…יהיה עליכם לקחת בחשבון את התחושה שחלום זה מעורר. באופן כללי, זה מסמל קביעות, כוח וסיבולת, אך הוא מוצג כמכשול, והוא יכול להתייחס לקשיים גדולים בפרויקטים שלך, עליהם תתגבר רק בהתמדה….

הר געש מתפרץ, ייסורים וצער רב, אכזבות, קרבות, תשוקות נמוכות. הר געש נכחד, טיול קרוב, אהבה או חיבה נשכחים, אדישות, עצב….

…באופן כללי זה מסמל את הקשיים שעלינו להתגבר על מנת להשיג את המטרות הגדולות ביותר שלנו. לכן, יהיה חשוב לבחון אם אנו מוקפים באנשים ואם אנשים אלה עוזרים לנו להמשיך או אם לעכב אותנו. להגיע לראש ההר יהיה סימן טוב, והולכים לאיבוד בזמן העלייה להר הם סימן לבלבול וחוסר התמצאות לגבי מידת הרצונות האמיתיים שלנו….

מבחינה פסיכולוגית הוא מייצג יצרים מודחקים, אך אינם מאולפים, העלולים להתפוצץ ולגרום לנפילתנו. אך סובלימציה ומאולפת פירושה שהם מקור לאנרגיה רוחנית שמסומלת על ידי הפוריות יוצאת הדופן של הקרקעות הוולקניות….

…לעלות או לטפס זה אומר שתשיג את המטרות הרצויות לך, לא בלי שתעבור קודם כל מאמץ גדול. לרדת למטה זה אות לוויכוחים ילדותיים. פירוש הר מתמוטט פירושו אובדן כלכלי או התרחקות מאדם אהוב….

…אם אתה רואה הר געש בחלום, אז זה סימן שמצב, טוב או רע, שמתגלה זמן רב יתפוצץ בקרוב. סביר להניח שמתרחשים אירועים אלימים במיוחד שמזיקים לאינטרסים הכלכליים שלנו. זו גם אזהרה שמבחינה רגשית ניכנע לתשוקות שלא יאפשרו לנו להסתכל על מה שמצפה לפנינו באופן אובייקטיבי. אם, במהלך החלום, הר הגעש הולך רדום, פירוש הדבר שנפנה בהדרגה לאקלים שליו יותר וניתן לצפות לתקופה רגועה ויציבה מבחינה עסקית….

…לחלום לטפס על הר הוא חלום טוב, והוא מעיד על שיפור עצמי בהסתברויות להצלחה. אך אם החולם נכשל בניסיונו לעלות אל ההר ונופל, הרי שזה מעיד על ההיפך. כשאישה צעירה חולמת לטפס על הר בחברת קרוב משפחה זכר, זה מציע שהיא תהיה קורבן לרכילות והשמצות. עם זאת, אם היא נראית עייפה והיא מסרבת לעזרתו של האיש או לעזרת אנשים אחרים, הדבר מעיד שבחיים האמיתיים היא תבזבז את ההזדמנות לשיפור עצמי. לחלום לטפס על הר מכוסה צמחייה עבותה הוא סמל שיהיה שיפור בעניינים המטופלים. אך אם ההר מחוספס, ללא כל צמחייה, והחולם אינו מגיע לפסגה, אז זה מעיד שעל החולם לעבוד קשה בכדי להשיג את יעדיו….

…אם נגיע לפסגת ההר המצביעה על כך שבחיים האמיתיים נשיג את יעדינו, ואם אנו רוחניים יותר זה מצביע על כך שנשיג גובה רוחני. אם רק הגענו לפסגה ואנחנו נופלים או שלא נגיע לפסגה לא נגיע להצלחה בגלל חולשת אופי….

…אם אתה חולם על הר געש מתפרץ, אז חלום כזה מעיד על חוסר שליטה בפוטנציאל שלך ובאנרגיה שלך. אתה חי מעבר לאפשרויות הנפשיות שלך, ומרגע לרגע אחר אתה יכול לפרוץ. עליכם לנקוט באמצעי זהירות מכיוון שבריאותכם וגופכם יהיו בסכנה אם לא תיכנעו לבקרות מסוימות. המטרות שלך טובות, אך הדרך בה אתה מחזיק אינה נכונה, היא באמת נפוצה. שלוט בתוקפנות שלך. אם הר הגעש כבוי, זה מצביע על כך שאתה בנסיגה מלאה. הוצא מהפנים שלך מה שאתה לובש מסתיר יותר מדי מחשש מכישלון, שאחרים לא יתייחסו אליך ברצינות או שכוונותיך יזלזלו בזמן, הם כולם אותם רגשות, רגשות, מחשבות, רעיונות או פרויקטים. יש לך כוח עצום שיש להראות כראוי. ועכשיו זה הזמן להעלות את זה, אנא השתמש בה בדרך שאתה חושב שהכי מתאים….

…לחלום על רכיבה על אופניים במורד עולה כי החולם פונה לאסון בענייניו או עסקיו. החלום לרכוב על אופניים במעלה ההר מעיד על כך שגם אם זה יהיה קשה, ענייני החולם או עסקיו יצליחו. אם לאישה יש את אחד החלומות האלה, במיוחד אם היא צעירה, במקרה הראשון, רכיבה על אופניים במורד, זה אומר שהיא תצליח בדברים הקשורים לאהבה, ובשנייה – היא תיכשל….

…ראיית סלע בחלום פירושה קביעות ויציבות כפי שבאים לידי ביטוי בביטוי המוכר ~מוצק כסלע~. זה עשוי גם להצביע על כך שהוא ישים בסיס מוצק יותר בחייכם. מצד שני, סלעים יכולים לסמל עקשנות, מחלוקת ואומללות. לחלום שאתה מטפס על סלע תלול פירושו מאבקים, מכשולים ואכזבות….

…לחלום על נתיב אחד או יותר, בדרך כלל עולה כי לחולם יש דאגה מתמדת בגלל תנאים מפוקפקים הנמצאים בענייניו, עסקיו, אהבתו וכו ', המייצר רצון מתמיד לבצע שינויים בחייו. ההסתברות לשינויים אלה מופיעה כמעט תמיד באותו חלום המראה את הקשיים או המתקנים לעשותם. לדוגמא: שביל גדול, ארוך ונקי, קל לניווט, מעיד שהכל בסדר בחייו של החולם ושהוא יישאר כך זמן מה. נהפוך הוא, שביל צר, בוצי, סלעי וקשה לניווט מעיד על שפע של בעיות, מה שמעיד שהשינוי הרצוי לא יהיה קל או מיידי. שביל שנראה חסום לפתע על ידי חומה או על ידי כל מכשול אחר כמו סלע ענק, או שפשוט לא מסתיים, מצביע על כך שאסור לצפות להצלחה בשינוי הרצוי, מכיוון שהבעיות יהיו גדולות יותר ובלתי אפשריות לפתרון . חלום כזה מרמז כי יש לשנות טקטיקות וכן מטרות ואף סיבות, ולכן יש לבצע סקירה כללית של ענייני החולם, שלרוב דורשת זמן וסבלנות. לחלום על כמה מסלולים שחוצים, מצביע על כך שאין ביטחון עצמי וזה ימנע מהחולם לנצל הזדמנויות המוצגות. לחלום על שביל אחד או יותר, מדרכות, כבישים וכו ', מציין טיולים קרובים. לחלום ללכת ולצפות על נתיב לא ידוע אחד או יותר, עולה כי החולם יצטרך לטפל בקרוב בבעיות חדשות והזמן יאבד עם פעולות חדשות מסוימות. לחלום על דרך מגודרת עם עצים ופרחים יפים מעיד על כך שהחולם קרוב להתקרב להצלחה במה שהוא התחייב. לחלום על נתיב יפה בחברת מספר אנשים מעיד על שמחה ושגשוג בבית. אם החולם, הגבר או האישה, עומדים להתחתן, זה מעיד על אושר עם האחר המשמעותי שלהם. לחלום על אבידה בדרך לא ידועה עולה כי נעשות טעויות המסכנות את מה שהושג, וייתכנו כשלים ואבידות חמורות. לחלום על הליכה בדרך אבנית צרה מכריז על בעיות וקשיים שכדי להיפתר, דורשים הרבה מסירות ועבודה. לחלום שהדרך אבדה מעיד על בלבול נפשי, מה שמסביר את הבעיות שעובר החולם. חולמים ללכת בשביל קל, מרופד בעשב ירוק ופרחים בשפע, רומז כי כל ענייני החולם עוברים כשורה ובקרוב יגיעו להצלחה. לחלום ללכת בלילה חשוך בדרך לא ידועה מעיד על כך שהחולם מתערב בעניינים מסוכנים שעלולים להוביל לבעיות חמורות. כשאישה חולמת ללכת בזריזות זה רומז שהיא מייחלת למשהו שקשה לרכוש, אבל בסופו של דבר תקבל את זה. הליכה בשביל או שביל צר בדרך כלל פירושה שהחולם ינהל רומן רומנטי עם אדם נשוי….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…לחלום על פצצה גרעינית מזכיר תחושות של חוסר אונים, איום ואובדן שליטה. אתה יכול לחוש עוינות וכעס גדולים עד כדי הרס. לחלופין, זה מראה רצון למחוק כמה היבטים של עצמך. זה יכול גם להיות שמשהו מכריע ויקר עבורך יסתיים ושינויים גדולים יגיעו בקרוב….

…לחלום להיות אדם חזק עם דרגה חברתית גבוהה עולה כי זה בדיוק מה שחיפש החולם בחיי היומיום, וכי הוא או היא נחשבים כבעל יכולת ואינטליגנציה מספקים בכדי להיות מכוון בעצמו, אך אינו יכול למצוא הדרך הנכונה. חלום זה נפוץ בתקופת הנעורים, כאשר לחולם יש את חייו שלו ורוצה לכבוש גבהים גדולים. עם זאת, רצונות אלה הופכים לעיתים קרובות לכישלונות גדולים כאשר קיים אמון יתר בחולם….

…כאשר רוח מופיעה בחלומות אז המשמעות היא שמכריזים על אירועים חשובים וככל שהרוח אלימה יותר, כך האירועים יהיו גדולים יותר. כשיש סערה, אז החלום מתקרב להלם רוחני. רוח יכולה להיות גם הכרזה על שינויים כלכליים, מקצועיים או רגשיים גדולים, כאזהרה מפני חוסר העקביות שלנו או הבל….

…לחלום על חבל בתנאים טובים מצביע על נאמנות, קביעות והתחשבות בכל העניינים כולל עניינים רגשניים. לחלום על קניית חבל עולה כי החולם מייחל להשיג יציבות מלאה מכל הבחינות, כולל יציבות סנטימנטלית. בחלום על מכירת חבלים רומז כי לחולם עייף מהחיים שהוא מנהל או מהסביבה בה החולם חי ורוצה שינוי, למשל ביצוע נסיעה ממושכת. אישה צעירה שחולמת על חבלים מכל סוג שהוא מייחלת נישואים. אם החבל חדש, היא רוצה בעל עשיר. אם החבל ישן, שחוק או מלוכלך, מדובר בהודעה על כישלון בנישואין בגלל שמיהר את הנישואין. חבלים, כבלים וכו 'בחלומות מעידים על בלבול נפשי, חוסר יכולת להיות קשור למשהו או חוסר יכולת לפעול. המשמעות היא שהחולם מתקשה להימנע או לפתור בעיות שיש לו או היא בחיים האמיתיים, ולכן החולם נראה מבולבל. חולמת להחליק במורד חבל מודיעה כי ענייני החולם הולכים ומחמירים. לחלום להיות קשור בחבל מעיד על כך שתצטרך לעשות משהו בניגוד לרצונך, גם באזור האהבה. לחלום לקרוע חבל מרמז כי במאמץ תצליח ותתגבר על הקשיים והבעיות המופיעים גם אם הם רציניים. לחלום על חבלים המשמשים לקשירת סוסים כדי שלא יברחו, מעיד שיש לחולם מספיק כוח ויכולת לפתור בעיות. לחלום על חבל המשמש לתליית אנשים הוא אינדיקציה לכך שהחולם עלול לסבול ממחלה ארוכה וכואבת….

…נסיעה היא תמיד סמל לחיים עצמם. לחלום על נסיעות פירושו רווחים או הפסדים, בהתבסס על מה שקורה בחלום, כלומר: אם אתה סובל או שמח, אם זה מסע מאושר או אם יש תאונות. לחלום שחבר מתחיל בשמחה טיול משמעו שינוי צפוי בחייו שבא לידי ביטוי בהרמוניה עם המשפחה והחברים. לחלום על חברים שאותם פולש עצב בגלל טיול עשוי להיות שהחולם לא יראה את יקיריו הרבה זמן. כמו כן, זה נמצא בסיכון לאבד את ערכיו. לחלום על עצמך שנוסע ברכב עמוס בנוסעים עשוי להיות שאתה מסתבך בעסק ומשימות הרפתקניות ומסוכנות בהן הרבה אנשים אינם כנים. לחלום על עצמו שנוסע בים מציע לך לחשוק לחיים חדשים, מערכות יחסים חדשות והזדמנויות חדשות כדי לשגשג. לחלום על עצמו שנוסע במקומות לא ידועים וארוכים מעיד על נוכחותם של אויבים ומחלות. אם אתה נוסע בשביל סלעי וקשה, זה מייצג מעידות ואכזבות סמוכות. חולמים לנסוע לבד ברכב מציעים שתעוד בקרוב נסיעה שתדאג. אם ישנם אסונות כלשהם בטיול, פירוש הדבר הוא שעניינים או עסקים, מערכות יחסים או חברויות הולכים רע בגלל חוסר כנות מצד החולם או אדם אחר. לחלום שעשית טיול בפחות זמן מהצפוי יכול להיות שפרויקטים של החולם יושגו בקרוב בצורה מספקת. חולם לנסוע ברגל, מנבא על הצורך במאמץ רב יותר בנעשה כדי להשיג הצלחה. לחלום על נסיעה על סוסים עולה כי ישנם סיכויים רבים להצלחה תוך זמן קצר. לחלום על נסיעה חמושים עולה כי יש להימנע מכל מיני בעיות, כולל משפחה ובמיוחד עם בני זוג….

…לחלום שאתה שוקל אי מרחוק מרמז על שיפור בחייך ושהחרדות והבעיות שלך מגיעות לסיומן. לחלום שאתה נח באי יפה המוקף בים רגוע, מציע שבקרוב תיסע, אולי להנאתך. אם לאישה צעירה יש חלום מסוג זה, זה מסמל את רצונה להתחתן וכי סביר להניח שזה יקרה בקרוב. לחלום שאתה נמצא באי סלעי ועקר מכריז על מזל רע, עסקים רעים, בעיות שונות, תביעות משפטיות, אובדן כסף וכו '. לחלום על אנשים רבים באי מרמז שבזכות המאמצים שלך, סוף סוף לקבל את ההטבות שאתה נלחם עליהן….

…לחלום על טיסה, במיוחד בגובה רב, מציע לאנשים נשואים שיש בעיות בבית שהם מנסים להימנע מהם. לחלום על טיסה נמוכה מאוד ומונעת ממכשולים, פירושו מחלה, חוסר יציבות בענייני החולם עצמו, אולם החולם יתאושש מכך. לחלום על טיסה מעל מים בוציים היא אזהרה להישאר ערניים בנוגע לענייניו האישיים. החלום מראה שאתה לא צריך לסמוך על אחרים יותר מדי, מכיוון שאויביך מחכים לסיכוי שלהם לפגוע בך. לחלום על טיסה מעל שטח סלעי, תלול וקשה מרמז שתעבור תקופות לא טובות. לחלום על טיסה מעל יער ירוק מסמל שבקרוב תוכלו לראות את משאלותיכם מתגשמות. לחלום על טיסה לכיוון השמש מרמז שאתה לא מרוצה מהישגי החיים שלך, ואתה רוצה יותר. לחלום על טיסה בקוסמוס לעבר כוכבי לכת אחרים עשוי להיות שאתה בורח מבעיות חמורות שלא תוכל לפתור. לחלום על טיסה בכנפיים שחורות גדולות מעיד על סיבוכים בענייניו האישיים. אם בחלום אתה מרגיש שאתה נופל, זה אומר כישלונות בקרבת מקום, אולי מסוכנים. אם אתה ער במהלך הסתיו, המשמעות היא שכל הבעיות שלך ייפתרו בצורה מספקת, אם כי לא באופן מיידי. לחלום על טיסה לעיתים קרובות אך עם כנפיים לבנות, וטוב יותר אם זה מעל יער ירוק, פירושו הצלחה ביעדים שלך, רווחים עסקיים וסיפוק באהבה. כשאישה חולמת לטוס למקומות רחוקים, זה מציע שהיא תקבל הצעות שווא, אולי בעסקים או באהבה. חלום זה מזהיר את החולמת להיות זהירה בכדי להימנע מבעיות במשפחתה, מערכות יחסים חברתיות ובריאות. כאשר אישה חולמת על עצמה עם פצע ירייה או אחרת בזמן טיסה, המשמעות היא שהיריבים שלה קשובים ומוכנים לפגוע בה ברגע שההזדמנות מציעה את עצמה, ולכן היא צריכה להיות זהירה מאוד בהתנהגותה היומיומית….

…חלום לכתוב כתב יד מסמל את הפחד שלך שלא להשיג רצונות גדולים. חלם שכתב היד שלך נדחה על ידי מפרסם מציין ייאוש זמני. לחלום שכתב יד בוער פירושו שהעבודה הקשה שלך תעניק לך יתרונות ועלייה בסולם החברתי….

…לראות מחבר אחד או רבים בחלום, פירושו שתחווה הפסדים עסקיים גדולים. אם אתה חולם שאתה מחבר, זה אומר סבל והבל. אל תסמוך על תקוות שווא….

…עבודה עם רושם גבס, חזק ומתכלה. אושר שהושג בכאבים גדולים….

…החלום לציית לפקודות ממישהו מרמז כי לאורך זמן לא יחולו שינויים גדולים בחייו של החולם. לחלום על מתן פקודות לאנשים אחרים עולה הסבירות לשינויים, רווחים והצלחה….