…לחלום על אנשים שבחיים האמיתיים מתו והיו יקרים לנו מגלה חוסר שביעות רצון מחיינו הנוכחיים. אם המתים מתנהגים מאשימים ונקמניים זה מתחם אשמה שקשור לאדם זה. אם אנו חולמים על אדם אהוב שמת ואדם זה נפטר במהלך אותו חלום, זה מעיד שמאותו הרגע הנשמה שלנו עם אהובנו….

…לחלום שיש לך שכן טוב פירושו שאתה נהנה משקט. אם אתה חולם על שכן כועס, המשמעות היא קרבות, קנאה והעתקה אפשרית של הבית….

סיבות לקונפליקט ביחסים משפחתיים. רכילות חסרת תועלת….

רכילות, ריב, אירועים בלתי נמנעים, קשיים עם קרובי משפחה.

…החלומות שבהם אתה מוצא אנשים לבושים באופי כהונה כמו אב המנזר או המנזר, ומן כל דת, מגלים את הצורך לסמוך על מישהו שיוכל להבין אותנו בבעיות שלנו ולעזור לנו לתקן אותן. הדבר החשוב הוא לזכור את העצות והגישה של האדם, שכן כמעט תמיד הן מכילות את הפתרון או את הנוחות שאתה מחפש….

…לחלום על כמה סוסים שנועדים בשלווה מעיד על תקוות להגשים את הרצונות שלא התממשו. זה גם נוטה להצביע על כך שחברים מוערכים מאוד סובלים מכאבים מסוימים בגלל כישלונות בעסקים או במחלות, למשל. לחלום על סוס אחד או יותר בגישה פסיבית הוא סימן טוב שכן הוא מרמז על ימים שקטים, ללא דאגות. לחלום על סוס לבן שקט ורועה הוא סמל לכוח ובריאות ליהנות מהחיים, המדבר על עתיד טוב. אם אתה רוכב על הסוס הלבן הזה, זה מעיד על שגשוג רחב וחברות חשובה. לחלום על סוס שחור מצביע על מזג רע ועל התעללות אכזרית באנשים מכובדים, אך התנהגות כזו לא תהיה מניעה להצליח בעסק שלך. אותו חלום לאישה נשואה מעיד על כך שיהיו בעיות עם בעלה. כאשר הסוס חום, הוא מציע את שני הסמליות המופיעות לעיל. לחלום על סוס מרמז על תשוקות מיניות שלא מומשו. לחלום על סוס פצוע או חולה עולה כי בקרוב תתמודד עם קשיים בעניינים שאתה מטפל בהם, או שחבר זקוק לעזרתך. לחלום על סוס שמושך מחרשה או כל רכב אחר, זה אומר שעליך לעבוד קשה כדי לפתור בעיות לכאורה בלתי פתירות. חולמים לרכוב על סוס שאינו רזה או חולה ובכל צבע שאינו שחור, המשמעות היא שהצלחות נמצאות בקרבת מקום. אם הסוס לבן, שמן ובריא, מציע רווחה שתאפשר לך לטייל וליהנות מנוחות וערכים חומריים. אם מדובר בסוס מרוץ, זה מצביע על קלות דעת או משקעים מחולם, החשופים לאבדות משמעותיות. לחלום על חציית נהר ברכיבה על סוס מעיד על רווחים חשובים. אם הסוס נופל והחולם יוצא מהמים ומגיע ליבשה, זה מציע כי כל הקשיים המתעוררים יובסו. אם הסוס נכנס למדרון ומחליק בצורה מסוכנת, זה רומז שענייני החולם משתבשים, ולכן עליו לשים לב אליו יותר. לחלום על סוס שלא מאפשר לך לרכוב, זה מצביע על כך שיהיו נושאים רציניים בכל הנושאים המטופלים, אפילו בדברים משפחתיים או רגשיים. אם תצליח לאוכף ולרכוב על הסוס, זה מציע שהבעיות אינן חמורות ותתגבר עליהן בצורה יתרון. לחלום על הריגת סוס עולה כי החולם פוגע ברגישותם של אנשים שסמכו עליו. לחלום על השתתפות במירוץ סוסים מרמז על הרצון לקיים חיים מפוזרים לכמה הצלחות ארעיות. לחלום לשים פרסה חדשה על סוס, סביר להניח שזה מצביע על כך שבחיי היומיום אתה חושב לתכנן עסקים שהם לא מאוד כנים אבל זה יעניק לך רווחים משמעותיים, למרות שזה גם יביא הרבה בעיות. זהו חלום המתריע כי עליכם להיזהר מנפילות מסוכנות. כשאישה חולמת לרכוב על סוס ולשאת עמה גבר, המשמעות היא שהיא רוצה הצעת נישואין מאדם ספציפי. אבל אם היא מרגישה פוחדת, תוך כדי רכיבה, זה מעיד שבחיים האמיתיים היא לא סומכת הרבה על האיש הזה. לחלום על סוסי בר הרועים בשלווה בקרבת מקום מעיד על הצלחה בדברים שאתה עובד, אך אם הסוסים רזים, הדשא דל מאוד והאזור נראה קודר, זה מעיד על ההיפך. לחלום על רכיבה איטית על סוס רומז שהעניינים שלך מתנהלים כשורה, אבל אתה צריך להאיץ את התהליך, אחרת לא תהיה לך תוצאות טובות בטווח הארוך. אם אתה דוהר, זה עשוי להצביע על כך שאתה מאבד שליטה בענייניך בגלל שאיפות גדולות מדי….

…סמל לאמהות, עדינות ובטיחות. זה קשור לתמונות של אינטימיות, של מתנות ומקלט. בכל פעם שהחלום תואם את אלה שתוארו לעיל פירוש הרגשות הוא: במקרה של אישה שחולמת את החלום זה סימן לפוריות או להריון. עבור ילד פירושו הגנה וביטחון. שכן גבר פירושו אהבה ואינטימיות. אם התחושות עצובות או מלנכוליות זה מגלה נוסטלגיה לילדות ולעבר. לעיתים נדירות, אבל זה יכול להיות חלום אירוטי….

זהו צמח בעל משמעות עגומה שכן הוא מכריז רק על אבל ודמעות.

…לחלום להיות במנזר או במנזר מצביע על כך שאתה יכול להיות רגוע וחסר דאגה, שכן כל ענייני החולם או עסקיהם מתנהלים כשורה. לחלום להיכנס למנזר או למנזר ולקבל כומר לחסום את דרכך, רומז שלא תהנה ממנוחה ולא משקט מכיוון שענייני עסקים לא מסתדרים כשורה, ועליך להקדיש יותר תשומת לב ומאמץ. נערה צעירה שחולמת להיות במנזר מעידה על כך שאישיותה וכנותה סובלים בגלל רכילות זדונית ותככים של נשים אחרות….

…צבעים בחלומות מצביעים על זהה למה שהם ידועים בחיים, ולכן ניתן להחיל אותם על בגדים ושמלות או בגדים בכלל. מאפייני הבגדים הם המעניקים לו משמעות בחלומות, שכן הם יכולים להיות בעלי צורות, צבעים, חומרים שונים ועשויים להופיע בכמה מצבים שונים. כאשר גבר חולם על עצמו בחליפה מתאימה היטב, או על אישה בשמלה, המשמעות היא הצלחה קרובה אם היא נקייה. אבל אם זה קרוע או מלוכלך זה מעיד על נוכחותם של אויבים שרוצים לפגוע בך. לחלום על עצמך לבוש בכמה צבעים עולה כי בקרוב המזל שלך ישתנה. לחלום על עצמו לבוש בשחור מרמז על קרבות קרובים, קשיים ואי הבנה, בדרך כלל מעצבנים וקשים לפתור מצבים. לחלום על קשישים לבושים בלבן עולה כי החולם או קרוב משפחה חולה. לחלום על עצמך לבוש לחלוטין בלבן מייצג שינויים לא מספקים בקרבת מקום שעשויים אפילו להזיק וכל הקשורים לבריאות. לחלום על עצמך לבוש בצורה מגוחכת באופן מגוחך מרמז על כך שהחולם אינו שואל לקבל רעיונות ומנהגים מודרניים, כלומר הוא שמרני מאוד. לחלום על עצמך בצורה אופנתית הוא סימן טוב מאוד, מכיוון שמשמעותו חברות טובה, מצבים מועילים, אהבה בריאה ומתכתבת, עסקים מצליחים וכו '. חולמת על עצמך לקנות או להשתמש בבגדים חדשים בצורה טובה, זאת חליפה או שמלה, פירושה שינויים קרובים בחייו של החולם. כשצבע הבגדים שחור או אפור כהה זה אומר שינויים לא נוחים (עצב, עוני, אכזבות וכו '). כאשר יש לו צבע אחד או יותר, במיוחד ירוק בהיר, פירושו שמחות והצלחות, במיוחד אלה חברתיים. לבוש כחול פירושו שינוי לעבר מצב רוחני או אינטלקטואלי יותר, החולם תמיד מחפש רמות גבוהות יותר. אדום פירושו אנרגיה, שינוי בעסק או בעבודה וכו 'כאשר אישה חולמת על עצמה לובשת בגדים פגומים, מרופטים או מוכתמים, זה יכול להיות שהיא תטופל לא טוב בגלל אי ​​הבנות עם אנשים שהיא מעריכה. אם, להיפך, אישה לובשת שמלה יפה, המשמעות היא הצלחות סמוכות, במיוחד ביחסים חברתיים בהתאם לסביבה בה היא עובדת. כשהשמלה לבנה, זה מבשר על אהבה לנשים צעירות ועל ידידות כנה וחיבה לגדולים יותר. נשים. אם השמלה שחורה, וגרוע מכך אם היא מכוערת ועשויה באיכות ירודה, זה אומר שיש סביבך קנאות ואנוכיות. אם יש לו הרבה צבעים או כתמים צבעוניים, אז זה מסמל שינויים קרובים גם עליות וירידות. יש אנשים שיביעו את דאגתם אליך בעוד שאחרים יתקפו אותך. הרבה מהאמור לעיל חל גם על גברים….

…חולמת על קבר ריק או באר, מודיעה שאתה לוקח סיכונים מיותרים בדברים שאתה מתכנן או עושה. לחלום ליפול לקבר או לבור מכריז על חוסר מזל. לחלום על כניסה לקבר, קבר, בור או חור ברצפה פירושו שאתה לוקח סיכונים כי אתה צריך לעשות את זה, אפילו בניגוד לרצונך. לחלום על קברים הוא תמיד סימן רע שכן הוא מכריז על מזל רע והפסדים. לחלום על קבר שנהרס מרפא צער או מחלה במשפחתך. קריאת כיתוב של קבר פירושה שתצטרך לבצע משימות לא נעימות. אם אתה מבקר בקבר בחלום, פירוש הדבר שתאונה תתרחש בקרוב, אך היא לא תהיה קטלנית. לחלום על מכר או חבר לפני קבר הוא אינדיקציה לכך שאדם זה עשוי להזדקק לנו ועלינו לעזור להם….

…לחלום על דבורים זה סימן טוב, כי זה מעיד על הצלחה בקרבת מקום בעבודה ובכל העניינים שמטופלים. לחלום להרוג אחת או יותר מהדבורים רומז לך שיהיו לך נסיגות שונות. לחלום על דבורים זועמות שתוקפות מסמל סכסוכים עם שותפים, או על העובדה שתעזוב את העבודה בגלל רדיפת ההנאה, מה שעלול להביא חוסר מזל וחורבן מוחלט. לחלום להיות נעקץ על ידי דבורים רומז שתסבול בגידה ממישהו שאמון עליו ומוערך עליו. חלם לאכול דבש מנבא על רמזים לשגשוג בהווה ובעתיד. כשאתה חולם שאתה מוקף בדבורים שעפות בשלום, זה מעיד על העובדה שאתה מוקף באנשים בעלי התנהגות טובה. לחלום על צרעות במקום על דבורים מצביע על כך שאתה מוקף באנשים שליליים שהולכים לסקרן אותך. לחלום על הדבורה שנמצאת על פרח היא סמל לאהבה מתהווה. בסך הכל, דבורים בחלומות מסמלות בריאות, שכן היא מייצגת את העבודה ואת החריצות….

…חולם על צבעים אטומים מעיד על נטייה לדיכאון וריקבון, שכן שחור איכשהו מסמל ריקנות וחושך. היו ערניים כדי שההיבטים השליליים הללו לא יציפו אתכם במלנכוליה….

…שרשראות בדרך כלל מעידות על לשון הרע ורכילות על נשים. כשאישה חולמת על שרשראות, אחת או יותר, בידי אדם אחר, זה מצביע על כך שמישהו מנסה להרשים אותה כוזב בכוונות לא ישרות. כשאישה חולמת ללבוש שרשרת יפה זה רומז שבקרוב היא תקבל שבחים ותשומת לב ואולי אפילו הצטיינות, אך כל זה מוקף בצביעות, שכן בכל חברה בה זה קורה היא בקושי תוכל לזרוח בעצמה, כלומר שהשבחים מופנים לפנינה ולא למי שלובש אותה. אישה צעירה שחולמת על שרשראות רומזת שיהיו לה מעריצים, אך לא כנים, אלה ימשכו רק את התכשיטים, מה שמעיד על הבטחות שווא. אותו חלום שמגיע מאישה רווקה, וגרוע מכך אם היא מבוגרת יותר, אומר שהיא תישאר רווקה לאורך זמן, בלי קשר לכל מה שהיא תנסה להשוויץ….

…זה תמיד סימן טוב, אם צעירה חולמת לשיר ציפורים עם נוצות יפות, כי זה מכריז על שמחה, חיים טובים ואולי עושר. לחלום על התקרבות ציפורים יכול לסמן שבקרוב החולם יקבל חדשות. אם הציפורים שרות, החדשות יהיו טובות. אם הם עומדים במקום, החדשות יהיו חסרות חשיבות, ואם לציפורים יש צבע כהה, החדשות יהיו גרועות. לחלום על ציפורים חשוכות ושותקות, פירושו עצב ומצבים כלכליים גרועים יתרחשו בעתיד המיידי. זה יכול גם להיות שהחולם הוא קורבן של אנשים חזקים. לחלום על ציפור פצועה ומדממת עולה כי בעתיד הקרוב החולם יחיה ימי סבל. חולמים על להקת ציפורים המעופפות מודיעים כי הרצף הרע שעובר כרגע החולם יסתיים בקרוב ויעבור לשגשוג עבור החולם. לחלום לרדוף אחר וללכוד ציפורה אחת או יותר מסמל את הרצון והשאיפות של שגשוג, שלוקח הרבה זמן להגיע. לחלום על הריגת ציפור מעיד על אסון בעסקי החולם עצמו, במיוחד אם החולם הוא חקלאי או אם עסקיו קשורים לאזור הכפרי. לחלום על ציפורים מדברות עולה כי לחולם אין מיומנות ויכולת לנהל את ענייניו. לחלום על שירת הציפורים הוא סימן טוב, שכן הוא מכריז על שלום, אושר, פרסים, אהדה והצלחה. זה חל במיוחד במקרה של אנשים שעובדים בתחום האמנותי או האינטלקטואלי. לחלום על ציפור שרה מתה בידיים שלך, מסמל כי יהיו כישלונות במבוקש ביותר, ואף יותר מכך, אם החולם הוא אמן. חולם לשחרר ציפור שרה, מסמל שהחולם מבזבז הזדמנויות. לחלום שציפור שרה נכנסת לחדר השינה של החולם עולה כי ההצלחה המיוחלת תגיע וכי היא תאפשר לחולם לחיות חיים נוחים ומכובדים, שבסופו של דבר יפגעו בחולם. חלום זה הוא אזהרה, במיוחד עבור נשים, במובן זה שהן לא צריכות להגביר את תקוותן….

…לחלום להיות בארון מתים אומר שאתה צריך לבדוק את ההתנהגות שלך, שכן הארון מכריז על הפסדים שונים, כולל מותו של אדם קרוב. סמל זה חשוב במיוחד אם החולם מתפלל לצד הארון. לחלום על ארון קבורה מכוסה פרחים, במיוחד אם הם לבנים, בתוך מקדש מואר, עולה כי בקרוב תהיה חתונה במשפחה, אך הנישואין ייכשלו. לחלום על שכיבה בתוך ארון מתים, מבלי לדעת שום דבר אחר מעיד על חיים ארוכים עבור החולם. לחלום על ארון קבורה שעובר מעצמו עולה מחלה קשה במשפחה או בנישואין אם החולם נשוי במקרה. במקרה שאתה עומד להתחתן, החלום הזה יכול להכריז על מכשולים לחתונה. כשהוא חולם להשתמש בארון כמושב בתוך הכרכרה המובילה אותו לבית העלמין, הוא מכריז על הפרעות ומחלות גדולות לקרוב משפחה או לחבר. לחלום לראות כיצד מכניסים ארון קבורה לכרכרה הוא הכרזה על בעיות קשות בבית, כמו גם קרבות תכופים בנישואין או בזוגיות….

…בחלום זה, החלום עצמו חשוב מאוד שכן התחושות נלקחות ממנו. אם אנחנו עוברים ביער ואנחנו מרגישים בטוחים, זה מראה שאנחנו הבעלים של עצמנו, אנחנו נהנים משיפוט טוב. אם אנו הולכים לאיבוד ביער ומרגישים פחד, אם יש שאגה או חיות מאיימות מופיעות ואם שתיקה עגומה, אז בכל המקרים הללו, המשמעות היא שאנחנו עדיין לא הבעלים של עצמנו. אך אם אנו רואים את השמש זורחת ואם אור השמש מאפשר לנו לראות לאן אנו הולכים, זהו סימן עבורנו שהוא מגיע לסוף והבנת הפחדים הפנימיים שלנו. אנחנו מוכנים להתגבר עליהם בסוף….

…לחלום על עצמך סהרוריות יכול להיות שזה אכן קורה, שכן חלומות רבים מופקים בדיוק במצב של סוממבוליזם. האזהרה מפני החלום הזה היא שעסקאות נסגרות בדרך כלל ללא הבנה מלאה, או כפי שנאמר בדרך כלל, להיות חצי ישן, מעל העננים או על הירח, מה שלא תמיד עובד….

…לחלום להיות בעל יהלום עולה כי החולם שואף להחזיק עושר רב ולהצטיין בחברה. אישה צעירה ורווקה שחולמת ללבוש יהלומים רומזת שהיא משתוקקת להתחתן עם גבר עשיר מאוד ועם יוקרה בחברה. אך אם במהלך החלום היא תאבד יהלום אחד או יותר, אזי אזהרה שחלומותיה להיות עשירים ייכשלו. בדרך כלל לחלום על יהלומים זה דבר טוב שכן הוא רומז על הצלחה, אך אם החולם מאבד את אחד היהלומים המופיעים בחלום, אז הוא יהפוך לסימן רע, מכיוון שהוא מרמז על עצב, עוני, סבל וכו '….

…המשמעות שלה בחלומות תלויה בסוג הבלוקים, כמו למשל, צמיד רעים נוטה להיות שהקשר של אדם עם בני משפחה וקרובי משפחה אחרים עלול להיות קשה. זה גם סימן שזה יהיה מאוד נוח לנקוט בזהירות, שכן סביר מאוד להניח שהפסדים כלכליים ובעיות עבודה יתרחשו….

…כשאתה חולם על עצמך לבקר בגן חיות, זה יכול להיות שתסבול מעלות ומורדות בעסקים, בעבודה וברגשות, מכיוון שהתחרות או חלק מהיריבות מנסות לקנות זמן ולהשיג יתרונות, ללא קשר למקורות. זה גם מרמז על הטיולים האפשריים בחלק מהמקומות בהם תתמודד עם מכשולים ואי נוחות. לפעמים, בהתאם לנסיבות החלום, גן חיות מעיד על כך שזה רגע טוב להתעמת עם אויבים, שכן קיימת סבירות גבוהה להצליח באותה עימות, והכי חשוב, ניתן יהיה לזכות בכבוד של אחרים, שיכול להיות מסמנים יתרונות גדולים בעסקים….

…טאטוא בחלומות הוא סמל לניקיון בחיפוש אחר סיפוק עצמי ולרצות אחרים, שכן המטרה העיקרית של טאטא היא להסיר את הדברים הלא נעימים מחוץ לטווח הראייה; לכן, טאטוא הוא המקבילה לחיסול מה שמצער אותנו מתת המודע. לחלום לטאטא רצפה מרמז שאתה רוצה לרצות אנשים סביבך. לחלום לטאטא את החדר שלך מעיד על כך שאתה עושה מאמץ להפוך את ענייניך להצלחה הצפויה, ובקרוב יהיו חדשות טובות. כמו כן, המשמעות היא שהחולם נחמד לסובבים אותו (בוסים, עובדים, חברים, עמיתים לעבודה וכו '). לחלום לטאטא רצפה מלוכלכת מדי, משטח רחוב שכונתי למשל, מעיד על כך שהחולם יהיה נבוך מביקורת. חולמת לבקר מישהו מכיוון שהרצפה מלוכלכת מכיוון שהיא לא נסחפה כראוי, רומז כי בקרוב יהיו צרות במשפחה בגלל דברים חסרי משמעות, והחולם הוא האשם העיקרי. אם אדם צנוע חולם לטאטא רצפה כלשהי, מצביע על כך שהוא אינו עולה בקנה אחד עם המדיום בו הוא חי, הוא מתבייש בכך, או משתוקק לשנות למצב גבוה יותר….

…לחלום על טלפון זה סימן שלילי, שכן הוא מכריז על קשרים מסוכנים עם אנשים לא ידועים או זרים שרק מחפשים רווח אישי. כשאישה חולמת על עצמה מדברת בטלפון, זה רומז שהיא מקנא, והיא חושדת שיש יריבה….

…כשאדם חולם על דגל שנע ברוח, המשמעות היא שהוא יתגבר על כל הקשיים המופיעים בחייו ושהוא יקבל בקרוב חדשות טובות. לחלום שאתה לובש דגל כחלק מובהק מהבגדים שלך מצביע על כך שתקבל בקרוב קצת כבוד. לחלום על דגל שנפל ומקומט מעיד על אובדן כבוד ויוקרה, ובמקרים מסוימים זה גם אומר הפסדים מהותיים. לחלום על דגל אפור או שחור מעיד כי ימים עצובים מתקרבים עקב אי השגת הדברים שאתה רוצה. לחלום שאתה מצדיע בגאווה לדגל המדינה מעיד על גאווה מכיוון שאתה בטוח ביכולת שלך להצליח בחיים, המבטיחים רווחה עתידית. לחלום על דגל שבור ומלוכלך מעיד על כשלים והפסדים. לחלום על מוט דגל אחד בלבד מצביע על כך שאתה לא יודע בוודאות מה אתה רוצה. שכן אישה שחולמת על דגל מציינת שהיא תצטרך לשנות את התנהגותה ואחרי זה היא תצליח; זה גם מעיד שהיא תקבל חדשות טובות. לחלום על דגל המדינה שלך שזורם ברוח במהלך יום סוער מרמז שיהיה ניצחון, אבל לחלום על זה ביום שלווה פירושו שתצליח בכל מה שאתה עושה. אישה שחולמת על דגל המדינה שלה מרמזת שהיא קשורה איכשהו לגבר צבאי ועשויה לנהל מערכות יחסים רומנטיות עם בן צבא או חיל הים. חולם על דגלים זרים בדרך כלל מעיד על בעיות שונות במשפחה או אצל חברים….