוש, כמעט תמיד שבע) ולפי אווירת החלום. במקרים אלה הוא מייצג את עליית הנשמה לאלוהים או את ירידת האל לנשמה להעניק את חסדו. לטפס בסולם, פירושו הצלחה וניצחון. ליפול מאחד פירושו כישלון ואובדן עמדה. לעבור מתחת לאחד, פירושו השפלה, בושה. לראות סולם על הרצפה פירושו מחלה. כדי להרים אותו, מצביע על ריפוי. לראות אחד הנשען על קיר מציג סכנה….

…באופן כללי, לחלום על הטארוט הוא סימן מובהק שיש לך חששות רבים לגבי גורלך, והיית רוצה לפתור אותם. ברוב המקרים זה לא קשור לחיזוי כלשהו, ​​וזה פשוט אומר לך לא להתייאש, לעשות דברים נכון ולהיות סבלני. לחלום על כרטיס טארוט ספציפי בדרך כלל אין שום אינדיקציה, אלא אם כן החולם אינו גס בעניינים אלה. במקרה זה, משמעות הקלף המופיע בחלומות נוטה להיות אותה משמעות של אותו קלף בכל קריאת טארוט….

…מסמל את האישה ובמקרים ספורים את הנשמה. לחלום על גאזלה מסתכם בלראות אישה אקזוטית ויפה. אם אנחנו חולמים שאנחנו רוצים לצוד את הגאזל זה אומר שננסה לפתות אותה. אם נצליח להשיג תפיסה זה מעיד שנזכה לפתות את האישה. לזרוק אבנים לעבר גזילה מצביע על כך שנרביץ לאשתנו או ננטוש אותה לאחר אחר. אם הגאזל תוקף אותנו זה מראה שאשתנו תמרוד בשליטתנו….

…לחלום שאתה הולך בצעדים איתנים מצביע על כך שקיבלת הוראות שיעזרו לך. הליכה בין אבנים מעידה על כאב וסבל. לחלום שאתה חוזר על צעדיך בדרך כלל מנבא הפסדים וצרות. לחלום שאתה בא והולך ללא יעד ספציפי, זה אומר שתהיה קורבן למתיחה. הליכה על מים היא סימן לניצחון ולהצלחה. הליכה במהלך הלילה היא סימן של מטרד ועצב….

…לעתים קרובות מייצג את המטען של חיינו, כך שאם מדובר במזוודות יקרות ואלגנטיות, אז זה מצביע על כך שאתה מרוצה מההישגים שלך, ואם זה זול – זה בגלל שאתה מרגיש שנכשלת. אם המטען מכביד עליכם במשקל יתר, המשמעות היא פחד לסחורה שלכם, ואם אתם מאבדים את המזוודות שלכם, אתם חוששים מסיבוכים כלכליים….

…לחלום על רכבת עשויות להיות כמה משמעויות; הפרשנות תהיה תלויה במצבך הנוכחי. לחלום על רכבת נוסעת נודעת מכריז על נסיעה הקרובה. לחלום שאתה נוסע ברכבת שנעים לאט מרמז שאתה מרגיש חסר מנוחה מכיוון שענייניך העסקיים אינם מתקדמים במהירות כפי שציפית. לחלום שאתה נוסע ברכבת והיא עוברת במנהרה מצביע על כך שאתה שוקל להסתבך בנושאים אפלים ומסוכנים שישנו את חייך. לחלום עם רכבת חונה מעיד על כך שהנושאים שלך לא יתקדמו, לכן עליך לשים לב אליהם במיוחד כדי למנוע התערבות של אנשים ואויבים אנוכיים. אם הרכבת חונה מכיוון שהדרך שבורה או חסומה, אז זה מרמז שמישהו בוגד בך. לחלום על רכבת משא חונה מודיע כי ענייניך העסקיים יתעכבו. לחלום שאתה הולך לעצור על גבי רכבת מכריז על זמנים קשים קרובים. אם אתה חולם ככה, אבל במקום זאת אתה צועד בדרך עליזה הוא מכריז על הצלחה בזכות היכולת והמיומנויות שלך. לחלום על מסילת רכבת מוצפת ושהמים צלולים ונקיים מודיעה שהעניינים שלך מסתדרים טוב, אם כי באיחור מסוים. עם זאת, אם המים בוציים, זה מצביע על כך שתסבלו מהפרעות קשות ואתם נמצאים בסיכון לחוות אובדן. לחלום שאתה על סיפונה של רכבת חונה ממנה ירדו אנשים עצובים או בוכים מרמז על כך שאתה נמצא בסיכון לחלות במחלה או לעסוק בעסק לא ישר ומסוכן. כששותפים או זוגות נשואים חולמים ככה, זה מסמל פרידה קרובה. לחלום שהגעת מאוחר ואיבדת את הרכבת שלך רומז שתאבד הזדמנויות יקרות ערך ואתה היחיד שאחראי לכך. אם אדם אהוב נוסע ברכבת זו, הוא מכריז בדרך כלל על מותו של קרוב משפחה או אדם יקר מאוד….

…לחלום לנהל משא ומתן על מחיר הפרוות או למכור אותו, פירושו הצלחה כלכלית בעתיד המיידי. החלום להיות לבוש בפרוות מעיד על כך שהחולם מוגן מפני עוני וקשיים. חולמים על מעילי פרווה יקרים מכריזים על זמנים של שגשוג רב. כשאישה חולמת להשתמש או ללבוש פרווה זה מצביע על כך שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר. לחלום על פרוות מכל סוג שהוא, אך באופן משמעותי יותר כאשר מדובר בפרוות יקרות, עולה כי תהיה התקדמות משמעותית בחייו של החולם. כשאישה חולמת על פרווה זה אומר שהיא מחפשת מותרות והצלחה בחברה. לחלום על שפע של פרוות מעיד על שאיפה של דאייה בחברה ולהחזיק עושר….

אם ספיר מופיע בחלום בהיותו צורה כלשהי, או החולם רואה את אבן החן היפהפייה הזו, אז זה בדרך כלל סימן ברור שהוא יקבל טובה או מתנות אפשריות, או חברות יקרות ערך שייווצרו או ישופרו.

…דומדמניות אדומות מכריזות על אהבה נאמנה ומתמדת. משמעות הדומדמניות הלבנות היא סיפוקים טהורים של אהבה. הדומדמניות השחורות מראות הנאות גשמיות אוהבות. אם אנו חולמים על דומדמניות מחוץ לעונה בה הם מתבגרים זה מבשר של בגידה….

…אם אנו עומדים מול הטלסקופ במהלך החלום או שמשתמשים במשקפת, זו בדרך כלל אזהרה לגבי משמעות ההרגלים שלנו, המרחיקים אותנו ממציאות המצב שלנו. זו הזמנה לדאוג לעצמנו, ואזהרה כי השתתפות בפעילויות שונות מהאינטרסים שלנו עשויה להזיק להתנהלות העסקית שלנו….

משמעות חלום של אשתך גידול בענייני העסקים.

…המים בחלום מסמלים את שפע החיים ואת עולם הרגשות. כמו כן, משמעות המים היא יצירתיות, רגישות ואינטואיציה. אם בחלום שלנו המים צלולים ונקיים שמשחקים תפקיד חשוב וניתן לפרש אותם כהכרזה על תקופה שלווה בחיים, מלאת טוהר רוחני. אם במקום זאת המים מלוכלכים או עומדים זה יכול להיות סימן לקשיים מוסריים. כמו כן, לראות הרחבה גדולה של מים מעורבים על ידי גלים חזקים, המכריז על סבל. יש מחברים שמציעים כי פרשנות החלומות בהם אנו נוטלים מים, מעידה על סימן לשיפור הבריאות לאחר ההבראה, ואם אנו מקבלים מים קדושים, זה תמיד סימן לבריאות רוחנית….