…זה מסמל דברים מבוקשים מקרוב. אם אנחנו רוצים להשיג כמה דולרים זה מסמל את הרצון לאדם אחר מהמין השני. למצוא דולרים ולפחד שיראו אותך לוקח אותם מתייחס ליחסים אסורים. לקנות משהו ולקבל יותר דולרים או למצוא דולרים פירושו שמה שקנינו היה בעל ערך גבוה יותר ממה שדמיינו, במובן המוסרי, החומרי או הסנטימנטלי. אם המאהב שלנו גונב מאיתנו זה אומר שאנחנו מגזימים את האהבה שלנו ומקריבים דברים שהם גם חשובים. להפסיד כסף מעיד שאנחנו חוששים לאבד משהו יקר מאוד….

…כאשר גידול מופיע בחלום, לא משנה אם הוא פשוט מופיע או שיש לך אותו, הוא סימן שמורת רוח בסביבתך תגרום למצב לא יציב שלא יועיל למאמצים וליוזמות. זהו גם סימן לכך שמצבים מזיקים יזיקו למוניטין שלך וכי תתגבר על תקופה של חיים קשים….

דולפינים בחלום הם סמלים של ישועה ומהירות. וראיית דולפין בחלום שלנו מעידה על כך ששנינו, מבחינה חומרית ורוחנית, בצורה טובה….

אם זהו כדור לוטו גדול, הוא מכריז על דאגות ומטרדות.

הם מסמלים ישועה ומהירות. אנחנו בדרך הנכונה, הכלכלית וגם הרוחנית….

כאשר בחלומות מים דולפים למקום בו לא צריך זה מעיד על כך שיש רגשות מבוקרים בצורה גרועה או בעיות עם קונוטציות סנטימנטליות.

לחלום שאתה חולה מעיד על דאגה לבריאותך ומגלה בעיות רגשיות. אם החולה הוא אביך יש אפשרות לחלות בראש. אם זו האם, הבטן. בן / בת, הלב. אח / אחות, ידיים או רגליים….

…לנרות משמעויות סמליות בחלומות. נר דולק: חיים; נר לא דולק: מוות. לחלום על נרות דולקים עם להבה איתנה ובהירה מסמנים יציבות רגשית וכוח האופי וזה גם מכריז על הצלחה. לחלום על נרות עם להבה מעושנת ומטלטלת מסמלים עתיד לא בטוח ואולי מחלה שכבר החלה להתבטא. לחלום על נרות דולקים שעוותם מטפטפת כלפי מטה, מסמל קרבה של צבועים שמתכוונים לפגוע בך. כאשר הפתיל נופל הצידה והשעווה או הפרפין נמסים, אז הוא מכריז על מותו של מישהו קרוב. אם אדם צעיר חולם על עצמו או עצמו מדליק נר, זהו סמל לנישואין, או לפחות לחפש מישהו לחלוק איתו את חייו….

…מכריז על עושר. ככל שהצאן גדול יותר ובעלי החיים השמנים והבריאים יותר כך העושר גדול יותר….

…לחלום מול עכביש ענק ונורא מעיד על סוף פס רע ותחילת זמנים טובים יותר. עם זאת, אם העכביש יצליח לנשוך אותך, הרצף הרע ימשיך. לחלום לברוח מעכביש גדול עולה כי יהיו אובדן ואי נוחות כתוצאה מחוסר אנרגיה ואופי לטיפול בבעיות שלך. לחלום על הריגת עכביש מצביע על כך שיש לך סיכויים להצליח, אך אם העכביש מחיה ומתקף, (אך הוא לא עוקץ אותך) הוא מכריז על נוכחותם של אויבים מסוכנים. לחלום על עכביש אחד או יותר מצביע על כך שאם אתה נזהר מספיק בזמן שאתה עושה את הדברים שלך, תשיג יתרונות משמעותיים. לחלום על עכבישים השוזרים את קורי העכביש שלו, עולה כי אתה נמצא בסביבה בטוחה ומאושרת. לחלום להרוג עכביש אחד או יותר מצביע על כך שעסק כלשהו שיש לך, בן משפחה או קרוב משפחה ייעלם לאט מחייך. לחלום שננשך על ידי עכביש מכריז על הסיכון להיות קורבן לרכילות ולהפסדים מהותיים. לחלום לראות עכבישים תלויים מהתקרה ולהיות סביבך הוא סמל לתנאים נוחים להוציא לפועל כל דבר שחושבים עליו. אמנם, ישנם מתנגדים שמחכים להזדמנות לפגוע בך. לחלום על עכביש כרוך בהסתברות לפתוח במערכת יחסים או בעסק שעליכם להיות זהירים מאוד. לחלום על עכביש גדול וקטנה שהולכים לכיוונך זו הכרזה על הצלחות בולטות, אך אם אחד מהשניים ינשך אותך, זה יהיה להפך. חולמת על עכביש רעיל, מודיעה שחלק מהיריבים או החברים הצבועים מבקשים לפגוע בך, אך אם הוא יהרוג אותך, תנצח את אויביך….

…לחלום שאתה משחק שחמט או דמקה פירושו שתצטרך לעשות את המאמץ הגדול ביותר שלך ולעבור בחוכמה רבה כדי לפתור את הבעיה או הבעיות הרודפות אותך. אם אתה מכיר את היריב שלך, היזהר מההערות שלך כי זה סימן שאתה נלחם איתו. אם אינך מכיר את יריבך ורואה שאין לך אויבים, זה מצביע על מחלה אפשרית….

…כשמישהו חולם על גלגל המזלות, אז זה מצביע על כך שהחולם מודאג מהעתיד המיידי, שאינו בטוח, כי הוא רק רוצה לחיות בשקט ובשלווה. כשאנחנו חולמים על גלגל המזלות סבוך ולא מאורגן, אז זה מייצג את העובדה שהעניינים לא ילכו טוב בעתיד ויהיה קשה לשפר אותם. אם החולם חולם על עצמו ללמוד גלגל מזלות גדול ומשמעותי, אז זה מציע שהוא יצליח בעסקים על חשבון הפסדי אחרים. כאשר אנו חולמים על כל אחד ממזלות המזלות, הוא נוטה לסמן רווחה, אושר והצלחה בלימודים או מקצועיים….

…לעלות או לטפס זה אומר שתשיג את המטרות הרצויות לך, לא בלי שתעבור קודם כל מאמץ גדול. לרדת למטה זה אות לוויכוחים ילדותיים. פירוש הר מתמוטט פירושו אובדן כלכלי או התרחקות מאדם אהוב….

…נרות דולקים, ניצחון באהבה, סימן טוב ובריאות. כיבוי נרות פירושו עצב, מחלות, אי נוחות….

…כשהאש דולקת מעידה על כך שחיי המשפחה שלך מתנהלים באושר. עם האש נכבה, אז זה מבטיח מצוקות. אם הארובה היא עם עשן, פיח או אפר אז זה מביא לקשיים כלכליים. להרוס ארובה, פירושו היעלמות סחורה. אם זה הארובה של מפעל, הוא מכריז על הצלחה בעסקים….

…לחלום לעזוב את העבודה, העסק או הרכוש, עולה כי החולם מרגיש נסער על הקשיים הקיימים, שרבים מהם נגרמו על ידי החולם וכעת הם משפיעים עליו או עליה. חולמת לעבוד באופן אינטנסיבי בעסקים מסובכים מודיעה שבקרוב יהיו חדשות טובות וענייני החולם ישתפרו. אם במהלך החלום החולם יגלה שהוא או היא ינצחו בעסקים, זה עשוי להתייחס להצלחה בעת כניסה לשותפות או נישואין. אם ספקות מתרחשים במהלך החלום, המשמעות היא שיש סיכון כלשהו בנעשה, אשר משתקף על ידי התת מודע. לחלום להיות איש עסקים גדול וחשוב, עולה כי החולם הוא אדם דינמי המבקש שיפור עצמי בכדי להשיג עמדה חברתית וכלכלית יוצאת מן הכלל עם סיכויים להשיג את כל מה שרוצים. אם צעיר חולם על עצמו שיש לו מאפיינים אלה, המשמעות היא שיהיה לו נישואים מאושרים….

…אם אנו חולמים לקבור מישהו זה סימן לניצחון על אויבינו. אם נקבר בחיים, זה מגלה שמישהו עושה כמיטב יכולתו לפגוע בנו. אם נקבר מתים, זה סימן לחיים ארוכים ומאושרים, וגם לגידול בנכסים שלנו. אם נקבר בקבר ולא בנישה, זה מעיד שנהפוך לבעלים של בית או משק….

…זה מעיד על רצון לא מודע לחופש גדול יותר ולשבירת קשרים עם מה שמונע מאיתנו ליהנות מהנאות החיים. אם המשקאות הם באיכות וטעם טובים, פירוש הדבר שהאפשרויות של חוויה מתוקה ונעימה הן גבוהות יותר. אם האיכות גרועה, הרי שהחוויה תשאיר זיכרון רע….

…לחלום שאתה שוקל בניין מסמל שאיפות גבוהות, אבל שאתה מסוג האנשים שלא תמיד יכולים לעמוד בהתחייבויות שלך, וזה יכול לגרום לך לבעיות. לחלום על בניין, שאתה מעריץ ופרטיו או לשים לב ליופיו, מציע שמה שאתה עושה הולך בדרך הנכונה. לחלום על בניין ישן שנהרס מרמז על רשלנות ו / או רשלנות בענייניך; לכן, עדיף להשתלט על החובות וההתחייבויות שלך. לחלום שיש לך בית אלגנטי, מסמל שינויים משמעותיים וחיוביים בעסק שלך שעשויים להכריח אותך לשנות את הבית. לחלום על מבנים גדולים ומפוארים שמוקפים בגנים ירוקים ופרחוניים מסמל חיים ארוכים ונעימים, חיי כיף ומלאי מסעות. לחלום שאתה בונה בניין או בית מציע שינויים קרובים בענייניך. אם מדובר בבניין גדול, השינויים האלה יהיו חשובים מאוד, ואם זה בית השינויים האלה יהיו מינוריים. לחלום על בתים רבים בכל סדר גודל, ישנים והרוסים, מצביע על הידרדרות בבריאותך וכי אתה נמצא בסיכון לסבול ממחלה שתשפיע איכשהו על כל משפחתך. זה גם מצביע על כך שתיתקל בהפסדים מהותיים משמעותיים….

…מציאת מעיל מעיד שיש לך בעיות כלכליות ומכשולים גדולים להתגבר עליהם; מחפש מעיל גשם כדי להגן על עצמך מפני הגשם פירושו שתצטרך להסתיר סוד גדול כדי למנוע בעיות בבית שלך….

…אם מישהו יעזוב אותנו, ננטוש משהו שלא מועיל לנו בכלל. אם ניפרד מאדם זה מעיד שנראה אותם בקרוב. אם אנו בוכים על הפרידה, אושר גדול מחכה לנו….

…לחלום על מעריץ גדול וצבעוני פירושו שתרצה לראות את החיים באופטימיות ושמחה רבה יותר ולהשאיר מאחור את מה שגורם לך להרגיש למטה. אם המאוורר שחור, זה אומר שאתה יבגוד….

לחלום להיות בעל חוב גדול במידה מסוימת, מעיד על תוכחה עצמית על טעותך או על פעולה לא הולמת, שתביא לתוצאות רעות.

…לחלום על נפטר הוא בדרך כלל אזהרה שמשהו לא נעים עומד לקרות. אם בחלום אתה מדבר עם הנפטר, למרות שאינך זוכר את הדיאלוג, יתכן וזה מזהיר אותך לדאוג לאויבות, או יותר סביר, לפקח על פעולותיך, התנהגותך ושגיאותיך. בספיריטליזם הוא קובע כי סוג זה של חלום הוא למעשה תקשורת ישירה עם המתים. אם האדם המופיע בחלום הוא אויב ידוע, הסיכון גדול יותר, אך אם אינך מכיר את הנפטר, עליך לעשות מדיטציה בתיק. לדוגמא, אם הנפטר הוא בן משפחה אהוב (הורה, אח וכו '), ניתן לפרש את הגישה כאזהרה כדי להגן על החולם במצבים לא נעימים אפשריים, אך זה יכול להיות גם ביקור או מפגש אוהב בין הורים לבין ילדים, ובמקרה זה החולם חייב להיות אסיר תודה. ברור שנאמר משנה את המשמעות, אם החולם זוכר את הדיאלוג עם הנפטר….