מעיד על מתח מסוים….

(ראה נשק)

…כשאישה צעירה חולמת על אהובה עם אקדח בידו, זו אזהרה כי יהיו בעיות וקשיים חמורים איתו ועם חבריו. לחלום שמישהו יורה אקדח מעיד על קשיים בנישואין, במשפחה, בהיבטים סנטימנטליים, בתעסוקה או בעסקים. זה קורה תמיד כתוצאה מאנוכיותו של החולם. מחלום לירות באקדח עולה כי החולם חי במצב של בלבול נפשי שעלול להוביל לתסכול ולעשות טעויות….

…לראות אקדח בחלום מסמל קשיים וסכנות. לראות את המאהב שלך עם אקדח פירושו מערכת יחסים קשה, אי הבנה או תקופה נפרדת….

מעיד על כך שיזמה מזימה נגד החולם. מרד, מהפכה. קרבות סביבך….

…לראות את קת האקדח הודיע ​​על התנגדויות ויריבות. שיש את זה, סמכות להגן על האינטרסים שלך….

…לחלום על כלי נשק (ככל שגדול וחזק, יותר גרוע) פירושו שינוי של מערכת העצבים. כלי נשק בחלום מנבא כי החולם חושש שמלחמה חדשה או מתקפה מתרחשת בחייו האישיים. חלום זה נפוץ יותר בקרב גברים צעירים שאינם רוצים להשתתף בשום מלחמה. לחלום על כלי נשק קטנים ונפוצים, מעיד על פחד שתוקף או יותקף על ידי אויביך בהפתעה. כשאישה חולמת על כלי נשק, במיוחד כלי נשק, זה מצביע על איכשהו שהיא מסתבכת עם אנשי צבא. כלי נשק באופן כללי, מצביעים על אלימות, קטטות, מריבות, קרבות, תחרות לא הוגנת במקרה של מסחר, קנאה, קנאה ובגידה. לחלום להיפצע מסכין עולה כי מישהו בוגד באמון החולם. אם נורה למוות על ידי אקדח בחלום, זה יכול להיות סימן חמור ולהודיע ​​שמישהו קרוב ימות. לחלום לפצוע מישהו באקדח מזהיר אותך שבקרוב יהיו לך סוגים שונים של בעיות, כולל סוגיות משפטיות. לחלום להיפצע מכלי ירייה עולה כי תרגישו אי נוחות כלשהי הנגרמת על ידי פריחה, אנשים לא נעימים וחסרי כוונה, או שיש לכם מחלה שטרם באה לידי ביטוי, אך בקרוב תסבלו מהתופעות. לחלום להחזיק אקדח, מכל סוג שהוא, רומז שיש לך מזג רע, שיכול להוביל אותך למצבים מסובכים. לחלום על ירי בנשק עולה כי התנהגותו של החולם מובילה במצבים רבים למצבים מסוכנים. כלי נשק בחלומות הם תמיד סימן שלילי….

…אם אתה חולם על אקדח זה אומר מחלה ומוות. אם אתה חולם שאתה נפצע מנשק חד זה סימן לקנאה, לקנאה ומורת רוח. לחלום שיש לך אקדח ביד מעיד שאתה צריך דברים חומריים כדי להרגיש מרוצה….

…אם הוא מלא זה מסמל שיש לנו סודות שמורים היטב. אם הוא ריק זה מעיד שבעל התרמיל אינו מסוגל לשמור סודות. לאבד את התרמיל פירושו שמישהו מכיר את הסודות שלנו. אם נשדד מישהו יגלה מה אנחנו לא רוצים שיידעו….

…לחלום על בריכת מים צלולים מבשר טובות. לחלום על בריכה שמימיה עכורים ודוממים, זה מציע שמה שאתה רוצה נפגע ויישאר כך זמן מה. לחלום על בריכה מלאה במים מלוכלכים, וגרוע מכך אם היא בוצית, זה מצביע על כך שהעסק שלך יחמיר, ושיש לך יותר אויבים מחברים. אם המים בורחים מהבריכה, תבחין שמישהו מנצל את אמונך. אם אתה מנהל משא ומתן על משהו באותה תקופה, זה עשוי להצביע על כך שאתה נשדד. לחלום על בריכה ריקה מסמל כשלים או אובדן חומרי וחברים, אשר יפיקו לך צער וייסורים. לחלום על בריכה ריקה למחצה עם תחתית בוצית מעיד על כך שענייניך עשויים לחוות סיבוכים מלוכלכים ומסוכנים. לחלום על מים מלוכלכים ובוציים זה תמיד סימן רע, וזה חלום אזהרה….

לחלום על סוג כזה של אקדח נייד הנתמך על חצובה יש סמליות של החלטות סותרות.

…לחלום על נשק אש פירושו מחלה ומוות. להיפצע עם חפץ חד הוא סימן לקנאה, לקנאה ולא לחיבה. להחזיק אקדח ביד הוא סימן לכך שאתה זקוק לדברים חומריים כדי להרגיש שבע רצון. לראות או להחזיק כלי נשק בחלום שלך מעיד על צורך להגן ולהגן על עצמך רגשית ו / או פיזית. אתה חווה סכסוך כלשהו בחיים הערים שלך. לחלופין, החלום עשוי להצביע גם על רצון מסתיר לפגוע במישהו או משהו. החלום שלך מספק מקלט בטוח לביטוי רצונות אלה. כדי לחלום שאחרים עשירים מציע לך לחפש עזרה לסובבים אותך….