…טיפוס עליו מבשר במהירות שהשאיפות שלנו יוגשמו. אם אנחנו בצמרת, זה אומר שיש לנו את המטרה שלנו באופק. אם אנו שוכבים על צלע הגבעה, המשמעות היא שאנחנו נסמך על מישהו שהשפעתו תהיה מכריעה ומועילה. אם נחליק ונפול, לא נצליח לבצע את המטרות שלנו….

…לחלום שאתה נוסע מרמז שאין לך שליטה בחיים שלך ואתה מאפשר לאחרים להחליט בשבילך. לראות נוסע פירושו שאתה מוציא יותר מדי אנרגיה כדי לספק אחרים….

…לחלום על מטייל לא ידוע עולה כי אתה מתכנן טיול חסר תועלת ומיותר שעלול להוביל לאובדן. אישה שחולמת שהיא נוסעת עם מטייל לא ידוע עשויה להתכוון שהיא תעשה טיול לא צפוי עם תוצאות לא ברורות….

…לחלום על רכבת עשויות להיות כמה משמעויות; הפרשנות תהיה תלויה במצבך הנוכחי. לחלום על רכבת נוסעת נודעת מכריז על נסיעה הקרובה. לחלום שאתה נוסע ברכבת שנעים לאט מרמז שאתה מרגיש חסר מנוחה מכיוון שענייניך העסקיים אינם מתקדמים במהירות כפי שציפית. לחלום שאתה נוסע ברכבת והיא עוברת במנהרה מצביע על כך שאתה שוקל להסתבך בנושאים אפלים ומסוכנים שישנו את חייך. לחלום עם רכבת חונה מעיד על כך שהנושאים שלך לא יתקדמו, לכן עליך לשים לב אליהם במיוחד כדי למנוע התערבות של אנשים ואויבים אנוכיים. אם הרכבת חונה מכיוון שהדרך שבורה או חסומה, אז זה מרמז שמישהו בוגד בך. לחלום על רכבת משא חונה מודיע כי ענייניך העסקיים יתעכבו. לחלום שאתה הולך לעצור על גבי רכבת מכריז על זמנים קשים קרובים. אם אתה חולם ככה, אבל במקום זאת אתה צועד בדרך עליזה הוא מכריז על הצלחה בזכות היכולת והמיומנויות שלך. לחלום על מסילת רכבת מוצפת ושהמים צלולים ונקיים מודיעה שהעניינים שלך מסתדרים טוב, אם כי באיחור מסוים. עם זאת, אם המים בוציים, זה מצביע על כך שתסבלו מהפרעות קשות ואתם נמצאים בסיכון לחוות אובדן. לחלום שאתה על סיפונה של רכבת חונה ממנה ירדו אנשים עצובים או בוכים מרמז על כך שאתה נמצא בסיכון לחלות במחלה או לעסוק בעסק לא ישר ומסוכן. כששותפים או זוגות נשואים חולמים ככה, זה מסמל פרידה קרובה. לחלום שהגעת מאוחר ואיבדת את הרכבת שלך רומז שתאבד הזדמנויות יקרות ערך ואתה היחיד שאחראי לכך. אם אדם אהוב נוסע ברכבת זו, הוא מכריז בדרך כלל על מותו של קרוב משפחה או אדם יקר מאוד….

…לראות סולם בחלום שלך מסמל שינוי בחיים שלך. חלום ליפול מסולם פירושו שתאבד כמה קשרי ידידות, קשיים וסיכונים או כישלונות. חלום לעלות במעלה סולם פירושו שתגיע לרמה חדשה של הישגים וידע גבוה יותר. החלום מעיד על שגשוג, קידום עבודה והכרה ציבורית. לחלום שאתה מטפס בסולם מייצג את מחשבותיך המודחקות. כמו כן, הכוונה היא לנסיגות שתחוו בחייכם ויהיה קשה לממש אותן. לחלום שמישהו יטפס במעלה סולם פירושו שתמצא הצלחה ותעלה לגדולה בעזרת אחרים. לראות סולם שבור בחלום שלך מעיד על כישלונות עקביים בעסק שלך….

…החלום הזה מרמז בדרך כלל שיש כמיהה לטייל בחולם ולשנות את השגרה בה הוא חי (לקחת חופשה, לשנות כתובת או להעסיק עבודה ולמצוא עסקים אחרים או אפילו חיבה ואהבה אחרים). הסיכויים שהמשאלה הזו תתממש בטווח הקצר תלויה בסמלים המוצגים בחלום עצמו, למשל: אם בחלום הרכבת או האוטובוס או המכונית בה נסע משאירים את החולם תקוע, אז זה מעיד כי אין זה סביר לבצע את הטיול או לשנות את מבוקשו בקרוב, אולי משום שלא הצליח לנצל את ההזדמנות שהוצגה בפניו בעבר והוא עיכב את התאריך מבלי שידע זאת. אם בחלום נראה שאתה נכנס לרכבת, אז זה מצביע על כך שסביר מאוד שתיסע או תבצע את השינוי שרצית כל כך הרבה זמן. אם אתה נוסע יחד עם רכבת נעה וצופה בנוף שעובר, אז זה מסמל שהסיכוי לחיות את החיים שרצית הוא קרוב מאוד, ולכן אין לבצע מהלכים לא שקולים. אם אתה נוסע על סירה או מטוס, הסיכויים שלך קשורים לנסיעות ארוכות מאוד, למשל לחו~ל….

…אם הליאנה תלויה מלמעלה זה מסמל אמצעי עלייה. אם מוגבל עלינו על ידי צמח טיפוס עצי שתלוי על עצים, במיוחד ביערות גשם טרופיים, מה שמבשר כי נגיע בקרוב למצב גבוה יותר. אם אנחנו מטפסים במעלה הליאנות, זה מעיד על הרצון שלנו לעלות למעלה. אם אנו יורדים מהליאנות או שנופל מהן, זה מנבא ירידה במצבנו, התסכול של תקוותינו. אם הליאנה נמצאת על הרצפה, על רהיטים או בידינו זו אזהרה לגבי מצב העסק שלנו. אותן משמעויות חלות אם אנו חולמים על עץ גפן….

…טיפוס במעלה סולם פירושו קידום עבודה. זה גם מראה הכרה ציבורית. ירידה בסולם פירושה מטרות ורצונות שלא תוכלו לבצע. נפילה מסולם פירושה אובדן קשרים ידידותיים….

רצון לטפס במעלה הסולם החברתי.

…אם החבל תלוי מלמעלה, אז הוא מסמל דרך עלייה. אם אנו מושעים ממנה, זה מצביע על כך שנגיע לעמדה גבוהה יותר בקרוב. אם אנחנו מטפסים במעלה החבל, זה מעיד על הרצון שלנו לעלות למעלה. אם אנחנו למטה או אנחנו נופלים, זה מבטא עמדה של ירידה, תסכול של תקוותינו. אם החבל נמצא על הרצפה, על הרהיטים או בידיים שלנו, אז הוא מתפרש כאזהרה לגבי מצב העסק שלנו. יש לו את אותה המשמעות אם אנו רוכשים או מקבלים חבל….

…לחלום על רכיבה על אופניים במורד עולה כי החולם פונה לאסון בענייניו או עסקיו. החלום לרכוב על אופניים במעלה ההר מעיד על כך שגם אם זה יהיה קשה, ענייני החולם או עסקיו יצליחו. אם לאישה יש את אחד החלומות האלה, במיוחד אם היא צעירה, במקרה הראשון, רכיבה על אופניים במורד, זה אומר שהיא תצליח בדברים הקשורים לאהבה, ובשנייה – היא תיכשל….

…הליכה במדרכה, גם בחלומות וגם בחיים האמיתיים, פירושה באופן עקרוני להיות בגבולות המתאימים להליכון, אך נצטרך לראות מה אנו עושים באותו מסע. אם בחלום אנו עולים על המדרכה זה עשוי להצביע על אפשרות לטפס במעלה היררכיה, מקצועית או סוג אחר, ואם נחלום שאנחנו הולכים במדרכה שמשמעותה ההפך. זו יכולה להיות נקודת התחלה טובה לניתוח פעולות יומיומיות בהן אנו פועלים וכיצד אנו מתמודדים איתם….

…אם האדים יוצאים מהדוד או מהסיר בחלום, אז זה בדרך כלל אומר שאשליות מתוכננות יקטמו. לחלום שאתה נוסע בסירת אדים בים עדין, הוא אינדיקציה לכך שעסקים ישגשגו, אם כי בהדרגה. אם הספינה שוקעת בעיצומה של סערה, זה בדרך כלל סימן שעצב או כשלים חמורים יבואו, או שאתה עלול להתמודד עם אובדן משפחתי אפשרי….

…לחלום שאתה נוסע מייצג מסלול לעבר מטרות אישיות. זה גם מסמל את שגרת היומיום שלך. לחלום שמסע עומד להסתיים הוא סמל שחלק מהפעילויות עומדות להסתיים….

…לחלום שאתה נוסע בצוללת בדרך כלל מצביע על כך שאתה עומד לחיות במצב עדין מאוד. זו אזהרה שכדי להגן על האינטרסים שלך, עליך לפעול באופן מכריע ויעיל. באופן כללי, הצוללת מייצגת חששות, נושאים כלכליים ויחסים רגשיים או משפחתיים לא מחמיאים….

…כשאדם חולם שמישהו שהוא אוהב נעדר, זה מצביע על נושאים גדולים שזקוקים לתשומת ליבו, ואם הוא מבוגר יותר, זה מצביע על כך שצברו יותר מדי דברים, או יותר מדי נושאים שלא טופלו. לכל מי שחולם להתאבל על היעדרותו של מישהו, יש כנראה מצבים מעצבנים עם חברים ותיקים; אם אתה חולם שהיעדרו של מישהו (חבר או קרוב משפחה) מעניק לך שמחה, הוא מודיע שבקרוב תהיה חופשי מאותם אויבים שהטרידו אותך. אם אתה חולם שמישהו נוסע רחוק אך יחזור בקרוב, מציע שחלק מהנושאים שנפתרו ככל הנראה הולכים לחזור. אם אתה מרגיש מאושר מכיוון שמישהו נעדר, זה מעיד על הרצון להיפטר מאויבים וממצבים קשים. אם מישהו שנעדר נפטר, זה מצביע על ההסתברות לחתונה הקרובה. כל צעיר, שחולם על אנשים נעדרים, עשוי לחוות קשיים בגלל קלות דעת וחוסר רצינות בהתנהגותו….

…לחלום על בלון העולה לשמיים עד שהוא ילך לאיבוד מרחוק מרמז כי משאלותיך יתוסכלו בגלל כישלונות קרובים. לחלום שאתה נוסע בכדור פורח מצביע על כך שאתה חי בין אשליות מופרכות, ושעומד עם הרגליים מהקרקע, ואם אתה עושה טיול זה יכול להיות הרה אסון במובנים רבים. כשאישה חולמת שהיא צפה כמו בלון, היא מודיעה שהיא כמהה להיות או כבר בהריון, או שזה יכול גם להציע שהיא עלולה להיכנס להריון בקרוב. לחלום על גלובוס (כדור) קריסטל המשמש לניבוי עתידות זו אזהרה שבקרוב תטיל ספק באהבה ואולי תחווה אכזבות. לחלום שהעולם צף כמו בלון מצביע על כך שאתה חסר תקיפות או התנהלות בענייניך בפועל….

…לראות אוקיינוס ​​בחלום מייצג את מצב הרגשות והרגשות שלך. זה מעיד על רענון כלשהו, ​​שלווה והתחדשות רוחנית. לחלום שאתה נוסע מעבר לאוקיאנוס פירושו שמצאת חופש ועצמאות. אתה מגלה אומץ רב….

…נסיעה היא תמיד סמל לחיים עצמם. לחלום על נסיעות פירושו רווחים או הפסדים, בהתבסס על מה שקורה בחלום, כלומר: אם אתה סובל או שמח, אם זה מסע מאושר או אם יש תאונות. לחלום שחבר מתחיל בשמחה טיול משמעו שינוי צפוי בחייו שבא לידי ביטוי בהרמוניה עם המשפחה והחברים. לחלום על חברים שאותם פולש עצב בגלל טיול עשוי להיות שהחולם לא יראה את יקיריו הרבה זמן. כמו כן, זה נמצא בסיכון לאבד את ערכיו. לחלום על עצמך שנוסע ברכב עמוס בנוסעים עשוי להיות שאתה מסתבך בעסק ומשימות הרפתקניות ומסוכנות בהן הרבה אנשים אינם כנים. לחלום על עצמו שנוסע בים מציע לך לחשוק לחיים חדשים, מערכות יחסים חדשות והזדמנויות חדשות כדי לשגשג. לחלום על עצמו שנוסע במקומות לא ידועים וארוכים מעיד על נוכחותם של אויבים ומחלות. אם אתה נוסע בשביל סלעי וקשה, זה מייצג מעידות ואכזבות סמוכות. חולמים לנסוע לבד ברכב מציעים שתעוד בקרוב נסיעה שתדאג. אם ישנם אסונות כלשהם בטיול, פירוש הדבר הוא שעניינים או עסקים, מערכות יחסים או חברויות הולכים רע בגלל חוסר כנות מצד החולם או אדם אחר. לחלום שעשית טיול בפחות זמן מהצפוי יכול להיות שפרויקטים של החולם יושגו בקרוב בצורה מספקת. חולם לנסוע ברגל, מנבא על הצורך במאמץ רב יותר בנעשה כדי להשיג הצלחה. לחלום על נסיעה על סוסים עולה כי ישנם סיכויים רבים להצלחה תוך זמן קצר. לחלום על נסיעה חמושים עולה כי יש להימנע מכל מיני בעיות, כולל משפחה ובמיוחד עם בני זוג….