…אם אישה צעירה חולמת על צמיד יפה שמונח על זרועה, זה מעיד שהיא רוצה להתחתן, וזה עשוי לקרות. אם אישה חולמת שהיא איבדה את הצמיד שלה, זה מעיד שבקרוב יהיו לה צרות קשות עם החבר שלה. אם גבר או אישה חולמים למצוא צמיד, זה מצביע על כך שהם ישפרו בקרוב את עסקיהם, אך אם הצמיד נראה שבור, פגום, ישן וכו ', זה מצביע על כך שמה שהם חושקים בו, לא משנה מה זה, זה ייקח הרבה זמן שהם ישיגו את זה. לחלום שמתקבל צמיד, לא משנה מדוע ואיך, מצביע על כך שחלק מחבריך יעזרו לך במידת הצורך. עם זאת, אם הצמיד הוא מתנה, אך נראה שבור או מטופל בצורה לא טובה, המשמעות היא חברות צבועה שלא תעזור בשום דבר….

…אם המיטה קודרת, חשוכה, במצב גרוע, או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, היא מזהירה שמי ששוכב עליה עלול לחלות במחלה. אם הוא ריק, סכנה למישהו קרוב לנו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מאוד, חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת, זה מעיד שאנחנו טובים עם בן / בת הזוג שלנו. מלוכלך ולא מסודר, מחלוקת ומחלוקת. שבור, גירושין או אלמנות. מיטה מעוטרת בהרבה מסמלת עידון באהבה. אם זה שונה מהמיטה שיש לך, אז זה מראה על אהבות חדשות. לראות אנשים שאנחנו לא מכירים במיטה שלנו מסמל סכנה….

…כשאישה צעירה חולמת שהמחזר שלה משתמש בגרזן, זה מצביע על כך שלמרות שהגבר הוא עובד קשה, עלולות להיות לו בעיות בריאותיות. לחלום על גרזן מעיד שאם לא תתאמץ מאוד, לא תשיג את מטרותיך. לחלום שאחרים משתמשים בצירים מצביע על כך שהם חיים טוב מכיוון שהם עובדים קשים, ואנשים פעילים ודינמיים שמקיפים תמיד תמיד משגשגים, ועשויים להגשים את רצונותיהם. לחלום על גרזן ישן, שבור או פגום מצביע על כך שיש לך סיכוי קטן להשיג את מה שאתה רוצה, ואם אתה מנסה להשיג עושר שיהיה קשה יותר להשיג. לחלום על גרזן מוכתם, אולי עם דם או חומר אחר, זו הודעה מצערת, מכיוון שזה מצביע על כך שאתה בסכנה קרובה לבעיות כתוצאה מהדרך שלך להיות והתנהגותך הבלתי נסבלת. החלום הזה מזהיר שעליך לשלוט בדחפים שלך….

…סימן תרופה לאדם חולה. אם זה שבור, סימן רע….

…לראות טחנת רוח עובדת מייצגת אנרגיה, כוח וסיכויים טובים לעתיד. לראות טחנת רוח שאינה בשימוש או שבור מרמזים על מכשולים, דאגות ובדידות בלתי צפויים….

…לחלום על פסנתר עולה כי בקרוב החולם ישתתף במסיבה. אם יש מוסיקה אופטימית במסיבה זו, זה מסמל שיש הצלחה קרובה. אם ההערות לא מתאימות, זה מצביע על כך שענייני החולם לא מסתדרים טוב. מוזיקה עצובה מכריזה על עצב ותסכול בעתיד המיידי. לחלום על פסנתר שבור או לא שמיש עולה כי החולם משתמש בשיטות מיושנות לטיפול בעסקים, ולכן הוא או היא מאבדים הזדמנויות ורווחים….

…לחלום על סל אוכל גדוש ועדיף אם לובשים אותו על היד או על הזרוע של החולם, פירושו שהחולם נהנה משגשוג ושגשוג זה ימשיך, אולי ישתפר עוד יותר עם הזמן. לחלום להחזיק בסל ריק, וגרוע מכך אם הוא ישן או שבור, מעיד על כישלונות וקשיים עתידיים שעלולים להוביל לסבל וצער….

…אם הכוונה היא לכוכב שביט (כוכב), היא מעידה על אסונות גדולים. אם זה עפיפון (צעצוע) ועף טוב, זה מסמל מצב נוח. אם זה שבור, זה מצביע על כך שיש לנו חששות לגבי משהו שלא נוכל לפתור. אם זה על הרצפה, זה מבשר מחלה. אם אנו מכינים כזה, זה מזהיר אותנו לא להסתכן בספקולציות….

…לחלום על גביעים הוא סימן למסיבות, שמחה וכיף לבוא. לזכות בגביע בחלומותינו זה חזות ראשית לאירועים גדולים. אם הגביע אבד במהלך החלום, הוא אזהרה מפני גנבים. כאשר נקבה חולמת על השלכת הגביע שלה פירושה שהיא תדחה הזדמנויות חשובות להשיג משהו שהיא רוצה, מבחינה חברתית או כלכלית. אם הגביע מלוכלך או שבור, פירוש הדבר שבעיות ייגרמו מכם….

…מחלום על נעילה אקראית עולה כי החולם מזניח נושאים הדורשים התייחסות דחופה. לחלום על סוג מנעול מסוים עולה כי החולם מרגיש או מבולבל, מבולבל, מבלי לדעת מה לעשות או לומר. חולמת לפתוח או להזיז מנעול, מרמזת שבאמצעות מאמץ מסוים החולם יתגבר על הדברים שעושים אנשים זדוניים המבקשים לפגוע בו, כמו במערכות יחסים עסקיות או רומנטיות. לחלום על לא להיות מסוגל לפתוח מנעול פירושו שיהיה קשה מאוד להתגבר על מכשולים המופיעים בחיי היומיום. לחלום על מנעול פגום או שבור פירושו שמזניחים את בריאותו של החולם או שמזניחים את בריאותו של אדם אהוב. חולם על מפתחות לנעילת דלת מסמל הפתעות ושינויים בחייו של החולם. החלום לחפש את המפתחות של נעילת הדלת מעיד על כך שזה עדיין לא הזמן להשיג את כל מה שרוצים. אך אם החולם מצליח למצוא במהירות את המפתחות אז תהיה הצלחה בהקשר לעסקים ומערכות יחסים. לחלום על מפתחות פגומים או שבורים או על כך שהחולם איבד את המפתחות הוא שלילי, זה מרמז שבקרוב יהיו בעיות משפחתיות או עסקיות. אישה שחולמת לאבד את מפתחות הגזעים, קופסאות התכשיטים וכו ', מציעה שיהיו קשיים קרובים בבית או בעיות סנטימנטליות. אישה שחולמת על מפתח המחובר למנעול הדלת ונראה שהוא פתוח, פירושה שהאישה רוצה נוכחות של מישהו. לחלום להסתכל דרך חור המנעול של מנעול מעיד על חוסר שיקול דעתו של החולם עצמו שעלול להוביל למצבים לא נעימים. לחלום על אנשים שמציצים דרך חור המנעול עולה כי סביב החולם יש צבועים ולא ישרים שיכולים לפגוע בו או בה….

…כשאישה חולמת על התנור שלה, שמופעל ולמעשה חם מאוד, ושהיא אופה לחם או מבשלת בשר, זה מרמז שהיא נהנית מחיבה כנה של בני משפחתה ומאהדת חבריה. לחלום שמה שאתה אופה נשרף הוא אזהרה שבקרוב תיתקל בבעיות בבית. אם התנור שבור או סדוק, זה מציין שבקרוב תהיה נתון להשפלות, לשון הרע וכו '….

…לחלום להסתכל למרחק בעזרת משקפת מצביע על כך שבקרוב יהיו שינויים קשים עבור החולם. לחלום על שיזוף שבור וחסר תועלת מעיד על אובדן חברים ויוקרה חברתית עקב התנהגות רעה….

…כשאדם חולם שאשתו מפטרת, שוטף רצפות או קירות, אז הוא מכריז שהוא יסבול מבושה, צער, התחייבויות בלתי נמנעות, מה שיסכן אותו להיות קורבן לסחיטה. זו אותה משמעות במקרה אם זה האיש שמטפל במגב. בשני המקרים, אם המגב נראה שבור, הוא מייצג קשיים וכישלונות מתקרבים עקב יחסים חברתיים או בעיות רגשיות….

חולם להיות שבור (פושט רגל), אומר שהחולם יבחין בשיפור בתנאי החיים שלו, מבחינה מקצועית החולם יהיה מאוד פרודוקטיבי, כמו גם להרוויח כסף וכו '. אם החולם יחליט לשחק הוא או היא להיות בר מזל.

…לחלום על כל סוג של בלם, או של בלם של סוס או של רכב, הוא אזהרה במובן שעליך לחשוב היטב לפני שתחליט על קשר חדש, עסק וכו '. לחלום על בלם שבור, ישן או חסר תועלת מציע לך לא צריך להתערב בכמה עניינים. לחלום שאתה משתמש בבלם והוא מרגיש רך מאוד או שקל לטפל בו הוא אזהרה שאתה עלול להיות קורבן להונאה או הונאה….

…לחלום על חליל או כל כלי נשיפה אחר מרמז על מסיבה קלת דעת יתרה מדי. כאשר הכלי נראה שבור או נפגע קשות זה מעיד על כך שהחולם מבקר את עצמו על הונאת אמונה ואמון של חבר / ה, בן / בת זוג וכו '. לחלום שאתה מאזין למוזיקה המופקת על ידי חלילים או כלי נשיפה אחרים מרמז שאתה (במיוחד אם אתה נשים) תצטרך להגן על כבודך או על כבוד בן המשפחה. לחלום שאתה מנגן בחליל מרמז שלא משנה מה התוכנית נגדך, בסופו של דבר תעשה נהדר ותגן על כבודך. כשאישה חולמת ככה זה מצביע על כך שהיא עשויה למסד מערכת יחסים רומנטית עם צבא או מישהו שבדרך כלל לובש מדים….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…לחלום על מטוסים בטיסה מרמז על הצלחה עתידית בכל העניינים שאתה מטפל בהם. לחלום על מטוס שהוא לא זז, וגרוע מכך אם הוא נראה שבור, קרוע או נופל על הקרקע, מעיד על כשלים עתידיים שעלולים להיות מסוכנים לחולם….

…רווחה עתידית. תוריד שמלה, תקוות מאוכזבות, רצון לא ממומש. לבוש שבור או מלוכלך, כישלון, אובדן, היעדר משאבים….

…אם הכלים מתמלאים, זה מעיד על הקלה כלכלית. כשתמלא אותם, המצב שלך יתפתח בהתאם לשאיפות שלך. אחד ריק או שבור יביא קשיים כלכליים….

…אם אנו חולמים עליהם כשחשבנו שנפתרה בעיה, המשמעות היא שהבעיה תחזור להיות זהה. אם הכיס מלא, הבעיה הזו תתן לנו הוצאות. אם נראה אותו ריק, בסופו של דבר נרוויח כסף. אם הוא שבור או עם חורים, זה מבשר על הפסדים….

…חלום לאבד מפתח אחד או יותר מציין את האפשרות לאבד את עבודתך. מצד שני זה מצביע על בירור עמדות מבלבלות והקרנת יעדים חדשים. חלום לפתוח דלת עם מפתח פירושו שתיכנס למצב חדש. עליכם לשים לב להקשר של החלום, אם המצב טוב או רע. לחלום לפתוח דלת ולהיכנס לחדר בו יש בן / בן-מין משמעו נישואים קרובים. חלום שיהיה לך הרבה מפתחות מסמל רכישת סחורה או ידע, פרופורציונלי למספר המפתחות ביד. לחלום על קושי לסובב את המפתח בנעילה פירושו שיהיו לך כמה קשיים ומכשולים במצבים טובים. חלום על מפתח שבור מבשר על צרות ובעיות שיחסמו את מימוש המשאלה….

…אם הם סורגים או מסרגים, זה מצביע על כך שנשמע מה אנשים אומרים עלינו מאחורי הגב. אם למחטי תפירה יש חוט כלשהו, ​​זו משמעות טובה. זה משמעות לא טובה אם זה בלי חוט, שבור או שניקבנו את עצמנו איתם. אם הם סיכות קטנות, זה מעיד על אכזבות שנגרמות על ידי חברים….

…לראות סולם בחלום שלך מסמל שינוי בחיים שלך. חלום ליפול מסולם פירושו שתאבד כמה קשרי ידידות, קשיים וסיכונים או כישלונות. חלום לעלות במעלה סולם פירושו שתגיע לרמה חדשה של הישגים וידע גבוה יותר. החלום מעיד על שגשוג, קידום עבודה והכרה ציבורית. לחלום שאתה מטפס בסולם מייצג את מחשבותיך המודחקות. כמו כן, הכוונה היא לנסיגות שתחוו בחייכם ויהיה קשה לממש אותן. לחלום שמישהו יטפס במעלה סולם פירושו שתמצא הצלחה ותעלה לגדולה בעזרת אחרים. לראות סולם שבור בחלום שלך מעיד על כישלונות עקביים בעסק שלך….