…לחלום על צואה מתייחס בדרך כלל לשאיפות לא נכונות ובלתי יושרות הנוגעות לכסף או לרכוש שמושגים בכל דרך שהיא או שאלה נמצאים בסיכון לאבד, לכן חלום זה הוא אזהרה תת מודעת לגבי הסיכונים שאתה לוקח. כשאישה צעירה חולמת על כך, זה מרמז שהיא משתוקקת להתחתן עם גבר עשיר, ללא קשר למראה הגופני שלו, במקרה שהיא תשיג מטרה זו, יהיו לה חיים עצובים….

לראות טורד מעיד על יתרון בלתי צפוי. תניחו את זה: אם אתם משתמשים בהם כדי לדגמן כאילו היו חימר משקף אהבה לאמנות. אם הם מלווים בתגובות או בפחד סדיסטי, אז זה מעיד על הפרעת אישיות. לעשות את צרכיו: אם יש קשיים לעשות את צרכיו משקף חמדנות ורצון לשלוט. אם יש לך שלשול המגלה נטייה לבזבוז. אם עשיית הצרכים היא תקינה זה יתרון כלכלי מבשר….

…צבעים בחלומות מצביעים על זהה למה שהם ידועים בחיים, ולכן ניתן להחיל אותם על בגדים ושמלות או בגדים בכלל. מאפייני הבגדים הם המעניקים לו משמעות בחלומות, שכן הם יכולים להיות בעלי צורות, צבעים, חומרים שונים ועשויים להופיע בכמה מצבים שונים. כאשר גבר חולם על עצמו בחליפה מתאימה היטב, או על אישה בשמלה, המשמעות היא הצלחה קרובה אם היא נקייה. אבל אם זה קרוע או מלוכלך זה מעיד על נוכחותם של אויבים שרוצים לפגוע בך. לחלום על עצמך לבוש בכמה צבעים עולה כי בקרוב המזל שלך ישתנה. לחלום על עצמו לבוש בשחור מרמז על קרבות קרובים, קשיים ואי הבנה, בדרך כלל מעצבנים וקשים לפתור מצבים. לחלום על קשישים לבושים בלבן עולה כי החולם או קרוב משפחה חולה. לחלום על עצמך לבוש לחלוטין בלבן מייצג שינויים לא מספקים בקרבת מקום שעשויים אפילו להזיק וכל הקשורים לבריאות. לחלום על עצמך לבוש בצורה מגוחכת באופן מגוחך מרמז על כך שהחולם אינו שואל לקבל רעיונות ומנהגים מודרניים, כלומר הוא שמרני מאוד. לחלום על עצמך בצורה אופנתית הוא סימן טוב מאוד, מכיוון שמשמעותו חברות טובה, מצבים מועילים, אהבה בריאה ומתכתבת, עסקים מצליחים וכו '. חולמת על עצמך לקנות או להשתמש בבגדים חדשים בצורה טובה, זאת חליפה או שמלה, פירושה שינויים קרובים בחייו של החולם. כשצבע הבגדים שחור או אפור כהה זה אומר שינויים לא נוחים (עצב, עוני, אכזבות וכו '). כאשר יש לו צבע אחד או יותר, במיוחד ירוק בהיר, פירושו שמחות והצלחות, במיוחד אלה חברתיים. לבוש כחול פירושו שינוי לעבר מצב רוחני או אינטלקטואלי יותר, החולם תמיד מחפש רמות גבוהות יותר. אדום פירושו אנרגיה, שינוי בעסק או בעבודה וכו 'כאשר אישה חולמת על עצמה לובשת בגדים פגומים, מרופטים או מוכתמים, זה יכול להיות שהיא תטופל לא טוב בגלל אי ​​הבנות עם אנשים שהיא מעריכה. אם, להיפך, אישה לובשת שמלה יפה, המשמעות היא הצלחות סמוכות, במיוחד ביחסים חברתיים בהתאם לסביבה בה היא עובדת. כשהשמלה לבנה, זה מבשר על אהבה לנשים צעירות ועל ידידות כנה וחיבה לגדולים יותר. נשים. אם השמלה שחורה, וגרוע מכך אם היא מכוערת ועשויה באיכות ירודה, זה אומר שיש סביבך קנאות ואנוכיות. אם יש לו הרבה צבעים או כתמים צבעוניים, אז זה מסמל שינויים קרובים גם עליות וירידות. יש אנשים שיביעו את דאגתם אליך בעוד שאחרים יתקפו אותך. הרבה מהאמור לעיל חל גם על גברים….

…אם אנו קורעים מסמכים או ניירות בחלום, זה מסמל את הרצון שלנו לסליחה ושכחה של תקלה בה אנו חשים אשמה. במקרה שאנו קורעים את בגדינו מהווה אזהרה מפני סכנה למוניטין שלנו, או לאדם המחזיק בבגדים אלה….

…אם אנחנו על חוף עם חול דק, זה מסמל שלווה וחושניות. אם יש לנו אוכל במזון או בבגדים, זה מייצג ייסורים למצבנו הכלכלי….

…ארון ריק מעיד שנמצא במצב מביך בגלל חוסר זהירות. אם היא מלאה, היא שומרת על רווחה בזכות העבודה. אם זה ארון ארון בגדים והוא מבולגן, עלינו לארגן מחדש ולעדכן את הידע שלנו. מצב ריק מעיד על כך שאיננו מוכנים למצב שנרצה בגלל חוסר ידע. אם אנו חולמים שהארון מלא, מסודר ואיכות תוכנו ירודה, עלינו לעדכן את הידע שלנו. אם איכות הבדים טובה, ואם הכל לבן, אנו נסבול ממחלה כלשהי או מפציעה. אם הוא מלא בבגדים צבעוניים, הוא מודיע שנקבל עושר ושגשוג בזכות הידע שלנו….

…כשאדם, גבר או אישה, חולם להשתמש בסומק על פניו, זה מציע שבאמצעות שקרים הוא ינסה להשיג את מבוקשו. לחלום על אנשים אחרים עם סומק על הפנים הוא סימן שמישהו רוצה להונות את החולם. בחלום על סומק ביד החולם או כתמים בבגדים מזהיר כי החולם נמצא בסיכון להביך או לביקורת. לחלום שמישהו אומר לך שאתה סומק על הפנים שלך הוא אזהרה שתסבול מהשפלה ותאבד חברות….

…לראות בחלום גללים, זה מעיד על יתרון לא צפוי. טפלו איתם: אם הם רגילים לדגמן כאילו היה חימר משקף אהבה לאמנות. אם זה מלווה בסדיזם או פחד זה מעיד על הפרעת אישיות. לעשות את צרכיו: אם יש קשיים לעשות את צרכיו, זה משקף חמדנות ורצון לשלוט. אם יש לך שלשול מגלה נטייה לבזבוז. אם צואה רגילה היא מכריזה על יתרונות כלכליים….

לראות צואה בחלומותינו מנבא שנקבל עזרה ותמיכה שלמרות חשיבותה המועטה, יספיקו לנו כדי להתגבר בהצלחה על הבעיות הפוגעות בנו.

…חלום על הפרשות מעיד על שפע והישגים כלכליים. שלב על צואה פירושו שיהיה לך איזון טוב במצבך הכלכלי….

…לחלום על קופה רושמת ואיש לא יוכל להפעיל אותה מעיד על כך שלא ניתן לחזות דבר בעתיד המיידי, מה שאומר שהכל נמצא בהמתנה סביב החולם. לחלום על קופה מתפקדת ומלאה בכסף עולה כי בקרוב יהיו עסקים ורווחים טובים. מצד שני, אם הקופה תופיע ללא כסף, אז ההפך יתרחש. אם במהלך החלום יש אדם שמפעיל את הקופה, זה מציין שבקרוב החולם יקבל עזרה. לחלום על פתיחת קופסאות רגילות עולה כי לחולם יש עניין רב בעבודתו. אם מופיעים חפצים יקרי ערך בתיבות אלה זה מעיד על הצלחה בעתיד המיידי. אך אם התיבה ריקה, הדבר מעיד על כשלים וקשיים. אם התיבה מופיעה עם צואה או זבל או זבל, המשמעות היא שעסקים מסוימים עשויים שלא להיות מאוד כנים. אם התיבה מופיעה עם מטבעות, זה מסמל קשיים קרובים. כאשר תיבות רבות ומלאות בדברים יקרי ערך מופיעות בחלום, זה מסמל שאולי יש תחושות קנאה קרוב לחולם….

לחלום על צואה מימית דקה פירושו אכזבה מהמשפחה ומהמקצוע.