נגינה בגיטרה או כינור בחלומות היא הדרך הבטוחה ביותר לזכות באהבת האדם שאתה רוצה.

…נגינה בגיטרה פירושה אפשרות למפגש בלתי צפוי עם אדם שלא רואים מזמן. חדשות טובות….

…אם אישה חולמת שהיא שומעת את המוסיקה המתוקה שמנגנת על ידי גיטרה, אך היא אינה רואה את כלי הנגינה, זה מציע שאם היא לא תעמוד איתנה וחזקה, היא תוכל להיתפס באמצע מערכת יחסים אסורה. או לפחות יכולים להוליך שולל אותה על ידי אוהבי שווא. זה מה שמכונה שיחת צפירה. אם אתה רואה גיטרה עם מיתרים שבורים, זה מציע שכל ההרמוניה שמקיפה אותך תיעלם בקרוב, והיא אפילו יכולה להציע פרידות סנטימנטליות. אם גבר חולם עם מוסיקה שמנגנת על ידי גיטרה, זה מצביע על כך שהוא עשוי להיות מונע על ידי יחסי אהבה קשים שעלולים לגרום לו לבעיות. אם אתה חולם שאתה שר ומנגן על גיטרה או כלי מיתר אחר מול אישה, זה מצביע על כך שכוונות האהבה שלך יכולות להיות הדדיות. אם בחלום הזה אתה מלווה גם בחברים שגם שרים ומנגנים בכלי כלשהו, ​​זה מציע שבמוקדם או במאוחר אנשים אחדים יחזרו ויעמדו לצדך. כל אדם שחולם שהוא / היא מנגן על גיטרה אם כי הוא / היא לא יודע לנגן עליו; זה מצביע על כך שהם משתוקקים לחוש הרמוניה ואהבה סביבם….

…לחלום על חליל או כל כלי נשיפה אחר מרמז על מסיבה קלת דעת יתרה מדי. כאשר הכלי נראה שבור או נפגע קשות זה מעיד על כך שהחולם מבקר את עצמו על הונאת אמונה ואמון של חבר / ה, בן / בת זוג וכו '. לחלום שאתה מאזין למוזיקה המופקת על ידי חלילים או כלי נשיפה אחרים מרמז שאתה (במיוחד אם אתה נשים) תצטרך להגן על כבודך או על כבוד בן המשפחה. לחלום שאתה מנגן בחליל מרמז שלא משנה מה התוכנית נגדך, בסופו של דבר תעשה נהדר ותגן על כבודך. כשאישה חולמת ככה זה מצביע על כך שהיא עשויה למסד מערכת יחסים רומנטית עם צבא או מישהו שבדרך כלל לובש מדים….

…כאשר במהלך החלום אתה רואה תופים במצעד צבאי או בספורט, זה סימן להזמנה אפשרית שתקבל למסיבה בה תפגוש אדם נחמד, אם כי ייתכן שאדם זה לא תחשוב עלייך אותו דבר. אם בחלום אתה מנגן בעצמך בתוף, זה סימן שאתה תהיה מעורב ברכילות ובמלמולים….

אם אתה שומע את זה, זה אומר שאתה מקשיב לקריאה של אינסטינקט ואם אתה מנגן אותו אולי אתה מנסה למשוך את תשומת ליבו של מישהו מהמין השני.

…אם צוענים של חלומותינו הם גנבים ומאיימים, הרי שזה חושף את הפחד שלנו מרמים או שוד. אם מדובר בקרון צועני הוא מסמל יחס חסר מנוחה ורצון להימלט. אם צועני אומר את הוננו, זה מגלה שאנחנו לא מרוצים ממצבנו הנוכחי. לחלום שכנר צועני מנגן לנו מנגינות, זה מראה שאנחנו רומנטיים מדי ונוטים לברוח מהמציאות….