…אם בחלומות אנו רואים מישהו הסובל ממורסה פירוש הדבר שיש לנו, או שיהיו לנו, בעיות רגשיות עם אדם אחר, בין אם זה אותו אדם של חלומנו ובין אם לאו. מידת ההתבגרות במורסה תעיד על התפתחותן של בעיות כאלה. אם המורסה קשה ובלתי בשלה, המשמעות היא שהבעיה לא הגיעה לשיאה, ואילו אם היא כבר בשלה או עדיפה פתוחה, בעיה רגשית זו עומדת להיות ידועה ולהיות קבועה בהחלט. אם אנו הסובלים ממורסה, הרי זה מעיד על קיום בעיה או תקופה מצערת בחיינו, אשר על פי מצב הבגרות שלה, תתחיל, תסתיים או תסתיים….

זהו חלום של שפע ובטחון, למעט אם אנו נופלים פנימה, ובמקרה זה זה מעיד על כך שהפסדנו סיכוי.

…אם האדם שעליו חלמת צעיר אומר שהידיים שלך יגיעו להרבה כסף. אם האדם הוא צעיר וחושך עור, תהיה לך בריאות טובה במשך זמן רב. אם אתה מבוגר שחולם להיות נער מציין שאתה פועל בצורה לא בשלה….

…חלום על חפץ מקולקל ומכוער מעץ מעיד שאתה מרגיש מיואש ולא רגשי בפנים. חלום של חפץ עץ יפה למראה פירושו הצלחה אך בעזרת אנשים טובים. חלום לעבוד על פיסת עץ מעיד על עוצמה והתפתחות. מצד שני, עץ מסמל גם רוחניות ואנרגיה חיונית. חלום על עץ מסמל שגשוג ושלווה. חלום עץ מייצג חיים, פוריות, התחדשות ואביב. מצד שני, זה מסמל את הבלתי ידוע והלא מודע. חלום ללכת ביער פירושו חזרתך להיבט רוחני של עצמך, גם מציין שאתה מתחיל שלב חדש בחייך. אתה מביע חרדה כלשהי ללכת מאחורי קרוב משפחה. החלום על עץ מיובש פנימה מרמז שיש מצב לא פתור בחיים שלך. זה גם יכול להיות שאתה מוצף בבעיות….