…כשאישה מביטה מבעד לכוס בחלומה, על כמה גברים שאינם בעלה או מאהבה, הדבר מעיד על כך שהתנהגותה אינה מאוד כנה מה שיוביל לכבוד. לחלום על עצמך להסתכל מבעד לקריסטל, בדרך כלל אומר שזמנים רעים ואובדן תקווה מגיעים. לחלום שיש פרצוף אחר ליד עצמך בכוס או במראה, מציע שהחולם מנהל חיים כפולים, מה שיוביל אותו לצרות. לחלום על ניפוץ משקפיים, למשל דלתות או חלונות, עשוי להציע שהתוכניות, הכוונות או הפרויקטים שלך ייכשלו. אם יש שבור זכוכית בחלום, זה כמעט תמיד אומר שנקבל חדשות עצובות. לחלום על קבלת חפצי זכוכית חתוכים מראה על ההצלחה הקרובה, ובמקרים מסוימים הכבוד אם אתה מעורב בפעילויות אמנותיות. מתן חפצי זכוכית חתוכים לאחרים פירושו השפלה עצמית שתוביל לכישלון. לחלום להסתכל דרך כוס לאנשים העובדים מציע שתקבל את העבודה או העסק שחיפשת, אך אם הזכוכית נראית עמומה, מלוכלכת וכו ', הסיכויים שלך יפחתו. לחלום על טיפול בזכוכית שטוחה, כמו ויטראז'ים, עולה כי אתה מעורב בעניינים או עסקים שאינם חוקיים עם סיכון לאובדן. אם בחלום הכוס נשברת, אז זה אזהרה להפסדים לטווח קצר. לחלום על עצמו שמדבר עם מישהו דרך כוס, מעיד על מכשולים חמורים כדי להשיג מטרות לטווח הקצר….

זכוכית מגדלת פירושה שעליכם להעריך את הפרטים המהווים את הפרויקטים העתידיים שלכם בערכם הנכון.

…לחלום על זכוכית מתפרש כסמלי של קשר אירוסין או נישואין בקרבת מקום. אם בחלום הכוס מלאה במים, אז זה בדרך כלל אומר משפחה גדלה. אם הכוס מלאה ביין, זה אומר נחמה לצערנו. אם הוא מלא בבירה, הוא מנבא נסיעה קצרה. כוס מלאה במשקאות חריפים מעידה על קשרי אהבה חסרי תוחלת. לחלום על כוס שבורה מסמל עסק משגשג והוא תמיד סימן לאושר ומזל….

הוא מדגם של חלופות לבחירה. אנו נסתכל על פרטי החלום שעשויים לחשוף בפנינו מאפיינים מסוימים של האובייקטים שאנו רואים בחלום, ושלא מודע שלנו מסוגל לגלות….

…לראות חלונות בחלומך פירושו תקוות בהירות ואפשרויות רחבות. לחלום להסתכל מהחלון מסמל את היחס שלך לחיים, לאינטואיציה ולדעה שלך. אולי אתה מנסה לקבל החלטה. לחלום שאתה מסתכל החוצה בכל החלון פירושו התחושה שלך, האינטואיציה שלך, הידע שלך ונקודת המבט שלך. לחלום להסתכל בתוך מקום דרך חלון פירושו שאתה מהרהר בחיים. חלונות סגורים מייצגים עריקה ונטישה. לראות חלונות שבורים בחלום מציין סבל וחוסר נאמנות. לראות חלון כהה בחלום אומר שאתה צריך לשנות כמה היבטים בחיים שלך….

…לחלום על חלונות פתוחים עולה כי אתה חושד שמרגלים אותך, דבר שעלול להוביל לבעיות שונות. לחלום על עצמך להיכנס לבית דרך החלון מזהיר שתיתפס על ביצוע מעשה לא נאמן. לעיתים קרובות הוא גם מנבא שנעבור סכסוכים והתדיינות שיפתרו כנגד טובתנו. אם במהלך החלום אנו רואים את עצמנו פותחים חלון, זהו סימן שאומר לנו שאנו יכולים לצפות להצלחה, שמחה ושקט נפשי במאמצינו. אם אנו רואים את זה סגור מחכים לנו צער ומזל רע. חלונות מעוטרים בפרחים מייצגים שלום והרמוניה בבית. אם בחלום אנו רואים את עצמנו מנקים חלונות, זה אומר שנקבל עזרה מאנשים לא צפויים, מה שיגרום לנו להתגבר על מצבים גרועים שלא ידענו כיצד להתגבר עליהם. בסך הכל, חלונות פירושו שאנחנו מבוססים היטב בחיינו המקצועיים וכי אנו מכובדים ושקולים מאוד….

אם אנו רואים שחלון הכנסייה פירושו התבוננות פנימית, מדיטציה ושלווה פנימית.

…לראות חלון פתוח ומביט החוצה כדי לראות נוף ברור, מעיד על הרצון שלנו להכיר את העתיד ואת החיפוש הלא מודע אחר נקודת מבט גדולה יותר, נקודות מבט חדשות. הימצאות בחדר עם חלונות סגורים או שהם מראים חושך או חלונות חסומים, מעידה על בידודנו ועל חוסר היכולת לראות אופקים חדשים….

חלון פתוח, יוצגו תקוות חדשות. חלון סגור, מכשולים ובעיות. זרוק את עצמך ליד החלון זה אומר שאסור לך לנהוג בזריזות….

…החלון שהוא מעגלי מייצג את ההיבטים הרוחניים של החולם והחלון המרובע או המלבני מצביע על היבטים מקורקעים יותר של הטבע. אם הנוף דרך החלון נחמד ושטוף שמש, אז הוא מגלה שהתקוות והרצונות שלנו יהפכו לאמיתיים בזמן הקרוב. אם אנו רואים רק חושך כשמסתכלים דרך החלון, זה מראה שהעתיד מאוד לא בטוח, הן מבחינה חומרית והן מבחינה רוחנית. אם במקום להסתכל מהחלון אנחנו בתוך החדר ואנחנו רואים את החלון רחוק מאיתנו, אז חלום כזה מראה שאנחנו מבינים את היופי האמיתי של החיים. כשאנחנו לא מסוגלים לראות את האור ורק תופסים את החושך, זה מעיד על חוסר ההיענות שלנו ועל העקשנות שלנו. אם אנחנו רוצים להביט דרך החלון, אך לא מעזים לעשות זאת, אז זה סימן של חוסר וודאות ופחד מההשלכות של הפעולה המסוימת שלנו. לחלום שאנחנו בוהים בין התריסים מגלה סקרנות מינית. חלונות מסורגים מציינים נטייה לברוח מהמציאות. אם החלון סגור בווילונות, אז הוא חושף את ההיבטים הנסתרים שלנו. אנו נוטים לשמור על חיים פרטיים באופן מאובטח. חלונות סגורים שלא ניתנים לפתיחה מגלים שכרגע אנו מרגישים חנוקים, מוגבלים וללא יכולת להתקדם. כשאנחנו יוצאים או באים דרך חלון, זה מצביע על כך שקיבלנו החלטה שגויה, דרך שגויה, בין אם בעסקים, בפרויקט או בזוגיות….

כוס ריקה – חברות אבודה. כוס מלאה – אושר ושפע….

…אם הוא מלא אז המשמעות של חלום זה קשורה לתוכן הנוזלי ולשימוש שנעשה בו. הבטחות ריקות צער וצער וגם נפרדות רגשית, שבורה….

…חלום לראות או להשתמש בזכוכית מגדלת מצביע על כך שצריך לבחון משהו ולבחון אותו מנקודת מבט קרובה יותר. העריך את הערך האמיתי של כל אחד מהפרטים התואמים את הפרויקטים העתידיים שלך….

לחלום על משקפיים מגדילים, במיוחד אם הם בעלי הספק גבוה, זה אומר שאין לך מושג ברור או שאתה קצת חסר ביטחון לגבי מה שאתה רוצה. כשאישה חולמת עם מגדיל אחד או יותר, זה מרמז שהיא רוצה להתבלט בחברה, אבל היא לא יודעת איך….

…איש עסקים שחולם להיות בחנות חרס או בחנות זכוכית בה כל הסחורה ריקה, מהווה אזהרה לעסקים רעים. מצד שני, כאשר המדפים מלאים בחתיכות שמוכנים למכירה זה מרמז על עסקים טובים בתקופה הקרובה. לחלום להסתובב בשלווה ולבהות בחפצים בחנות כלי זכוכית עולה כי על החולם לנתח בקפידה את כל העניינים שיש לחולם כדי למנוע סיבוכים או אובדן. כשאישה חולמת ללכת בשלווה בחנות כלי זכוכית או קדרות זה מעיד שהיא שואפת לקבל בית טוב עם צוות יעיל לשירותה. כשאישה חולמת על עובד בחנות זכוכית שמנקה ומסדר מחדש חפצים על המדפים, הדבר מעיד על כך שהיא חפצה שבעלה (בעתיד או בהווה) הוא גבר שנזהר בעסקים ובכל מה שהוא עושה. לחלום על חפצי קרמיקה שבתוכם נוזל שקוף פירושו שהשגשוג ממנו נהנה החולם נובע מאנשים ישרים סביב החולם. לחלום על חפצי קרמיקה שבורים וחסרי תועלת הוא אזהרה מפני שינויים צפויים במצב הבריאותי או הכלכלי. חולם על חפצי קרמיקה ריקים או חימר רגיל, רומז כי התנהגותו הרעה של החולם מגעילה אנשים הסובבים את החולם. לחלום על שתיית יין מעלילה מחימר מעיד על בריאות טובה וחסכון טוב, אך אם למשקה יש טעם לא נעים, אזי אזהרה שבקרוב יהיו נסיגות. אם במהלך החלום מופיע סיר שאין בו שום דבר מיוחד, זה אומר שבקרוב יהיו חדשות על אדם אהוב….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…אם אישה צעירה חולמת על צמיד יפה שמונח על זרועה, זה מעיד שהיא רוצה להתחתן, וזה עשוי לקרות. אם אישה חולמת שהיא איבדה את הצמיד שלה, זה מעיד שבקרוב יהיו לה צרות קשות עם החבר שלה. אם גבר או אישה חולמים למצוא צמיד, זה מצביע על כך שהם ישפרו בקרוב את עסקיהם, אך אם הצמיד נראה שבור, פגום, ישן וכו ', זה מצביע על כך שמה שהם חושקים בו, לא משנה מה זה, זה ייקח הרבה זמן שהם ישיגו את זה. לחלום שמתקבל צמיד, לא משנה מדוע ואיך, מצביע על כך שחלק מחבריך יעזרו לך במידת הצורך. עם זאת, אם הצמיד הוא מתנה, אך נראה שבור או מטופל בצורה לא טובה, המשמעות היא חברות צבועה שלא תעזור בשום דבר….

…לחלום על משקוף חדש או במצב טוב מעיד על שינויים חיוביים. הבית שלך ישתפר. קרן אופקית רקובה או שרופה התומכת במשקל הקיר מעל חלון או דלת פירושה שבעיות כלכליות ישפיעו על הבית שלכם….

…אם מדובר בדלת או חלון, אז זה מעיד על רצון להגן על עצמנו מבחוץ. אם הכוונה היא לתריסי הבית, הרי שהיא מכבידה על כאבים וצער….

…לחלום על גביש, לא משנה הצורה, הוא בדרך כלל סימן רע. בחלום על חפצי קריסטל שמצויים לפי סדר, רומז שענייני החולם אינם פעילים מה שהופך אותם לשבירים והם מחכים שמשהו לא נעים יקרה. אם אובייקטים מופיעים באי סדר וחלקם נשברים, זו הודעה כי זמנים לא טובים מתקרבים וענייניו העסקיים של החולם יסבלו במהרה מהפרעות ואף הפסדים. אישה שחולמת שרהיטים וכלי אוכל עשויים זכוכית, רומזת אזהרה שהיא לא אמורה לסמוך על כמה מחבריה כי הם עלולים להיות קנאים ושקריים….

…למעט לחלום על זכוכית שבורה או מיכל אחר מלא בשמן, שמבשר על חוסר מזל, השמן תמיד מבטיח הצלחה ושגשוג, גם כשהשמן מלוכלך או נמרח ניירות, בגדים או חפצים אחרים, ובמקרה כזה שגשוג כזה יהיה מושגת באמנויות רעות. החלום הטוב ביותר נאמר שהוא נשפך שמן על הראש, מה שאומר שנגבה מעל עמיתינו….

…לראות מחבת בחלום מסמל את עמדותיך במצב מסוים. זה יכול לייצג גם ביקורת וכעס. אם המחבת עשויה זכוכית מייצגת דרך לצאת ממצב מביך. לראות מחבת על כיריים מייצג מלאות באהבה. זה גם מציע שעליך לקבל את ההשלכות של מעשיך….

…לחלום על מבוך פירושו שתהיה מעורב במצבים מסובכים שהם בלתי נסבלים לחלוטין. החלום להיות בתוך מבוך זכוכית או עץ פירושו תפנית בלתי צפויה של אושר, שם צפויים ייאוש ואובדן. חלום על מבוך מעיד על טעות וניתוק מהמציאות. זה משקף צרות וקשיים מכל הסוגים, למעט כשאתה מצליח להציל את עצמך ממצבים מסוג זה, המשמעות היא שתמצא פיתרון לא צפוי שיאפשר לך לעבוד על רומן מבולבל. זה גם מצביע על היכולת להגיב לאבסורד. חלום להיות במבוך בלילה או בחושך מעיד על מצב או מחלה קשים ומרה….

…כשאישה צעירה חולמת שהמחזר שלה משתמש בגרזן, זה מצביע על כך שלמרות שהגבר הוא עובד קשה, עלולות להיות לו בעיות בריאותיות. לחלום על גרזן מעיד שאם לא תתאמץ מאוד, לא תשיג את מטרותיך. לחלום שאחרים משתמשים בצירים מצביע על כך שהם חיים טוב מכיוון שהם עובדים קשים, ואנשים פעילים ודינמיים שמקיפים תמיד תמיד משגשגים, ועשויים להגשים את רצונותיהם. לחלום על גרזן ישן, שבור או פגום מצביע על כך שיש לך סיכוי קטן להשיג את מה שאתה רוצה, ואם אתה מנסה להשיג עושר שיהיה קשה יותר להשיג. לחלום על גרזן מוכתם, אולי עם דם או חומר אחר, זו הודעה מצערת, מכיוון שזה מצביע על כך שאתה בסכנה קרובה לבעיות כתוצאה מהדרך שלך להיות והתנהגותך הבלתי נסבלת. החלום הזה מזהיר שעליך לשלוט בדחפים שלך….