…נוצות בחלום מתפרשות כסמל לתשוקה מינית. אם השזיפים בשלים, נקבל את מה שאנחנו רוצים, אך נסבול מכאבי אהבה אם השזיפים ירוקים ולא יבשילו היטב. יש מחברים שמציעים שאם השזיפים הם שזיפים מיובשים, עלינו להעביר זמן לפני שיידעו את רצונותינו….

…לחלום על עלים ירוקים פירושו שזה עתה מצאת אושר והיבטים שונים בחייך ישתפרו. העלים מסמלים צמיחה ופתיחות. חלום על עלים חומים או נבולים פירושו אובדן או תחושת ייאוש בחייך….

…אם העלים ירוקים, זה מכריז על שגשוג. אם העלים יבשים ונושרים, זה מצביע על מחלות ובעיות….

…מסמל את האבולוציה החומרית והביולוגית. זה גם מסמל את הלידה התמידית ואת הזרימה הבלתי פוסקת של אנרגיה חיונית. אם אנו רואים אותם נובלים בחלום, המשמעות היא שהרגשות שלנו נובלים בגלל חוסר אהבה אמיתית. אם אנו רואים אותם ירוקים, פורחים ומלאי חיים, אז זה אומר שחיי האהבה שלנו יהיו או יהיו מלאים ובריאים….

…סמל הגנה על חומרים. תלוי עד כמה כפות הידיים שאנו רואים עלים וחזקים, יצביעו על מידת ההגנה הגדולה. אם עצי הדקל עונשים זו אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. מלא פרחים ופירות אך מחוץ לעונה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה הנכונה, זה מבשר על ידידות ואהבה. עצי דקל יבשים מעידים על חוסר מזל. עץ דקל עם ענפים שבורים מייצג מחלה. עלים ירוקים מסמלים רווחים. כאשר אתה מטפס על אחד כזה, תקבל הצטיינות והון. נפילה מעץ דקל פירושה אובדן טובות הנאה עם הממונים עלינו….

…לחלום להתעורר מתבטא לעיתים כתחושה של טיסה, אך כמעט תמיד עם קשיים ומגבלות רבים, מה שמרמז על כך שהתת מודע או הרוח, כשהם קשורים לגוף הפיזי, אינם נהנים מהחופש והעצמאות שהיו רוצים לקבל. כמו כן, זה מצביע על כך שהעניינים שמטפלים על ידי החולם, מציבים קשיים רבים וזו הסיבה לדאגה. אם במהלך הטיסה החולם עובר על שדות ירוקים או יערות יפהפיים, זה מציע שגם אם החולם סובל מכמה נסיגות, זמנים טובים יותר יגיעו בקרוב….

…כשאישה חולמת שהיא קוצרת קלחי תירס, או תירס לתינוק, זה מצביע על כך שהיא בקרוב תהיה במצב שהיא ייחלה אליו, אך זה עשוי לקרות כל עוד היא תמשיך לעבוד באותה התלהבות. לחלום על תירס זה חיובי; זה מכריז על זמנים טובים, חדשות טובות וחיים בשפע. לחלום על עצמך תוהה בשדה תירס ולראות כיצד הוא נבט, כלומר צמחים ירוקים התרוממו מעל פני האדמה, מרמז שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך יביא לתוצאות טובות בטווח הקצר. עם זאת, אם הצמחים שאתה רואה נבולים, זה מסמל חדשות רעות. לחלום על עצמך מנער את הקנים הנושאים את הקלחים מצביע על כך שאתה להוט מדי לתוצאות עבודתך, מה זה משהו לא כל כך טוב. חלום זה הוא סוג של אזהרה מפני תחושת קוצר רוח מוגזמת. לחלום על עצמך לשלוף את קלחי התירס מהקרקע מציין שאתה מיישם קריטריון ומאמץ שגויים בענייניך, מה יגרום לתוצאה שלילית. לחלום שאתה חותך תירס ישירות מהקנים מכריז על הצלחה בזמן הקרוב מאוד. לחלום על עצמך להסיר את עלי הקלחים מרמז שאתה בדרך הנכונה להשיג הצלחה. לחלום שאחרים מסירים את העלים מהקלחים מרמז כי בקרוב תתחיל או תתחיל מערכת יחסים חברתית או מוכרת עם אנשים חשובים ומצליחים. כשאיכר חולם עליו שהוא עומד בין גידולי תירס יפים לפני שנקטפו, זה מצביע על שנה טובה בשדה וגם קציר טוב. עבור אנשי העיר או העסקים אותו חלום מעיד על עסק חיובי ושגשוג עתידי קרוב. כשאנשים צעירים חולמים על שדות יבול תירס, זה אומר שיהיה להם עתיד נעים. כשאתה חולם על תרמילים נבולים, או שאלה גדלו מעט או הושמדו על ידי מישהו, זה מצביע על הפסדים, מחלות ובמקרים מסוימים אסון אמיתי. לחלום על עצמך להפגיז קלחי תירס מסמל שמה שאתה עושה בחיי היומיום שלך הוא לא בסדר ובקרוב תסבול מההשלכות. לחלום עליך לאכול קלחים רכים מבושלים מעיד על סיפוק וביטחון עצמי שיניבו תוצאות טובות….

…סמל הגנה על חומרים. אם נראה עץ אחד או עלים וחזקים יותר, ההגנה הטובה יותר תתקבל. אם העצים חלשים, זה מעיד על חוסר אונים. אם הם מלאים בפרחים או פירות מחוץ לעונה, זה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה המתאימה לכך, זה מסמל ידידות ואהבה. אם הם יבשים, זה מעיד על חוסר מזל. עם ענפים שבורים, מחלה. מלא עצים עלים ירוקים יביא רווחים. טיפוס על אחד, כבוד ומזל. נופלים מאחד, אובדן טובה מצד הממונים עלינו. אם הנפילה היא מגובה נמוך אז זה יביא מצבים מצחיקים. אם העץ (אגוז, דקל) מקנן ציפורים אז הוא מסמל הצלחה ומזל. אם הציפורים האלה שחורות, אנשים רוצים לפגוע בנו בגלל קנאה….

…צמחים ירוקים בחלום הם אות של תהילה או הון. צמחים יבשים בחלום הם סימן לכך שחדשות לא טובות ימלאו אתכם בעצב….

…אכילת אגסים ירוקים או חמוצים מעידה על פרידה, גירושין או משפחה רחוקה. הבשלת אגסים בחלום מעידה על שמחות והנאות לא צפויות….

…באופן מסורתי, ראיית עץ עם עלים ירוקים חדשים יכולה להתפרש כסימן של שפע שיכול להיות שמשמעותו תהיה שפע כלכלי וסנטימנטלי. כמו גם שזה יכול להיות שיכולים להיות רעיונות, שיבוצעו בעקבותיהם. אך מצד שני, לראות עלים נופלים מהעץ פירושו שאתה יכול לאבד משהו חשוב מאוד, אך רק לפרק זמן קצר. זה יחזור שוב בחיים שלך….

…אם שזיפים בשלים זה מעיד על רצונות מיניים משמחים ומשותפים. אם הם ירוקים, זה מעיד על אכזבות. אם זו שזיפים מיובשים, עלינו לעשות מדיטציה בנושאים אלה לזמן מה….

…לחלום על לכלוך או לכלוך מכל סוג שהוא, וגרוע מכך אם הוא מוקף בצמחים ירוקים ופורחים בגינה, מעיד על כך שהסביבה בה חולם החולם היא גרועה ולא הולמת, ולכן החולם במצוקה. העצה שהחלום הזה נותן היא שהחולם צריך לבצע את השינויים. לחלום על בגדים מלוכלכים, מוכתמים ומלוכלכים הוא אזהרה להתרחק מהשפעות רעות, מטופלים מדבקים או מאנשים שעקב הפעילויות הבלתי חוקיות בהן הם משתתפים עשויים לערב את החולם במצבים מסוכנים. לחלום שמישהו זורק עליך משהו מלוכלך, למשל בוץ או זבל, זה מצביע על כך שצבועים או יריבים מנסים לפגוע בך….

…אם אנו חולמים עליהם ירוקים ועדיין בתרמילים שלהם זה לעתים קרובות סימן לנישואין הקרובים. אם הם מושלכים מכריזים על הטבות. אם האפונה יבשה הם מנבאים ירושה. אם הם מבושלים מכריזים על צער וצער, ואם אנו אוכלים אותם – מחלה….

…לחלום על דשא ועלים ירוקים של צמחים אחרים על הקרקע מעיד על פיוס, שלווה פנימית ויכולת לפתור בעיות. לחלום על עלים נבולים או נבולים או על דשא יבש עולה כי ההזדמנות להצליח אבדה. במקרים מסוימים, חלום זה עשוי לסמן מחלות אצל בן משפחה….

…לחלום על עשיית עסקים עם קפה מכריזים על בעיות חמורות ואף על כשלים בעניינים עסקיים ואחרים. אם אתה מוכר קפה בחלום, בקרוב תסבול הפסדים. אם אתה קונה קפה, הסיכונים נמוכים יותר. כשאישה חולמת לנהל קפה, זו אזהרה כי היא חסרה את שיקול הדעת הדרוש, ולכן יהיו לה בעיות. צעירה שחולמת על קליית הקפה שלה מעידה על כך שהיא רוצה לנסוע כדי למצוא בעל. לחלום על פולי קפה ירוקים או לא בשלים, עולה כי אויבים ינסו למנוע מהחולם להגיע למטרותיו בעסקים, חיבה וכו '. החלום על מטחנת קפה מכריז על סיכונים חמורים שיש לקחת בזהירות וביושר. אם טחנת הקפה אינה מסוגלת לטחון את הקפה, זה מסמל שיהיו כשלים בכל מה שהחולם מנסה לעשות. לחלום על שתיית קפה לבד עולה כי חברויות מתרחקות מכיוון שהן אינן מאשרות את התנהגות החולם. אם החולם עומד להתחתן, פירוש הדבר שיהיו קשיים מתמידים בנישואין אשר יכללו קרובי משפחה. לחלום על היותו בבית קפה עולה כי החולם מנסה להתייחס לאנשים שכבר ידועים כאויבים או מתחרים, שלא יניבו תוצאות חיוביות….

…בדרך כלל עצים המופיעים בחלומותינו מסמלים הגנה חומרית שכוחם יהיה תלוי במראה העץ עצמו ובכוחו, אם אנו מחבקים אותם או אם יש להם פרי או לא. אם נראה עץ אחד או כמה עלים וחזקים ההגנה תהיה גדולה יותר. אם הם עצים מחורבנים, זוהי אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. אם העץ מלא בפרחים או פירות מחוץ לעונה זה אומר צער. אם לעץ יש פרחים או פירות בעונה הנכונה שמבשרים על חברות ואהבה. עץ מיובש מעיד על חוסר מזל. עץ עם ענפים שבורים פירושו מחלה. עץ מלא עלים ירוקים פירושו רווחים. טיפוס על עץ פירושו כבוד ומזל. נפילה מעץ פירושה אובדן תמיכה מצד הממונים עלינו. אם אנו נופלים מהעץ מגובה נמוך זה מגוחך. חלום זה עשוי גם לספר לנו על הצורך שלנו להעמיק את שורשינו, בין אם גנאלוגיים ובין אם רוחניים….

…לחלום שאתה שוקל בניין מסמל שאיפות גבוהות, אבל שאתה מסוג האנשים שלא תמיד יכולים לעמוד בהתחייבויות שלך, וזה יכול לגרום לך לבעיות. לחלום על בניין, שאתה מעריץ ופרטיו או לשים לב ליופיו, מציע שמה שאתה עושה הולך בדרך הנכונה. לחלום על בניין ישן שנהרס מרמז על רשלנות ו / או רשלנות בענייניך; לכן, עדיף להשתלט על החובות וההתחייבויות שלך. לחלום שיש לך בית אלגנטי, מסמל שינויים משמעותיים וחיוביים בעסק שלך שעשויים להכריח אותך לשנות את הבית. לחלום על מבנים גדולים ומפוארים שמוקפים בגנים ירוקים ופרחוניים מסמל חיים ארוכים ונעימים, חיי כיף ומלאי מסעות. לחלום שאתה בונה בניין או בית מציע שינויים קרובים בענייניך. אם מדובר בבניין גדול, השינויים האלה יהיו חשובים מאוד, ואם זה בית השינויים האלה יהיו מינוריים. לחלום על בתים רבים בכל סדר גודל, ישנים והרוסים, מצביע על הידרדרות בבריאותך וכי אתה נמצא בסיכון לסבול ממחלה שתשפיע איכשהו על כל משפחתך. זה גם מצביע על כך שתיתקל בהפסדים מהותיים משמעותיים….