…לראות טבעת נישואין בחלום מייצג את המלאות ואת האהבה הנצחית. אם אתה נשוי ומצא טבעת נישואין פירושו שהקשר שלך הגיע לרמה חדשה. לחלום שאיבדת את טבעת הנישואין פירושה בעיה לא פתורה בנישואין שלך….

…קנה או קבל טבעת: כוח רצון או כוח במערכות היחסים שלך ובמטרות הנחרצות שלך. תן או תמכור טבעת: אהבה נדרשת. נישואים מאושרים ואושר בבית….

…לחלום שאתה שוכב עם אחד מקרובי משפחתך פירושו שתהיה לך ביטחון כלכלי עם בן / בת הזוג שלך ושניכם מאושרים; לחלום שאתה שוכב עם מישהו שהוא באמת מושך אומר שאתה תהיה מאוכזב; לחלום שאתה שוכב עם אדם מכוער פירושו מוות או מחלה; ואם אתה חולם שאתה שוכב עם מישהו מאותו מין, זה אומר כעס ודאגות….

…לחלום שאתה שוכב על המיטה מעיד על בעיות מקצועיות ומשפחתיות. לחלום שתשכב עם בן משפחתך פירושו שיהיה לך ביטחון כלכלי, יציבות ואושר. אם הלכת לישון עם בן / בת הזוג שלך, תתאכזב בקרוב. אם אתה שוכב עם אדם מכוער, זה אומר מוות או מחלה. כשאתה חולם על אדם מאותו מין, זה אומר שיהיו בעיות….

…לחלום על טבעת פירושו שתהיה איתנות של מטרה ורצון חזק. לחלום שמישהו ייתן לך טבעת פירושו שאתה מרגיש קשור מאוד לבעיות ולנסיבות החיים. לחלום שאתה האדם שנותן את הטבעת פירושו שיש לך אמון במשפחה שלך. לראות טבעת על האצבע בחלום פירושו הפרס למאמץ. זה גם מעיד על נאמנות לאידיאלים, לאחריות ולאמונה שלך. לראות טבעת שבורה בחלום פירושה התקפה נגד הנאמנות שלך, זה מעיד על אכזבות ונפרדות. כדי לחלום שאתה מאבד טבעת או שמישהו גנב את הטבעת שלך מציע שתאבד משהו או מישהו קרוב אליך. קבלת טבעת בחלום מציינת כי החשדות והחששות שלך לגבי יקירך יסתיימו….

…הטבעת היא סמל להמשכיות בזמן שהיא מגנה ומבודדת. אם מדובר בטבעת נישואין, זה מעיד על הבטחה לנישואין. במקרה של חותם, זה סמל לכוח. אם יש בה אבנים יקרות, משמעות האבן מצטרפת לזו של הטבעת. אם הטבעת נשברת, היא מודיעה על פירוק הנישואין. איבוד טבעת מבשר מחלוקות עם מי שנתן אותה. הצבתו לאדם אחר מעידה על רצוננו לשלוט….

…משמעות הטבעות היא עליונות וכוח. לחלום על חבישת טבעות עולה כי בעתיד המיידי תתחיל לעניינים חדשים בהצלחה. לחלום שאנשים אחרים עונדים טבעות פירושו שגשוג עבור אחרים, עם השפעה מסוימת על האינטרסים שלך. לחלום על טבעת שבורה או פגומה עולה כי מופיעים בביתך קשיים, קנאה ואי הבנות. כאשר החלום הזה הוא בין אוהבים, הוא סימן לפרידה. אם אישה צעירה חולמת לקבל טבעת במתנה מגבר, אז חלום כזה מציע שמאהבה יבקש ממנה בקרוב להתחתן איתו. אם אתה מקבל טבעת במתנה, זה סימן לרווחה ואושר. אם אתה נותן טבעת במתנה למישהו אחר, המשמעות היא שבקרוב תצטרך לספק סיוע לבן משפחה או לחבר….

…נאמר כי כל הדמויות העגולות כמו טבעות, צמידים וכו ', מעידות על המשכיות ושלמות, אך יכולות להוות גם מרכיב של בידוד או הגנה אם החלום מלווה בתחושה של להיות במעגלים כאלה. אובדן טבעת בחלום משפר דיונים והכנסת טבעת למישהו אחר יכול לחשוף את רצוננו להפעיל תחום כלשהו על אדם זה, בין אם הוא רגשי, רוחני או רק חומרי….

…הטבעת היא סמל להמשכיות בזמן שהיא גם מגינה ומבודדת. אם מדובר בברית של נישואין, אז זה מעיד על קיומה של הבטחת חתונה. במקרה שזו חותמת זה סימן לכוח. אם לטבעת יש אבני חן, משמעות אבני החן תחובר למשמעות הטבעת. אם הטבעת נבלמת, ברית מודיעה על ביטול הנישואין. לאבד טבעת, מחמיר את המריבה עם האדם שנתן לנו אותה. לשים את הטבעת על אצבעו של מישהו אחר, מעיד על הרצון שלנו להכריע אותם….

…לחלום על טבעת פירושו כוח רצון ושאתה איתן בדברים שאתה רוצה. אם אתה מקבל טבעת זה אומר שאתה מרגיש קשור לבעיות ולנסיבות החיים ואם אתה זה שנותן את הטבעת, זה סימן לביטחון במשפחה שלך….

אושר במשפחה.

…לחלום להרוג מישהו פירושו שבקרוב תחווה חרדות ודאגות מסיבות שונות, אך רובן אשמתך. לחלום על מישהו, שאתה יודע שנהרג או מתאבד, מרמז על בעיות בגלל התלבטויות וספקות. לחלום שמישהו יבצע רצח, עולה כי כתוצאה מהתנהגותך שלך אנשים יחשדו לגביך ויהיו להם ספקות בנוגע לעניינים, לקשרים עסקיים וחברתיים שאתה מנהל או מנהל. זה גם נוטה להכריז על מותו של מישהו שאתה מכיר. לחלום על רצח קורבן משתמע שמתנגדיך מנסים לפגוע בך. לראות רוצחים מצביע על כך שייתכן בהחלט שיהיה בקרוב מפגש עם קרוביך האהובים ביותר….

…לחלום שמישהו מתאבד או ששמעת מישהו התאבד, במיוחד אם זה מישהו שאתה מכיר או מישהו שאתה מחובר אליו רגשית, מעיד על כך שבעיות של אנשים אחרים משפיעות על החולם, שעליו הוא / היא מוכנים להיות מוכנים. לחלום שאתה מתאבד מרמז שנושאים אישיים, עסקים וכו 'רק מחמירים, שיש לטפל בהם באופן מיידי, או שזה יגרום לבעיות חמורות בעתיד. כאשר אישה צעירה חולמת שאהובתה, או כל אדם קרוב לה, יתאבד, פירוש הדבר שבקרוב יהיו בעיות שונות, בין אם עם האהוב, או אנשים אחרים, או בני משפחה, אך זה יהיה ברצינות להשפיע עליה….

…כשאדם חולם שמישהו שהוא אוהב נעדר, זה מצביע על נושאים גדולים שזקוקים לתשומת ליבו, ואם הוא מבוגר יותר, זה מצביע על כך שצברו יותר מדי דברים, או יותר מדי נושאים שלא טופלו. לכל מי שחולם להתאבל על היעדרותו של מישהו, יש כנראה מצבים מעצבנים עם חברים ותיקים; אם אתה חולם שהיעדרו של מישהו (חבר או קרוב משפחה) מעניק לך שמחה, הוא מודיע שבקרוב תהיה חופשי מאותם אויבים שהטרידו אותך. אם אתה חולם שמישהו נוסע רחוק אך יחזור בקרוב, מציע שחלק מהנושאים שנפתרו ככל הנראה הולכים לחזור. אם אתה מרגיש מאושר מכיוון שמישהו נעדר, זה מעיד על הרצון להיפטר מאויבים וממצבים קשים. אם מישהו שנעדר נפטר, זה מצביע על ההסתברות לחתונה הקרובה. כל צעיר, שחולם על אנשים נעדרים, עשוי לחוות קשיים בגלל קלות דעת וחוסר רצינות בהתנהגותו….

…לחלום שמישהו נותן אחריות למשהו מצביע על כך שתתחיל בקרוב במשא ומתן שיביא לך רווחים, בין אם זה עבודה חדשה, עסק או מכל סיבה אחרת. לחלום שאתה נותן אחריות למישהו אחר מצביע על כך שאתה מעדיף מישהו על פני אחר, ובסופו של דבר מצב זה יכול להשפיע עליך….

…אם אתה חולם שאתה מוציא אותו מקרקעית הים מתפרש כמבשר לרווח יוצא דופן, אך יהיה צורך להשיג זאת תוך סיכון ומאמץ מצידך. מעניין שחלק מהמחברים מציעים שאם חלמת שאתה נותן אבני אלמוגים, או שמישהו נותן לך אותם, מסמל שקרים ושקר יותקנו במערכת היחסים הזו….

…לחלום שאתה נותן נדבות למישהו בפני אנשים רבים מרמז על יהירות, ובמקרים מסוימים גאווה ואקסיבציוניזם על מה שהושג. לחלום שאתה מכחיש לתת נדבות למי שמתחנן לכך מרמז כי בקרוב תתבקש טובה ותכחיש לעשות. לחלום שאתה נותן נדבות למספר בתי נדבות מרמז שאתה נמצא בסיכון לאבד את רכושך כתוצאה מקנאות ושאיפות של המתחרים שלך. במקרה זה אובדן כזה אינו בהכרח על ערכים מהותיים, זה יכול להיות גם על בריאות, יוקרה וכו '. לחלום שאתה מקבל נדבה מזהיר אותך שזמנים רעים כמעט נגמרו והכל ישתפר. אם אוהבים צעירים חולמים שהם נותנים נדבה, זה אומר שבקרוב הם יסבלו מאכזבה בגלל רומן אהבה….

…לחלום שאתה נותן הזמנות למישהו אחר פירושו שמישהו יעניק לך הצעה יתרון מסוימת. אם מישהו אחר נותן לך פקודות פירושו שיהיו לך ספקות ותהיות עם האדם שמזמין אותך….

…לחלום על תרופות עולה שמשהו משפיע על גופך ולכן זה מזהיר אותך לגבי מה שגופך זקוק לו. לחלום שאתה לוקח תרופות עולה כי אתה סובל ממצוקה נפשית או רגשית בגלל משהו שמשפיע על גופך. לחלום שאתה נותן תרופות בעלות רעים לאדם אחר מציין שאתה מנסה ליצור בעיות למי שסמך עליך. לחלום שאתה נותן תרופות בטעם טוב לאדם אחר מציע שתצליח בקרוב בעניינים מסוימים (עסקים, תעסוקה, אהבה וכו '). לחלום שאתה לוקח תרופות בעלות טעם טוב מעיד כי הבעיות או הקשיים שלך יחלפו בקרוב. לחלום שאתה נוטל תרופות איכשהו מחלות אותך מרמז שתיתקל בקרוב בכמה קשיים, צער ובעיות אחרות, שיעברו במהירות ותשאיר רק את הזיכרון הלא נעים….

…לראות את עצמך שוכב לבד בחלום מעיד על תקופה של חוסר וודאות, מחכה לראות קשיים שלא נוכל להתגבר עליהם ללא עזרה, ואנחנו מחכים לעזרה זו על ידי ביצוע הדבר היחיד שאנחנו יודעים לעשות, וזה מסתיר את העצב שלנו וחוסר אונים. אם אנו שוכבים בחוץ זה אומר שמה שגורם לנו באמת לסבול, אינו אלא אי נוחות זמנית ללא הרצינות שדמיינו. אם אנחנו במיטה עם מישהו מאותו מין, או אם האדם הזה נמצא באותו חדר, זה מצביע על כך שבנוסף לאי הוודאות שאנחנו מרגישים מיוסרים על ידינו, אנו מודאגים ממה שאחרים יגידו. אם אנחנו במיטה עם מישהו מהמין השני או אם הוא או היא באותו חדר זה אומר שסוף הבעיות שלנו מתקרב….

…לחלום שיש לך יריב יכול להיות שאתה חושש להיכשל בחיים ושאתה מחפש מישהו שאשם בכך. לחלום כי יריב מעליב אותך יכול להיות שאתה בסיכון להתמודד עם כשלים ואבידות חמורות בגלל מעשיך הטועים. חולמת שתנצח כיריב של מישהו מכריזה שבקרוב תהיה לך הצלחה בדברים שאתה רוצה….

…לחלום שאתה מתחרט על אובדן, מחלה או חוסר מזל של מישהו, בין אם זה קרוב משפחה או חבר, מציע שאתה עומד בפני אותו סיכון, כלומר שאתה רגיש לסבול ממחלות, אומללות, אובדן. לחלום על מישהו שמתחרט מרמז שמשהו לא נעים יקרה לחולם….

…אם אתה מברך מישהו או שמישהו מברך אותך, זה אומר שעליך להתקרב להיבטים הרוחניים של האישיות שלך כדי שתהיה לך נשמה שקטה יותר. אם אתה מברך מישהו, זה אומר שתהיה לך הזדמנות לתת עצות או חוות דעת לאדם מיוחד מאוד בחייך שיעזור מאוד….

…פירושו של דג זה הוא בורות, שיקול דעת ואריכות ימים. אם אנו חולמים על זה בתקופה קודמת של כנות עם מישהו, זה מזהיר אותנו שלא לעשות זאת. אם אנחנו חולמים על הדגים ולא רוצים להיות כנים עם מישהו, זה מבשר בריאות וחיים ארוכים….