…החלום לקבל מתנה מעיד על הצלחה קרובה בענייני החולם, בעסקים, בהיבטים סנטימנטליים ובקשרים משפחתיים. לחלום על שליחת מתנה עולה כי בקרוב לחולם יהיה מזל רע במערכות יחסים או עסקים. כשאישה חולמת לקבל מתנה מפוארת מאהובה, המשמעות היא שהיא רוצה למסד את מערכות היחסים שלה ולהינשא לגבר עשיר….

…כשמקבלים אחד זה אומר רווחה, שינוי בהון ובשורות טובות. מתנה היא סימן לחוסר הכרת תודה ואומללות….

…לחלום על אנשים שבחיים האמיתיים מתו והיו יקרים לנו מגלה חוסר שביעות רצון מחיינו הנוכחיים. אם המתים מתנהגים מאשימים ונקמניים זה מתחם אשמה שקשור לאדם זה. אם אנו חולמים על אדם אהוב שמת ואדם זה נפטר במהלך אותו חלום, זה מעיד שמאותו הרגע הנשמה שלנו עם אהובנו….

לקבל את זה מצביע על חששות וקשיים כלכליים. להציע את זה פירושו אושר הלב. יהיה לנו שמח….

…לחלום על צווארך משלשל קשיים קרובים עם בני משפחה וחברים מכיוון שהם מפריעים לענייניו של החולם. לחלום על צווארו של אדם אחר, במיוחד אם מדובר באישה יפה, מכריז על בעיות משפחתיות ורגשיות. צעירה שחולמת על הצוואר שלה שהיא שמנה ומכוערת, מציעה שהחולמת תדע שהיא טמפרמנטית, מה שגורם לבעיות. אישה שחולמת שניתנה לה ולובשת שרשרת יפה, היא ההכרזה על מערכות יחסים מאושרות שיכולות להוביל לנישואין, ואם היא כבר נשואה, אז היא מכריזה על מתנה מהבעל….

חלומות בהם תוכלו למצוא מטבעות לחתונה מעידים על כך שתתנו או תקבלו מתנה שתהיה יקרה.

…לחלום על זרי פרחים יפים בדרך כלל מסמל שמחה וסיפוק עולמיים. משמעות זו עשויה להשתנות בהתאם למצב הפרח. לחלום שתקבל זר אחד או יותר מציע שבקרוב תקבל מתנה, הצעה חשובה או שיהיה לך מזל מזל שקשור להגרלה או לירושה. כאשר צעירים חולמים כך זה בדרך כלל מציע חגיגות ושמחות. לחלום שתקבל זר פרחים נבולים מכריז שחבר או בן משפחה יחלו במחלה. אם הפרחים האלה הפכו לשחורים, זה מכריז על מותו של מישהו יקר מאוד. לחלום על זרי ורדים אדומים או יותר מכריזים בדרך כלל על נישואים קרובים; החולם, חבר או קרוב משפחה יתחתן. לחלום שאתה שם ורד בשיער של אהובך עשוי להציע שבקרוב תחווה צרות ואכזבות….

יתכן שתקבל מתנה.

…לראות החלקה בחלום מעיד על כך שאתה צריך לעשות מתנה. בכל סיטואציה קשה, מראה טוב וחיוך, נותנים לך מצב קל. אתה נושא את עצמך בסטייל וברוגע רב במצבים הקשים ביותר….

…חולמים להריח בושם מכריזים על הצלחה קרובה. לחלום לשים בושם עולה כי החולם אוהב חנופה. חנק בגלל עודף בושם הוא אזהרה שעודף כיף והנאה יפגעו. חולמים על ריסוס בושם מכריזים על זלזול. חולמים לשבור בקבוק בושם מכריזים על כישלונות. אך אם הבקבוק נשבר והוא מבשם את בגדי החולם, הוא רומז על הצלחה רחוקה. לחלום לעבוד עם בשמים ועם אנשים אחרים יכול לסמן שהחולם עובד עם חברה טובה או חברה שתגרום לו לזכות ברווחים עסיסיים. לחלום על בשמים מתייחס בדרך כלל להנאות של חיים מרשימים. לחלום שיש לו הרבה בושם יכול להיות שבקרוב החולם יקבל מחמאות כוזבות, אך במציאות החולם יקבל חדשות לא נעימות. לחלום על רכישת בשמים עולה כי החולם מעוניין להתרחק מהסביבה בה הוא חי, בעיקר בגלל אכזבות שכבר התרחשו. לחלום על מתן בשמים עולה כי בחיים האמיתיים החולם רגוע ובטוח. אם צעיר חולם על בשמים מעולים, זה מציע שבקרוב הוא יקבל מתנה משמעותית או לפחות חיבה כנה. כשאישה צעירה חולמת שיהיה לה הרבה בושם, זה מצביע על כך שהיא הולכת שולל על ידי חבריה ועל ידי הגבר לו היא חפצה, למרות שהוא אולי לא יהיה המחזר שלה….

…לראות או לתלות קישוט בחלום שלך מתייחס לדברים שגורמים לך להרגיש טוב עם עצמך. זהו גם ייצוג של מתנה רוחנית….

…אם אישה צעירה חולמת על צמיד יפה שמונח על זרועה, זה מעיד שהיא רוצה להתחתן, וזה עשוי לקרות. אם אישה חולמת שהיא איבדה את הצמיד שלה, זה מעיד שבקרוב יהיו לה צרות קשות עם החבר שלה. אם גבר או אישה חולמים למצוא צמיד, זה מצביע על כך שהם ישפרו בקרוב את עסקיהם, אך אם הצמיד נראה שבור, פגום, ישן וכו ', זה מצביע על כך שמה שהם חושקים בו, לא משנה מה זה, זה ייקח הרבה זמן שהם ישיגו את זה. לחלום שמתקבל צמיד, לא משנה מדוע ואיך, מצביע על כך שחלק מחבריך יעזרו לך במידת הצורך. עם זאת, אם הצמיד הוא מתנה, אך נראה שבור או מטופל בצורה לא טובה, המשמעות היא חברות צבועה שלא תעזור בשום דבר….

מתנה וחדשות לא צפויים. כבוד ומזל. המלך עם נתיניו הוא סימן לצביעות, בגידה וגאוות שווא….

חלום על רוכב מציין מתנה ממקור לא צפוי.

…לחלום שנחש תוקף אותך מעיד על בגידה מאדם שהכי פחות היית מצפה לו. אם אתה מסוגל להרוג את הנחש הזה, זה מסמל ניצחון נגד אויביך….

חדשות מאדם אהוב.

היזהר מאדם זדוני מאוד.

…לחלום שמישהו נפרד מאיתנו מצביע על כך שננטוש הרגל, הרגל מזיק, יצאנו ממשהו שחסם את חיינו, או שאנחנו פשוט נאבד מהעין מישהו שנראה לנו שאינו מסכים בקרוב. אם ניפרד מאדם, זה מצביע על כך שנראה אותו בקרוב שוב, ואם יש דמעות מעורבבות בזה, זה גם אומר שמחכה לנו אושר גדול….

…לחלום על אותיות מעיד על אי נוחות. אם המכתבים דחופים או שהם מברקים זה מצביע על כך שמצוקה כלכלית או חדשות בריאותיות גרועות במשפחה הולכים להתקרב לחולם. לחלום על קבלת מכתבים אנונימיים עולה קנאה או קנאה בהצלחתם של אחרים. לחלום שיש לו מכתב ביד, אך לא להיות מסוגל לקרוא אותו מרמז כי לחולם יש בלבול נפשי שמונע מהחולם לפתור בעיות. לחלום על קבלת מכתב מאדם אהוב, שהחולם לא שם לב אליו, עולה כי בחיי היומיום החולם מתנהג בצורה לא נכונה על ידי מתן עדיפות לטריוויאליות. חולמים על קבלת מכתב על אבל מרמזים כי חדשות רעות מגיעות או שיש מחלה בעתיד המיידי. חלומות אנונימיים מכל סוג ובכל צורה שהיא הם הודעה על פחדים ובעיות שיכולות להיות חמורות. אישה שחולמת על מכתב או מברק דחוף מודיעה על נוכחותה של יריבה במערכות היחסים הרומנטיות שלה, בעבודה או בעסק שלה. החלום הזה במקרה של אנשים, שרק יוצאים איתם, מעיד על חשד הדדי בגידות ובגידה….

…אכילת המעי שלך פירושה סודות גדולים. אכילת מישהו אחר במעי פירושה שתקבל חנינות וחסדים מאדם שקרוב אליך. השלכת המעיים מגופך פירושה תרופה למחלות….

…מסמל את הרוחות התופתיות או את נציגיהן בקרבנו. לחלום עם תמנונים זה סימן רע. זה יכול להיות רצון אינטימי וצורך להיפטר מאדם בלתי נסבל שמנסה למונופול אותנו. זה יכול גם להצביע על כך שאנחנו מסוגלים להשיג את מטרותינו ולא משנה מה יידרש….

…אם אתה בולם משהו בחלום, זה מראה את השחרור שיש לך סוף סוף. אתה מסוגל לבטא את כל הכעס והתסכול. חולמים שכוס מלאה מים נשברת והמים נשפכים על הרצפה, זה מעיד על אובדן החיבה הסופי. לפצח חרב פירושו שהניצחון שלנו נגמר אצל אויבינו (אם החרב שייכת להם), או שזה מסמל את הפסדנו שלנו (אם החרב היא שלנו). לשבור שרשרת מראה את השחרור שלנו מאדם אחר….

…לחלום על תחילת טיול ולהיפרד זה סימן רע. לחלום ללחוץ את ידו של מישהו, תוך כדי פרידה, מציע שזה יהיה היעדרות קצרה, מהחולם או מהאדם האחר. לחלום להיפרד מאדם לא נעים, או שאנשים אחרים מארגנים את הפרידה, מצביע על כך שהבעיות שעומדות בפני החולם כרגע, ייעלמו או לפחות יצטמצמו. לחלום להיפרד מאנשים רבים מכיוון שאתה סלבריטי או סתם פופולרי, מציע שהחולם אינו מרוצה מהבינוניות או מהסביבה הסובבת אותו, ואתה רוצה להסתבך עם אנשים חשובים כדי לשפר את החברתי, הפוליטי והכלכלי שלך. תנאים….

…לכתוב ספר מעיד על קשר עם אדם אינטלקטואלי. תוכלו לנצל חוויות מועילות ומועילות מאדם אינטלקטואלי זה….