…לחלום על מטוס פירושו שחייך ישתנו. אתה צריך להיות זהיר כי אתה עלול לסבול מתקלות כלשהן….

…פרויד וחסידיו מייחסים למישור סמליות מינית גברית ניכרת הכוללת עוררות מינית ורצון לזוגיות אוהבת. אך פרשנויות אחרות מצביעות על כך שחלום על מישור חושף את רצונות העלייה המהירים שלנו, להגיע לרמה חברתית גבוהה יותר, מקצועית או רוחנית. אך הצטרף לשאיפה זו קיים גם החשש ששאיפותינו אוטופיות, מכיוון שאם המטוס יתרסק, הוא יוביל אותנו לקטסטרופה….

זה מכריז על משהו בלתי הפיך, אם כי לא נצטער.

…לחלום על מטוסים בטיסה מרמז על הצלחה עתידית בכל העניינים שאתה מטפל בהם. לחלום על מטוס שהוא לא זז, וגרוע מכך אם הוא נראה שבור, קרוע או נופל על הקרקע, מעיד על כשלים עתידיים שעלולים להיות מסוכנים לחולם….

בגידה, היריבים שלך מאיימים.

…לחלום על מטוסים הוא תחושה מוקדמת של שינויים בחייכם. עליכם להיות זהירים מאוד מכיוון שיש סיכונים שהדברים ישתבשו….

תאלצו לקבל החלטות חשובות.

כשאנחנו חולמים על מזל~טים, אז זו בדרך כלל אזהרה שעלינו להתרחק מחברים מסוימים שרק מנסים לנצל אותנו וכמעט תמיד לנצל אותנו או לנסות להשיג מאיתנו את הכסף. בכל מקרה, זוהי אזהרה והמלצה לנקוט משנה זהירות כאשר מתעסקים בהצעות עסקיות, מכיוון שהן יכולות להוות בקלות הונאה, במיוחד אם היא באה מזרים או אנשים שאיננו מכירים היטב….

…לחלום על נהיגה ברכב, כמו למשל מכונית, ולהכות איתו במשהו, מעיד על תוקפנות בלתי מבוקרת שעלולה להיות מסוכנת מאוד. זו האובססיה המתמדת למשהו שמוביל תמיד לבעיות מיותרות. לחלום להתנגש במשהו וכמעט לפגוע במישהו או כמעט להיפגע מרכב אחר מעיד על כך שעקב התנהגות לא נכונה של החולם, פעילויות החולם מסתבכות ונכשלות. חולם להיפצע עקב התרסקות או נדרס, מצביע על כך שבקרוב החולם יתמודד עם כשלים ובעיות מרובות אם החולם לא יתקן את התנהגותו. לחלום להינצל מההתרסקות או מלהיות נדרס על ידי היתרונות של עצמו מעיד כי באמצעות כישוריו של החולם והתנהגותו כל עניינים שיש לחולם יהיו בעלי תוצאה טובה. לחלום לחזות בתאונת דרכים ואף גרוע מכך להיות חלק מתאונת הדרכים, היא אזהרה שיש לנקוט באמצעי זהירות מכיוון שהחולם נמצא בסיכון לסבול מתאונה או מהפתעה מאוד לא נעימה בעבודה, בעסק, או במשפחה ו יחסי אהבה. צעירה הרואה התרסקות מכל סוג שהיא בחלומה צריכה לקבל החלטות מיידיות ותקיפות בנוגע לרגשות, כי אם לא זה יכול לעורר בעיות בין שני גברים או בין משפחות….

…זה יכול להיות אזהרה מפני תאונות דרכים אפשריות בעתיד. אולי המוח שלך אומר לך להיזהר. זה יכול להיות זמן טוב להאט מעט ולהתמודד עם הפחדים והספקות שלך. האם יש לך שליטה על חייך? האם אתה מרגיש אשם במשהו? זה גם מצביע על כך שדעותיך, אורח חייך או שאיפותיך מתנגשות בדעותיו של אדם אחר. כשאחד ממכריך נפטר בתאונת דרכים, המשמעות היא שעליך לבדוק או לאחזר את מערכת היחסים שלך עם אותו היכר בחיים האמיתיים. אם אתה חולם על התרסקות מטוס, זה יכול להיות שהיעדים שהגדרת לעצמך גבוהים מדי. או יכול להיות שאתה עצמך לא באמת מאמין שאתה מסוגל להשיג אותם….

אם מדובר בבניין יפה ומטופל, אז חלום כזה על ארמון או אחוזה מעיד על שאיפותיך יתממשו באופן בלתי צפוי.

…לחלום שאתה שוקל בניין מסמל שאיפות גבוהות, אבל שאתה מסוג האנשים שלא תמיד יכולים לעמוד בהתחייבויות שלך, וזה יכול לגרום לך לבעיות. לחלום על בניין, שאתה מעריץ ופרטיו או לשים לב ליופיו, מציע שמה שאתה עושה הולך בדרך הנכונה. לחלום על בניין ישן שנהרס מרמז על רשלנות ו / או רשלנות בענייניך; לכן, עדיף להשתלט על החובות וההתחייבויות שלך. לחלום שיש לך בית אלגנטי, מסמל שינויים משמעותיים וחיוביים בעסק שלך שעשויים להכריח אותך לשנות את הבית. לחלום על מבנים גדולים ומפוארים שמוקפים בגנים ירוקים ופרחוניים מסמל חיים ארוכים ונעימים, חיי כיף ומלאי מסעות. לחלום שאתה בונה בניין או בית מציע שינויים קרובים בענייניך. אם מדובר בבניין גדול, השינויים האלה יהיו חשובים מאוד, ואם זה בית השינויים האלה יהיו מינוריים. לחלום על בתים רבים בכל סדר גודל, ישנים והרוסים, מצביע על הידרדרות בבריאותך וכי אתה נמצא בסיכון לסבול ממחלה שתשפיע איכשהו על כל משפחתך. זה גם מצביע על כך שתיתקל בהפסדים מהותיים משמעותיים….

…החלום הזה מרמז בדרך כלל שיש כמיהה לטייל בחולם ולשנות את השגרה בה הוא חי (לקחת חופשה, לשנות כתובת או להעסיק עבודה ולמצוא עסקים אחרים או אפילו חיבה ואהבה אחרים). הסיכויים שהמשאלה הזו תתממש בטווח הקצר תלויה בסמלים המוצגים בחלום עצמו, למשל: אם בחלום הרכבת או האוטובוס או המכונית בה נסע משאירים את החולם תקוע, אז זה מעיד כי אין זה סביר לבצע את הטיול או לשנות את מבוקשו בקרוב, אולי משום שלא הצליח לנצל את ההזדמנות שהוצגה בפניו בעבר והוא עיכב את התאריך מבלי שידע זאת. אם בחלום נראה שאתה נכנס לרכבת, אז זה מצביע על כך שסביר מאוד שתיסע או תבצע את השינוי שרצית כל כך הרבה זמן. אם אתה נוסע יחד עם רכבת נעה וצופה בנוף שעובר, אז זה מסמל שהסיכוי לחיות את החיים שרצית הוא קרוב מאוד, ולכן אין לבצע מהלכים לא שקולים. אם אתה נוסע על סירה או מטוס, הסיכויים שלך קשורים לנסיעות ארוכות מאוד, למשל לחו~ל….

…לראות מטוס נוחת בחלום פירושו סוף נסיעה או משימה מסוימת. אולי חוויתם מצבים בהם יצאתם משליטה וכעת אתם מנסים לשים את הרגליים על הקרקע….