…לחלום על קצה כף הרגל מבליט סובלנות ואיזון במצב. זה גם מסמל את הבנתך היסודית של פרטים מינוריים….

…החלום הזה יהיה תקף אם אין לנו קביים בחיים האמיתיים. קביים מייצגים תמיכה מוסרית, ופגמים בכף הרגל שווים לפגמים בנפש. זהו סימן לחוסר אמון בתכונותינו אלא אם נפקיר את הקביים במהלך החלום, ובמקרה זה זה מבשר על התאוששות הביטחון והביטחון בעצמנו. אם אנו רואים מישהו אחר משתמש בקביים כאשר במציאות הם אינם זקוקים להם, חלום כזה מעיד על כך שאנו תופסים את חוסר הביטחון שלהם והם זקוקים לייעוץ ולעזרתנו….

…לחלום שמישהו נפרד מאיתנו מצביע על כך שננטוש הרגל, הרגל מזיק, יצאנו ממשהו שחסם את חיינו, או שאנחנו פשוט נאבד מהעין מישהו שנראה לנו שאינו מסכים בקרוב. אם ניפרד מאדם, זה מצביע על כך שנראה אותו בקרוב שוב, ואם יש דמעות מעורבבות בזה, זה גם אומר שמחכה לנו אושר גדול….

…לחלום על שימוש בכף לאכילה רומז שהחולם חי בשגשוג, ויישאר לחיות כך. לחלום שכף אבדה היא אזהרה לפיה יש אי הבנות וחשדות בנוגע להתנהגות החולם….

…זה סימן נורא כי הוא מודיע שמי שעזב את עקבות הרגל כבר לא נמצא. מישהו ייעלם מחיינו בצורה זמנית או סופית….

…חלום לשטוף רגליים מעיד על חששות בעבודה, נסיגות. אם אתה חותך או קוטע את כף הרגל, המשמעות היא שתסבול מאבדות, מצרות או מפירוד. כפות רגליים מלוכלכות או חלום כף רגל נגוע הם סימן של חרפה ואויבים. כפות רגליים חולות או כיביות מייצגות הכרת תודה, קרבות או תביעות….

…מאבק ברשת פירושו שאתה מרגיש לכוד וחסר אונים במצב קשה עקב קשר רגשי, או סגן, או הרגל שאתה רוצה להפסיק לו. אם אנחנו לא יוצאים מזה, זה מצביע על כך שהתפטרנו. אם אנחנו לדוג, מה שאנחנו מנסים לעשות זה לשמור על זיכרונות ורגשות. דיג מעיד גם על הרצון להתעמק בעצמנו כדי לגלות את הישות הפנימית שלנו ולחפש לשיפור. אם הרשת נשברת ומאפשרת לעצב את כל מה שיש לנו לתפוס, אז זה חושף את הפחד לאבד את מה שיש לנו עד כה. לחלום שאנחנו מתקנים רשת פירושו הכמיהה למנוע או לתקן טעות, חוסר זהירות או תקלה שבוצעה שעלולה להיות מסוכנת להמשך החיבה. ישנם חלומות בהם אנו מנסים לצוד ציפורים ואת הסביבה ורגשות המתעוררים בתוכנו, תן לנו ללא ספק שזהו חלום מיסטי….

…להיאבק בתוך רשת פירושו שאנחנו מרגישים לכודים וחסרי אונים במצב קשה על ידי קשר רגשי או סגן או הרגל שאנחנו רוצים להשתחרר ממנו. אם לא נצא מזה זה מעיד שוויתרנו. אם אנחנו דגים אנחנו מנסים לשמור על זיכרונות ורגשות. רשת דייגים עשויה גם להצביע על הרצון להתעמק בעצמנו כדי לגלות את הישות הפנימית שלנו ולנסות לשפר אותה. אם אנו שוברים את הרשת ומשחררים את כל מה שתפסנו, זה חושף את החשש לאבד את מה שהשגנו. לחלום שאנו מתקנים את הרשת, זהו סמל לתשוקה למנוע או לתקן שגיאה, רשלנות או התנהגות לא נכונה שעלולים להוות סכנה להמשכיות החיבה. ישנם חלומות בהם אנו מנסים לצוד ציפורים ברשת ואלה חלומות מיסטיים….

…חלום לגעגוע למשהו או למישהו מעיד על חלל בחייך. אתה צריך למלא את החסר הזה. מצד שני אתה יכול למחוק הרגל ישן כלשהו או לסרב למשהו שיוצע….