…אם אתה גבר, זה משקף פחדים מאובדן גמישות או זהות מוטעית. אבל גם אם אתה זכר או נקבה, אם בחלום אתה רואה אדם אחר שעווה זה מסמל שאתה רוצה להתנער מבעיות קלות המציפות אותך….

המסת מתכות היא סימן להצלחה במפעלים שלך. המסת חומרים אחרים מהווה מכשולים וזלזול עבור העסק שלך….

באופן מסורתי אם אנו ממיסים זהב, זה מסמל את השאלות שלנו לגבי השקעת ההון שלנו. אם זה כסף אז זה סימן לעסקים נעימים, ואם זה קרח, זה מסמל את הצורך להגיע לאחרים באמצעות רגשות….

לראות את זה במכתב או בחבילה מעיד על סוד או על הצורך לשמור משהו חשוב מאוד בסוד.

לנרות משמעויות סמליות בחלומות. נר דולק: חיים; נר לא דולק: מוות. לחלום על נרות דולקים עם להבה איתנה ובהירה מסמנים יציבות רגשית וכוח האופי וזה גם מכריז על הצלחה. לחלום על נרות עם להבה מעושנת ומטלטלת מסמלים עתיד לא בטוח ואולי מחלה שכבר החלה להתבטא. לחלום על נרות דולקים שעוותם מטפטפת כלפי מטה, מסמל קרבה של צבועים שמתכוונים לפגוע בך. כאשר הפתיל נופל הצידה והשעווה או הפרפין נמסים, אז הוא מכריז על מותו של מישהו קרוב. אם אדם צעיר חולם על עצמו או עצמו מדליק נר, זהו סמל לנישואין, או לפחות לחפש מישהו לחלוק איתו את חייו….

להמיס את זה סימן לשגשוג בפרויקטים שלך. לקנות אותו מעיד על עסקים לא מוצלחים. למכור את זה פירושו טרגדיה ואומללות….

שעווה פירושה קרבות עם הסובבים אותך.

…לחותמת הדואר אין משמעות, אז בואו נדבר על החותמת המשמשת להדפסה על עופרת, שעווה או שעוות איטום. זהו סימן של סמכות ולגיטימציה המקבילה לחתימה של מה שמודפס עליו. זה גם מסמל את הסוד, ההגנה והבתוליות….