לחלום שאתה נסיך מרמז על הצורך שלך להרגיש חשוב או נחוץ.

…החלומות בהם אנו רואים את עצמנו הופכים לנסיכים מסמלים את הבטחת הכוח, ראשוניות על פני אחרים. כשאנחנו חולמים על זה לא פעם, מתוך עידן הטבע (נוער) זה אומר שאנחנו רומנטיים או שיש לנו געגוע לעבר….

לחלום להכות מישהו או משהו באבן מצביע על כך שאתה עומד לעשות צעד קשה שיכול לפגוע באנשים אחרים.

לחלום על דגי נדנדה ארבע-זקן מעיד על אובדן ללא כאב.

חלומות קמח הם ערובה לכך שלא יחסר לנו הדברים החיוניים ביותר. ככל שהכמות שאנחנו חולמים עליה גדולה יותר, כך נקבל רמת חיים גבוהה יותר. ברמה גבוהה יותר עשוי להתכוון למזון המאפשר לנו להגיע לרמות מודעות גבוהות יותר….

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

…אם צעירה חולמת להדביק כפתורים למדים צבאיים, זה מגלה שהיא חושקת באהבה, אבל היא חושבת על נסיך מקסים. כשצעיר חולם להדביק כפתורים למדים צבאיים, זה מגלה שהוא שואף להצטרף לצבא ולהפוך לגיבור כדי לקבל הצטיינות. אם מבוגר נשוי חולם להדביק כפתורים לבגדים, זה מרמז שיש בבית אהבה ושלווה. לחלום על כפתורי זהב וכסף מצביע על כך שפעולותיך מונעות על ידי יומרה ואתה מבזבז זמן וכסף. לחלום שאתה מאבד את אחד הכפתורים שלך מצביע על כך שיש לך המון חרדה כנראה לא מוצדקת. לחלום על טיפול בכפתורים פגומים ישנים מצביע על בריאות לקויה ובעיות שונות, כולל בעיות כלכליות….

…אם אתה מתחתן, זה אומר אושר בבית שלך. אם אתה מטפל באחד, זה אומר שאתה רוצה מדי פעם לתת לחיים שלך תפנית. אם אתה רואה חתונה בלי להשתתף בה, זה אומר מוות ו / או מרירות….

…השתתפות בחתונה לאדם יחיד מעידה על הבטחה לאושר קרוב. לאדם נשוי מנבא על דאגות משפחתיות. להשתתף בחתונה שלך הוא סימן טוב במיוחד אם אתה רווק, שינויים חיוביים בחייך. אם נשואים אז זה מסמל צרות זוגיות. אם אתם נשואים ורואים את בן / בת הזוג שלכם מתחתן, אז חלום כזה מביא גם לקשיים זוגיים….

…אם אישה בכל גיל שהיא חולמת על עצמה בשמלת כלה בלי להתחתן, זה עשוי אומר שבקרוב היא תקבל סוג מסוים של התעללות ובשורה רעה, בין ממשפחה או מחברים הקרובים אליה. כשאישה צעירה חולמת להיות לבושה ככלה ולנשק כמה אנשים, זה לא אינדיקציה שתהיה חתונה, אבל זה אומר שבעתיד תהיה לה הרבה חברות וגם תהיה לה כיף. כשחברים הם אלה שמנשקים את החולם, זה יכול להיות שבעלה יקבל יתרונות כלכליים משמעותיים בעתיד. אם אישה צעירה ורווקה חולמת להיות לבושה ככלה ולעשות את כל ההכנות לחתונה, זה יכול להיות שבקרוב היא תקבל יתרונות כלכליים משמעותיים. כשאישה צעירה ורווקה חולמת על עצמה ככלה, מוכנה להינשא אך מרגישה לא בנוח, זה יכול לסמן שבקרוב יהיו מצבים לא נעימים קרובים ביחסי האהבה והמשפחה שלה. כאשר אישה שעומדת להתחתן חולמת שהיא נהדפת על ידי הגבר שיהיה בעלה, זה יכול לסמן שיהיו בעיות זמן קצר לאחר שהתחתנו. החלום הזה הוא אזהרה. אם החולם מנשק כלה שנראית חולה או לא נוח, זה יכול אומר שהחולם יראה בקרוב את תחומי העניין שלה פגומים ושחברות תלך לאיבוד. אם לגבר יש חלום לעזוב את כלתו רגע לפני שהוא מתחתן, זה יכול להיות שבחיים האמיתיים הוא מאבד ערכים אנושיים מסוגים שונים שהוא לא יצליח להתאושש, כמו חברות או משפחה. האיש שחולם להיות מחופש לחתן ומוכן להינשא, יכול להתכוון שבקרוב יהיו לו בעיות בחייו, שיכולות להיות מחלה, או בעבודה או בעסקים….

…לחלום שהאהוב שלך, החבר או החברה שלך, הוא יפה אבל עני, מרמז שאתה רוצה שיהיה לך בן זוג עשיר. לחלום שאתה בקשר עם בן זוג זקן אך עשיר, פירושו כישלון אם היית מתחתן עם המאהב הנוכחי שלך. לחלום שהאהוב שלך, החבר או החברה שלך, מת, פירושו ספק אם לבסס את מערכות היחסים שלך….