לחלום על מלאכים או קדושים פירושו שתהיה לך תקופת שלווה ובריאות. סביר להניח שתקבל חדשות טובות….

…לחלום על מלאך אחד או יותר מדי פעם הוא בדרך כלל סימן טוב מכיוון שהוא מעיד על שמחה, אושר, הגנה מתמדת ועזרה בכל ענייניך. חלום זה שווה ערך לראות את המלאך השומר שלך, שסמלו פועל לטווח הארוך, כלומר לאורך כל חייו של החולם. כאשר המלאך נראה מעופף וזוהר, אך זה לא נעלם, זה מצביע על כך שהחולם מיועד להצלחה והון בחייו. כשיש מלאך חמור וסטטי קרוב לך בחלום, הוא נוזף בך על התנהגותך הלא נכונה; אם המלאך מופיע עם חרב, זה סימן הגינוי עם איום של ענישה חמורה. כשאתה רואה כמה מלאכים דנים בחלום שלך, וגרוע מכך, נלחמים, זה מצביע על כך שהעניינים שאתה מנהל לא הולכים כשורה. אם החוק מעורב, פירוש הדבר שאולי אתה הולך לאבד אותו. חלומות שבהם מלאכים מופיעים ויש להם כמה וריאציות, למשל: אם אתה חולם עליהם לעתים קרובות מדי ובפעילויות מגוונות ומוגדרות בצורה גרועה, זה בדרך כלל אומר שיש כמה הפרעות נפשיות שיכולות להיגרם על ידך, או מאדם שלישי. כשאתה חולם על מלאכים בתדירות גבוהה ואתה נהנה מזה (החלום מתקבל בשמחה ואתה רוצה לקבל אותו שוב), זה מעיד שלחולם יש נטיות מיסטיות. במקום זאת, כאשר החלום מייצר תחושה לא נעימה, נוטה להצביע על בריאות לקויה של חבר או קרוב משפחה….

לחלום על מלאכים או קדושים הוא סימן לתקופה של שלום ושגשוג רב. חדשות טובות מקיפות אותך ויקפיצו אותך משמחה….

…מאז ימי קדם, המוות פורש והובן רק כשינוי של חיים לחיים אחרים. אולי מחיים קשים, עבודה מאתגרת ואינטנסיבית ועד לשלווה ושלווה. בין אם זה נכון ובין אם לאו, זה בדיוק אחד הסמליות העיקרית של המוות בחלומות: שינוי החיים. לדוגמא, חלום על מוות יכול להיות היעלמות שאיפות ואנוכיות וזה מוביל לרוחניות. חלום על מוות מרמז איכשהו על הרצון לחולל שינוי בחיים, למשל, כלכלית, בבית, בתעסוקה, בעסקים או בחידוש החיים. חלום על מוות עשוי להיות גם תוצאה של עייפות קיצונית ותשישות פיזית, אשר בין היתר מייצרת דכדוך ואכזבה על פני דברים קטנים בחיי היומיום. חלום זה קורה בדרך כלל גם לאחר שחי בהתלהבות רבה עקב אופטימיות כוזבת ותקוות גדולות, אך כל זה נכשל. לכן המוות מסמל רק פסימיות ודיכאון שלא יחזיקו מעמד זמן רב ויובילו לתקוות חדשות ומשאלת לב. לחלום להיות בייסורים מרמז שהסבל והמאמץ בחייך יאפשרו לך ליהנות מחיים טובים יותר בעתיד. לחלום על מישהו אחר גוסס עולה כי כמה קרובי משפחה או חברים עוברים רצף של מזל רע, אשר יכול להשפיע על החולם. לחלום כמעט למות, אך לא בדיוק מייסר, מזהיר כי ענייניך מחמירים, כולל בריאותך. לחלום על חיות בר שמתות עולה כי צרות שעלולות להיווצר בקרוב יסתיימו. אם חיית מחמד היא זו שמתה, אז זה מצביע על כך שהבעיות יחמירו, והחלום הזה משמש אזהרה לחולם….

…הפרפר מסמל קלילות, חוסר עקביות ופזיזות. בהיבט אחר הוא מסמל את הנשמה, המוות והלידה מחדש. לחלום על פרפרים מעיד על קלילות שיכולה לבוא לידי ביטוי באהבה או בעסקים ושיובילו אותנו להרס. הצבע יכול להצביע על סיבת הקלילות שלנו. לדוגמא: אם זה לבן שמעיד על בורות. צהוב פירושו חוסר ידע. אדום מצביע על כך שנתנו לעצמנו להיסחף על ידי תשוקות הרגע. הכחול פירושו בחוסר המציאות של רומנטיקה טיפשית. אם הפרפר הוא לילי, סימן זה מצביע על כך שאנחנו קרובים לעשות משהו לא מוסרי ולפעמים אפילו לא חוקי. אם מדובר בפרפר בשעות היום אין כוונות נסתרות. משמעות נוספת היא להודיע ​​לנו שחיינו מתחילים טרנספורמציה שתעלה אותנו חומרית ומוסרית….

…חלום זה קשור בארכיטיפים המיתיים עם המוות, ולכן יש מחברים שמציעים אותו כחלום מבשר רעות. עם זאת ניתן לפרש זאת בעקבות תפקידנו בחלום, ביחס לסירה. לראות את הסירה כשהיא מפליגה, מדבר על מרחקים, פרידות ולראות את הסירה שמגיעה לחוף עשוי לשקף את הדבר שאנו מצפים לו באשליה. ואם אנחנו השייט שחתר עם הרבה מומנטום זה אומר שעלינו לעשות את חלקנו אם נרצה להגיע לנמל טוב….

…חלומות מוות אינם מכריזים על מוות פיזי, רק אמור שמשהו מת אומר שמשהו נעלם. זה יכול להיות זוגיות, אהבה, חברות או סתם איכות או פגם, משהו אינטימי ואישי שרק אנחנו יודעים עליו. הם מקרים נדירים מאוד בהם אנו תופסים את המוות הפיזי של אדם אחר. כשזה קורה אין ספק שמדובר בתהליך טלפתי או במגע עם מציאות טרנסצנדנטית. כמו כן, יש סוג אחר של חלומות על מוות והוא זה שמופיע כשגילנו גורם לנו לחוש בקרבתו….

…יחד עם החרמש, מגל מסמל באופן מסורתי את המוות, אך בחלומות יש מחברים המפרשים זאת כאפשרות שפרויקטים של החולם עלולים לנתק לפתע. זה יכול גם להצביע על כך שיהיה קציר רע או שמאמציו של החולם לא יתוגמלו כמצופה….

…לחלום על מוות אינו צופה את מותך הפיזי, הוא מאשר שמשהו הגיע לסופו והוא ייעלם. המוות מתייחס לשינויים בחיים….

…זה מסמל את האיחוד, האיחוד עד המוות, ואם אפשר, מעבר. חלום זה חושף את הרצון הפנימי שלנו ליצור איחוד בלתי-נפרד עם מישהו או משהו….

…זה מסמל את האיחוד, האיחוד עד המוות, ואם אפשר, מעבר. חלום זה חושף את הרצון הפנימי שלנו ליצור איחוד בלתי-נפרד עם מישהו או משהו. לראות את עצמנו קשורים פירושו עניבה שמכבידה עלינו יותר מדי. אם נצליח להתיר את עצמנו אנו נמצא שחרור. אם נקשר מישהו אחר זה אומר שנעשה עוול, אלא אם כן מדובר באדם מהמין השני, פירושו משיכה….

…בנות ים, נימפות או נימפיות מים או כל רוחות מים נקבות כלשהן מסמלות את ההיבט הנשי של המים, סכנותיהן והבוץ המובא מאגמים, נהרות וזרמים. בחלומות הם מזהירים אותנו מפני קללות המוות של אהבה ומפני מתן עצמנו ללא שליטה לפיתויי ההנאה….

…זה מסמל את מה שנעלם או מת. המפתח לחלום מסופק על ידי השם של מה שעטוף. ישנה חשיבות גם למידת האטימות של המעטפה, היא תציין את מידת המוות או העומק אליו נקבר בתת המודע….

…חרמש הוא סמל ההחלטה החדה, המוות והקציר. מגל הוא כמעט תמיד סימן למוות….