…על פי תורת החלומות של פרויד, הנוף מסמל את גוף האדם. לחלום על נופים המשתנים ללא הרף, מעיד על מעבר פסיכולוגי או רגשי. זה גם מייצג את השלבים השונים בחיים שלך. מצד שני, חלום זה מציע כמה נקודות מבט כיצד להסתכל על רעיון או סיטואציה. כדאי לנסות לזהות את הדברים המופיעים בנוף ולחפש את משמעותם כדי להבין את האפשרויות הזמינות שיש לך. לראות נוף יפה בחלום מייצג שגשוג ועושר….

נוף יפה פירושו שתגיע אליך ידיעות מאדם נעדר. בנוסף, חלום על נוף הוא אינדיקציה לגידול אפשרי בכמות בני המשפחה….

בחלום זה הכי הרבה שאנחנו יכולים לעשות הוא לנתח את החלקים החשובים של הנוף, כמו ההרים, העמקים, המזרקות, המערות, עונות השנה, הצבעים השולטים, האוריינטציה, בעלי חיים, צמחים, פרחים וכו ', כדי להיות מסוגלים להשיג את הפרשנות של החלום בעצמנו.

…בחלומות רבים, נופים הם לעתים קרובות זיכרונות וזיכרונות ממקומות שהרשימו אותנו או שהיו תפאורה של חלק כלשהו מחיינו. אך הם יכולים להיות גם נופים סימבוליים וכדי לפרש אותם עלינו להתבונן בכל אחד ואחד ממרכיבי הנוף והתחושות שיש לנו כשאנחנו רואים את עצמנו בו….

חלום לחזות בתפאורה כלשהי מעיד על הרצון לחולל שינוי בתעסוקה, בעסקים או בבית, שיחול בקרוב (כולל חברות חדשה).

מה שכתבנו אותו בחלומות, ואז הוא מדבר על האישיות שלנו, כמו כשאנחנו ערים. קליגרפיה טובה פירושה שלב אישי טוב, אך אם היא כפופה או מלאה באי דיוקים, היא מעידה על הפרעות אישיות….

…לחלום על עצמו בזמן זריחה יפה, כאשר השמש מתחילה לצאת באופק, הוא חלום טוב שמכריז על הצלחה עתידית, עושר ושגשוג. לחלום על השמש בשיא מרמז שאנחנו ממש קרובים לקו הסיום בנוגע למטרות שלנו, ושצריך רק להגן על מה שכבר הושג. לחלום על השמש במהלך שקיעה יפה מכריז על שגשוג וחיים רופפים, בתנאי שאנו דואגים להתנהגות שלנו. לחלום שהשמש זורחת בין העננים מרמז כי צרות שעומדות לבוא לא יפריעו לנו ולבסוף נוכל לפתור אותן. לחלום על השמש שהסתירה עננים סוערים מכריז על בעיות חמורות בעתיד המיידי. השמש בחלומות מרמזת על כך שאתה אדם מתחשב עם חזון ברור בכל מה שאתה לוקח על עצמך, מה שייצור הצלחה. חוץ מזה, לחלום על השמש פירושו פעילות אינטנסיבית בצורה חיובית….

…לובש חליפה יפה: אושר, שקט נפשי, רצונות מרוצים. חליפה לא יפה: צער ושברון לב, מבוכה. חליפה שבורה או מלוכלכת: אובדן רכוש….

…לחלום על תאנה מעיד על שפע במובנים רבים, במיוחד של אוכל. לחלום על יער ירוק יפהפה הוא סימן טוב, ואם יש הרבה ציפורים לבנות או צבעוניות זה הרבה יותר טוב מכיוון שזה מעיד על סיום מוצלח לעניינים שאתה מטפל בהם. אבל אם אתה חולם על שפע ציפורים כהות או שחורות, זה מצביע על כך שמישהו מקנא במזלו הטוב של החולם. לחלום להתפעל מהעלווה היפה של יער מעיד על סיפוק והערכה עמוקים על מה שהושג בחיים, זה כמו להודות לאלוהים, אך במקרה זה ישירות עם הנשמה ובלי לומר מילים ריקות. בקרב אמנים או אינטלקטואלים, חלום על יער יפה מעיד על קבלת הכרה נוספת. לחלום על עץ ירוק עלים אחד בלבד הפורח מעיד על בריאות ורווחה. אבל אם העץ נראה כמו לבד או נטוש, נבול או בעל עלים יבשים כמו שקורה בחורף, עולה כי העסק או העסקים שלך אינם משגשגים והם לא יהיו זמן מה. לחלום להיות בצל עץ יפה מעיד שאתה מוגן בהרחבה (על ידי אלוהים) שלא יאכזב אותך, כי בסופו של דבר זה יוביל להצלחה, גם אם זה ייקח קצת זמן. לחלום להיתקע בעץ הוא סימן טוב מאוד וחלום כזה אומר שאתה משיג שיפור עצמי והגשמה עצמית, חומרית ורוחנית. לחלום על עץ עם פירות בשלים וכמה מהם כבר נמצאים על הקרקע, שם אתה יכול לקטוף ולאכול אותם, מציע שתקבל הטבות משמעותיות, כולל כלכליות, עסקיות ואפילו בהגרלה וכו '. לחלום על עץ מבודד עם פירות קטנים וירוקים מצביע על כך שהעסק והעניינים שלכם לא מסתדרים כשורה. אם אתה לוקח אחד מהפירות האלה בחלום, זה מייצג שאתה לוקח סיכונים רציניים. לחלום לכרות עץ מכל סוג שהוא מצביע על כך שאתה פועל נגד האינטרסים שלך, למשל, שאתה פועל נגד מה שנכון. לחלום על כריתת עצים והשלכתם על האדמה, מציע אובדן מהותי, סיום מערכת יחסים, או צרות משפחתיות או אישיות. לחלום שאתה אבוד ביער מעיד על אובדן אוריינטציה, בלבול שאם לא יתוקן יסתיים בכישלון; אם דורכים על עלים יבשים תוך כדי הליכה ביער, המשמעות הקודמת מודגשת משמעותית….

…לחלום על צווארך משלשל קשיים קרובים עם בני משפחה וחברים מכיוון שהם מפריעים לענייניו של החולם. לחלום על צווארו של אדם אחר, במיוחד אם מדובר באישה יפה, מכריז על בעיות משפחתיות ורגשיות. צעירה שחולמת על הצוואר שלה שהיא שמנה ומכוערת, מציעה שהחולמת תדע שהיא טמפרמנטית, מה שגורם לבעיות. אישה שחולמת שניתנה לה ולובשת שרשרת יפה, היא ההכרזה על מערכות יחסים מאושרות שיכולות להוביל לנישואין, ואם היא כבר נשואה, אז היא מכריזה על מתנה מהבעל….

…חולמת שחלק מהשיער שלך הופך לאפור ונופל, זה מעיד על בעיות ואף על בעיות ומחלות בריאותיות. לחלום שאתה מתחיל לקבל שיער אפור מעיד על שמחה, הנאה ואפילו הון לכל חייך העתידיים. לחלום שאתה רואה שיער סבוך, מבולגן ולא מסודר, זה מעיד על קשיים קרובים בנישואיך או עם בני משפחה וחברים. לחלום שהשיער שלך נחלש מעיד על מותו של אדם קרוב לך; זה יכול להיות קרוב משפחה או חבר. לחלום שהשיער שלך נהיה רך, נחמד ועשיר, מכריז על הצלחה ואושר משמעותיים, אך אין לפרש זאת במובן כלכלי קפדני. לחלום שאתה מסתפר בקצרה ממש, קרוב לקרקפת, מעיד על נדיבות יתר כלפי חברות שיכולה להסתיים בצורה גרועה. לחלום שמישהו מסתפר לך מעיד על בעיות וקשיים שונים בעתיד המיידי. לחלום על פרחים כאילו היו שיערך מרמז על בעיות וקשיים שמטרידים את דעתך, אך כאשר הם מתרחשים, הם לא ייראו חמורים כמו שחשבת. חולמת שיהיה לך שיער יפה, מטופח ומטופח, מכריזה על השיפורים הבאים בכל ענייניך. חולמת על כך ששיערך יהפוך לאפור בלילה אחד, למרות שפנייך עדיין צעירות, מכריז על אסונות, כאבים וכמה סבל. כאשר אישה חולמת על כך, הדבר מעיד על סיכון חמור לאבד את יקירתה בעיקר בגלל מחלה פתאומית, שמקורה בגלל חוסר ההבחנה של האישה. אם אתה סטודנט צעיר, ואתה רואה שיער אפור או חום בחלום שלך, בראש שלך או בראש אחר, זה מעיד על היסוס לבחור בקריירה או בעיסוק. כשאישה חולמת להשוות שיער אפור לשיער שחור שנלקח מראשה שלה, המשמעות היא שהיא תיקרע בין שתי הצעות של מזל אפשרי ובסופו של דבר תנקוט באופציה שמתאימה לה פחות, מה שמעיד על הפסדים. אם אתה חולם להתקשות לסרק את השיער שלך, המשמעות היא שאתה עלול לאבד את הידידות ואת היתרונות הניתנים על ידי אדם בעל מעמד חברתי טוב, כלכלי בגלל הנימוסים הרעים שלך (זלזול, יהירות או התנהגות לא נכונה). אם אתה חולם לאבד את השיער ולהתקרח, הוא מודיע שאתה חייב להיות מוכן, כי עתידך מבשר על עוני וקושי. אם אתה חולם שהשיער שלך הופך לאפור ומעוצב כפרחים, זה מעיד על בעיות שונות שמשפיעות עליך, אך יהיה פחות קשה לפתור אם אתה מתמודד איתן באנרגיה, בסבלנות ובאינטליגנציה. בחלום שיש לך שיער יפה ואתה מסרק אותו, קובע שאתה חסר זהירות מטבעך בענייניך האישיים, מה שמסכן אותך באובדן בגלל רשלנות והסחת דעת. אם את אישה צעירה שרואה כמה נשים עם שיער אפור, זה מכריז על נוכחותם של יריבים באינטרסים ובאהבה. כאשר גבר חולם שלכלה הכלה יש שיער אדום, זה מעיד על בגידה וכי הוא יתגלה על ידי האישה שהוא אוהב. שיער אדום בדרך כלל מעיד על תנועה, שינויים וכו '. אם אתה חולם שאתה נוגע או מלטף בעדינות בשיער של אישה, המשמעות היא שאתה נהנה מחיבה ואמון של אישה חשובה בחייך גם אם זה מייצר ביקורת חברתית. אם אתה רואה אישה עם שיער בלונדיני זהוב, זה מצביע על ההסתברות לנהל רומן עם אשת חבר, הכרוכה בסכנות שונות. אם אתה חולם על מישהו שיש לו שיער מתולתל, זה מצביע על כך שתאכזב אנשים שמבקרים אותך בבית, וכל אישה שסומכת עליך; אותו חלום מעיד על כך שאישה חשופה לפיתוי. לחלום שאתה מכוסה בשיער פירושו שאתה אוהב חוסר מוסר וזה עלול להבריח אותך מהחברה ומכל סוגי העמדות הגונות. אותו חלום לאישה (או שהיא מגלה שיערה ארוך) מעיד על רצון לעצמאות לספק את הדחפים שלה בתמורה לכללי המוסר. גם לחלום שאתה מכוסה בשיער מרמז כי בגלל עודף נדיבות, אתה בסופו של דבר ירוד, גם במוצרי חומרי וגם בבריאות, מה שייצור חששות מציקים….

…חלום הירח מייצג משהו נסתר, מסתורין עם היבט נשי של העצמי הפנימי שלך. זה גם מסמל את מחזורי החיים, התלות, הידע העקיף, הניידות, הצמיחה, הדמיון, התת מודע, הנפשי וכל מה שקבל וניתן להתרשמות. חלומות הירח קשורים לכל הדברים הנשיים והפוריים, במיוחד עם אהבה ורומנטיקה. חלום על ירח מעונן בלילה חשוך הוא אות של אסונות ואובדן. חלום על סהר מסמן שינויים, התחדשות ותנועה מחזורית. אתה מתקדם בצורה חלקה לעבר דרכך. חלום הירח ברבע הראשון מייצג אהבה בוערת הגדלה לעיתים. חלום על נוף המואר על ידי הירח מעיד על אהבה רומנטית. שלבי הירח מצביעים על דרגת האבולוציה. ירח מלא פירושו מטרות ומטרות. ירח מלא בהיר ויפה משמעו רומנטיקה חדשה, שמחה ושלווה. הירח החדש מסמל פרויקטים חדשים או עסק לביצוע ופיתוח. הירח החדש הוא גם סימן להרמוניה, לאהבה בוערת. לחלום שהירח יקטן, פירושו בגידה של המאהב שלך ואכזבות בעסקים. חלום של ליקוי ירח פירושו שהצד הנשי שלך מאפיל על הצד הגברי שלך. גם מזהיר אותך מפני מחלתו של אדם קרוב….

התבוננות רחוקה מרחוק מצביעה על כך שיהיה לנו שינוי בחיינו שקשור עד כמה המבט שלנו מגיע ואלמנטים נוף.

…לראות חלון פתוח ומביט החוצה כדי לראות נוף ברור, מעיד על הרצון שלנו להכיר את העתיד ואת החיפוש הלא מודע אחר נקודת מבט גדולה יותר, נקודות מבט חדשות. הימצאות בחדר עם חלונות סגורים או שהם מראים חושך או חלונות חסומים, מעידה על בידודנו ועל חוסר היכולת לראות אופקים חדשים….

…מסמל את מחזורי החיים, התלות, הידע העקיף, הניידות, הצמיחה, הדמיון, התת מודע, הנפשי וכל מה שקבל ורושם. בחלומות הירח מתייחס לכל הדברים הנשיים והפוריים, במיוחד עם אהבה ורומנטיקה. שלבי הירח יצביעו על מידת ההתפתחות בסימן. לחלום על נוף המואר על ידי הירח מעיד על אהבה ורומנטיקה. אם הירח חדש הוא מדבר על הרמוניה, אהבה שהיא פשוט הוויה. אם זה סהר זו אהבה בוערת שצומחת ברגע זה. הירח המלא מעיד על שיאה של אהבה. ירח הולך ופוחת פירושו אהבה בוגרת המגרה את הרצון להיות הורה. הירח המוקף בהילה הוא סימן של צער. ליקוי ירח מעיד על בעיות אהבה שעלולות להפוך לפרידה מוחלטת….

נוף זה מאופיין בהיעדר גבולות וכאשר הוא מופיע בחלומותינו הוא מסמל את רצון החופש והמרחב הבלתי מוגבל המעדיף את התפתחותנו האישית. מחברים מסוימים רואים שזה מבשר עושר וסיכוי טוב לשגשג….

…לחלום שהאדם שאתה אוהב הוא יפה, אם כי במציאות הוא לא, מעיד על אהבה אמיתית ומתמשכת. לחלום על יופי הוא תמיד טוב ומעיד על שלווה רוחנית ונפשית ולכן, על שלום והרמוניה עם אחרים. אם אישה חולמת על ילדים יפים, זה מצביע על כך שהיא מסוגלת לספק אהבה אמיתית, כנה וכנה, שהיא מוחזרת. לחלום על דברים יפים, לא משנה מה זה (פרחים, כרי דשא, מבנים, יצירות אמנות) רומז שאנשים רבים מעריכים אותך….

…קטיפה היא סמל לשפע ושומרת על קשר הדוק מאוד עם עושר פיננסי. כאשר בד קטיפה צבעוני יפה ומלא חיים מציג את עצמו בחלומותיכם, הוא מנבא שיפור ניכר במצבכם החברתי, שכנראה יגיע להצלחה כלכלית רבה. נהפוך הוא, אם הבד ניזוק או שיש בו חורים, זו אזהרה עבורך המציינת שעליך להגן על עצמך מפני אומנויות רעות, כדי שלא תפגע ברצינות. קטיפה בחלומות גם מנבא שנראה את עצמנו מוקפים בסחורות מסוימות שיפתיעו אותנו….

…לחלום על תינוק יפה ונקי הוא סימן לאושר בנפש ומציע שהחולם מוכן לתת ולקבל חיבה ממשפחה וחברים. לחלום על תינוקות נקיים ובריאים תמיד מעיד על שמחה בעתיד הקרוב. אם בחלום שלך תראה תינוק נופל ונפגע, אתה תיתקל בכישלונות בענייניך. לחלום על תינוק אחד או יותר שבוכה מרמז שיש לך בעיות מאוד לא נעימות שימשיכו להופיע זמן מה. לחלום על תינוק קטן שהולך לבדו, בלי איש שיגן עליו, מציע שהחולם מייחל לעצמאות. כשאישה חולמת שהיא מטפלת בתינוק חולה זה מעיד על כך שהאנשים שהיא סומכת עליהם יאכזבו אותה, במיוחד הגבר איתו היא מנהלת מערכת יחסים חמה. לחלום על תינוק חולה אחד או יותר עם חום הוא סימן שלילי; זה מעיד על חששות רבים המשפיעים עליך בעתידך הקרוב. לחלום על תינוק שזה עתה נולד רמזים שתקבלו בקרוב חדשות טובות. אם אם חד הורית צעירה חולמת להיות אם לילוד, מציעה שמישהו יוצר שמועות שיפגעו בה. חולמים כי תינוק נמצא במים המתיזים ומשחק איתו, חלום כזה רומז כי החולם ישוחרר במהרה מהפשרות הלא רצויות שמשפיעות עליו….

…לחלום שיש לך מטריה ביד מכריז על בעיות ומצבים לא נעימים שהחולם צריך להתכונן אליהם. לחלום על אנשים אחרים הנושאים מטריות בידיהם רומז שמישהו יפנה לחולם לעזרה. לחלום לבקש לשאול מטריה מכריז על רגעים שליליים ולא נעימים שיגרמו לחולם לבקש עזרה. לחלום על השאלת מטריה עולה כי בקרוב אנשים יראו חוסר תודה כלפי החולם. לחלום על אובדן מטריה עולה כי ייתכן שיש מאבק עם מישהו שהחולם סמך עליו והאמין בו. חולם על מטריה שבורה וחסרת תועלת, מציע שבאופן מפתיע החולם יושפע לרעה בעבודתו, בעסקים וכו '. שיש מטריה יפה במהלך הגשם היא הכרזה על שגשוג ומזל טוב. לחלום על הסתרת מטריה בדרך כלל מתייחס לענייני אהבה או עסקים נסתרים. החלום הזה הוא על תוכחה עצמית. כשאישה צעירה חולמת על מטריה, זה מצביע על כך שבשל התנהגותה החשדנית בקרוב היא תאבד יוקרה ודחייה מחבריה….

…אם אישה צעירה חולמת על צמיד יפה שמונח על זרועה, זה מעיד שהיא רוצה להתחתן, וזה עשוי לקרות. אם אישה חולמת שהיא איבדה את הצמיד שלה, זה מעיד שבקרוב יהיו לה צרות קשות עם החבר שלה. אם גבר או אישה חולמים למצוא צמיד, זה מצביע על כך שהם ישפרו בקרוב את עסקיהם, אך אם הצמיד נראה שבור, פגום, ישן וכו ', זה מצביע על כך שמה שהם חושקים בו, לא משנה מה זה, זה ייקח הרבה זמן שהם ישיגו את זה. לחלום שמתקבל צמיד, לא משנה מדוע ואיך, מצביע על כך שחלק מחבריך יעזרו לך במידת הצורך. עם זאת, אם הצמיד הוא מתנה, אך נראה שבור או מטופל בצורה לא טובה, המשמעות היא חברות צבועה שלא תעזור בשום דבר….

…לחלום על נתיב אחד או יותר, בדרך כלל עולה כי לחולם יש דאגה מתמדת בגלל תנאים מפוקפקים הנמצאים בענייניו, עסקיו, אהבתו וכו ', המייצר רצון מתמיד לבצע שינויים בחייו. ההסתברות לשינויים אלה מופיעה כמעט תמיד באותו חלום המראה את הקשיים או המתקנים לעשותם. לדוגמא: שביל גדול, ארוך ונקי, קל לניווט, מעיד שהכל בסדר בחייו של החולם ושהוא יישאר כך זמן מה. נהפוך הוא, שביל צר, בוצי, סלעי וקשה לניווט מעיד על שפע של בעיות, מה שמעיד שהשינוי הרצוי לא יהיה קל או מיידי. שביל שנראה חסום לפתע על ידי חומה או על ידי כל מכשול אחר כמו סלע ענק, או שפשוט לא מסתיים, מצביע על כך שאסור לצפות להצלחה בשינוי הרצוי, מכיוון שהבעיות יהיו גדולות יותר ובלתי אפשריות לפתרון . חלום כזה מרמז כי יש לשנות טקטיקות וכן מטרות ואף סיבות, ולכן יש לבצע סקירה כללית של ענייני החולם, שלרוב דורשת זמן וסבלנות. לחלום על כמה מסלולים שחוצים, מצביע על כך שאין ביטחון עצמי וזה ימנע מהחולם לנצל הזדמנויות המוצגות. לחלום על שביל אחד או יותר, מדרכות, כבישים וכו ', מציין טיולים קרובים. לחלום ללכת ולצפות על נתיב לא ידוע אחד או יותר, עולה כי החולם יצטרך לטפל בקרוב בבעיות חדשות והזמן יאבד עם פעולות חדשות מסוימות. לחלום על דרך מגודרת עם עצים ופרחים יפים מעיד על כך שהחולם קרוב להתקרב להצלחה במה שהוא התחייב. לחלום על נתיב יפה בחברת מספר אנשים מעיד על שמחה ושגשוג בבית. אם החולם, הגבר או האישה, עומדים להתחתן, זה מעיד על אושר עם האחר המשמעותי שלהם. לחלום על אבידה בדרך לא ידועה עולה כי נעשות טעויות המסכנות את מה שהושג, וייתכנו כשלים ואבידות חמורות. לחלום על הליכה בדרך אבנית צרה מכריז על בעיות וקשיים שכדי להיפתר, דורשים הרבה מסירות ועבודה. לחלום שהדרך אבדה מעיד על בלבול נפשי, מה שמסביר את הבעיות שעובר החולם. חולמים ללכת בשביל קל, מרופד בעשב ירוק ופרחים בשפע, רומז כי כל ענייני החולם עוברים כשורה ובקרוב יגיעו להצלחה. לחלום ללכת בלילה חשוך בדרך לא ידועה מעיד על כך שהחולם מתערב בעניינים מסוכנים שעלולים להוביל לבעיות חמורות. כשאישה חולמת ללכת בזריזות זה רומז שהיא מייחלת למשהו שקשה לרכוש, אבל בסופו של דבר תקבל את זה. הליכה בשביל או שביל צר בדרך כלל פירושה שהחולם ינהל רומן רומנטי עם אדם נשוי….

אם מדובר בבניין יפה ומטופל, אז חלום כזה על ארמון או אחוזה מעיד על שאיפותיך יתממשו באופן בלתי צפוי.

…בית מסמל את גופו הפיזי של האדם | לכן, תלוי במצב בו הבית נמצא, כך החולם ירגיש פיזית. כאשר החולם רואה את ביתו שלו בזמן הנוכחי וזה נראה יפה, זה מעיד על שמחה להצלחה בעניינים ובעסקים שהחולם מנהל. אם יש בתי אומנה חדשים בחלום, במיוחד של ילדים, זה מעיד על שלווה ועל בית נעים וחיי עבודה. כשיש בתים קטנים, ישנים ומוזנחים בחלום זה מצביע על כך שבריאותו של החולם הולכת ומתדרדרת וכי עסקים, עבודה וכדומה, יהפכו לגרוע יותר אם לא יקבלו תשומת לב מיידית ויעילה. אם החולם עוזב את ביתו שלו זה אומר שיש חשש פנימי להיכנס לפעילויות חדשות בחיפוש אחר הון. לחלום ללכת לבקר בבית ישן בו החולם התגורר בילדותו פירושו שהחולם יקבל בשורות טובות. כניסה לבית מעידה על שביעות רצון רבה מההצלחה שהושגה בפעילויות מסוימות. כשנראה כי בית ישן נטוש, מוזנח ונהרס למחצה, הדבר מעיד על כך שהחולם יסבול ממחלה כואבת אם לא יטופל בזמן. זה עשוי גם להצביע על מחלה ואף על מותו של קרוב משפחה או חבר. כאשר החולמת היא אישה צעירה מאוד, הדבר מעיד על עצב עמוק עקב חברות שתאבד. לחלום על רצון לעבור לבית אחר מעיד על הרצון לשינוי החיים, שאולי יתרחש בקרוב דיו. בהתאם לתנאים בהם מופיע הבית, שינוי זה יהיה טוב או רע (לשגשוג או להידרדרות מבחינה בריאותית וכלכלית כאחד)….