לחלום שאתה משלם בכסף מזויף מכל סוג שהוא מרמז על כך שהתוכניות שלך אינן טובות, ושאם תמשיך לבצע אותן, הן יביאו לך קשיים אפילו לשיעור חוקי. לחלום לקבל כסף מזויף כתשלום מצביע על כך שאתה מוקף בצביעות וזה מאיים על שלמותך….

…לחלום להיות בבנק בלי מספרים הוא סימן לכך שהעסקים שלך לא הולכים טוב. לחלום על בנק סגור הוא סמל למחלות, במיוחד במערכת העצבים; זה גם מצביע על כך שהזנחתם את בריאותכם, רשלתם בכסף, ובמקרים מסוימים אובדן כסף או בעיות להשבתם. פשוט לחלום להיות צופה בבנק זו המלצה לנקוט באמצעי זהירות לגבי העסק שאתה עושה. זה גם מצביע על כך שאין שליטה מלאה בבריאותך או בחרדתך. לחלום להיות בבנק כאשר עובדים מספקים מטבעות זהב הוא סמל לחוסר זהירות; עם זאת, אם הם משיגים אותם, זה סימן להצלחה בעסקים. לחלום להיות בבנק שבו כמויות גדולות של מטבעות כסף נראים, מצביע על כך שבעתיד המיידי תצליח במעגלים החברתיים שלך ויהיה לך התפתחות כלכלית מסוימת….

…ללכת לבנק פירושו שעליך לדאוג לכלכלה ולחסכון ככל האפשר. הימנע מהוצאות על דברים מיותרים….

לחלום שאתה מבקר בבנק מציין שעליך לדאוג לכלכלה שלך ולחסוך כל מה שאתה יכול.

הדגנים נחשבים כטובין לא יסולא בפז. זה אומר עושר ורזולוציה שמחה של עבודה. עושר הוא פרופורציונאלי לכמות הדגנים שחלמו עליה, בדיוק כמו שקורה לדגנים, לטוב ולרע, זה מה שיקרה לעושר שלנו….

…לחלום שאתה במשרד מכס, מול העובדים שבודקים מסמכים או חבילות, מעיד על כך שהמתחרים מודעים למה שאתה עושה כדי לנצל זאת. לחלום שמברכים אותך על ידי צוות משרד מכס מצביע על כך שתקבל בקרוב תמורה למעשיך. לחלום לעזוב סוכנות מכס רומז שאתה הולך לחוות כשלים והפסדים שלא בהכרח יהיו קשורים לכלכלה שלך….

…כשאישה חולמת על כסף, במיוחד בשפע, זה מצביע על כך שהיא רוצה להתחתן עם גבר עשיר, או אם האישה כבר נשואה, היא מייחלת שבעלה יתעשר. לחלום למצוא כסף מונח על הרצפה או בכל דרך אחרת, מעיד על מחסור בכסף וגם על חששות קטנים, אך בהמשך יגיע האושר מכיוון שיהיו שינויים בחייו של החולם. החלום על תשלום כסף מעיד על כך שהעסק והעניינים המטופלים יהפכו לגרועים יותר. לחלום לחסוך ולשמור על כסף מרמז על שגשוג בעתיד הקרוב. לחלום שהכסף אבוד מכריז על עצב וקשיים עבור החולם ובית החולם. לחלום לספור כסף ולהבין שחסר כסף, מעיד על חשש לחוסר יכולת לשלם חובות. לחלום לקבל כסף ללא כל סיבה נראית לעין מהווה סיכון ליפול להתנהגויות שגויות ומסוכנות. לחלום להשיג מטבעות זהב מעיד בעצם כי תהיה שמחה בחייו של החולם ואולי בשגשוג. חולמים למצוא חבילות של כסף חוקי, אבל אז שמישהו יתבע אותם, רומז על הפסדים בעסקים ובעניינים המטופלים, בגלל נוכחותן של נשים חסרות מצפון. חלום זה בדרך כלל קשור לאנשים שמנהלים חיים מתפוגגים ובלתי מכובדים שמסבירים את ההפסדים. לחלום לבהות בכסף רב, אך לא לגעת בו, ואפילו לא לרצות בו, מעיד על ביטחון עצמי וכי ברגע שהחולם יתאמץ יגיע עושר ושגשוג. לחלום לבקש כסף הוא סימן רע, כי זה יכול לקרות בפועל בחיים האמיתיים, או שזה יכול אומר שחברים עשויים להתחיל לסגת מתמיכתם….

…לחלום על מזוודות שמוכנות לצאת לכל אמצעי תחבורה מסמל שאתה רוצה שינוי בחייך מכיוון שאתה לא אוהב את סוג הסביבות בהן התגוררת. לחלום שאתה הולך ונושא את המזוודות שלך מסמל את ייסוריך להשיג שינוי בחיים בהקדם האפשרי, לא משנה מה יקרה לאנשים שמקיפים אותך. לחלום שאיבדת את המזוודות שלך מרמז על כשלים, הפסדים, הפרדות וכו '. אם אתה חולם עם מזוודות או חבילות נסיעות, זה מציע לך להשתוקק לשינוי כתובת, עסק, חברות וכו'….