…הילד שזה עתה נולד מסמל את ההתחלה, את ההתחלה או את הלידה. לחלום על ילד שזה עתה נולד מתגלה מטמורפוזה רוחנית או נפשית. אם החלום הזה שיש לנו בעידן הפוריות הוא בדרך כלל מתייחס לאמהות הרצויה. הילד כסמל לילדות הוא חלום של רגרסיה, של בריחה לעבר, לעולם ללא דאגות ועם הגנה על הבית. החלומות בהם אנו רואים את עצמנו כמבוגרים אך בנוף ילדותנו יתנו לנו מידע ששכחנו ויקלו על הבנת המתחים והמתחמים הסמויים. חלום זה עשוי להצביע על ניצחון על מורכבות וחרדה. זהו שלב בכיבוש שלווה פנימית וביטחון בעצמנו….

…לחלום על עגלה ריקה, כלומר אין עליה שום תינוק, מציע כי חברות תעניק לחולם הפתעות נעימות. החולם יקבל הפתעה גדולה עוד יותר אם יש תינוק בעגלה….

זה מצביע על כך שתשמע משהו על לידת ילד שימלא את ביתך בשמחה.

ילד אחד או מספר שמשחקים אומר שתקבלו חדשות טובות, הצלחה, הרמוניה בבית. מות הילד מנבא השפלה, קשיים, רעיונות פסימיים שלא יאפשרו לך לפעול בחופשיות. אם אישה בהריון חולמת עם לידת הילד, זה סימן שהתינוק שילד ייהנה מבריאות טובה….

…לחלום על ילד יציב זה סימן למזל ולהצלחה. הבטחה לכסף….

…זה סימן לאושר בבית. אם אנחנו תינוקות, זה מעיד על כך שהחולם הרגיש מאוד אהוב ודואג לו….

…לחלום על תינוק יפה ונקי הוא סימן לאושר בנפש ומציע שהחולם מוכן לתת ולקבל חיבה ממשפחה וחברים. לחלום על תינוקות נקיים ובריאים תמיד מעיד על שמחה בעתיד הקרוב. אם בחלום שלך תראה תינוק נופל ונפגע, אתה תיתקל בכישלונות בענייניך. לחלום על תינוק אחד או יותר שבוכה מרמז שיש לך בעיות מאוד לא נעימות שימשיכו להופיע זמן מה. לחלום על תינוק קטן שהולך לבדו, בלי איש שיגן עליו, מציע שהחולם מייחל לעצמאות. כשאישה חולמת שהיא מטפלת בתינוק חולה זה מעיד על כך שהאנשים שהיא סומכת עליהם יאכזבו אותה, במיוחד הגבר איתו היא מנהלת מערכת יחסים חמה. לחלום על תינוק חולה אחד או יותר עם חום הוא סימן שלילי; זה מעיד על חששות רבים המשפיעים עליך בעתידך הקרוב. לחלום על תינוק שזה עתה נולד רמזים שתקבלו בקרוב חדשות טובות. אם אם חד הורית צעירה חולמת להיות אם לילוד, מציעה שמישהו יוצר שמועות שיפגעו בה. חולמים כי תינוק נמצא במים המתיזים ומשחק איתו, חלום כזה רומז כי החולם ישוחרר במהרה מהפשרות הלא רצויות שמשפיעות עליו….

…אלא אם כן יש לך בראש את הרצון להביא ילדים לעולם ואתה כל כך דואג לרעיון, שהרצון מופיע בחלום שלך, אם חלמת עם תינוקות זה בגלל שהיצירתיות שלך בדרך. יכול להיות שתפתח עסק חדש בקרוב מאוד, או שהמיומנויות שלך יוכרו….

לחלום על בקבוק תינוק פירושו שיהיו לך חדשות לגבי לידת תינוק שימלא אותך באושר.

…לחלום על עריסה אחת או יותר זו תמיד הבטחה לשמחה. אם העריסה תפוסה על ידי תינוק יפה, אז מדובר בהכרזה שניתן להשיג הצלחה באמצעות עבודה קשה. לחלום על ערסל תינוק בעריסה מסמל עבודה ואושר. החלום הזה אצל אישה הוא אזהרה רצינית למה לצפות כשהיא מתחתנת, ולכן עליה להישאר עירנית בעתיד המיידי שלה….

…לחלום על סוסים ששותים מחור מים פירושו שתחווה שמחה בעתיד. אם החיה ששותה במקרה חמור, זה אומר שיהיה לך קרב שממנו תצא בניצחון. אם חור המים יבש, הוא מנבא תעלומה או שהוא מבשר מצוקות; אם זה מלוכלך, זה מנבא לידת ילד. לחלום על חור מים פירושו בדרך כלל שלווה. אם אתה חולם שאתה שותה ממנו, זה בדרך כלל אומר שתפסיד כסף, אבל זה לא יהיה הפסד משמעותי. אם בעלי חיים שותים מזה, זה מבשר לבשורה נהדרת. אם המים צלולים, הם סמל של שמחה; להיפך, אם המים מלוכלכים, זה מעיד על הגעתו של תינוק חדש למשפחה. אם אתה רואה חיית בר ששותה מים מבור מים או ממקום אחר, זה בדרך כלל מעיד שיש אפשרות למארב. אם אתה רואה חיית בית שותה מים, זה אומר שתתנחם….

…לחלום על אימוץ ילדים, צעירים או מבוגרים, מציע שהחולם מבקש להזדהות ברמה כלשהי עם החברה, כדי להצליח ואולי להתעשר, כמובן על חשבון אנשים קלילים, נאיביים או זרים. לחלום על אימוץ ילד עולה כי החולם רוצה להזדהות עם אחרים מכיוון שהוא מרגיש בודד. אימוץ ילד מייצג שינוי בחיים, ולכן יכול להיות שיש שינוי בבית או בעיר, או אולי בתעסוקה או בעסק, או לכל דבר בו מצאת נסיגות משמעותיות. זה יכול גם להצביע על כך שאתה לא רוצה שחלק מהשכנים שלך יעברו, כי אתה חושש ששכנים חדשים ולא ידידותיים או לא רצויים ייכנסו לשכונה. לחלום שאתה מאומץ מעיד על חוסר ביטחון ושאתה זקוק לסיוע חיצוני….

…חלום על בנך או בתך שלך פירושו שינויים חדשים בחייך. אם אתן נשים בהריון שחולמות להביא ילד לעולם, זה אומר עצבנות ואי שקט ביחס לבוא התינוק העתידי שלכם. אם אתה גבר שחולם להביא ילד לעולם, המשמעות היא הסרת פצעים ישנים או אהבות ישנות….

…עבור ילד שחולם על אף ארוך במיוחד מגלה את החשש שקריו ידועים. אם ילד חולם שאפיו ידם מדם המשקף את העונשים והאיומים של ההורים והמורים, עד כמה שהוא עשוי להיראות העונשים האלה שפירים בעיניו. אותו חלום של דימום באף לילדה מתרחש במהלך המחזור החודשי הראשון….

…לחלום על לידת תינוק עולה כי החולם עומד לבצע משימות חדשות שבסופו של דבר יובילו להצלחה. אם אישה נשואה חולמת על לידה, זה אומר שיהיו שמחות ותקוות שגשוג בעתיד הקרוב. כשאישה רווקה חולמת על לידה, זה מציע שהיא צריכה להיות זהירה ביחס לחבריה, במיוחד אם יש לה מעריצה שיוצאת איתה. אם זה מאהב, סביר להניח שהוא בוגד בה….

…נפילה לבאר מים פירושה הונאות סנטימנטליות. הוצא מים ממים ובכן מנבא שמחה ושמחות רוח. לחלום על מים צלולים בבאר, מנחש לידת תינוק עם כוכב טוב. אך מים עכורים מעידים על סתירות ותלאות….

חדשות על לידת תינוק.

…מעבר דירה, זה אומר שינויים בחיים שלך. חדשות על חתונה בקרבת מקום, או לידת תינוק….

לקבלה זה מעיד על חדשות על לידת תינוק, משפחה גדולה, שגשוג כלכלי וסימן טוב.

מציין חדשות לידת תינוק או הריון מתקרב.

…של תינוק פירושו התרחשויות חדשות אשר ימלאו אותך בשמחה. חדשות טובות. תקיים פגישה עם אדם נעים….

…אם אתה סוגר אדם זה מעיד שאתה מנסה להסתיר את הצד האנושי שלך, ואם זה ילד אתה מנסה להסתיר את המראה התמים שלך. אם מדובר בבעלי חיים או אנשים מהמין השני, אתה מונע שידוע על הרצונות הנסתרים שלך….

…אם השריטה נעשית על ידי חתול, היא אינדיקציה למחלות ולסובלים עבור אלה שחולמים לקבל אותם. אם השריטות הגיעו מאישה, מומלץ להתמיד וכנראה שתקבלו מתנות. אם אלה מיוצרים על ידי ילד, וזה שחולם עליו הוא גבר לא מחויב, יהיו לו הרבה בעיות עם נשים….

…מחברים מסוימים תומכים בתיאוריה לפיה הלא מודע מזהיר אותנו באמצעות חלומות על דגירה אפשרית של מחלה, או על חולשה אורגנית כלשהי. אך אחרים מציינים כי החלום מראה לנו צורך בחיבה ובטיפול. יש גם תיאוריה מוזרה וישנה המתייחסת לחלום שבן משפחה חולה. אם בחלום קרוב המשפחה הוא ההורה יתכן שזה תחזית למחלה כלשהי בראשנו. אם האם תחלה, המחלה תהיה בבטן. במקרה של ילד, הלב יהיה חולה ואם האחים או האחיות חולים הידיים והרגליים שלנו בסכנה….