…לחלום שאתה עד לרצח או פשע זה חלום רע ויחד עם זאת זו אזהרה שאתה עלול לגלות סודות מסוכנים שבהם אתה לא צריך להתערב. לחלום שאתה רואה מישהו מדבר עם רוצח ואחד או שניהם מכוסה בגדים בדם מצביע על כך שאתה בסכנת סבל של קשיים בגלל הפזיזות שלך. אם אתה חולם שאתה מבצע רצח, זה אומר שאתה מרגיש אשם על שעשית משהו לא בסדר, וזה עלול לגרום לך לבעיות במשפחה ובחברים שלך, זה עשוי גם להצביע על אכזבה רומנטית….

כשאנחנו חשים צער על הריגה בחלומות במציאות מה שנהרג הוא מאפיין כלשהו שאנחנו לא אוהבים אצל האדם או בעצמנו. אם התחושה שלילית זהו תסביך נחיתות או אשמה….

שנאה ועשייה. היזהר לא לפגוע באנשים סביבך….

…לחלום על מעשי רצח פירושו שבקרוב תאלצו לצאת לטיול. תערבבו בבעיה וקושי אחר. לחלום שביצעת רצח מעיד שעליך לשים סוף להרגל ישן ולדרכי החשיבה הקודמות שלך. זה יכול להיות גם הסוף להתקשרות. לחלופין, ייתכן שיש לך תוקפנות או כעס מודחקים. לחלום שאתה עד לרצח מעיד על כעס עמוק כלפי מישהו. שקול כיצד הקורבן מייצג היבטים של עצמו שאתה רוצה להשמיד או להסיר. לחלום שאתה נהרג מציע לך להפריד מאיזה מערכת יחסים חשובה ומשמעותית ואתה מנסה לנתק את עצמך מהרגשות שלך. זה גם מייצג את הכישרונות יוצאי הדופן שלך. שים לב גם כי חלומות רצח אלה מתרחשים לעתים קרובות בתקופות של דיכאון….

…לחלום על רוצחים ורצח זה אומר שבקרוב תצטרך לעשות טיול קצר. אתה תמצא את עצמך במריבות וקשיים….

…לחלום להרוג מישהו פירושו שבקרוב תחווה חרדות ודאגות מסיבות שונות, אך רובן אשמתך. לחלום על מישהו, שאתה יודע שנהרג או מתאבד, מרמז על בעיות בגלל התלבטויות וספקות. לחלום שמישהו יבצע רצח, עולה כי כתוצאה מהתנהגותך שלך אנשים יחשדו לגביך ויהיו להם ספקות בנוגע לעניינים, לקשרים עסקיים וחברתיים שאתה מנהל או מנהל. זה גם נוטה להכריז על מותו של מישהו שאתה מכיר. לחלום על רצח קורבן משתמע שמתנגדיך מנסים לפגוע בך. לראות רוצחים מצביע על כך שייתכן בהחלט שיהיה בקרוב מפגש עם קרוביך האהובים ביותר….

…אם אישה לא נשואה חולמת שהיא רואה את המאהב שלה משתקף במראה, זה אומר שהיא תקבל הבטחת אהבה שאולי לא כנה. אם אישה נשואה חולמת שהיא רואה את בעלה משתקף במראה, היא מודיעה שהיא תחווה רגעי ייסורים מכיוון שהיא מפקפקת בנאמנות בעלה. כשאישה צעירה חולמת שהיא מסתכלת על ההשתקפות שלה במראה, זה מצביע על כך שהיא רוצה שיהיה לה נישואין מועילים אך היא לא תוכל, ואם האישה כבר נשואה, הנישואים שלה יחוו בעיות קשות מאוד וחילוקי דעות. כשאדם חולם שהוא מסתכל על ההשתקפות שלו במראה, זה מעיד שהוא מטפל במצבו הבריאותי; זה עשוי להצביע על כך גם לגבי עסקיו ויחסיו החברתיים, עקב ניהול שגוי של התנהגותו. לחלום שאתה שובר מראה בדרך כלל מעיד על מוות מקרי של אדם קרוב לך. לחלום שאתה מסתכל במראה מציין שאתה מבצע שגיאות מסוכנות שעלולות לגרום לך לאובדן ולמחלה קשה כלשהי. לחלום שאתה רואה את עצמך במראה ובאותה עת אתה יכול גם לראות כמה אנשים אחרים, מצביע על כך שיש אנשים שמנסים לפגוע בך בתככים שלהם. לחלום שאתה רואה חיות משתקפות במראה, מכריז על בעיות בעתיד המיידי. כשאישה נשואה חולמת שהיא שברה מראה, זה מזהיר אותה שחלק מחבריה הם צבועים. אם אישה חולמת שהיא רואה את המאהב שלה משתקף במראה, זה מרמז שהם יתפרקו במהרה….