זהב מסמל כל דבר מעולה, אור, ידע, עושר, שלמות והקרנה. כמו כן, זהב מציין את הערך הקבוע והבלתי משתנה של הסחורה ואת הארה הרוחנית העליונה. לחלום אנו מחפשים זהב על ידי חפירה באדמה אומר לנו שרצונותינו לא יהפכו למציאות. אם אנחנו מחפשים זהב בחולות נהר זה שאנחנו לא בטוחים בטוב הרגשות שלנו. לחלום שאנחנו מייצרים זהב מצביע על כך שבחיים אנו מבזבזים זמן באוטופיות ושאיפות שווא במקום להשתמש בו לדברים שימושיים. לבזבז או לאבד זהב מכריז שאנחנו מרומים או נגזל ממוצרינו. הזהב הוא סימן טוב אם אנו מוצאים אותו, במיוחד אם הוא בצורת אוצר….

…לחלום להיות במכרה או במקום אחר ולעבוד עם זהב יכול להיות שיש שאיפה למשהו שאינו שייך לחולם, מה שיגרום לבעיות חמורות. לחלום על טיפול בזהב, גם אם זה לא שלך, עולה כי החולם נמצא בדרך הנכונה להשיג הצלחה בפעילויות מסוימות. לחלום על אובדן זהב, במיוחד בצורת מטבעות, יכול להיות ש, באשמת החולם עצמו, הוא או היא בסיכון להפסדים משמעותיים. לחלום למצוא זהב מכל סוג שהוא מצביע על סיכויים גדולים להצלחה בכל מה שרוצים. כשאישה חולמת לקבל מתנות מזהב, זה מציע שבמציאות היא רוצה להינשא לגבר עשיר, ללא קשר לרקע או למוניטין….

…מציאת זהב היא אות של עושר, הון בעסקים וחיזוי טוב. לקנות אותו או למכור אותו פירושו ביטחון וביטחון….

זה יכול לסמל מצוקה כלכלית ומחסור במלחים מינרליים. החלום מדבר על רצון של עושר והצטברותו….

לראות נאגט בחלום פירושו שתקבלו מידע רב ערך.

…לחלום על מטבעות מבלי לקבוע את ערכם, מעיד בדרך כלל על צרכים כלכליים. לחלום על מטבעות זהב, ואם הערך נבדל, מרמז שהחולם מנהל חיים נוחים המוקפים בכיף, רכיבות, מסיבות, טיולים וכו '. לחלום על מטבעות כסף מבלי להבדיל ערך, מרמז על עסק מפוקפק, פשרות לא נוחות ומשפחה בעיות. זה כן משתפר אם מטבעות הכסף נראים חדשים ומבריקים. אם אישה צעירה חולמת על אהובה שיעניק לה מטבעות זהב ', המשמעות היא שנישואיהם יהיו יציבים כלכלית. אם אישה צעירה חולמת שמאהבה נותן לה מטבעות כסף, וגרוע מכך אם הם זקנים, זה מזהיר שהיא חייבת להישאר עירנית או שבקרוב הוא יבגוד בה. לחלום על כמה מטבעות נחושת מעיד על עבודה מפרכת שאינה משתלמת היטב. לחלום על מטבעות ניקל או מתכת דומה אחרת מרמז על פעילות אינטנסיבית, עבודה קשה, עסק מתמיד, אך בסטנדרטים נמוכים מאוד מכל הבחינות. לחלום על מטבעות בעלי ערך קטן יותר או על מטבעות ישנים שכבר אינם בסביבה, עולה כי חששותיו של החולם מידרדרים במהירות, מה שיוביל בקרוב את החולם למצב קשה מאוד בהיבט הכלכלי והבריאותי. לחלום על אובדן מטבעות עולה כי יהיו הפסדים, תסכולים וכישלונות. לחלום למצוא מטבעות בקרקע בעלת ערך נמוך עולה כי לתכניות או פרויקטים שהחולם החל אכן יש עתיד. בחלום לבדוק ולספור מטבעות בעלות ערך קטן, רומז שהחולם נמצא במסלול טוב הנוגע לעסקים או מערכות יחסים….

…כחול הוא צבע השמים, רגשות ומחשבות דתיות ותמימות. זה צבע המסירות. ירוק הוא צבע הטבע, פוריות, אהדה והסתגלות. זהו צבע התחושה והתפיסה. צהוב ידוע כסמליות של שמש, זהב, נדיבות ואור. זה צבע השכל. אדום הוא צבע המלחמה, הדם, האש והתשוקה. זה צבע ההרגשה. סגול הוא צבע הזכרונות, הגעגועים והגבול עם מעבר. אפור הוא צבע הדיכאון, האינרציה, האדישות והאפר. זהו צבע ניטרלי. כתום הוא צבע הגאווה והשאפתנות. זהו צבע האינטלקט (הצהוב) והתשוקה (האדומה). ורוד הוא צבע רענן מאוד שמנבא על חושניות וחיבה. זהו צבע הגבול והלידה מחדש (לבן) ו (אדום) תשוקה. צבע זהב מסמל את ההיבט המיסטי של השמש. צבע כסף מסמל את ההיבט המיסטי של הירח. צבע לבן מסמל את הגבול והלידה מחדש….

…זה מסמל את הקושי להגיע לסוף. אם מופיעים מוטות צולבים יחד עם מכשולים, יהיו לנו צערים. אם הסורגים נשברים, יש דלתות ליד המכשול או משהו שמאפשר לעבור את המכשול הוא חיובי, כי יהיו לנו אמצעים לפתור את הבעיות שלנו. אם המחסום כבר נוצר, המכשולים מגיעים מבחוץ. אם בנינו את עצמנו, נוצרות גם בעיות מאתנו. אם המחסום נהרס, בנוסף לבעיות, אנו בסכנה. אם אנחנו על המחסום, המאמץ שלנו מייצג הצלחה אולטימטיבית….

…למרות שלסוס אין הרבה בולטות בחברותינו בימינו בשל מתקני החיים והתחבורה המודרניים, המסורת מעניקה לסוסים סמליות של אצילות ברורה ומזל טוב. זה מאוד מוזר שהפרשנויות שהסופרים נותנים לסוסים על פי צבעיהם. אז אם הסוס לבן מבשר חדשות טובות ושמחה. אם הסוס שחור אז זה מבשר של בעיות ודאגות. אם הסוס הוא מפרץ (המאופיין בצבע גוף חום-אדמדם עם רעמה שחורה, זנב, קצוות אוזניים ורגליים תחתונות) פירושו גובה וכבוד. אם הסוס הוא חרדל (כל סוס אדמדם עם רעמה וזנב זהה או בהיר יותר, שנע בין זהב אדמדם לגוון בורדו עמוק או שוקולד) זה אומר קשיים ומכשולים אפורים….

…חלום שבירת צלחות פירושו שתוציא כמה הוצאות בלתי צפויות, הפסד כלכלי. צלחת עם אוכל פירושה עושר, שפע ובריאות. צלחות זהב או כסף, presage מאכזב או קרבות….

…לחלום שאנחנו שותים במקום שבו השמחה שולטת, במיוחד אם אתה שותה יין, מנבא זמנים מאושרים לפנינו. גם הכוס שאתה שותה חשוב, כי אם זה זהב או כסף זה אומר שההון יהיה טוב. אבל אם מה שאנחנו שותים טעם מריר, זו אזהרה מפני מחלה אפשרית….

…זה מסמל התגברות וניצחון. כתר פרחים מעיד על הנאה. כתר תפוזים מייצג פריחה, אירוסין. לורל, ניצחון. עלה גפן, פופולריות או הנאה חושנית. כתר קיסוס פירושו ידידות בטוחה. כתר זהב יביא כבוד. כתר עשוי עץ אלון הוא סימן לאהבה למדינה. כתר זית מסמל מתיקות של אופי. קוצים פירושו סבל….

…עגילי זהב מזהירים אותנו מפני גאווה. עגילי הכסף מעידים על היתרונות; זוהי אזהרה מפני יהירות שווא והנחה. עגילים שבורים הם סימן של תסכול. עגילים שחוקים ומלוכלכים הם סימן לבעיות עסקיות. אובדן עגילים פירושו בעיות ברכוש האישי שלנו. פירושו של למצוא עגילים פיתויים מסוכנים. לקנות עגילים פירושו אובדן כסף. אם מישהו נותן לנו אותם במתנה זו עצה לא להלוות או ללוות. לענוד עגילים פירושו עקיבה. ברמה גבוהה בהרבה תכשיטים רוכשים את המשמעות של אמיתות רוחניות, סמלים של ידע גבוה יותר. לחלום שהתכשיטים מתגלים במערה מסמלים חוכמה המוסתרת ומתעלמת מתת המודע שלנו. (אנחנו יכולים גם לחפש את המשמעות של האוזן)….

…תכשיטי זהב מזהירים אותנו מפני גאווה. כסף הוא סימן היתרונות. תכשיטים מזויפים מזהירים אותנו מפני הבלים ושערת שווא. תכשיטים שבורים מנבאים תסכול. תכשיטים שחוקים או מלוכלכים פירושם בעיות עסקיות. לאבד אותם, פירושו בעיות ברכוש האישי שלנו. למצוא אותם, פירושו פיתויים מסוכנים. לקנות אותם, פירושו אובדן כסף. אם נותנים לנו תכשיטים במתנה זו אזהרה לא להלוות או ללוות. ללבוש אותם, פירושו עקיצות. ברמה גבוהה הרבה יותר תכשיטים רוכשים את המשמעות של אמיתות רוחניות. תכשיטים הם סמלים של ידע גבוה יותר. חלומות בהם התכשיטים מתגלים במערות, מסמלים חוכמה שטמונה מוסתרת ומתעלמת מתת המודע שלנו….

…לחלום שאתה בתוך מעבדה כימית מרמז שאתה מבזבז זמן ואנרגיה ללא צורך בעניינים חסרי חשיבות, ושקיימות מטרות שימושיות ופרודוקטיביות יותר. לחלום שאתה כימאי שמנסה לגלות איך לייצר זהב מרמז שאתה נשלט על ידי שאיפות כימריות וגדושות שיובילו אותך לכישלון. אם לאישה יש חלום מסוג זה זה מצביע על כך שהיא חווה בעיות כלכליות, וזו הסיבה שהיא מחפשת כסף בדרכים רבות, או שזה גם אומר שהיא מבקשת להתבלט בחברה אבל לא יודעת איך….

…קשת היא סימן מסורתי לשלום, אהבה וברכות שמגיעות משמיים, ולכן היא סימן טוב לבריאות ושגשוג עבור מבוגרים וקשישים. אחת האגדות הוותיקות הרבות הנוגעות לקשתות אומרת שהמקום בו מסתיימת הקשת נמצא שמחה רבה, מזרקת הנעורים ואוצרות גדולים עם הרבה זהב. כל זה בדרך כלל סמלי בחלומות. עבור אנשים רבים, מאז ימי קדם, הקשת הייתה סמל לשלום ולברית שמים וארץ. לחלום על קשת עם כל הצבעים שלה הוא סימן לאושר שמגיע בדרך כלל מההצלחה מהעניינים שאתה מנהל. החלום הזה בין האוהבים מכריז על נישואים….

…לחלום על משחק בקלפים עולה רשלנות ושטחיות בטיפול בעניינים. לחלום להמר על כסף בכרטיסים היא אזהרה שהחולם מסכן הרבה ושבסופו של דבר יסבול בגלל הפסדים ובעיות. לחלום לשחק בכרטיסים עם כמה אנשים, אך מבלי שיהיה מעורב כסף רק בשביל הכיף הצרוף, מרמז על יחסים חברתיים טובים. חולמים להפסיד במשחק בקלפים מודיעים על נוכחותם של יריבים הממתינים להזדמנות לתקוף את החולם, אפילו באופן חוקי. אם צעירה חולמת שארוסה משחק בקלפים, זו אזהרה שהוא לא גבר שיהיה טוב בשבילה, מכיוון שהוא רק מחפש כיף. לכרטיסים בחלומות יש בדרך כלל את המשמעויות הבאות: CLUBS: נישואין קשים ומסובכים. כוסות: אהבה, נאמנות, נישואים מקובלים, אך לא מאושרים. חרבות: להפוך לאלמנה בפרק זמן קצר, כישלונות רבים ואסונות. זהב: עסקים, כסף, הישגים רבים….

…אובדן כפתור מעיד על בזבוז כסף. אם נתפור את זה, זה מבשר את האושר בבית. אם הם מתכתיים, זה מבשר הזמנות. אם הוא עשוי זהב או כסף, מגמת הוצאות מוגזמת. כפתורי עץ, הצלחה אחרי הרבה עבודה. כפתורי הפנינה מסמלים טיולים או הנאות לא צפויות. אם הוא מכוסה בבד, זה מזהיר אותנו לפקוח עין על בריאותנו….

…כשאישה חולמת על כסף, במיוחד בשפע, זה מצביע על כך שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר, או אם האישה כבר נשואה, היא מייחלת שבעלה יתעשר. לחלום למצוא כסף מונח על הרצפה או בכל דרך אחרת, מעיד על מחסור בכסף וגם על חששות קטנים, אך בהמשך יגיע האושר מכיוון שיהיו שינויים בחייו של החולם. החלום על תשלום כסף מעיד על כך שהעסק והעניינים המטופלים יהפכו לגרועים יותר. לחלום לחסוך ולשמור על כסף מרמז על שגשוג בעתיד הקרוב. לחלום שהכסף אבוד מכריז על עצב וקשיים עבור החולם ובית החולם. לחלום לספור כסף ולהבין שחסר כסף, מעיד על חשש לחוסר יכולת לשלם חובות. לחלום לקבל כסף ללא כל סיבה נראית לעין מהווה סיכון ליפול להתנהגויות שגויות ומסוכנות. לחלום להשיג מטבעות זהב מעיד בעצם כי תהיה שמחה בחייו של החולם ואולי בשגשוג. חולמים למצוא חבילות של כסף חוקי, אבל אז שמישהו יתבע אותם, רומז על הפסדים בעסקים ובעניינים המטופלים, בגלל נוכחותן של נשים חסרות מצפון. חלום זה בדרך כלל קשור לאנשים שמנהלים חיים מתפוגגים ובלתי מכובדים שמסבירים את ההפסדים. לחלום לבהות בכסף רב, אך לא לגעת בו, ואפילו לא לרצות בו, מעיד על ביטחון עצמי וכי ברגע שהחולם יתאמץ יגיע עושר ושגשוג. לחלום לבקש כסף הוא סימן רע, כי זה יכול לקרות בפועל בחיים האמיתיים, או שזה יכול אומר שחברים עשויים להתחיל לסגת מתמיכתם….

…באופן מסורתי אם אנו ממיסים זהב, זה מסמל את השאלות שלנו לגבי השקעת ההון שלנו. אם זה כסף אז זה סימן לעסקים נעימים, ואם זה קרח, זה מסמל את הצורך להגיע לאחרים באמצעות רגשות….

…לחלום להיות בבנק בלי מספרים הוא סימן לכך שהעסקים שלך לא הולכים טוב. לחלום על בנק סגור הוא סמל למחלות, במיוחד במערכת העצבים; זה גם מצביע על כך שהזנחתם את בריאותכם, רשלתם בכסף, ובמקרים מסוימים אובדן כסף או בעיות להשבתם. פשוט לחלום להיות צופה בבנק זו המלצה לנקוט באמצעי זהירות לגבי העסק שאתה עושה. זה גם מצביע על כך שאין שליטה מלאה בבריאותך או בחרדתך. לחלום להיות בבנק כאשר עובדים מספקים מטבעות זהב הוא סמל לחוסר זהירות; עם זאת, אם הם משיגים אותם, זה סימן להצלחה בעסקים. לחלום להיות בבנק שבו כמויות גדולות של מטבעות כסף נראים, מצביע על כך שבעתיד המיידי תצליח במעגלים החברתיים שלך ויהיה לך התפתחות כלכלית מסוימת….

…אם צעירה חולמת להדביק כפתורים למדים צבאיים, זה מגלה שהיא חושקת באהבה, אבל היא חושבת על נסיך מקסים. כשצעיר חולם להדביק כפתורים למדים צבאיים, זה מגלה שהוא שואף להצטרף לצבא ולהפוך לגיבור כדי לקבל הצטיינות. אם מבוגר נשוי חולם להדביק כפתורים לבגדים, זה מרמז שיש בבית אהבה ושלווה. לחלום על כפתורי זהב וכסף מצביע על כך שפעולותיך מונעות על ידי יומרה ואתה מבזבז זמן וכסף. לחלום שאתה מאבד את אחד הכפתורים שלך מצביע על כך שיש לך המון חרדה כנראה לא מוצדקת. לחלום על טיפול בכפתורים פגומים ישנים מצביע על בריאות לקויה ובעיות שונות, כולל בעיות כלכליות….

…החלום מדבר על משהו שיבוא אלינו בלי לעשות שום דבר כדי שיהיה לו. אז יהיה מעניין מאוד לראות אם בחלום יש איזה רמז לגבי סוג הירושה שנקבל. מחברים מסוימים מפרשים שאם המורשת או המורשת הם זהב פירושם בעיות משפחתיות קרובות בנושאים כלכליים. אנו יכולים גם לבצע אינטואיציה לשיחה העתידית מקרוב משפחה קרוב….

…לחלום על מטבעות פירושו שתדאג מכסף ומהוצאות לא צפויות. לראות מטבעות זהב מעיד על הצלחה ועושר. מטבעות כסף מייצגים ערכים רוחניים ותחושת ההערכה העצמית שלך….