…לחלום שאתה לובש מסכה מצביע על בעיות זמניות כתוצאה מאי הבנה ופרשנות מוטעית של מעשיך. מצד שני, זה מצביע על כך שאתה רוצה להסתיר את האני האמיתי שלך. לראות אנשים אחרים משתמשים במסכה בחלום פירושו שאתה הולך להילחם נגד הונאה, הונאה וקנאה. לראות אנשים אחרים מתגלים בחלום מסמל חוסר כבוד….

…לחלום שמסיכה מכסה את פניך מצביע על כך שאתה מתנהג בצביעות או לפחות אתה פוגע במישהו בשקרים שלך. לחלום על אנשים אחרים שלובשים מסיכות מרמז על כך שיהיו לך יריבים. לחלום על השתתפות במסכת פנים עולה כי החולם אוהב הנאות טריוויאליות, שקריות וראוותניות, תענוגות וולגריים וכי הוא אדם חסר אחריות. לחלום על מסכות תמיד היה ידוע כאזהרה מפני אנשים פחדנים שמנסים לפגוע בחולם, ולכן, לחלום על מסכה, אם אתה רואה אותה תלויה או בכל מקום אחר, זה נחשב לאזהרה. כשאישה חולמת על מסכת פנים או על כך שהיא משתמשת במסכה, זה מסמל שהיא נהנית להיות בוגד….

דמות החלומות היא מי שמפגין חוסר כנות.

לחלום על מסכות הוא אות לחברים כוזבים וצבועים. סכנות לפנינו….

הדמות שמופיעה עם חליפת הצלילה מנסה להסתיר את כוונותיו או אישיותו לאחרים או לעצמו. אם חליפת צלילה עם קווים אנטומיים ולא מקושטים, אז החלום מגלה שמחשבות מעשיות הקשורות לפעולה ישירה מוסתרות. חליפת צלילה מעוטרת להפליא יכולה להיות סימן לכך שמה שנסתר הן מחשבות של פאר והרפתקאות מחוץ למציאות….

…לחלום שאתה מאפר על עצמך פירושו שאתה מנסה לכסות על האני האמיתי שלך; שאתה רוצה לשים מסכה. מצד שני, זה עשוי גם להציע לך לנסות לשפר תמונה חדשה של עצמך. לחלום שאתה מתאפר יותר מדי עשוי להצביע על יחסים צבועים, שקריים ומרמים….