…לחלום שאתה לובש בדים מגומי או מפלסטיק מצביע על כך שתקבל תשומת לב והכרה בקביעותך ובהתנהגותך הטובה בעבודה, אך אם הבד נראה קרוע או מקומט זוהי אזהרה שאסור לך לשנות את אישיותך ואופיך. לחלום שאתה מטפל בחפצי גומי מצביע על כך שיש לך אישיות רב-גונית ואופי רקיע, וזו הסיבה שבגללה האנשים שמקיפים אותך באופן קבוע מבקרים אותך….

…לחלום על שפמים מעיד על כך שחייכם, באופן כללי, עליזים ונטולי דאגות. אם השפמים לבנים זה אומר שאתה בזקנתך תהיה מאושר לחלוטין. אם הצבע שחור, פירוש הדבר שתחיה ייסורים וייסורים. אם אתה מגלח את השפם, זה אומר שאתה צריך להיות זהיר ביותר בכל הפעולות והמילים שלך. אם אתה חולם על אישה עם שפם, זה סימן לחוסר אמון וקנאה. אם אישה חולמת שיש לה שפם שמעיד שהיא מבטאת את האנרגיה שלה במילים. לחלום שיש לך שפם כשאין לך את זה, פירושו להסתיר היבט כלשהו של האישיות שלך. אתה לובש תחפושת או שאתה מראה רק היבט אחד של האישיות שלך. חלום שתגלח את השפם שלך מסמל שאתה מראה את האישיות האמיתית שלך. אינך צריך עוד להסתתר בתחפושת או בהגנה כלשהי. מצד שני, תנסה להגיע לעמדת כבוד ותנטוש חברים רעים….

…ישנם שני תפקידים שמעילים ממלאים בחברה שלנו: מגן ולהסתיר את מה שמתחת. גם בחלומות המעיל ממלא את שתי התפקידים הללו, אך במציאות האחד אינו משפיע על השני, בחלומות הם קשורים קשר הדוק, כך שחלום ללבוש מעיל פירושו שאנחנו מסתירים את האישיות האמיתית שלנו מתחת לרובד המגן של הופעות מזויפות. . אם אדם אחר לובש את המעיל, המשמעות היא שיש סביבנו מישהו שמסתיר כוונות אנוכיות בהופעות נעימות….

…אם גבר לובש את החולצה או הסווטשירט, החלום מראה לנו את פרטיותם ומזלם. אם זו אישה, זה אומר שהיא תמצא בקרוב מישהו שישתף את חייה באושר. אם החולצה נקייה ומותאמת היטב, אז היא מעידה על שגשוג ומזל. אם יש לו שרוולים, זה מצביע על אושר אך בלי להשיג עושר. אם יש לו חורים או שהוא נקרע, זה מעיד על עוני. אם מצבים מלוכלכים וקשים. אם זה קצר מדי, תאווה. אם אנחנו שוטפים אותו, זה אומר שאנחנו יודעים שאנחנו יכולים לסלוח על עבירות….

…לחלום על כל סוג של מעילים מרמז שתסבול מכשלים והשפלות מאויבים. לחלום ללבוש מעיל מושאל פירושו שאנשים זרים הולכים לפגוע בך על ידי שקר עלייך. לחלום ללבוש מעיל חדש, גם אם הוא לא מפואר, מציע שהכל בסדר, וכי הדברים שאתה עובד עליהם יקבלו תוצאה טובה. לחלום ללבוש מעיל עשוי להיות שאתה מסתיר את האישיות האמיתית שלך תחת שכבת מגן של הופעות. אם אדם אחר לובש את המעיל בחלומך, המשמעות היא שיש סביבך מישהו שמסתיר כוונות אנוכיות אך מתנהג יפה….

…לחלום שאתה לובש כפפות מרמז שאתה חייב להיות זהיר, בעיקר איך אתה מנהל את הכסף שלך. זו אזהרה כדי שתוכל למנוע בעיות משפטיות. לחלום שאתה משתמש בזוג כפפות מלוכלכות וקרועות מזהיר אותך לנקוט באמצעי זהירות, מכיוון שאתה עלול לחוות הפסדים שונים; אתה יכול אפילו לאבד כמה חפצים יקרי ערך. לחלום שאיבדת את הכפפות מציין שלא צריך לסמוך על עזרה לאחרים; אתה צריך לתכנן לפתור את הבעיות שלך בעצמך. לחלום שתמצא כפפות מעיד על הסתברות להתחתן או עסק חדש. כשאדם חולם שהוא מחזיק בידו כפפה של אישה, זה מעיד על כך שאישה תנסה לשלוט בו ולסחוט אותו. לחלום שאתה שולף כפפה מצביע על כך שהעסקים שלך יחוו בעיות ואם לא תתייחס אליהם כראוי הם יחמירו….

…לצבעים בחלומות יש סמליות ומשמעות זהים לזו המוכרת בחיים האמיתיים, וכדאי לפרש אותם כך כשאתה חולם על בגדים. לחלום על תליית בגדים נקיים על חוט בגדים, עשוי להיות שמשמעות הדבר שכשמדובר במערכות יחסים אינטימיות, אתה נחשב לאדם שאחראי למעשיו ושאינו חושש מביקורת. פירוש הדבר גם שגשוג, במיוחד כאשר בגדי הלבוש זהובים או צהובים. לחלום לתלות בגדים מלוכלכים או לטפל בהם, פירושו שיש לך פחד שמשהו רע יקרה, או לפחות ביקורת על הדברים שעשית; אם זה הלבשה תחתונה מלוכלכת שאתה תולה, המשמעות מחמירה. לחלום על בגדים מלוכלכים וקרועים פירושו עצב, חדשות רעות וכו 'כאשר אישה חולמת להחזיק בגדים נקיים משלה מרמזת שעתידה המיידי הוא חיובי. אם הם נראים קרועים, זה אומר שיש עצב. אם חתיכות הבגדים מוכתמות, זה מציע לך להסתבך עם אנשים שאינם טובים לחייך. לחלום שיש לך שפע של בגדים מרמז בדיוק להפך, כלומר, אתה רוצה שיהיה לך בגדים טובים ולחיות חיים נוחים יותר. באופן כללי, זה אומר אי שביעות רצון אינטימית מהחיים שיש לך, מכיוון שאתה שואף לקבל משהו טוב יותר. לחלום על בגדים ישנים, מלוכלכים, קרועים ונשטפים המונחים על הרצפה, מציע שבקרוב תתמלא חששות ובעיות שונות, אולי מחלות זמניות פחות או יותר. לחלום לנסות כל בגד השייך למישהו אחר מרמז על בעיות אינטימיות, חוסר ביטחון, ושאתה מקווה שמישהו יעזור לך לפתור את הבעיות שלך. לחלום שאתה לובש את בגדיך מבפנים ומבחוץ מכריז על אובדן חברים ואנשים ששיתפו פעולה איתך בעבר בצורה כלשהי. לחלום ללבוש בגדים חדשים ויפים פירושו שתקבל בקרוב הבחנה או שלפחות תחמיא לך; זה נכון במיוחד במקרה של אינטלקטואלים, אמנים וכו '. החלום שאיבדת את הבגדים שרצית ללבוש מעיד על כך שאתה מאבד לא רק דברים חומריים אלא אולי ערכים נפשיים ומוסריים. לחלום ללבוש עם שריון מתכתי ולהרגיש בנוח עם זה, מציע שאתה רוצה להתחנף, להרוויח כמה הבחנות, וייתכן שתנסה להיכנס לחברה הגבוהה או לחוגים פוליטיים חשובים. עם זאת, המתכת של השריון מרמזת שאתה כלוא את עצמך, כך שלא תקבל שום דבר שאתה רוצה….

…לחלום שאתה לובש אותם, או סתם לראות אותם בחלומות זה סימן שיש אחד או יותר אנשים שמוכנים לתת לך את העזרה שאתה צריך. אם הסנדלים נראים שבורים, פגומים, ישנים מדי או שחוקים מדי, המשמעות היא שלמרות שההודעה התקבלה, לא תקבל שום עזרה והמצב לא ישתפר בשום צורה….

אם אתה לובש תחפושת זה אומר הונאה ובגידה.

…לחלום שאתה קוסם ולבוש כאחד מצביע על כך שאתה מודע לכך שאתה יכול להיות כל מה שאתה רוצה להיות, אם עדיף לך או שתפרוץ את עצמך. לחלום שאתה קוסם וגם לייצר אפקטים מיוחדים מצביע על כך שאתה מרגיש אחראי למעשיך וכי אתה מסוגל להתגבר על כל בעיה שאתה עלול להיתקל בה. לחלום שאתה מבצע מעשה קסום מול קהל מצביע על כך שאתה אדם ממציא ושאתה מטפח גם יחסים חברתיים בטעם ובקלות. לחלום שאתה לובש לבוש לתרגול קסמים שחורים, כלומר עם גישה שלילית, מציע שאתה נוטה ליפול למצבים שליליים הקשורים לסגנות ואחרות. בכל מקרה, סוג זה של חלום מעיד על בעיות חמורות כמו תביעות, הפסדים, בגידות וכו '. לחלום שאתה מעריץ אשליה תיאטרונית המבצעת מעשי קסם מצביע על כך שאתה סקרן ללמוד על מסתרי החיים והמוות, ללמוד על מה שמעבר לחיים. חלום זה מתרחש בדרך כלל אצל סטודנטים השואפים להיות מדענים או חוקרים ומבקשים לבלוט על ידי גילוי דבר מרהיב….

…לחלום שאתה לובש בגדי אבל בגלל מותו של ילד מודיע שהנושאים והפרויקטים שלך יסבלו מכשלים וכישלונות. כמו כן, לעתים קרובות הוא מכריז על תסכול בחתונה….

…לראות או ללבוש מכנסיים בחלום מצביע על כך שאתה חושב על התפקיד שלך במצב מסוים. שקול את הבד ואת צבע המכנסיים כדי לקבוע את המשמעויות הנוספות. לחלום שאתה לובש מכנסי קטיפה פירושו הצד החושני והנלהב שלך….

…לראות אותו לובש על ידי גבר מעיד על דרישות שמציבה הסביבה שלך. לובשת אישה, סיכון לסכסוכים זוגיים….

…אם אתה זה שלובש את זה, אתה מסתיר את האישיות האמיתית שלך. אם אדם אחר לובש אותה, הוא / היא מסתירים מניעים אנוכיים….

אם אתה לובש בגדים לבנים בחלום, אירוע יביא לך סיפוק עצום.

…חלום על חצאית מעיד על יחסים בין זוגות. לחלום על חצאית מלוכלכת עם כתמים מעיד על תככים והכפשות. אם אתה גבר ואתה חולם על חצאית מעודנת אומר שתמצא אדם באיכות מעולה. אם אתה גבר ואתה חולם על חצאית קצרה פירושו מערכות יחסים לא אמינות עם מוסר כפול. לאישה, חלום על חצאית מעודנת ואלגנטית צופה הצלחה. לאישה שחלום על חצאית ארוכה מעיד על רכילות ולעג. חלום של גבר לובש חצאית פירושו חרפה ובושה….

…אישה צעירה שחולמת על אנשים אחרים שמתפעלים מהנעליים החדשות שלה חייבת להיות זהירה עם חברים חדשים, במיוחד גברים, כשהם ניגשים אליה באינטימיות יוצאת דופן, מכיוון שהם יכולים להיות חנפנים צבועים. כשאתה חולם על נעליים ללא שום פרט, זה מראה שינויים בעתיד המיידי. אם הנעליים חדשות, אז זה מציע שיהיו רווחים כספיים בקרוב. אם הם זקנים ושבורים, זה אומר עוני. אם החולם עובד על נעליים, זה מרמז שמישהו בוגד בה. כשאתה חולם שאתה מאיר את הנעליים שלך, זה מייצג שיפורים עתידיים בנושאים, עסקים, אהבה וכו ', שכולם יביאו סיפוק. כשאתה חולם על עצמך להיות עם נעליים מלוכלכות, ישנות או שבורות, זה יכול להיות שאתה בקלות עושה אויבים בגלל האופי שלך והביקורת החריפה. כשאתה חולם שאתה עם נעליים צמודות מדי, זה יכול להיות שבקרוב יהיו סיטואציות מטלטלות הכוללות חברים ובני משפחה; למשל שהם ילעגו לך בציבור באמצעות ביקורת קשה ופוגענית. כשאתה חולם שאתה נמצא עם נעליים קשורות או דבוקות זו לזו, אז זה מסמל ויכוחים מגוונים והפסדים חומריים או בריאותיים. כשאתה חולם לאבד את הנעליים שלך, או שמישהו גנב ממך אותן, זה מעיד על הפסדים מסוגים שונים שלא סביר שיחלימו. אם יש לך נעליים רזרביות בחלום, זה יכול להיות שההפסדים לא יהיו קבועים ושהחולם יתאושש באופן מקצועי, אולי עם רווחים חדשים. כשאתה חולם שאתה לובש נעליים של המין השני, זה יכול להיות שהשמצות והשמצות שלך משמיעות אותך. כשאתה חולם על מישהו אחר שנועל את הנעליים שלך, אז זה מזהיר אותך על יריב בחיי האהבה שלך. כשאתה חולם על עצמך נועל זוג זוג נעליים חדש, אז הוא מכריז על הצלחה ושיפור בעניינים שאתה מתמודד עימם כגון תעסוקה, או עסק. כשאנחנו חולמים על נעלי התעמלות, אז זה מזהיר אותנו מפני הסיכון של התחייבויות מסוכנות, למשל, מערכות יחסים עם אנשים שאינם מהימנים. אם אישה חולמת על נעליה או נעלי הספורט שלה כמושכות מאוד ומוערכות מאוד על ידי אנשים אחרים, אזי זו אזהרה לגבי הפלירטוט שלה, שאם היא לא נשלטת תגרום לה לכאבי ראש ולמזלזול….

…לחלום על עצמך לובש קמע מפואר מעיד על כך שיהיה לך פס טוב בחברת בני משפחה וחברים. כאשר קמיע מופיע בחלומותינו, זה בדרך כלל סימן למערכת יחסים אינטימית שיעזור לנו להימנע מתקופות קשות, או לפחות זה יקל עלינו….

…כשאתה חולם על נעלי ספורט, אז זה סימן ברור של אי הנוחות. כשאתה מוריד אותם, זה בדרך כלל סימן לוויכוחים ואלימות. מצד שני, אם החולם לובש אותם, זה בדרך כלל סימן של נוחות וחיים טובים. כשאנחנו חולמים על נעלי ספורט, זה גם מזהיר אותנו מפני הסיכון להתחייבויות מסוכנות, למשל, מערכות יחסים עם אנשים שאינם מהימנים. אם אישה חולמת על נעליה או נעלי הספורט שלה כמושכות מאוד ומוערכות מאוד על ידי אנשים אחרים, זה מעיד על פלירטוט שלה, שאם לא נשלט עליה יגרום לה לכאבי ראש ולמזלזול….

…אם איננו מסוגלים לנוע בקהל בקרב אנשים, זה מגלה את חוסר היכולת שלנו לשלוט באירועים מסוימים. זה גם מראה על חולשת אופי, ביישנות רבה. אם זה מישהו אחר שנמצא במצב הזה ואנחנו לא יכולים לגשת לאותו אדם, החלום מעיד על הרצון שלנו לזכות בחיבתו ובחברותם והפחד שלא להשיג זאת. לראות קהל מבלי להתערבב איתו מכריז על חוסר מזל או חדשות רעות, במיוחד אם הוא לובש שחור. לפעמים זה בכלל שינוי חברתי, פוליטי או כלכלי….

לובש חליפה יפה: אושר, שקט נפשי, רצונות מרוצים. חליפה לא יפה: צער ושברון לב, מבוכה. חליפה שבורה או מלוכלכת: אובדן רכוש….

לחלום שאתה לובש תחפושת פירושו שאתה שולל או נבגד.

…לחלום שאתה בריקוד מכריז על חגים קרובים, כיף, שמחה, כיבושים סנטימנטליים והישגים חומריים. לחלום להיות בריקוד עם בגדים מתחילת המאה, עם מוזיקה רכה ורומנטית כמו ואלס, מצביע על כך שאתה חי בחוסר מנוחה מאוד ואתה מייחל להחזיר את האיזון הנפשי והרגשי שלך. לחלום שאתה נמצא בכדור תחפושות או לובש מסכות קרנבל מצביע על כך שאתה מחפש הנאה, כיף, ובקרוב תמצא את זה, אך כתוצאה טבעית, זה יסתיים בכאבי ראש ובעיות אחרות, במיוחד אם החולם הוא אישה; אצל גבר זה מעיד על בעיות בעניינים שהוא מטפל בהם. התלבושות והמסיכות תמיד הצביעו על שקרים, הטעיה, הונאה ואבידות. לחלום שאתה נמצא במסיבת ריקודים מודרנית, עם מוזיקה רועשת ובגדים מוזרים, מצביע על כך שאתה חי או עובד בסביבה לא נעימה שזה לא מאזן אותך פסיכולוגית ורגשית וזה מסמל שאתה רוצה לצאת מהמצב הזה. לחלום על ריקוד בו נשים מתלבשות באופן פרובוקטיבי וגברים מראים פנים סוטים מעיד על מוסריות, ארוטיות וניוון ומהווה אזהרה שאומרת לך לא ליפול לעודפים. לחלום שאתה מורה לריקוד, מציע שאתה מזניח את הדברים החשובים באמת כדי לטפל בדברים קלים וחסרי חשיבות. צעירה שחולמת על המחזר שלה או על המאהב שלה כמורה לריקוד, רומזת שהיא לא סומכת לגמרי על כוונותיו רציניות, אך אם היא חולמת לרקוד איתו, זה מעיד שלאף אחת מהן אין כוונות רציניות….

…אם אתה חולם על הר געש מתפרץ, אז חלום כזה מעיד על חוסר שליטה בפוטנציאל שלך ובאנרגיה שלך. אתה חי מעבר לאפשרויות הנפשיות שלך, ומרגע לרגע אחר אתה יכול לפרוץ. עליכם לנקוט באמצעי זהירות מכיוון שבריאותכם וגופכם יהיו בסכנה אם לא תיכנעו לבקרות מסוימות. המטרות שלך טובות, אך הדרך בה אתה מחזיק אינה נכונה, היא באמת נפוצה. שלוט בתוקפנות שלך. אם הר הגעש כבוי, זה מצביע על כך שאתה בנסיגה מלאה. הוצא מהפנים שלך מה שאתה לובש מסתיר יותר מדי מחשש מכישלון, שאחרים לא יתייחסו אליך ברצינות או שכוונותיך יזלזלו בזמן, הם כולם אותם רגשות, רגשות, מחשבות, רעיונות או פרויקטים. יש לך כוח עצום שיש להראות כראוי. ועכשיו זה הזמן להעלות את זה, אנא השתמש בה בדרך שאתה חושב שהכי מתאים….