לחלום שאתה שוכב על המיטה מעיד על בעיות מקצועיות ומשפחתיות. לחלום שתשכב עם בן משפחתך פירושו שיהיה לך ביטחון כלכלי, יציבות ואושר. אם הלכת לישון עם בן / בת הזוג שלך, תתאכזב בקרוב. אם אתה שוכב עם אדם מכוער, זה אומר מוות או מחלה. כשאתה חולם על אדם מאותו מין, זה אומר שיהיו בעיות….

…לחלום על מזרקת מים שכולה מים צלולים ושהיא עומדת מתחת לאור השמש מרמזת על כך שאתה חי חיים נוחים ותעשה זאת לאורך זמן, ושתסע הרבה בשביל הפנאי. לחלום על מזרקה יבשה, מלוכלכת ופגועה, מצביע על כך שאתה מזוהה עם צבועים וחברים לא רצויים שמנסים לפגוע בך. זה גם נוטה להצביע על עצב, אובדן חומרי או מחלה של אדם אהוב. כשאישה צעירה חולמת עם מזרקה הזורחת מתחת לאור הירח, היא מכריזה על כישלון במערכות היחסים שלה….

מאחורי החלום הזה מסתתר תסכול מכך שאינו יודע את הדרך הנכונה או פחד לא לדעת כיצד להתנהג במצבים מסוימים.

…חלום שחושך והלילה מגיע, מצביע על כך שיש חוסר שביעות רצון ואפילו קצת ייאוש מהדברים שכבר השגת. אם יש כוכבים בוהקים בשמיים, במיוחד כאשר היום עומד להסתיים, זה מעיד על כך שאתה מאוכזב ומדוכא למרות הידיעה שיש לך עתיד מזהיר; אתה ספקן ביכולת שלך להצליח. אוהבים צעירים שחולמים ללכת מתחת לדמדומים, מציעים שאחד מהם יחלה בקרוב ואף עלול למות….

…לכל חלומות השטרות יש משמעות דומה. בחיים אלה, דבר אחד הוא היכולות והאיכויות שיש לנו, ודבר אחר הוא התפקיד שאנו ממלאים. פעמים רבות אנו נאלצים לחיות הרבה מתחת ליכולותינו האמיתיות או הרבה מעבר לכך….

…אם אנו חולמים שדגים בורחים מידינו כשאנחנו מנסים להוציא אותם מהים, אז זה משקף את התסכולים הרגשיים שלנו. לראות דגים שוחים בין סלעים או מסתתרים מתחת למים מספרים לנו על הרצון להתחמק מאחריות המהווה נטל עלינו….

…צמיגים או גלגלים בגלל צורתם העגולה מסמלים את המושלם ומעניקים לנו ביטחון והגנה. עבור תנועתו הוא סמל כל מה שמסתובב סביב מרכז. רדיוס הצמיגים או הגלגלים מסמל את התלות שלנו במרכז מיסטי חסר תנועה. לחלום שאנחנו ברכב והגלגל נופל או נשבר שגורם לנו לחשוש מפני מספר עצום של תחלואים. הגורל ישחק עלינו מהלך רע. אם אנו נופלים מתחת לגלגלי הרכב זה מייצג את בלתי נמנע מהגורל. אם הגלגל מסתובב בצורה חלקה ושקטה זה מבשר של הצלחה והתפתחות טובה של הדברים. אם הגלגל חורק שמנבא מכשולים ומכשולים אך הם לא יצליחו לעצור אותנו מלהשיג את מטרותינו….

…לחלום על עצי ערבה, או על עצי ערבה בוכים בדרך כלל מחממים שבקרוב תצטרכו לעשות מסע עצוב. עם זאת, תמיד תהיה לך התמיכה והנוחות של המשפחה והחברים שלך, שיעזרו לך להתמודד עם רגשות הצער. עצי ערבה בחלומות הם בדרך כלל סמל לאלמוות והגנה, ולכן זה סימן טוב מאוד. אם אנו חולמים לישון מתחת לעץ ערבה, פירוש הדבר שיש לנו הגנה מעולה, אך חיינו כנראה מלאים בצרות….

…לחלום על ירי חצים עם קשת מבטיח שבקרוב תרגיש הקלה מהצער שאתה סובל. לחלום על קשת ניצחון אחת או יותר פירושו יהירות, עניינים לא משמעותיים וזמניים. לחלום על קשתות העשויות מחומר כבד, כמו גשרים או פורטלים, מצביע על כך שיש סיפוק עמוק מכיוון שאתה נמצא בתהליך של הצלחה, בעבודה או בעסק שלך, שמכריז על שגשוג סמוך, למרות שאנשים מסוימים לא מבינים מה שאתה עושה או שהם מקנאים ולכן מבקשים להשפיל אותך ולגרום לך כל סוג של נזק. כשאישה חולמת לעבור מתחת לקשת כלשהי, זה אומר שהיא תסבול בקרוב אכזבות מכיוון שהדברים שרצתה יושמדו. לחלום על קשתות וחצים, גם אם אינך משתמש בהם, מצביע על היכולת שלך להצליח בענייניך, אפילו באהבה. אבל זה גם אומר שאין לך את המוצקות הדרושה כדי שההצלחה תהיה עמידה. אם משתמשים בקשת ותצלמו חץ, תצליחו מאוד בעתיד המיידי….

…לחלום על רשת דייג אחת או יותר עולה כי בקרוב החולם ייהנה מסיפוקים ורווחים קטנים. אם נראה שהרשת תלויה או מגולגלת, המשמעות היא תקלות ואומללות. חולמים על רשתות דיג מכריזים על בעיות שונות הדורשות התייחסות מיידית כדי למנוע סיבוכים. לחלום לכסות משהו ברשת מצביע על כך שהחולם פועל בצורה לא נכונה, ופוגע באחרים. לחלום על רשת ישנה עולה כי ענייניו של החולם הולכים ממצב גרוע וכי לא ניתן יהיה לפתור אותו בפרק זמן קצר. חולמת ללכת על רשתות ללא קושי, מכריזה על שגשוג עקב הבסת אויבים. אבל אם יש נסיגות, למשל כשרגליים שלך מסתבכות עם הרשת, זה אומר ההפך. אם צעירה חולמת ללכת מתחת לרשתות, היא מודיעה שיהיו לה הרבה מחזרים והיא לא תדע במי לבחור. לחלום להסתבך ברשת מכל סוג שהוא עולה כי מתחרים או אויבים קנאים מנסים לפגוע בחולם. כשאישה חולמת להילכד ברשת, זה מצביע על כך שבגלל התנהגותה, יוקרתה תיפגע בקרב חברותיה, וכן תהיה לה בעיות תכופות עם משפחתה….

…הסולם מסמל את האמצעים לעבור מרמה אחת לשנייה. אם מדובר בסולם ידיים התחזית היא הצלחה או שיפור במיקום הזמני. יתר על כן, כל צעד הוא עצמאי וכל אחד מהם מייצג בעיות לא קשורות. אם מדובר בסולם קבוע אותה הצלחה תהיה ארוכה ובעלת משמעות שתסמן את חיינו. בסולם זה יש לצעדים המשכיות; היא מייצגת קשיים ומכשולים מתמשכים. גרם המדרגות הלולייני מסמל מעגל קסמים. לעיתים קרובות מלווה בתחושת חרדה ופחד ומסמל כי אנו מוציאים את מרצנו במשהו שאינו ראוי למאמץ שלנו. לסולם כמעט יכול להיות משמעות רוחנית ביותר, אותה נדע לפי מספר הצעדים (צריך להיות מספר קדוש, כמעט תמיד שבע) ולפי אווירת החלום. במקרים אלה הוא מייצג את עליית הנשמה לאלוהים או את ירידת האל לנשמה להעניק את חסדו. לטפס בסולם, פירושו הצלחה וניצחון. ליפול מאחד פירושו כישלון ואובדן עמדה. לעבור מתחת לאחד, פירושו השפלה, בושה. לראות סולם על הרצפה פירושו מחלה. כדי להרים אותו, מצביע על ריפוי. לראות אחד הנשען על קיר מציג סכנה….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…הדבר החשוב ביותר הוא היחס שלנו אליו. עצירה מולו מעידה על חוסר החלטיות, והצבת עצמנו מתחת לסף פירושה שאנחנו מחפשים הגנה כלשהי….

…הצורה והצבע חשובים מאוד: אם זה מרובע או מלבני הוא קשור לעושר ארצי. אם זה עגול זה קשור בהיבטים השמימיים. אם אנו רואים את עצמנו מתחת לשמשייה זה אומר שנהנה מהגנה מיוחדת….

…ישנם שני תפקידים שמעילים ממלאים בחברה שלנו: מגן ולהסתיר את מה שמתחת. גם בחלומות המעיל ממלא את שתי התפקידים הללו, אך במציאות האחד אינו משפיע על השני, בחלומות הם קשורים קשר הדוק, כך שחלום ללבוש מעיל פירושו שאנחנו מסתירים את האישיות האמיתית שלנו מתחת לרובד המגן של הופעות מזויפות. . אם אדם אחר לובש את המעיל, המשמעות היא שיש סביבנו מישהו שמסתיר כוונות אנוכיות בהופעות נעימות….

…בחלומות, כל סוג של גשר מסמל שינוי במצבים הלא ידועים והבלתי צפויים. בדרך כלל זה יכול להיות שיש סיכונים וסכנות כמו השמצות, תככים, בגידה, צביעות והונאה. החלום לעבור על גשר מכל סוג שהוא מרמז כי בקרוב החולם יקבל חדשות רעות. אם הגשר חלש וקרוב לקריסה, פירוש הדבר שמישהו מנסה לפגוע בחולם או במשפחתו. אם זה גשר מתנדנד, הוא מודיע שבקרוב יתגלה סוד שעלול להזיק לחולם. כשיש מים רגועים ונקיים מתחת לגשר, זה אומר שחל שינוי מועיל בחיים, המודיע על שגשוג בעתיד המיידי. עם זאת, כאשר המים מלוכלכים, בוציים וסוערים, ברור שמדובר בהודעה על אסון עבור החולם….

…זהו צמח שקשור לשורשים ולעולם התחתון, ולכן הוא מתפרש כהופעת תשוקות נסתרות מתחת לרוגע לכאורה שלנו. יתכן שבאופן לא מודע אנו חשים שנאה, נקמה או קנאה וכי בכל רגע רגשות אלו יכולים להתבטא….