…לחלום על ראשו של מישהו אחר, במיוחד אם מדובר בראשו של אדם חשוב, הדבר מעיד על כך שהחולם עתיד לשפר את מערכות היחסים החברתיות שלו. כשאתה חולם על הראש שלך ובעיקר מרגיש אי נוחות, החלום הזה מצביע על כך שאתה סובל מהתעוררות מחיים מלחצים ואולי משינויים בלחץ הדם, או שאתה חווה חששות רציניים. לחלום לשטוף את הראש מציין כי די מהר אנשים חשובים יעריכו את עבודתך, וייתן לה את החשיבות שיש לה באמת. לחלום על ראש אנושי מנותק מגופו מצביע על כך שהעסק והעניינים שלך רעים, מה שייצור קשיים שונים. חולמת שיהיו לך שני ראשים רומזת שתצליח בקרוב בדברים שלך, אבל זה לא יהיה קבוע. לחלום על ראש נפוח או מעוות אומר שאתה חי בבינוניות, עם עליות וירידות חסרות חשיבות. לחלום על ראשי ילדים עליזים מרמז שכל הדברים שלך הולכים כשורה ובקרוב תהיה לך הצלחה. לחלום על ראש אחד או יותר מבעלי חיים מרמז כי אתה חושב רק על יתרונות והנאות חומריות מיידיות בלי שום הקרנה לעתיד או למשהו גבוה יותר….

לחלום על דגי נדנדה ארבע-זקן מעיד על אובדן ללא כאב.

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

חלומות קמח הם ערובה לכך שלא יחסר לנו הדברים החיוניים ביותר. ככל שהכמות שאנחנו חולמים עליה גדולה יותר, כך נקבל רמת חיים גבוהה יותר. ברמה גבוהה יותר עשוי להתכוון למזון המאפשר לנו להגיע לרמות מודעות גבוהות יותר….

לחלום להכות מישהו או משהו באבן מצביע על כך שאתה עומד לעשות צעד קשה שיכול לפגוע באנשים אחרים.

רוב המחברים מאמינים כי חלומות שבהם חיה זו מופיעה בהם, מדברים על דחף או מבנה של הלא מודע שישפיעו עלינו ביציבות הנפשית שלנו עד שלבסוף נתמודד איתו. זו הסיבה שיהיה חשוב לקחת בחשבון את נסיבות החולם ואת שאר הפרטים המופיעים בחלום על מנת לקבל פרשנות מדויקת….

…לחלום על נחשים הוא לא רק לא נעים, אלא המבשר הרגיל לבעיות הנגרמות על ידי שקרים, הונאה, בגידה ומין, תלוי איך אתה חולם על זה. לחלום שנחש תוקף אותך ומסתבך בגופך, זה יכול להיות שאתה יכול להיות קורבן לשמועות ובקרוב לסבול מהתקפות מצד אויביך, כל אלה יכולים להוביל אותך לכלא (רבות מהבעיות הללו נובעות משלך שלך. אשמה). לחלום שאתה מכה נחש בראשו והורג אותו, יכול להיות שתתגבר על הבעיות שלך ותנצח את אויביך, או שאתה או אחד מקרוביך הקרובים יירפאו ממחלה. לחלום שנחש תוקף מישהו שנראה שישן והאדם הזה קופץ, קם ואז שניהם נעלמים מהמקום, יכול להיות שהחולם יקבל בקרוב חדשות לא נעימות על אדם חולה מאוד שנמצא בסיכון למוות, מה שיגרום הפסדים ואי נוחות. לחלום על נחש שעוטף את עצמו או שנמלט ממך אולי פירושו בעיות או אויבים שמחליטים להיעלם זמנית, אך הם בוודאי יחזרו. לחלום שנחש זז בצורה חלקה, בחן וזה נראה כאילו הוא לא יתקוף אותך, הוא בדרך כלל סימן לתשוקות מיניות שלא מומשו, הדורש בחינה של מערכות היחסים שלך עם המין השני. כשאישה חולמת על נחש אחד או יותר, המשמעות היא שהיא תחווה אכזבות מסוימות ותסבול מבעיות שונות. אם הנחש תוקף, המשמעות מחמירה. אם היא תצליח לברוח, היא תתמודד עם פחות בעיות. לחלום על נחש אחד או יותר הוא תמיד חלום רע שמכריז על בגידה, שמועות, דיכאון, ייאוש וכו '. חלום על נחשים שנופלים על גבי נחשים אחרים רומז כי מצב מסובך איכשהו ישפיע על החולם ויוצג. לחלום להרוג נחש רומז שכבר השתמשת בכל המשאבים כדי למנוע אסון. אם אתה באמת מצליח להרוג נחש בחלומות, זה סמל להצלחה נגד האויבים הקרובים שלך, הגלויים והמוסתרים. לחלום על הליכה על נחשים הנעים על הקרקע הוא סימן המעיד על כך שאתה חי בפחד שיתקוף אותך או תחלות במחלה. לחלום על נחש מת פירושו שאחרי לחימה, העלבה וכו ', הכל יישאר לא פתור ועם הרבה שנאה ועשייה. לחלום על טיפול בנחשים ושהם לא תוקפים, מציע שהחולם יהיה קורבן לבדיחות לא נעימות אך חסרות משמעות. צעירה שחולמת על נחשים או זוחלים אחרים מעידה על כך שיהיו לה בעיות שונות. אם היא ננשכת על ידי נחש, זה עשוי אומר שליריבה הרומנטית שלה יש סיכוי להצליח. אם הנחש נראה מכורבל בחלום שלך, זה שירה של תקלות ומחלות. באופן כללי, חלומות המכילים נחשים מעידים על בוגדנות ובגידות. אם אתה הורג את הנחש בחלום שלך, אז זה אומר שאתה יכול להיפטר מכל הסכנות….

…לחלום שנחש תוקף אותך מעיד על בגידה מאדם שהכי פחות היית מצפה לו. אם אתה מסוגל להרוג את הנחש הזה, זה מסמל ניצחון נגד אויביך….

(ראה קוברה, בואה, צפע, אספ).

…חדשות רעות ואומללות זוגיות. אם הנחש מסתלסל: בעיה גדולה תיפתר בקרוב. כאשר הנחש נהרג: כבוד וניצחון….

לחלום על אנשים קלים דעת מרמז שמה שכבר יש לך, חשוב ככל שיהיה, לא מספק אותך ואתה מסרב לחפש משהו אחר. כשאישה חולמת על קלות דעת של נשים אחרות, זה מצביע על כך שהיא מבזבזת את זמנה על זוטות ועיסוקים חסרי תועלת. כאשר החולמת היא אישה צעירה ובלתי נשואה, זה אומר שיהיה לה קשה להתחתן, אבל אם היא נשואה, זה מצביע על כך שהיא בסיכון לאבד את בעלה….

זה מסמל את כוח החיים של בני האדם ושל כל היצורים. החלומות בהם מופיע מעיין, חלומות כאלה מדגישים את תקוותנו להתחדשות, טיהור או התחלה למסתורי החיים. אם המעיין יבש זה אומר שכל תקוותנו לשווא. אם מונעים מאיתנו לשתות ממנה, פירוש הדבר שעלינו עדיין להמתין זמן מה עד שתקוות אלה יהפכו למציאות. אם נוכל לשתות מהמעיין והמים צלולים ורעננים זהו סימן לכך שכל צרכינו יתמלאו. אם המים זורמים עכורים זה איום של חורבן מוסרי או חומרי. אם המעיין נולד בגינה שלנו הוא הסמל הטוב ביותר לשגשוג מכל הבחינות….

…אם הוא ערוף בערך, פירוש הדבר שאי אפשר להשיג או להתממש ברעיונות, בפרויקטים ובחלומות שלך בטווח הקצר; לחלום על ראש גדול מעיד על בריאות ושפע; ראש קטן פירושו התחלה של מחלה ופגיעה במשק. לחלום על ראש המופרד משאר הגוף מייצג חוסר התאמה בין צורתך לחשיבה לבין אופן הפעולה שלך. אם יש לך מחלה בראש, זה סימן למצוקה שתבוא….

…באופן מסורתי הראש בחלומות מסמל אינטליגנציה. ולמרות שנראה אחרת, מחברים רבים מסכימים שאם אנחנו עם ראש מנותק או חסרי גוף, יש לפרש כמבשר של נחמה בסבל או בירור בבלבול, כי החלום אומר לנו שנמצא נקודת מבט חדשה ל להתמקד במצב הסכסוך….

…לחלום על עריפת הראש, יכול להיות שאתה ישן במצב רע שגורם לכאב רב. אם לא, זה מצביע על כך שהחולם אינו מצליח לנהל את ענייניו, דבר שעלול להביא בסופו של דבר לבעיות וכישלונות חשובים. לחלום שמישהו ערוף ושהדם מטפטף מטה הוא אזהרה שהחולם צריך לדאוג להתנהגותו כדי למנוע השלכות רעות….

זה עשוי לשקף כאב אמיתי ואם זה לא המקרה, הוא מכריז על בעיות לטווח קצר, אך מדאיגות מכיוון שהן חוזרות שוב ושוב.

…הראש מסמל בדרך כלל את הנשמה ואת האינטליגנציה. אם ראשנו מנותק בחלום הוא סימן לאובדן משרה, מהפרספקטיבה החברתית או הסנטימנטלית….

אנשים משפיעים יתערבו לטובתך.

(תסתכל על השיער)

…הראש מסמל נפש ואינטליגנציה. אם אנו רואים את עצמנו כשהראש מנותק, זה מסמל את אובדן העמדה בכדי לנקוט במצב טוב יותר….

…אם אנו נערפים את החיה, אז זה מנבא אירוע משמח. אם נערפים את ראשנו זה מסמל אלימות או בעיות חמורות. אם אתה ערף את ראשו של בן זוגך, אז חלום כזה מעיד על המחלה שיש לך אצל אותו אדם. אולי כדאי שתשקול פרידה?…

…זה מסמל נשמה ואינטליגנציה. אם אנו רואים את עצמנו עם ראש פגוע, זה מבשר לאבד עמדה לנקוט במצב טוב יותר. לראות אותנו עם ראש גדול יותר, נכסים מוגדלים. קטן יותר, הפסדים. אם אנחנו חולמים שאנחנו מכוערים, זה מעיד על דאגה לדעות של אחרים….

לחלום על אב המנזר הוא כמעט תמיד אינדיקטור לנישואין בטוחים. זהו סמל של שמחה ומשפחה מוגברת….

…המשמעות השכיחה ביותר היא בעלת אופי מיני, במיוחד אם החולמים צעירים. זה גם מסמל חוכמה וכוח ריפוי. לראות נחש ישן מעיד על כך שכוחות היצרים שלנו ישנים. אם היא מתעוררת ומתפתלת מבלי לגרום לפחד, היא חושפת רצונות של התפתחות רוחנית. לחלום על עור נחש או לראות שינוי מצביע על כך שמגיע שינוי אבולוציוני עמוק. אם מופיעים נחשים רעילים זה מעיד על פחד להיות במצבים מביכים….