…לחלום על אנשים שבחיים האמיתיים מתו והיו יקרים לנו מגלה חוסר שביעות רצון מחיינו הנוכחיים. אם המתים מתנהגים מאשימים ונקמניים זה מתחם אשמה שקשור לאדם זה. אם אנו חולמים על אדם אהוב שמת ואדם זה נפטר במהלך אותו חלום, זה מעיד שמאותו הרגע הנשמה שלנו עם אהובנו….

…לחלום להתעורר מתבטא לעיתים כתחושה של טיסה, אך כמעט תמיד עם קשיים ומגבלות רבים, מה שמרמז על כך שהתת מודע או הרוח, כשהם קשורים לגוף הפיזי, אינם נהנים מהחופש והעצמאות שהיו רוצים לקבל. כמו כן, זה מצביע על כך שהעניינים שמטפלים על ידי החולם, מציבים קשיים רבים וזו הסיבה לדאגה. אם במהלך הטיסה החולם עובר על שדות ירוקים או יערות יפהפיים, זה מציע שגם אם החולם סובל מכמה נסיגות, זמנים טובים יותר יגיעו בקרוב….

…חלומות מפחידים, גם אלה שבהם החולם מתעורר, הם בדרך כלל אזהרה חשובה לכך שמערכת העצבים שלנו מתדרדרת, ולכן יש לחפש את הסיבה, רצוי אצל מומחה. ניתן לומר זאת לגבי חלומות של חרדה ופחד עז, ​​אם כי ישנם מקרים בהם הם רק סימן לאזהרה. לחלום על עצמך לפחד עשוי להיות ההכרזה על מחלה או תאונה קשה, אשר הרצינות תלויה בתשומת הלב שאתה מקדיש לאזהרה זו. לחלום על אנשים אחרים שמפוחדים עשוי להיות שאתה נקלע למצב של הידרדרות עצבים חסרת תועלת, מה שעלול להוביל להרס עצמי. מדובר בלחץ שנקרא, זו מחלה די שכיחה בערים הגדולות….