להיות באחד, פירושו שתקבל חדשות חיוביות באופן בלתי צפוי. מסירה קשה משמעה צער והסתייגויות הגיוניים. אם אישה בהריון חולמת שהיא יולדת ילד, זה סימן שלבן שלה יהיה בריאות טובה והוא יעניק לה הרבה סיפוקים; אם היא חולמת שהיא יולדת ילדה, זה מעיד על מחלה מוסרית….

…לפני שמפרשים את חלום הלידה, יש לקחת בחשבון את מצב החיים הערות, אם צפויה לידה במשפחה, במקרה זה אין משמעות לפרש. לידה בחלום מדברת על משהו שמתבשל בתוכנו, אולי פרויקט. זה מוזר שנשים וגברים חולמים את החלום הזה, אבל במקרה של גברים במקומות הכי לא סבירים כמו הראש, החזה. נשקול אם הלידה שמחה וחלקה, וזה סימן נפלא. אם הצירים בעייתיים ודורשים עזרה חיצונית שמעידה שהדבר ייעשה בסיבוכים גדולים. אם הלידה נהרסת זה אומר שהתקוות שלנו יבוטלו מבלי שנוכל להגיע אליהן….

…לחלום על לידת תינוק עולה כי החולם עומד לבצע משימות חדשות שבסופו של דבר יובילו להצלחה. אם אישה נשואה חולמת על לידה, זה אומר שיהיו שמחות ותקוות שגשוג בעתיד הקרוב. כשאישה רווקה חולמת על לידה, זה מציע שהיא צריכה להיות זהירה ביחס לחבריה, במיוחד אם יש לה מעריצה שיוצאת איתה. אם זה מאהב, סביר להניח שהוא בוגד בה….

…מסמל ילדות. עגל מסמל הריון, לידה מאושרת, אימוץ, אפוטרופסות, חסות ומצבים דומים אחרים….

…יכול לבטא את שניהם, יצירה והרס, לידה או מוות. בדרך כלל מספריים מנבאים ויכוחים או קרבות בין בני זוג או אוהבים. אם יש לנו אותם בידיים, אנו עשויים להתמודד עם השמצות מאנשים אחרים אודותינו. אם הם נופלים על הקרקע, זה מסמל סכסוכים בין בני המשפחה….

ראיית זוג חיות מזדווגות מעידה על לידה במשפחת החולם או חדשות על יום הולדת כלשהו.

לידה במשפחה.

…זה מסמל מוות, לידה מחדש, תחושה ופוריות. והבל, ריכוז עצמי ואהבה לעצמך. כמו בכל סמליות מורכבת של חלומות, הפרשנות נעזרת תמיד ברגשות הנלווים ובנסיבות האישיות של החולם, שבעצם הם המכריעים ביותר….

זה מכריז או זוכר הריון או לידה.

חלומות על לידה אינם מתייחסים ללידת אדם, הם רק מרמזים שמשהו נולד או ייוולד בקרוב.

…חמאה היא סימן לרכישה קלה של סחורות ועושר. ככל שיש יותר חמאה יותר עושר. אם נוסף על כך נאכל את החמאה תהיה לנו הפתעה נעימה שנוספה. כדי לחסל חמאה מבשר לידה או ירושה….

…זה מסמל את העשירים והנדיבים, הטוב, הסבלנות ופוריות האדמה. בדרך כלל כאשר הם מופיעים בחלומותינו הם מצביעים על כך שחסרים לנו כמה מהתכונות שלהם. לחלום יכולות להיות גם משמעויות אחרות, תלוי בנסיבות החלום. אם פרות הן שמנות ומבריקות, אז זה מסמל עושר ושגשוג. אם הם רזים ומרוששים, אז חלום כזה מעיד על עוני. פרה בהריון מכריזה בדרך כלל על לידה קרובה במשפחה או מראה שבמוחנו גדל איזה רעיון והפרויקט הזה יהיה רווחי….

לידה הבאה במשפחה. הצלחה אפקטיבית ומקצועית….

…לחלום על רחם מייצג את הרצון שלך להביא ילדים לעולם או לידה. מצד שני, זה יכול לסמל פרויקט יצירתי חדש….

הוא מסמל חיבה וחושניות, על תערובתם של לבן (לידה) ואדום (תשוקה). זה נחשב גם לטובה באהבה וביצירות אמנותיות. זה מנבא עידן בו אנו יהיו פתוחים לאחרים….

אם את חולמת על אישה בהריון שמביאה לעולם תאומים, זה אומר שתלידי לידה מאושרת.

…לחלום על לילה חשוך מציע כמה מכשולים עיקריים להשגת מטרותיך. יש כמה נושאים קשים בחיים שלך שלא מאוד ברורים. עליך לשים אותם בצד כדי לנקות את דעתך. לחלופין, לילה הוא שם נרדף למוות, לידה מחדש והתחלות חדשות….