…משמעות חלום של פסל גברי תהיה לך כבוד ותהילה. פסל נשי פירושו פוריות. לחלום שפסל הולך לידך פירושו שמגיעה בעיה גדולה. לראות אנשים שאתה מכיר כפסלים בחלום פירושם חוסר תקשורת עם האנשים האלה ושהיחסים הללו אינם גמישים. בנימה חיובית יותר, זה עשוי לייצג מישהו שאתה אידיאלי ומעריץ אותו. לחלום שאתה פסל פירושו שאתה מחוץ לקשר עם המציאות. לראות את פסל החירות בחלום פירושו חופש אישי או תרבותי. מצאת עצמאות משלך ואתה מתחיל לחיות שוב. מצד שני, פירושו סמל של מפעל חופשי ומצב טוב….

…כשאישה בגיל הנישואין חולמת על פסל של גבר, זה מצביע על כך שהיא חסרה את היכולת לכבוש את הגבר שהיא אוהבת, וייתכן שזה לא מתאים להתחתן איתו. אם הפסל מחייך, זה אומר שהיא עלולה להיתפס במערכת יחסים אסורה מבלי להתחתן. אם הפסל מופיע במחווה של כעס, זה מצביע על כך שהיא תיתקל בקרוב בבעיות קשות עם חברים או עם אהובתה. אם בחלום הזה היא תגלה שהפסל עשוי ממתכת (למשל, ארד), זה רומז שלא תקבל את העזרה לה חיכית. כשאדם חולם על פסלים יפים, וגרוע מכך אם הם נראים עירומים, זה מעיד שהוא מחפש הרפתקה והנאות בלתי חוקיות. לחלום על פסלים או מונומנטים אחרים, מציע כי אין התכתבויות באהבה, אלא אדישות של האהוב, מה שמתסכל אותך….

לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

…אם הופכים אותך לאבן, זה מסמל את העיגון שלך בנושא העבר. אם אתה רואה מישהו אחר בצורה של פיסול, אולי אתה חסר רגישות גדולה יותר מצדם….

…אם נסתכל על פסלים, זה מנבא יחסים שימושיים ונעימים. אם אנו רואים את עצמנו מכינים פסל ומזהים את האנשים שאנו מדגמנים המביעים את רצוננו לחנך ולעצב את דמויותיהם….

…לבהות בזה מבשר תוצאה משמחת לרצונות שלנו. אם אנו מאמצים את זה שמעיד על כך שרצונותינו אינם מידתיים ובלתי נגישים. אם נהפכים לפסלים זה חושף פחד מלהתמודד עם מצב חסר סיכוי….

…לחלום שאתה עובד על פסל בלי להיות פסל, מציע שתנסה תמיד לעשות משהו שאתה לא מוכן או מיומן עבורו, למשל, לעשות עסקים שאתה לא יודע עליהם כלום, מה שברור שייגרם לך בעיות והפסדים. עם זאת, כאשר אתה מסוגל לסיים את הפסל וזה בסופו של דבר יפה, זה מציע שתפתור בהצלחה בעיות כאלה, אך אם הוא מכוער, פגום ועשוי בצורה גרועה, זה מצביע על נסיונות וקשיים מתמידים. חולמת על פסלים, במיוחד אם הם ישנים, היא מכריזה על שינויים קרובים בחייך; שינויים אלה יחמירו את כלכלתך אך יחד עם זאת עשויים לשפר את מעמדך החברתי….

פסלי גברים פירושם הוקרה ותהילה. פסלים נשיים מעידים על פוריות. פסל מדבר, מבשר שאדם אחד יבלבל אותך. פסל מהלך הוא סימן לכך שבעיה גדולה מסתמנת….