…אם אנו מוצאים מטילי כסף או כסף מטאלי, אז זה מסמל שנקבל יתרון חשוב באמצעות אישה. אם המטיל או כל חפץ כסף אחר מושחר, אז הוא מייצג את האפשרויות של הפסדים חמורים בגלל מה שהאובייקט מסמל, ואם אין לו שום משמעות, ההפסדים יוחסו לאישה. אם אנו חולמים על מטבעות כסף, עלינו לבחון את המשמעות של " כסף "….

…לחלום על מטילי כסף היא אזהרה כי החולם לא צריך להיות תלוי רק בכסף כדי להיות נוח ומאושר. החלום למצוא כלאחר יד מטבעות כסף מצביע על כך שיש עוני אצל אחרים, מבלי שגם החולם יהיה עשיר. חולמים על כלי כסף, כלי כסף למשל, מכריזים על חששות קרובים, תסכולים ואי נוחות שונות….

…כשאישה חולמת על כסף, במיוחד בשפע, זה מצביע על כך שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר, או אם האישה כבר נשואה, היא מייחלת שבעלה יתעשר. לחלום למצוא כסף מונח על הרצפה או בכל דרך אחרת, מעיד על מחסור בכסף וגם על חששות קטנים, אך בהמשך יגיע האושר מכיוון שיהיו שינויים בחייו של החולם. החלום על תשלום כסף מעיד על כך שהעסק והעניינים המטופלים יהפכו לגרועים יותר. לחלום לחסוך ולשמור על כסף מרמז על שגשוג בעתיד הקרוב. לחלום שהכסף אבוד מכריז על עצב וקשיים עבור החולם ובית החולם. לחלום לספור כסף ולהבין שחסר כסף, מעיד על חשש לחוסר יכולת לשלם חובות. לחלום לקבל כסף ללא כל סיבה נראית לעין מהווה סיכון ליפול להתנהגויות שגויות ומסוכנות. לחלום להשיג מטבעות זהב מעיד בעצם כי תהיה שמחה בחייו של החולם ואולי בשגשוג. חולמים למצוא חבילות של כסף חוקי, אבל אז שמישהו יתבע אותם, רומז על הפסדים בעסקים ובעניינים המטופלים, בגלל נוכחותן של נשים חסרות מצפון. חלום זה בדרך כלל קשור לאנשים שמנהלים חיים מתפוגגים ובלתי מכובדים שמסבירים את ההפסדים. לחלום לבהות בכסף רב, אך לא לגעת בו, ואפילו לא לרצות בו, מעיד על ביטחון עצמי וכי ברגע שהחולם יתאמץ יגיע עושר ושגשוג. לחלום לבקש כסף הוא סימן רע, כי זה יכול לקרות בפועל בחיים האמיתיים, או שזה יכול אומר שחברים עשויים להתחיל לסגת מתמיכתם….

ראיית כסף בחלום מסמלת את הירח, האינטואיציה וההיבטים הנשיים.

…אם אדם חולה חולם לדהור על סוס דרך יערות, מצבו עלול להחמיר. אם המטופל דוהר בעיר, הוא / הוא ירפא בן. רכיבה על סוסים מעידה על הצלחה ושגשוג. נפילה מסוס מצביעה על הפסדים. אם הסוס אוכף אבל אף אחד לא רוכב עליו, זה מסמל מפגש נשים. מכירת סוס מזהירה מפני אובדן רכוש. להעניש סוס, האשמות שווא. כשרואים את זה נעליים, עלינו להתכונן לטיול. נותן להם את האוכל הראוי שלהם, את העושר. אם לסוס יש זנב ארוך מאוד, אנחנו יכולים לסמוך על החברים שלנו. אם הסוס לבן זה מבשר חדשות טובות. סוס שחור מסמל בעיות. סוס מפרץ מעיד על כבוד. סוס חמוצים מנבא על קשיים. סוס אפור מציין לגבי המכשולים….

אזהרה שאנחנו נמצאים או שנהיה בנסיבות קשות שידרשו לנקוט בזהירות.

לראות או לקרוא הספד בחלום שלך מייצג את סוף העמדות הישנות שלך ואת האמונות המיושנות שלך.

…מעידה עלינו מצביעה על חששות מקצועיים או משפחתיים. האם משהו לא הלך טוב, אז זה אומר שלא השקעתם יותר מדי עבודה בזה….

חושף את הבעיות שלנו כדי לשנות את חיינו.

מציין בעיות הקשורות לפעילויות משפטיות מסוימות.

…לראות החלקה בחלום מעיד על כך שאתה צריך לעשות מתנה. בכל סיטואציה קשה, מראה טוב וחיוך, נותנים לך מצב קל. אתה נושא את עצמך בסטייל וברוגע רב במצבים הקשים ביותר….

לכל חלומות השטרות יש משמעות דומה. בחיים אלה, דבר אחד הוא היכולות והאיכויות שיש לנו, ודבר אחר הוא התפקיד שאנו ממלאים. פעמים רבות אנו נאלצים לחיות הרבה מתחת ליכולותינו האמיתיות או הרבה מעבר לכך….

…אם אתה חולם למצוא כסף זה אומר שבקרוב תקבל חדשות טובות על חייך הכלכליים. לאבד את זה פירושו מחלה או מוות. ספירת כסף פירושה אושר זמני. הצפייה בו מבלי לגעת בו, פירושה הפסדים כלכליים….

…קנייה בכסף בחלום פירושה סיכון להיות מוטבע. מציאת זה אומר שתקיים פגישה לא צפויה עם אדם מסוים. מכירתו היא אות של סוד שהתגלה….

…מציאת כסף בחלום פירושה שבקרוב תקבלו חדשות נעימות מאוד הקשורות למצבכם הכלכלי. מציאת כסף מעידה גם על רדיפה אחר אהבה או כוח. ספירת כסף מעידה על רווח ומזל. לראות שיש לאחרים כסף שיש לך הפסדים מהותיים גדולים. הפסד כסף בחלום פירושו מחלה קשה או מוות. זה עשוי להיות גם אומלל זמני בבית וכמה נסיגות בענייניך. אתה עלול להרגיש חלש, פגיע וחסר שליטה בחיי היומיום שלך. להרוויח כסף בחלום מסמל הצלחה ושגשוג. זה יכול להיות גם הגישה שלך לגבי אהבה ולב. זה לרוב סמל של מיניות ואנרגיה. לחלום שאתה נותן כסף למישהו אחר פירושו שאתה מחפש אהבה, או להרגיש שבן הזוג שלך לא שם לב אליך מספיק. חלום שאין לך כסף מציין שיש לך פחד לאבד את מקומך בעולם או בעבודה. לחלום שאתה גונב כסף פירושו שאתה במצב לא נעים וזקוק לעזרה….

משמעות חלום של הצעת חוק היא בעיות כלכליות, דיונים לא נעימים, או כנראה התערבות רשמית.

צמצמו את ההוצאות שלכם.

…זה מסמל דברים שאנחנו רוצים אותם מקרוב. אם אנו רוצים להשיג כסף זה מסמל רצון כלפי אדם ממין אחר. למצוא אוצר ופחד שרואים אותו לוקח אותו הוא התייחסות ליחסים אסורים. לקנות משהו ולקבל יותר כסף או למצוא כסף פירושו שלמה שקנינו היה ערך גבוה ממה שדמיינו, במובן המוסרי, החומרי או הסנטימנטלי. אם המאהב שלנו גונב מאיתנו כסף זה אומר שאנחנו מגזימים את האהבה שלנו ומקריבים דברים שהם גם חשובים. להפסיד כסף מעיד שאנחנו חוששים לאבד משהו יקר מאוד….

…לחלום על הימורים, הימור, כסף על הימורים היא אזהרה שמשמעותה שעליך להיות זהיר כשאתה מבצע עסקאות או עסק עם זרים. זה גם מודיע שמתנגדיך מחפשים הזדמנות לפגוע בך. זה אותו הדבר אם אתה חולם לשחק עם כסף בבתי קזינו או בכל משחק לוח או משחק שולחן; זה אומר שעליך להיזהר ולא לבזבז כסף. לחלום להמר על כסף בכל דרך שהיא, מציע לך להמשיך ללא הנמקות בחיי היומיום שלך, מה שיגרום לך להיות בעיות. לחלום על הפסד הימורים מודיע שתחווה נסיגות בעניינים שאתה מטפל בהם, אבל אם המשחק שלך בכסף נותן לך רווחים, אם נראה שאתה מנצח, החלום הזה מעיד שתנצח….

…לחלום על תכשיטים, במיוחד אם הם כסף, יכול להעיד על סבל, אולם אם בחלום, החולם מוכר את התכשיטים הללו, זה סימן לשיפור בעסקים. קניית תכשיטים, במיוחד סכו~ם מכסף, מעידה על שובבות. החלפת כסף לכל חפץ מנבאת בדרך כלל ייאוש. מציאת תכשיטי כסף פירושה הרס. לחלום על מטילי כסף הוא סמל לכלכלה….

…חולמים על הלוואה מהמלווה מכריזים על הפסדים. אם איש פיננסי או סוחר חולם לאבד כסף לווה למתחרה, הוא מכריז על נפילה רצינית בעסק שלו. זו אזהרה לנקוט באמצעי זהירות. לחלום שמישהו אחר מבקש ללוות ממך כסף או כל דבר בעל ערך יכול להיות שתצטרך לעזור לאנשים שאכפת לך מהם. לחלום על משא ומתן עם המלווה הוא סימן לכך שהעניינים שלך לא הולכים כשורה וכי יש לטפל בהם כדי שלא יחמירו. אם במהלך החלום יש ויכוחים עם המלווה, זה אומר שהכל יחמיר. אם העסקה תסתיים בברור, המשמעות היא שבקרוב כל הבעיות יופחתו וייפתרו. לחלום לבקש הלוואות מכל סוג שהוא, אך בעיקר בנוגע לכסף, יכול להיות שיש קשיים כלכליים או נסיגות מכל סוג שהוא, סיבה לכך שהחולם מבקש עזרה. לחלום על הלוואות של משהו עולה כי החולם נמצא בסיכון להיקלע לאסון, על ידי בריאות לקויה, עוני וכו '. החלום על הלוואת כסף או חפצי ערך למיניהם לאנשים אחרים מרמז על קנאה בשגשוגם של אחרים….

…לחלום על משחק בקלפים עולה רשלנות ושטחיות בטיפול בעניינים. לחלום להמר על כסף בכרטיסים היא אזהרה שהחולם מסכן הרבה ושבסופו של דבר יסבול בגלל הפסדים ובעיות. לחלום לשחק בכרטיסים עם כמה אנשים, אך מבלי שיהיה מעורב כסף רק בשביל הכיף הצרוף, מרמז על יחסים חברתיים טובים. חולמים להפסיד במשחק בקלפים מודיעים על נוכחותם של יריבים הממתינים להזדמנות לתקוף את החולם, אפילו באופן חוקי. אם צעירה חולמת שארוסה משחק בקלפים, זו אזהרה שהוא לא גבר שיהיה טוב בשבילה, מכיוון שהוא רק מחפש כיף. לכרטיסים בחלומות יש בדרך כלל את המשמעויות הבאות: CLUBS: נישואין קשים ומסובכים. כוסות: אהבה, נאמנות, נישואים מקובלים, אך לא מאושרים. חרבות: להפוך לאלמנה בפרק זמן קצר, כישלונות רבים ואסונות. זהב: עסקים, כסף, הישגים רבים….

…תכשיטי זהב מזהירים אותנו מפני גאווה. כסף הוא סימן היתרונות. תכשיטים מזויפים מזהירים אותנו מפני הבלים ושערת שווא. תכשיטים שבורים מנבאים תסכול. תכשיטים שחוקים או מלוכלכים פירושם בעיות עסקיות. לאבד אותם, פירושו בעיות ברכוש האישי שלנו. למצוא אותם, פירושו פיתויים מסוכנים. לקנות אותם, פירושו אובדן כסף. אם נותנים לנו תכשיטים במתנה זו אזהרה לא להלוות או ללוות. ללבוש אותם, פירושו עקיצות. ברמה גבוהה הרבה יותר תכשיטים רוכשים את המשמעות של אמיתות רוחניות. תכשיטים הם סמלים של ידע גבוה יותר. חלומות בהם התכשיטים מתגלים במערות, מסמלים חוכמה שטמונה מוסתרת ומתעלמת מתת המודע שלנו….

…לחלום על כל סוג של הגרלה עולה כי תרצה לקבל כסף קל רק בגלל שיש לך בעיות כלכליות וחוסר כסף. לחלום שאחרים יזכו בהגרלה מצביע על קנאה, אך גם כי סביר להניח שתיהני על חשבון אחרים. לחלום שהפסדת במשחק ההגרלה עולה כי אתה נמצא בסיכון להיקרע. כאשר אישה צעירה חולמת שהיא משתתפת בהגרלה, בכל דרך שהיא, זה מצביע על כך שהיא חסרת ביטחון עצמי, מה יוביל אותה להשיג תוצאות שליליות. לחלום שאתה מקבל פרס נדוניה או הגרלה מצביע על כך שאתה נתקל בקרוב בבעיות כלכליות שקשה לפתור, ושעבורן אתה משתוקק לפיתרון מהיר, לא משנה אם זה נפתר בנס או בכל סוג אחר דֶרֶך….