חברות אמיתית ונאמנה. עזרה והגנה….

בדרך כלל עצים המופיעים בחלומותינו מסמלים הגנה חומרית, איזה כוח יהיה תלוי במראה ובעוצמה שאנו רואים בהם, אם אנו מחבקים אותם או אם יש להם פרי. החלום יכול גם לומר לנו את הצורך להעמיק את שורשינו, בין אם גנאלוגיים ובין אם רוחניים….

זה מצביע על כך שיש לנו או יהיה חבר כנה שאסור לנו להזניח.

ראיית ערבות ועצי עץ בחלומות מייצגת אבל ועצב.

…חלום על עץ יהושע מסמל רוחניות, טוהר והישגים טבעיים. זה גם מייצג כוח ואומץ….

…לחלום על בולי עץ, צמחים וכו 'שכיח מאוד בקרב אנשים החיים בארץ, בגלל המגע התמידי שלהם עם צמחים, מה שמעניק ערך סמלי לחלומות. לחלום עם עץ עץ אחד או יותר מונח על הקרקע, אך עם עלווה ירוקה ורעננה, פירושו שאתה חי חיים שקטים עם יחסים טובים עם המשפחה והשכנים. לחלום עם בול עץ נטוש אחד או יותר, עם ענפים ועלים יבשים ישנים, מכריז על עצב, נוסטלגיה, עסקים רעים, פסים רעים ובריאות לקויה. כאשר יומן בוער, לא משנה מה מצבו, מרמז כי יהיו הפסדים כבדים בעסקים ובעניינים. לחלום כי יומן עץ כמעט נצרך באש, מודיע כי אדם אהוב עומד למות, גם אם אף אחד מהם אינו חולה….

אוכמניות מעידה על סיפוק והנאה ברכות האהבה.

…לחלום על עצי ערבה, או על עצי ערבה בוכים בדרך כלל מחממים שבקרוב תצטרכו לעשות מסע עצוב. עם זאת, תמיד תהיה לך התמיכה והנוחות של המשפחה והחברים שלך, שיעזרו לך להתמודד עם רגשות הצער. עצי ערבה בחלומות הם בדרך כלל סמל לאלמוות והגנה, ולכן זה סימן טוב מאוד. אם אנו חולמים לישון מתחת לעץ ערבה, פירוש הדבר שיש לנו הגנה מעולה, אך חיינו כנראה מלאים בצרות….

…סמל הגנה על חומרים. אם נראה עץ אחד או עלים וחזקים יותר, ההגנה הטובה יותר תתקבל. אם העצים חלשים, זה מעיד על חוסר אונים. אם הם מלאים בפרחים או פירות מחוץ לעונה, זה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה המתאימה לכך, זה מסמל ידידות ואהבה. אם הם יבשים, זה מעיד על חוסר מזל. עם ענפים שבורים, מחלה. מלא עצים עלים ירוקים יביא רווחים. טיפוס על אחד, כבוד ומזל. נופלים מאחד, אובדן טובה מצד הממונים עלינו. אם הנפילה היא מגובה נמוך אז זה יביא מצבים מצחיקים. אם העץ (אגוז, דקל) מקנן ציפורים אז הוא מסמל הצלחה ומזל. אם הציפורים האלה שחורות, אנשים רוצים לפגוע בנו בגלל קנאה….

…לחלום על תאנה מעיד על שפע במובנים רבים, במיוחד של אוכל. לחלום על יער ירוק יפהפה הוא סימן טוב, ואם יש הרבה ציפורים לבנות או צבעוניות זה הרבה יותר טוב מכיוון שזה מעיד על סיום מוצלח לעניינים שאתה מטפל בהם. אבל אם אתה חולם על שפע ציפורים כהות או שחורות, זה מצביע על כך שמישהו מקנא במזלו הטוב של החולם. לחלום להתפעל מהעלווה היפה של יער מעיד על סיפוק והערכה עמוקים על מה שהושג בחיים, זה כמו להודות לאלוהים, אך במקרה זה ישירות עם הנשמה ובלי לומר מילים ריקות. בקרב אמנים או אינטלקטואלים, חלום על יער יפה מעיד על קבלת הכרה נוספת. לחלום על עץ ירוק עלים אחד בלבד הפורח מעיד על בריאות ורווחה. אבל אם העץ נראה כמו לבד או נטוש, נבול או בעל עלים יבשים כמו שקורה בחורף, עולה כי העסק או העסקים שלך אינם משגשגים והם לא יהיו זמן מה. לחלום להיות בצל עץ יפה מעיד שאתה מוגן בהרחבה (על ידי אלוהים) שלא יאכזב אותך, כי בסופו של דבר זה יוביל להצלחה, גם אם זה ייקח קצת זמן. לחלום להיתקע בעץ הוא סימן טוב מאוד וחלום כזה אומר שאתה משיג שיפור עצמי והגשמה עצמית, חומרית ורוחנית. לחלום על עץ עם פירות בשלים וכמה מהם כבר נמצאים על הקרקע, שם אתה יכול לקטוף ולאכול אותם, מציע שתקבל הטבות משמעותיות, כולל כלכליות, עסקיות ואפילו בהגרלה וכו '. לחלום על עץ מבודד עם פירות קטנים וירוקים מצביע על כך שהעסק והעניינים שלכם לא מסתדרים כשורה. אם אתה לוקח אחד מהפירות האלה בחלום, זה מייצג שאתה לוקח סיכונים רציניים. לחלום לכרות עץ מכל סוג שהוא מצביע על כך שאתה פועל נגד האינטרסים שלך, למשל, שאתה פועל נגד מה שנכון. לחלום על כריתת עצים והשלכתם על האדמה, מציע אובדן מהותי, סיום מערכת יחסים, או צרות משפחתיות או אישיות. לחלום שאתה אבוד ביער מעיד על אובדן אוריינטציה, בלבול שאם לא יתוקן יסתיים בכישלון; אם דורכים על עלים יבשים תוך כדי הליכה ביער, המשמעות הקודמת מודגשת משמעותית….

…סמל הגנה על חומרים. תלוי עד כמה כפות הידיים שאנו רואים עלים וחזקים, יצביעו על מידת ההגנה הגדולה. אם עצי הדקל עונשים זו אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. מלא פרחים ופירות אך מחוץ לעונה מעיד על צער. אם זה קורה בעונה הנכונה, זה מבשר על ידידות ואהבה. עצי דקל יבשים מעידים על חוסר מזל. עץ דקל עם ענפים שבורים מייצג מחלה. עלים ירוקים מסמלים רווחים. כאשר אתה מטפס על אחד כזה, תקבל הצטיינות והון. נפילה מעץ דקל פירושה אובדן טובות הנאה עם הממונים עלינו….

…לחלום על פיסות עץ מוערמות מרמז על חוסר תאימות עם העבודה הנוכחית שלך, הדורשת עבודה קשה, ולפי דעתך, היא מתוגמלת מאוד. לחלום על עץ בנייה שעולה באש בגלל חוסר זהירות ושהוא גורם לאבידות גדולות מרמז על כך שהחולם חי חיים רשלניים ורשלניים. לחלום שאתה עובד עם עץ מסמל כי אין טעם להמשיך ולקוות למשהו שאתה באמת רוצה….

לראות עץ דקל בחלום מעיד על שלווה, שאיפות גבוהות וניצחון.

אסון אפשרי מאיים עליך. אל תתנו לזה לנצח אתכם….

…הפרשנות תהיה תלויה באופן שבו העץ מופיע בחלום. אם אנו רואים את זה כענפים מוערמים יבשים שמוכנים לשריפה, זה יכול להיות מבשר של עוני בכמה היבטים בחיינו. אם העץ נחתך לבלוקים או לוחות שמוכנים לשימוש, זה מבשר של שגשוג….

…חלום על מייפל מסמל ענווה, חום ופתיחות. זה גם מצביע על עליות, אושר חיובי ומלאות חיים. ראיית עץ אדר נופל מעידה על דיסוננס וקשרי משפחה שבורים. מציאת עלה מייפל בחלומך מייצגת כל אחד מחמשת החושים ומה שיש לו להציע. כמו כן, מציין יד עוזרת או מגוננת….

…מסמל חומר גלם. לחלום על ענפים יבשים שנערמים ליד בית או בתוכו זה סימן של מחלה או עוני. ענפים קשורים הנישאים על הכתפיים הם סימן לעבודות כבדות ועבודות בתשלום גרוע. עץ שנחתך לקוביות או שולחנות פירושו חלום של עושר וסיפוק….

מסמל פוריות, התחדשות וניצחון. עצי הדקלים בחלומות הם סימן מצוין שמבטיח את מימוש משאלותינו גם כאשר נראה שהכל משתבש….

…אם אתה חולם עם: עץ עלים עם פרחים, זה אות לסיפוק, בריאות ואושר סביבך. עץ מת ללא פרחים פירושו פחד, חוסר אמון ואובדן. נפילה מעץ פירושה אובדן כלכלי. אם אתה אוסף פרי מעץ, זה אומר שתקבל כסף לא צפוי….

…ישנם סוגים רבים של עצי ערבה אך הענפים תמיד דקים כמו הרגשות. אם זה עץ קליק זה מסמל את הקונפליקטים הרגשיים שמונעים מאיתנו למצוא שלווה. יהיה חשוב מאוד לנתח את שאר מרכיבי החלום כדי למצוא את הסיבות לסכסוך שמטריד אותנו. אם זו ערבה בוכה לפי שיוך השם זה מסמל עצב….

…חלום על חפץ מקולקל ומכוער מעץ מעיד שאתה מרגיש מיואש ולא רגשי בפנים. חלום של חפץ עץ יפה למראה פירושו הצלחה אך בעזרת אנשים טובים. חלום לעבוד על פיסת עץ מעיד על עוצמה והתפתחות. מצד שני, עץ מסמל גם רוחניות ואנרגיה חיונית. חלום על עץ מסמל שגשוג ושלווה. חלום עץ מייצג חיים, פוריות, התחדשות ואביב. מצד שני, זה מסמל את הבלתי ידוע והלא מודע. חלום ללכת ביער פירושו חזרתך להיבט רוחני של עצמך, גם מציין שאתה מתחיל שלב חדש בחייך. אתה מביע חרדה כלשהי ללכת מאחורי קרוב משפחה. החלום על עץ מיובש פנימה מרמז שיש מצב לא פתור בחיים שלך. זה גם יכול להיות שאתה מוצף בבעיות….

חלום תפוח הוא סמל לפוריות, לצמיחה ולשגשוג. אם אתה אוכל תפוח בחלום זה אומר שאתה נהנה מהחיים ויהיה לך הצלחה באהבה או בעבודה. מצד שני, לפי המקרא פירושו אהבה אסורה, רצונות מדוכאים ופיתויים מתוקים….

…בדרך כלל עצים המופיעים בחלומותינו מסמלים הגנה חומרית שכוחם יהיה תלוי במראה העץ עצמו ובכוחו, אם אנו מחבקים אותם או אם יש להם פרי או לא. אם נראה עץ אחד או כמה עלים וחזקים ההגנה תהיה גדולה יותר. אם הם עצים מחורבנים, זוהי אינדיקציה לכך שאנו חסרי אונים. אם העץ מלא בפרחים או פירות מחוץ לעונה זה אומר צער. אם לעץ יש פרחים או פירות בעונה הנכונה שמבשרים על חברות ואהבה. עץ מיובש מעיד על חוסר מזל. עץ עם ענפים שבורים פירושו מחלה. עץ מלא עלים ירוקים פירושו רווחים. טיפוס על עץ פירושו כבוד ומזל. נפילה מעץ פירושה אובדן תמיכה מצד הממונים עלינו. אם אנו נופלים מהעץ מגובה נמוך זה מגוחך. חלום זה עשוי גם לספר לנו על הצורך שלנו להעמיק את שורשינו, בין אם גנאלוגיים ובין אם רוחניים….

…לחלום על עץ האשוח או על יער אשוח הוא סימן מצוין. הופעת עץ האשוח בחלומות בדרך כלל מבהירה את התחזית המתקבלת. החשיבות והאיכות של העלווה שלהם, גודלם או אתר היכן ממוקם וכיצד הוא מוקף, הם קריטריונים המסייעים בקביעת החיזוי לעתיד הקרוב. אשוח מכריז בדרך כלל על אירועים חשובים ששינו בשמחה את נסיבותיו של החולם. מציין גם שלום בלב וברוח. אם בחלום החולם או אדם אחר כורת עץ אשוח, זו אזהרה ברורה שצריכה לשלוט בהוצאות ולהיזהר בכל העניינים הכלכליים….