…לחלום על דגל או להיות דגל פירושו שאנחנו בדרך לקידום מקצועי שיהיה טוב או רע בהתאם להשלכות המתרחשות בחלום. להיות דגל במשחק בו מושג ניצחון מבריק ללא הפסדים גדולים, פירושו שיש לנו כבר את הכישורים והידע הדרושים כדי לבצע בהצלחה את הקידום או את האחריות. אם הניצחון הוא עקוב מדם, המשמעות היא שאנחנו לא מוכנים לקידום כזה. ושאנחנו עשויים להתפתות להשתמש בשיטות לא אתיות כדי להשיג את זה. אך אם בחלומנו הצד שלנו מפסיד, עלינו לשקול אם לדחות את ההצעה או משרה שהיא מעל האפשרויות האמיתיות שלנו ובסופו של דבר עלולה להיות הרת אסון תחת כל המושגים….

…לראות כיסא גלגלים מרמז שעליך להפסיק את הפעילות שלך. אולי אתה מרגיש חסר אונים. מצד שני, זה מצביע על כך שאתה נותן לאנשים אחרים לדחוף אותך מסביב. אתה צריך להתחיל לעמוד על עצמך. אם מישהו בריא בחיים האמיתיים, אך חולם שהוא או היא בכיסא גלגלים, הדבר מצביע על כך שהחולם זקוק לעזרה….

…לחלום על אכילת גלידה מייצג הנאה וסיפוק בחיים שלך. אכילת גלידה עשויה גם לסמל מזל טוב והצלחה באהבה. אם לגלידה שבשינה אין טעם זה אומר אכזבה ועצב. אם הגלידה נמסה, זה אומר שאתה לא מסוגל לממש את הרצונות והתקוות שלך….

…שמיעת הגלים בחלום מעידה על מתיקות ורגיעה. המשמעות היא גם תחושות חיוביות של חושניות ומיניות. לחלום שאתה נתפס על ידי גל מצביע על עוצמת הרגשות שלך. לראות גלים בוציים או אלימים בחלום פירושו שעשית טעות גדולה בהחלטה חשובה….

…חלום לשטוף רגליים מעיד על חששות בעבודה, נסיגות. אם אתה חותך או קוטע את כף הרגל, המשמעות היא שתסבול מאבדות, מצרות או מפירוד. כפות רגליים מלוכלכות או חלום כף רגל נגוע הם סימן של חרפה ואויבים. כפות רגליים חולות או כיביות מייצגות הכרת תודה, קרבות או תביעות….

…אכילת גלידה פירושה שתגלה אדישות ביחסיך עם מישהו אחר או אחר. אדם קר ומחשב יגרום לך לעבור תקופה קשה….

גלריית ציורים מציינת כי הפרויקטים שלך לא יהיו נגישים. גלריית מכרה פירושה שתצטרך לעשות מאמצים גדולים למימוש שאיפותיך. גלריה מסחרית פירושה הישגים הודות לרעיונות שלך….

לראות רגל של בעל חיים בחלום מרמז שעליך לסמוך יותר על האינטואיציה שלך ועל האינסטינקטים הטבעיים שלך.

…חלום על משחק כדורגל פירושו שתרגיש מרוצה מאוד בעבודתך ותממש בהדרגה את מטרותיך, מטרותיך. משחק הכדורגל עשוי להתייחס להתנהגותכם וליכולתכם להשיג את יעדיכם, שילובכם, נקודות החוזק והחולשה….

…בחלום זה החלום עצמו חשוב לא פחות מהתחושות המורגשות בו. אם אנו עוברים במקומות עם עלווה ונרגיש בטוחים המשקפים את עצמנו, אנו נהנים משיפוט טוב. אם אנו הולכים לאיבוד בג'ונגל ומרגישים פחד, אם חיות שואגות או נראות מאיימות, אם שתיקה עגומה, הרי שבכל המקרים הללו עדיין אין לנו שליטה על עצמנו. אך אם אנו רואים את השמש זורחת, אם האור מאפשר לנו לראות לאן אנו הולכים, זה סימן שבסופו של דבר נבין את הסיבה לפחדים הפנימיים שלנו ולבסוף להתגבר עליהם….

…מסמל ילדות. עגל מסמל הריון, לידה מאושרת, אימוץ, אפוטרופסות, חסות ומצבים דומים אחרים….

כדי לחלום שמישהו מרגל אתה מכריז בדרך כלל על בעיות קרובות כמו: תביעות, לשון הרע, הפסדים וכו '. לחלום שאתה מתנהג כמרגל מצביע על כך שאתה רוצה להסתכן ולחוות הרפתקאות מסוכנות.

לראות מיקרוגל בחלום פירושו התנהגות מהירה.

משמעות חלום של מרגל היא סיטואציה מביכה וקשה.

…הגלובוס מסמל את השלם. החלומות בהם מופיע גלובוס יכולים לחשוף את צמאונם לשלטון ולשליטה או להכריז על מסע ארוך. הכדור הפורח והצעצוע מגלים את חוסר העקביות והרב-תכליתיות של מחשבותינו ורצונותינו שהם הגורם העיקרי לכישלונות ולתסכולים שלנו. אנו יכולים לכלול את הגלובוסים ככדור הבדולח של מגידי עתידות. בחלום זה מתגלה הרצון לקבל חדשות או לבקר את האדם שאנו מתגעגעים אליו….

…לחלום על קצה כף הרגל מבליט סובלנות ואיזון במצב. זה גם מסמל את הבנתך היסודית של פרטים מינוריים….

גלריה היא סימן של מכשולים וקשיים. כל פריים שנראה בחלום מייצג בעיה….

…חרמש הוא סמל ההחלטה החדה, המוות והקציר. מגל הוא כמעט תמיד סימן למוות….

(תסתכל על SEA)

סוף סוף פרויקט מושהה.

…המעגל מסמל שלמות ונצחיות. ההיקף, הנחישות וההגנה. אם אנחנו במעגל, זה חושף את הרצון שלנו לשלמות. אם ההיקף עשוי מאש, הוא מבטיח ניצחון בכל מה שאנו מציעים….

תסתבך במצב מורכב.

לחלום שאתה בגלות מסמל את כישלונך בפתרון הבעיות שלך. כשאישה חולמת שהיא הוגלה, זה מציע שהיא תצטרך לנסוע בעתיד, אפילו בניגוד לרצונה, על מנת לפתור בעיה שמשפיעה עליה….

סימן לשינוי קיצוני ועמוק בתנאי החיים שלך.