…לחלום על עגלה ריקה, כלומר אין עליה שום תינוק, מציע כי חברות תעניק לחולם הפתעות נעימות. החולם יקבל הפתעה גדולה עוד יותר אם יש תינוק בעגלה….

…זה סימן לאושר בבית. אם אנחנו תינוקות, זה מעיד על כך שהחולם הרגיש מאוד אהוב ודואג לו….

…אלא אם כן יש לך בראש את הרצון להביא ילדים לעולם ואתה כל כך דואג לרעיון, שהרצון מופיע בחלום שלך, אם חלמת עם תינוקות זה בגלל שהיצירתיות שלך בדרך. יכול להיות שתפתח עסק חדש בקרוב מאוד, או שהמיומנויות שלך יוכרו….

זה מצביע על כך שתשמע משהו על לידת ילד שימלא את ביתך בשמחה.

הילד שזה עתה נולד מסמל את ההתחלה, את ההתחלה או את הלידה. לחלום על ילד שזה עתה נולד מתגלה מטמורפוזה רוחנית או נפשית. אם החלום הזה שיש לנו בעידן הפוריות הוא בדרך כלל מתייחס לאמהות הרצויה. הילד כסמל לילדות הוא חלום של רגרסיה, של בריחה לעבר, לעולם ללא דאגות ועם הגנה על הבית. החלומות בהם אנו רואים את עצמנו כמבוגרים אך בנוף ילדותנו יתנו לנו מידע ששכחנו ויקלו על הבנת המתחים והמתחמים הסמויים. חלום זה עשוי להצביע על ניצחון על מורכבות וחרדה. זהו שלב בכיבוש שלווה פנימית וביטחון בעצמנו….

…לחלום על תינוק יפה ונקי הוא סימן לאושר בנפש ומציע שהחולם מוכן לתת ולקבל חיבה ממשפחה וחברים. לחלום על תינוקות נקיים ובריאים תמיד מעיד על שמחה בעתיד הקרוב. אם בחלום שלך תראה תינוק נופל ונפגע, אתה תיתקל בכישלונות בענייניך. לחלום על תינוק אחד או יותר שבוכה מרמז שיש לך בעיות מאוד לא נעימות שימשיכו להופיע זמן מה. לחלום על תינוק קטן שהולך לבדו, בלי איש שיגן עליו, מציע שהחולם מייחל לעצמאות. כשאישה חולמת שהיא מטפלת בתינוק חולה זה מעיד על כך שהאנשים שהיא סומכת עליהם יאכזבו אותה, במיוחד הגבר איתו היא מנהלת מערכת יחסים חמה. לחלום על תינוק חולה אחד או יותר עם חום הוא סימן שלילי; זה מעיד על חששות רבים המשפיעים עליך בעתידך הקרוב. לחלום על תינוק שזה עתה נולד רמזים שתקבלו בקרוב חדשות טובות. אם אם חד הורית צעירה חולמת להיות אם לילוד, מציעה שמישהו יוצר שמועות שיפגעו בה. חולמים כי תינוק נמצא במים המתיזים ומשחק איתו, חלום כזה רומז כי החולם ישוחרר במהרה מהפשרות הלא רצויות שמשפיעות עליו….

…לחלום על עריסה אחת או יותר זו תמיד הבטחה לשמחה. אם העריסה תפוסה על ידי תינוק יפה, אז מדובר בהכרזה שניתן להשיג הצלחה באמצעות עבודה קשה. לחלום על ערסל תינוק בעריסה מסמל עבודה ואושר. החלום הזה אצל אישה הוא אזהרה רצינית למה לצפות כשהיא מתחתנת, ולכן עליה להישאר עירנית בעתיד המיידי שלה….

לחלום על בקבוק תינוק פירושו שיהיו לך חדשות לגבי לידת תינוק שימלא אותך באושר.

…אם אישה צעירה חולמת על כמה מדודים או דודותיה, אז חלום כזה מעיד על העובדה שאישה זו סובלת מביקורת לא מוצדקת, בגלל הטעויות שעשתה בעצמה. החלום הזה יביא אליה אי נוחות לא נעימה. כשאתה רואה בחלום שקרוביך נראים מחויכים, אדיבים ואוהבים, אז זה מייצג את העובדה שחלפו ביקורות וזה גם מראה שבעתיד העניינים שלך ילכו טוב וישגשגו. יהיה לך מזל בעסקים, תקבל כסף (למשל, מתשלומים שנחשבים כבלתי ניתנים לגביה, הגרלה או סתם פרס), גם אם זה רק פרס סמלי. לחלום על דוד רציני, לא מחייך, אדיש מסמל שהחולם מנהל את רגשותיו האוהבים שגויים. כשאתה חולם שדודה תהיה באותה גישה, המשמעות היא שהבעיות שלך יחמירו ותוכל לחוות איזושהי פיוד מצד קרוביך….

…לחלום שאתה שמח, עליז, ואתה לא יודע למה אתה במצב רוח כזה מסמל סיפוק עצמי בשל הישגייך. לחלום שאתה בגן שבו שקט שקט מרמז שאתה בשלום עם עצמך והמזל מחייך אליך בחזרה….

…לראות מכריזים על נסיבות הרות אסון. להיות עבד מעיד על כך שבמשך חלק מחייך עבדת והקרבת קורבנות מבלי לקבל שום פיצוי….

…לראות את עצמך מחייך בחלומות שלך הוא בדרך כלל סימן להבנה בקרב בני המשפחה שלך או החברים הקרובים שלך. זה תמיד סימן לסיפוק מהחיים עצמם ומהפרויקטים שמתקדמים קדימה. לחלום על עצמך לחייך ולהיות מאושר, מרושל וללא שום סיבה, פירושו שאתה לא שם לב לפעילות שלך. חיוך בין חברים פירושו שיש לך אמון בעתיד מבטיח ונעים במשפחה שלך, בחברה, בעסקים וכו '. עם זאת, אם משהו לא נעים קוטע את השמחה, המשמעות היא לעתים קרובות הפוכה ומצביעה על התקרבות לבעיות שיכולות לסיים הכל אתה נהנה….

…לחלום על עצמך ללכת על שטיח מצביע על כך שהכל מתנהל כשורה ותראה בקרוב את התוצאות הטובות. לחלום על עצמך לקנות שטיחים מעיד על כך שהשגשוג מחייך אליך, וכי עליך לנצל אותו כדי שהוא ימשיך. לחלום על עצמך למכור שטיחים מעיד על הרצון של כיף ונסיעה, אך מבלי שתצטרך לנטוש את העסק שלך. כשאישה חולמת על שטיחים יפים, זה אולי אומר שהיא מייחלת לחיים טובים בבית יפה ונוח. לחלום על שטיח מלוכלך ושבור מעיד על הסיכון המיידי לסבול ממחלה כרונית שרק תחמיר, במיוחד מחלה של מערכת העצבים. אם החולם רואה את עצמו מתקן או מנקה את השטיח, זה סימן שיש לבקר אצל הרופא בהקדם האפשרי….

…לראות קבר בחלום פירושו היבטים נסתרים של עצמך, הפסדים וחובות. לחלום על הקבר שלך מציין שפרק מחייך יסתיים….

…כשאישה בגיל הנישואין חולמת על פסל של גבר, זה מצביע על כך שהיא חסרה את היכולת לכבוש את הגבר שהיא אוהבת, וייתכן שזה לא מתאים להתחתן איתו. אם הפסל מחייך, זה אומר שהיא עלולה להיתפס במערכת יחסים אסורה מבלי להתחתן. אם הפסל מופיע במחווה של כעס, זה מצביע על כך שהיא תיתקל בקרוב בבעיות קשות עם חברים או עם אהובתה. אם בחלום הזה היא תגלה שהפסל עשוי ממתכת (למשל, ארד), זה רומז שלא תקבל את העזרה לה חיכית. כשאדם חולם על פסלים יפים, וגרוע מכך אם הם נראים עירומים, זה מעיד שהוא מחפש הרפתקה והנאות בלתי חוקיות. לחלום על פסלים או מונומנטים אחרים, מציע כי אין התכתבויות באהבה, אלא אדישות של האהוב, מה שמתסכל אותך….

…לחלום מול עכביש ענק ונורא מעיד על סוף פס רע ותחילת זמנים טובים יותר. עם זאת, אם העכביש יצליח לנשוך אותך, הרצף הרע ימשיך. לחלום לברוח מעכביש גדול עולה כי יהיו אובדן ואי נוחות כתוצאה מחוסר אנרגיה ואופי לטיפול בבעיות שלך. לחלום על הריגת עכביש מצביע על כך שיש לך סיכויים להצליח, אך אם העכביש מחיה ומתקף, (אך הוא לא עוקץ אותך) הוא מכריז על נוכחותם של אויבים מסוכנים. לחלום על עכביש אחד או יותר מצביע על כך שאם אתה נזהר מספיק בזמן שאתה עושה את הדברים שלך, תשיג יתרונות משמעותיים. לחלום על עכבישים השוזרים את קורי העכביש שלו, עולה כי אתה נמצא בסביבה בטוחה ומאושרת. לחלום להרוג עכביש אחד או יותר מצביע על כך שעסק כלשהו שיש לך, בן משפחה או קרוב משפחה ייעלם לאט מחייך. לחלום שננשך על ידי עכביש מכריז על הסיכון להיות קורבן לרכילות ולהפסדים מהותיים. לחלום לראות עכבישים תלויים מהתקרה ולהיות סביבך הוא סמל לתנאים נוחים להוציא לפועל כל דבר שחושבים עליו. אמנם, ישנם מתנגדים שמחכים להזדמנות לפגוע בך. לחלום על עכביש כרוך בהסתברות לפתוח במערכת יחסים או בעסק שעליכם להיות זהירים מאוד. לחלום על עכביש גדול וקטנה שהולכים לכיוונך זו הכרזה על הצלחות בולטות, אך אם אחד מהשניים ינשך אותך, זה יהיה להפך. חולמת על עכביש רעיל, מודיעה שחלק מהיריבים או החברים הצבועים מבקשים לפגוע בך, אך אם הוא יהרוג אותך, תנצח את אויביך….

…לחלום על אתר מייצג היבט מסוים של עצמך במערכת יחסים מסוימת. החלומות בהם אנו נמצאים בכמה אתרים קשורים לרוב לאזורים נסתרים של התודעה ולהיבטים השונים של אישיותנו. לחלום שתמצא או תגלה מקומות חדשים מצביע על כך שתפתח כוחות חדשים. אתה יכול גם לצמוח רגשית. לראות מקום נחמד בחלום פירושו שאתה מרגיש מרוצה מחייך. לראות מקום מסתורי אפל מציין שאתה מרגיש תקוע או מודחק במצב….

…לחלום שאתה ביער גשם פירושו שיש כמה היבטים באישיות שלך שניתן להדחיק או שאתה מרגיש מדוכא. תנסה לעשות בלאגן מחייך. אם אבד או נלכד בג'ונגל, זה מצביע על כך שרגשות שליליים הם מכשולים להתקדמות שלך, תסיים את הבעיות שלך באופן לא מודע….

מציין חדשות לידת תינוק או הריון מתקרב.

…מעבר דירה, זה אומר שינויים בחיים שלך. חדשות על חתונה בקרבת מקום, או לידת תינוק….

…לחלום על לידת תינוק עולה כי החולם עומד לבצע משימות חדשות שבסופו של דבר יובילו להצלחה. אם אישה נשואה חולמת על לידה, זה אומר שיהיו שמחות ותקוות שגשוג בעתיד הקרוב. כשאישה רווקה חולמת על לידה, זה מציע שהיא צריכה להיות זהירה ביחס לחבריה, במיוחד אם יש לה מעריצה שיוצאת איתה. אם זה מאהב, סביר להניח שהוא בוגד בה….

…של תינוק פירושו התרחשויות חדשות אשר ימלאו אותך בשמחה. חדשות טובות. תקיים פגישה עם אדם נעים….

…לחלום על סוסים ששותים מחור מים פירושו שתחווה שמחה בעתיד. אם החיה ששותה במקרה חמור, זה אומר שיהיה לך קרב שממנו תצא בניצחון. אם חור המים יבש, הוא מנבא תעלומה או שהוא מבשר מצוקות; אם זה מלוכלך, זה מנבא לידת ילד. לחלום על חור מים פירושו בדרך כלל שלווה. אם אתה חולם שאתה שותה ממנו, זה בדרך כלל אומר שתפסיד כסף, אבל זה לא יהיה הפסד משמעותי. אם בעלי חיים שותים מזה, זה מבשר לבשורה נהדרת. אם המים צלולים, הם סמל של שמחה; להיפך, אם המים מלוכלכים, זה מעיד על הגעתו של תינוק חדש למשפחה. אם אתה רואה חיית בר ששותה מים מבור מים או ממקום אחר, זה בדרך כלל מעיד שיש אפשרות למארב. אם אתה רואה חיית בית שותה מים, זה אומר שתתנחם….

…נפילה לבאר מים פירושה הונאות סנטימנטליות. הוצא מים ממים ובכן מנבא שמחה ושמחות רוח. לחלום על מים צלולים בבאר, מנחש לידת תינוק עם כוכב טוב. אך מים עכורים מעידים על סתירות ותלאות….