…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

…להניח לבד מצפה תקופה של חוסר וודאות. שכיבה בחוץ פירושה רק אי נוחות זמנית. עם אדם מאותו מין פירושו שאנחנו מרגישים ייסורים ממה שאחרים אומרים. אם אנו שוכבים עם אדם ממין אחר, זה מצביע על כך שהבעיות שלנו הסתיימו….

לראות או לקרוא הספד בחלום שלך מייצג את סוף העמדות הישנות שלך ואת האמונות המיושנות שלך.

…מעידה עלינו מצביעה על חששות מקצועיים או משפחתיים. האם משהו לא הלך טוב, אז זה אומר שלא השקעתם יותר מדי עבודה בזה….

…לראות החלקה בחלום מעיד על כך שאתה צריך לעשות מתנה. בכל סיטואציה קשה, מראה טוב וחיוך, נותנים לך מצב קל. אתה נושא את עצמך בסטייל וברוגע רב במצבים הקשים ביותר….

אזהרה שאנחנו נמצאים או שנהיה בנסיבות קשות שידרשו לנקוט בזהירות.

מציין בעיות הקשורות לפעילויות משפטיות מסוימות.

…אם אדם חולה חולם לדהור על סוס דרך יערות, מצבו עלול להחמיר. אם המטופל דוהר בעיר, הוא / הוא ירפא בן. רכיבה על סוסים מעידה על הצלחה ושגשוג. נפילה מסוס מצביעה על הפסדים. אם הסוס אוכף אבל אף אחד לא רוכב עליו, זה מסמל מפגש נשים. מכירת סוס מזהירה מפני אובדן רכוש. להעניש סוס, האשמות שווא. כשרואים את זה נעליים, עלינו להתכונן לטיול. נותן להם את האוכל הראוי שלהם, את העושר. אם לסוס יש זנב ארוך מאוד, אנחנו יכולים לסמוך על החברים שלנו. אם הסוס לבן זה מבשר חדשות טובות. סוס שחור מסמל בעיות. סוס מפרץ מעיד על כבוד. סוס חמוצים מנבא על קשיים. סוס אפור מציין לגבי המכשולים….

חושף את הבעיות שלנו כדי לשנות את חיינו.

…לחלום זה בדרך כלל משמעויות שונות, תלוי עם מי אתה ישן. לחלום שאתה שוכב עם אדם ממין שני יכול להיות מכשול להשגת מטרותיך. אם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה עשוי להצביע על נסיגות. אם אתה שוכב עם גבר מכוער, זה מעיד על מחלה; אם מצד שני, אתה ישן עם גבר נאה, זה מעיד על אכזבה. לישון עם אישה מכוערת פירושו מוות, אך לישון עם אישה יפהפייה מעיד על בגידה. לישון עם בן זוג לשעבר מעיד על חדשות רעות, אך לישון עם אשתך או בעלך הנוכחי מעיד על שמחה. לישון עם אמא שלך מעיד על ביטחון בעסקים. קיום יחסי מין עם הבת שלך פירושו שערורייה, ואם אתה חולם שאתה שוכב עם אחותך, זה יכול להצביע על נסיעה קרובה. לחלום שאתה מקיים יחסי מין עם זונות מבשר הון קבוע….

…לחלום שאתה שוכב על המיטה מעיד על בעיות מקצועיות ומשפחתיות. לחלום שתשכב עם בן משפחתך פירושו שיהיה לך ביטחון כלכלי, יציבות ואושר. אם הלכת לישון עם בן / בת הזוג שלך, תתאכזב בקרוב. אם אתה שוכב עם אדם מכוער, זה אומר מוות או מחלה. כשאתה חולם על אדם מאותו מין, זה אומר שיהיו בעיות….

…לחלום שאתה שוכב עם זר מעיד שאתה חייב לשים לב לדברים כדי לשפר את מצבך. לחלום על לישון עם קרוב משפחה פירושו שהקשרים האוהבים יאוחדו….

…לראות את עצמך שוכב לבד בחלום מעיד על תקופה של חוסר וודאות, מחכה לראות קשיים שלא נוכל להתגבר עליהם ללא עזרה, ואנחנו מחכים לעזרה זו על ידי ביצוע הדבר היחיד שאנחנו יודעים לעשות, וזה מסתיר את העצב שלנו וחוסר אונים. אם אנו שוכבים בחוץ זה אומר שמה שגורם לנו באמת לסבול, אינו אלא אי נוחות זמנית ללא הרצינות שדמיינו. אם אנחנו במיטה עם מישהו מאותו מין, או אם האדם הזה נמצא באותו חדר, זה מצביע על כך שבנוסף לאי הוודאות שאנחנו מרגישים מיוסרים על ידינו, אנו מודאגים ממה שאחרים יגידו. אם אנחנו במיטה עם מישהו מהמין השני או אם הוא או היא באותו חדר זה אומר שסוף הבעיות שלנו מתקרב….

…מסמל את יכולת הביטוי והתקשורת שלנו עם אחרים. זו הסיבה שכל החלומות שבהם אנו נמצאים בפה סגור, מכוסה וכו ', מראים לנו את הפחד להודיע ​​על מחשבותינו, ואנחנו ניקח בחשבון את זהותם של האנשים האחרים המופיעים בחלום בכדי לנתח מהו את המצב המדכא אותנו….

…לחלום על הרגליים פירושו ששבתת את ביטחונך ותשתלט שוב ​​על חייך. לחלום שהרגליים שלך חלשות פירושו שמבחינה רגשית אתה מרגיש פגיע. לחלום שיש לך פצעים ברגליים או שאתה לא יכול ללכת מייצג את חוסר האיזון או העצמאות בחייך. לחלום שיש לך שלוש רגליים או יותר פירושו שתכלול יותר מדי פעולות בחיים האמיתיים שלך. עדיף לעשות כמה דברים כמו שצריך ולא לעשות יותר מדי רע….

…לחלום להיות בחדר מוסיקה או להאזין לקונצרט של מוזיקה קלאסית מנבא שיהיו חופשות נעימות בזמן הקרוב, כמו גם הצלחה והכרה בתחום החולם. אם החולם הוא אדם צעיר, אז חלום זה מתייחס לתענוגות האהבה. לחלום להיות במקום וולגרי ולהאזין למוזיקה וולגרית, זה מצביע על כך שלא ניתן להמליץ ​​על חברות וסביבה בה חולם החולם ושהשותפים העסקיים של החולם אינם אמינים. לחלום על האזנה למוזיקה יפהפייה עולה כי בקרוב תהיה הצלחה בלתי צפויה. לחלום על מוזיקה נעימה ורועשת פירושו שזמנים רעים מגיעים במובנים רבים, כגון סכסוכים משפחתיים, מחלות, אכזבות סנטימנטליות וכו '. החלום על כלי נגינה מעיד שבקרוב החולם יזכה להפתעות נעימות (בידור, מסיבות, טיולים וכו'). ). חולמים על מכשירים שבורים, ישנים או בלתי שמישים, מכריזים על קשיים שונים, נוכחות של אויבים ומתחרים שאינם מהימנים. כשאישה חולמת את החלום הזה היא צופה עתיד קשה הנוגע לנישואין או למשפחה. לחלום על ציפורים שרות או על מוזיקה רכה אך חיה, הוא חלום חיובי שמנבא הצלחה בעסקים, תעסוקה, דברים סנטימנטליים והיבטים משפחתיים….

…לראות את קת האקדח הודיע ​​על התנגדויות ויריבות. שיש את זה, סמכות להגן על האינטרסים שלך….

…המלצה על מישהו מעידה על כך שתאהבו את חבריכם. להמליץ ​​על ידי מישהו, יש לך את התמיכה של החברים שלך כדי לפתור את הבעיות שלך….

…לחלום שאתה מחליק עד שאתה נופל על הרצפה יכול להיות שאתה עושה טעויות שיגרמו לך להרגיש תסכול ולשבור מערכות יחסים רומנטיות. אם אתה מחליק ונופל על הר, בין סלעים, זה סמל להפסדים עתידיים….

…החלום על מחרוזת חרוזים מציע שכמה אישים חשובים יופיעו כדי לעזור לחולם בפרויקטים מסוימים. לחלום על ספירת חרוזים מרמזים על שמחה ובריאות. לחלום שהחרוזים יפלו על הרצפה ודרכו עליהם מעידים על אובדן בדרך כלשהי, כולל חברות….

…לצבעים בחלומות יש סמליות ומשמעות זהים לזו המוכרת בחיים האמיתיים, וכדאי לפרש אותם כך כשאתה חולם על בגדים. לחלום על תליית בגדים נקיים על חוט בגדים, עשוי להיות שמשמעות הדבר שכשמדובר במערכות יחסים אינטימיות, אתה נחשב לאדם שאחראי למעשיו ושאינו חושש מביקורת. פירוש הדבר גם שגשוג, במיוחד כאשר בגדי הלבוש זהובים או צהובים. לחלום לתלות בגדים מלוכלכים או לטפל בהם, פירושו שיש לך פחד שמשהו רע יקרה, או לפחות ביקורת על הדברים שעשית; אם זה הלבשה תחתונה מלוכלכת שאתה תולה, המשמעות מחמירה. לחלום על בגדים מלוכלכים וקרועים פירושו עצב, חדשות רעות וכו 'כאשר אישה חולמת להחזיק בגדים נקיים משלה מרמזת שעתידה המיידי הוא חיובי. אם הם נראים קרועים, זה אומר שיש עצב. אם חתיכות הבגדים מוכתמות, זה מציע לך להסתבך עם אנשים שאינם טובים לחייך. לחלום שיש לך שפע של בגדים מרמז בדיוק להפך, כלומר, אתה רוצה שיהיה לך בגדים טובים ולחיות חיים נוחים יותר. באופן כללי, זה אומר אי שביעות רצון אינטימית מהחיים שיש לך, מכיוון שאתה שואף לקבל משהו טוב יותר. לחלום על בגדים ישנים, מלוכלכים, קרועים ונשטפים המונחים על הרצפה, מציע שבקרוב תתמלא חששות ובעיות שונות, אולי מחלות זמניות פחות או יותר. לחלום לנסות כל בגד השייך למישהו אחר מרמז על בעיות אינטימיות, חוסר ביטחון, ושאתה מקווה שמישהו יעזור לך לפתור את הבעיות שלך. לחלום שאתה לובש את בגדיך מבפנים ומבחוץ מכריז על אובדן חברים ואנשים ששיתפו פעולה איתך בעבר בצורה כלשהי. לחלום ללבוש בגדים חדשים ויפים פירושו שתקבל בקרוב הבחנה או שלפחות תחמיא לך; זה נכון במיוחד במקרה של אינטלקטואלים, אמנים וכו '. החלום שאיבדת את הבגדים שרצית ללבוש מעיד על כך שאתה מאבד לא רק דברים חומריים אלא אולי ערכים נפשיים ומוסריים. לחלום ללבוש עם שריון מתכתי ולהרגיש בנוח עם זה, מציע שאתה רוצה להתחנף, להרוויח כמה הבחנות, וייתכן שתנסה להיכנס לחברה הגבוהה או לחוגים פוליטיים חשובים. עם זאת, המתכת של השריון מרמזת שאתה כלוא את עצמך, כך שלא תקבל שום דבר שאתה רוצה….

…לחלום על מנורות, פנסים או כל מכשיר כף יד המשמש להאיר את דרכך תוך כדי הליכה, מציע שתמיד תשגיח על ענייניך, מה שיועיל לך בסוף. לחלום שאתה מדליק מנורה מציעה התחלה מוצלחת. לחלום על אובייקט תאורה, אך שהוא מכובה, מצביע על כך שאתה חווה בלבול נפשי ושאינך יודע לאיזה דרך ללכת, אך אם האור עמום, זה אומר שאתה עומד לאבד הכל רצית ולכן עליך לעבוד קשה כדי למנוע זאת ולתקן שגיאות. לחלום שאתה מחזיק מנורה בידיים שלך והיא נופלת לקרקע, וגרוע מכך, היא נהרסת, מצביע על סיכון כבד לכישלון. מצד שני, אם עוצמת המנורה עולה, זה מעיד על הצלחה מסוימת בעתיד המיידי. לחלום שאתה מנקה פנס, פנס וכו ', מציע שבקרוב תכבוש את ההצלחה לה ציפית, אך רק אם תבדוק היטב את אופן העבודה שלך. אם אתה חולם שאתה קונה פנס או פנס מציע לך שיהיה לך עסק טוב או תשפר את אלה שכבר קיימים. כשאישה צעירה חולמת שהיא מאירה את פניה של אהובה בפנס, זה מצביע על כך שהיא מטילה ספק בכך שהוא הגבר המתאים עבורה. אם האור נכבה, המשמעות היא שהקשר יתפרק. לחלום על מנורות, פנסים, לפידים וכו 'מכריז על הצלחה עתידית בעניינים המטופלים על ידי החולם. לחלום שאתה מחזיק פנס או לפיד בידיים שלך ומאיר את הרצפה בה אתה צועד מצביע על כך שאתה מחפש דרכים לשפר את עצמך או לפחות להרגיש נוח בפעילות השוטפת שלך….

…אם אנו לובשים את זה על החזה, זה מזהיר מפני הצורך לשחזר את האמונות הפרימיטיביות שאנו מרחיקים. אם אנו רואים את זה על הרצפה, אז החלום הזה מודיע שהגיע הזמן שבהחלט עלינו לבחור לאן לכוון את חיינו….

…אם אתה בולם משהו בחלום, זה מראה את השחרור שיש לך סוף סוף. אתה מסוגל לבטא את כל הכעס והתסכול. חולמים שכוס מלאה מים נשברת והמים נשפכים על הרצפה, זה מעיד על אובדן החיבה הסופי. לפצח חרב פירושו שהניצחון שלנו נגמר אצל אויבינו (אם החרב שייכת להם), או שזה מסמל את הפסדנו שלנו (אם החרב היא שלנו). לשבור שרשרת מראה את השחרור שלנו מאדם אחר….