…לחלום שאנחנו מאבדים שיניים הוא סמל לתסכול, סירוס או כישלון. לאדם החלום של חוסר שיניים, במיוחד בגלל שהשיניים נרקבו ונשרו, משקף פחד לאבד את גמישותו או תבוסה בחיים. לאישה זה גם אומר פחד להזדקן ובמקרה של הריון, פחד מלידה קשה. זה גם תלוי אילו שיניים הולכות לאיבוד. השיניים החותכות הן שיניים פיגורטיביות. הם מסמלים מראה חיצוני, תהילה, ידוען ויופי. שן הכלבים מסמלת זעם ותוקפנות. השן הטוחנת מסמלת עקשנות והתמדה….

…לחלום על אובדן שיניים עולה כי צפויות השפלות והתקפות על גאוותו וחולל החולם, ויובילו לתבוסות ועצב בגלל חשש לרעב, סבל ועצב. לחלום על שיניים בריאות ויפות של אנשים מעיד על חברות טובה. לחלום להתפעל מהשיניים שלך בגלל היותן לבנות באמת הוא סימן להבלים, אך גם לסיפוק מכיוון שחלומותיך עומדים להתגשם. לחלום על שיניים מלוכלכות שאינן החולם, רומז כי לחולם יהיו בעיות עם אנשים אחרים ואולי עם כמה מחלות. לחלום על השיניים שלך להיות מלוכלכות, עם חללים או להישבר, מעיד על כך שהעסק שלך או תחומי העניין שלך לא מסתדרים טוב ודורש את כל תשומת הלב שלך. זה רומז על מחלות. לחלום על צחצוח השיניים רומז שעליך לעשות מאמץ מרבי כדי לשחזר זמן ואובדן אבודים בגלל חוסר המסירות שלך. לחלום על שיניים פגומות מלידה או שיניים עקומות הוא חלום רע משום שהוא רומז כי הבריאות וכל ענייני החולם, ענייניו, תחומי העניין והרגשות שלו הולכים ומחמירים ויישארו ככה אם לא יקבלו תשומת לב מיידית. לחלום לירוק את השיניים שלך מרמז על סיכון קרוב למחלה, משלך או מאדם אהוב. לחלום לשלוף, לעקור או לאבד שן ולהרגיש את החלל עם הלשון מרמז על כך שאתה עומד להיכנס לעניינים עסקיים שלא תמצא חן בעיניך. אתה תביא אותם לבדיקה כי הם ייראו מבטיחים, אבל בסופו של דבר תצטרך לדחות אותם. שיניים שנמשכות בכוח תמיד מעידות על כל הפחדים הלא נעימים של החולם. לחלום שעל ידי מכה או על ידי איזו סיבה אלימה אחרת נשברים שיניים, זה מכריז על מצוקות ובמקרים מסוימים אפילו ליד חוויות מוות או לפחות אכזבות כבדות, הפסדים גדולים, עסק קטסטרופלי וכו '. לחלום ששיניים של מישהו אחר נשלפות מכריז. חדשות רעות שעלולות להיות חוסר מזל אישי או משפחתי, או מעשי ידידות כוזבים הפוגעים בחולם. לחלום על רופא השיניים שחולץ את שיני החולם מסמל חדשות רעות והפסדים, למשל, שאויביו של החולם ממתינים להזדמנות לפגוע בו או איכשהו. כשהוא חולם שרופא השיניים מתקן את חללי החולם מצביע על כך שבקרוב החולם ישחזר חיבה או חסר ערך. לחלום על רופא השיניים שמנקה את השיניים שלך ולמרות זאת הן נותרו מלוכלכות, ועם חללים וכו ', עולה כי גם אם אתה חושב שהעניינים שלך הולכים טוב, הם ממש לא, והפרשנות השגויה הזו מהווה סכנה חמורה. מחלום על שיניים תותבות עולה כי בקרוב מאוד יגיעו בעיות חמורות וקשות שלא ניתן להתעלם מהן ולא להזניח. לחלום על שיני כלב הוא סמל של כנות, נאמנות וחברות טובה, כולל אהבה. בחלום על שיני אריה או נמר מרמז כי לחולם יש שליטה עצמית פיזית, נפשית ופסיכולוגית, מה שמאפשר לחולם להשיג במהירות יעדים בחיים….

…לחלום שרופא שיניים עובד על השיניים שלך מרמז שיש צבועים שמנסים לפגוע בך. לחלום על רופא שיניים שעובד בפיו של אדם אחר, במיוחד אם מדובר באישה, עולה כי משהו רע מתוכנן נגד החולם, למשל, שערורייה….

…פירוש חלל שן הוא אובדן חומר. שן עקורה פירושה הפרדה מהיקרים. שן משוחררת פירושה חוסר תקווה ודיכאון. שיניים בריאות משמעותן חברות טובה וחיבה אמיתית. שיניים הבולטות מאחרים פירושן שינויים קיצוניים בחייך, והם יתבטאו בקרוב מאוד….

לחלום שאתה הולך לרופא שיניים מעיד על כך שהסבל שלך מחלים במהירות, וכל הבעיות שלך יפתרו.

…פנייה לרופא השיניים פירושה שסבלך יסתיים בקרוב. בעיות שנפתרו….

…לחלום שאיבדנו את השיניים הוא סימן לתסכול או לפחד לאבד את האנרגיה, כוח החיים לעמוד באתגרים. אם אנו מאבדים שן חותכת זה מסמל את הפחד להזדקנות, לאבד מראה חיצוני טוב, או שהוא יכול להתייחס גם לפופולריות או לסלבריטאות. אם אנו מאבדים את הטוחנות מבשר חוסר רצון להשיג את המטרות המוצעות ואזהרה עבורנו להילחם בחוסר העקביות שלנו….

מכריז על אכזבה מרה ויקרה.

אומן של בעיות סנטימנטליות, חוסר נאמנות.

זה יבטיח את זכויותיך ויגן על חייך הרגשיים.

לחלום שיש לך שן רעה מעיד על כך שיהיה לך הפסד כספי. לחלום על מיצוי עולה כי ישנם אהבים שיעברו. לחלום על שן גב רפויה פירושו עצב, בכי ודיכאון. שן בריאה פירושה שתיהנו מחברים נהדרים וממצבים חיבה מאוד. לחלום ששן בולטת פירושו שינויים קיצוניים בחייך….

…להתבונן באצבעותיך מעיד על רווח כספי או עליית שכר. כדי לראות חמש אצבעות נוספות קובעות שיהיו חששות סנטימנטליים חדשים. לראות אצבע פצועה מעיד על דיונים חזקים מכל הסוגים. לראות את בהונותיך בחלום מעיד על כך שאתה מנהל את החיים עם הרבה סובלנות ואיזון. מצד שני, אצבעות הרגליים עשויות לייצג עבורכם כמה פרטים קלים. לחלום שהבהונות גדלות מצביע על הרחבה של הרצונות שלך. לחלום שאתה מאבד בוהן פירושו חרדה לעקוף משהו. לחלום שמישהו מנשק את הבוהן מצביע על כך שהבעיות יירגעו….

…בחלומות על תאונות הדבר הראשון שעלינו לנתח הוא אם קיים חוסר וודאות ביכולתנו לשלוט ברפלקסים ורגשות שלנו, ובמקרה זה חלום זה משקף את הפחד האינטימי שלנו, שבוודאי עודכן בסמיכות ההחלטות החשובות, מנסיעה , או גורמים דומים. אחרת, הדבר מעיד כי בדרכנו (האישית, המקצועית או החברתית) יופיעו מכשולים גדולים, ולכן עלינו לשים לב במיוחד בימים הקרובים כדי לברר מה הסכנה המאיימת עלינו. אם נימלט מהתאונה, המשמעות היא שהתחושה הטובה שלנו תוציא אותנו ממצב מביך. אם רק נראה את התאונה ואנחנו לא חלק ממנה, המשמעות היא שקיום שלנו יופרע על ידי נסיגה או השפלה, אך ללא השלכות נוספות….