…לחלום על הטבע מסמל חופש, שלווה והתחדשות. זה יכול גם לייצג שהאינסטינקטים הפנימיים שלך באים לידי ביטוי….

…לחלום שאתה טובע ולא יכול לעזור לעצמך זה סימן של ייאוש וייסורים גדולים. לראות אדם טובע מעיד על חדשות טובות ושמחה….

…לחלום שאנחנו טובעים ואנחנו לא יכולים להגיע אל פני השטח זה סימן לטעויות אפשריות, שעלולות ליצור דיכאון וחרדה גדולים. אם בחלום אתה רואה מישהו אחר טובע, אז זה מסמל שינויים שישמחו אותך מאוד….

…לראות אדם טובע בחלומות הוא סימן של שמחה וניצחון. אם אתה זה שטובע בחלומותיך, זה סימן לרווחים. אם מישהו גרם לך לטבוע בכוונה תחושה של הפסדים והרס אפשרי….

…לחלום שאתה שוחה ושוקע שלא מרצונך ושאתה נמצא בסכנת טביעה, מציע שאתה עלול לסבול מאבדות גדולות או אפילו למות, אך אם אתה נשמר ומורחק מהמים, זה מציע שבסוף אתה אני תיפטר מכל הבעיות שלך ואולי אפילו תרוויח רווחים כלשהם. לחלום על מישהו שטובע ושאתה מסייע בהצלתו, זו אזהרה שמישהו כנראה יבקש את עזרתך. כשאישה צעירה חולמת שמאהבה טובע, זה מרמז שהוא כבר החליט להיפרד ממנה ואין סיכוי שהם יתחתנו, לפחות בינתיים….

…לראות גברת בחלום מייצגת תשוקה, טבע ואהבה. ליידי מתייחסת להיבטים הנשיים שלך; זה יכול גם לייצג את אמא שלך. לחלופין, מעיד על הפיתוי והאשמה. אם אתה מכיר את הגברת הזו, אז זה מסמל את החששות והתחושות שיש לך כלפיה. לראות גברת זקנה בחלום עולה כי בעיות ישנות יגדלו. לראות קבוצת נשים שמדברות בחלום מתייחס לרכילות כלשהי….

…הצבע הירוק, בחלומות, כמו בחיי היומיום, הוא סמל לתקווה ולהתחדשות טבע מתמדת, המעיד על אושר ושגשוג. עם זאת, עלינו להיות זהירים כאשר אנו משייכים אותו לג'ונגל, מכיוון שמשמעותו היא סכנות חמורות בעלות אופי לא ידוע. זה יכול להיות גם אזהרה שאתה צריך להיות סבלני אם אתה ממתין להחלטה, החלום הזה מציין שזה עדיין לא הזמן הנכון….

…לחלום על שער סגור מסמל התפכחות, הטעיה ואילוצים כספיים. שקול את מצב השער וגודלו. בפירוט, חלום עם שער מציע נטייה להתבודד או להתרחק מאחרים. חולם על שער פתוח מסמל טבע, עזרה והבנה….

…לחלום על אישה מייצג פסיביות, טבע ואהבה. האישה מספרת על היבטים נשיים משלה; זה יכול גם לייצג את אמה. לחלופין, זה מעיד על פיתוי ואשמה. אם אתה מכיר את האישה הזו, היא מסמלת את החששות והתחושות שיש לך כלפיה. אם אתה רואה אישה זקנה בחלום שלך, זה מצביע על כך שמצבי העבר יהפכו גדולים יותר. אם אתה רואה קבוצת נשים מדברת בחלום שלך, זה מייצג רכילות. אם את רואה נשים בהריון בחלומך, זה מסמל שפע….

…חלום של חקלאי מעיד על אזהרה שאתה מפנה מחוקי טבע. אם החקלאי נוטע, זה מצביע על כך שאתה צריך להיות מוכן לרכוש ידע, אשר יועיל בעבודתך….

…לחלום על צלבה אחת או יותר היא אזהרה כי סבל מתקרב מסיבות שונות, לאו דווקא נגרמות על ידי החולם (אסונות טבע, שריפה וכו '). לחלום על אחד או יותר אנשים הנושאים צלב, אולי לקחת אותו לבית קברות, מציע שבקרוב מישהו ייגש לעזרה. לחלום על צלב הוא סמל לבעיות הקרובות ומשפיעות על כמה אנשים, כולל החולם. לחלום על נשיקת צלב בכבוד מצביע על כך שבעתיד המיידי יתעוררו בעיות אך ניתן יהיה לסבול אותם. כשאישה חולמת להחזיק צלב זה מעיד שהיא מקבלת בשלווה את החיים שיש לה, שמושכים את ההבנה והחיבה של חבריה….