…החלום הוא הצגת משהו שקשור לעתידנו, בין אם ברמה הנפשית, החומרית או הרגשית. עליכם לבדוק אם המטבח מצויד היטב או לא, כי זה יגיד לנו אם אנחנו מוכנים להתמודד עם האירועים. אם אנחנו מבשלים, נדע אם עדיין יש לנו הרבה או מעט מה ללמוד להשיג את המטרות שלנו, תלוי כמה טוב התבשיל….

זה מציין את סוף העידן ואת תחילתו של תקופה חדשה. המסר של החלום ינוכה ממה שקורה בטיול. זה מעיד על שינוי בחיינו, אבל אנחנו לא עושים את זה לבד, אלא מוקפים בכל מה שאנחנו יודעים. עלייה לספינה מלאה באנשים משקפת את הצורך בקשרים עם אחרים. אם הסירה ריקה, זה מעיד על ביישנותנו. כאשר הסירה מגיעה, יש נוסעים שיורדים לפני שנכנס, המשמעות היא ששינוי החיים הזה אינו סופי. אם רק נראה את הספינה, זה מצביע על כך שנקבל הצעה שיכולה לשנות את חיינו, אם כי עדיין לא החלטנו אם לקבל אותה או לא….

…מייצג הכל על האוכל שלנו. אם המטבח מצויד היטב בכלים, אז זה מצביע על הכישורים הארגוניים של החולם. אם חסרים לך את הדברים הכי חיוניים במטבח, זה מראה שאתה לא מוכן לעתיד. אם המטבח מצויד היטב, זה מצביע על תנאים חומריים טובים להתמודד עם העתיד. אם האוכל נשרף או לא מבושל, אז זה מזהיר אותך שיש לך הרבה מה ללמוד כדי להצליח….

…לחלום שאתה בגן יפהפה (פרדס) שכולו פרחים, ובו בזמן שקט כך שאתה לא יכול לשמוע שום רעש או הפרעה, מציע לך שקט פנימי. אם אתה חולם שאתה הולך בגינה פרחונית בליווי אהובך, זה מציע אושר והצלחה קרובים בזכות הדרך הנהדרת שאתה מנהל את ענייניך. לחלום על גינה קטנה של פרחים רפויים, עולה שתחווה בקרוב רגעי עצב בגלל מחלה או אובדן. אם אתה הולך לאיבוד זה מכריז על מזל רע ועל כישלון בכל מה שאתה מתחייב. כשאישה חולמת על גן פרחים במקום גן ירקות, זה מציע שאם היא תפעל בחוכמה היא תוכל להשיג הצלחה בסביבתה החברתית. לחלום על גן פרחים זה טוב, כמו תמיד, הוא מכריז על עתיד רגוע, שמח ואופטימי שבו אנשים כנים, ידידותיים ואכפתיים יקיפו אותך. לחלום שאתה הולך בגן פרחים יפהפה מסמל שמחה והצלחה אפשרית במה שאתה עושה. לחלום על מסיבת חתונה המתקיימת בגן, מכריז על הצלחות ויתרונות קרובים. כשילדה חולמת שהיא בגן ומחכה למישהו, זה מסמל שהיא תינתן לה מה שהיא חפצה בה, אך אם הגן נראה קודר, מלוכלך, מוזנח, פרוח גרוע, זה אומר שרצונותיה יתוסכלו. לחלום שיש צפע (נחשים או חולדות) בגן מרמז על קנאה, תככים וכוונות רעות של יריבים שלא יאפשרו לך להצליח. לחלום שאתה הולך בגינה מרמז על שמחות והצלחות. אם אתה צועד בחברתו של אדם אהוב, אז זה מציע נישואים קרובים, אך אם הגן נראה מלוכלך, מוזנח, צמחי דליל, אז זה מעיד על ההיפך….

…חולם על בישול בדרך כלל מעיד על כך שהחולם חושב על חברים טובים שהתרחקו ועקב רגעים נעימים שבילו יחד, החולם רוצה אותם בחזרה. לחלום על צרות כלשהן או להילחם עם מישהו בזמן הבישול, למשל שיש אוכל לפגוע בקרקע, או לשבור משהו, מצביע על כך שהחברים הצפויים ייצרו בעיות לחולם. לחלום על בישול על כיריים עולה כי בקרוב הבעיות יפחתו. כאשר החולמת היא אישה, הדבר מעיד על כך שאדישותה וחוסר החיבה שלה גורמות לה לאבד חברות. חלום על מטבח מעיד על מצבים מפתיעים אשר יטרידו את החולם. אישה שחולמת שהמטבח שלה יהיה נקי ומאורגן רומזת שחייה בעתיד המיידי יהיו נעימים….

…כפית בחלומות מסמלת אושר זוגי. אם הוא עשוי מעץ, אז זה מעיד על אושר למרות עוני. אם נאבד כף, נהיה קורבנות תמימים של חשד. סכין בחלומות קשורה תמיד לרעיונות נקמה. זה משקף חשש ופחד. אם מדובר בסכין שולחן או בסכין מטבח, פירוש הדבר שסכסוכי זוגיות יכולים להיות אלימים. מזלג בחלומות מצביע על כך שאנשים מקנאים ינסו לאתגר את רגשותיכם ולהציב את ביתכם במצב סכסוך….

…הנאות רגשיות אלא אם זה מלוכלך. אם הוא נקרע, זה אומר עצב ובדידות….

…לחלום על הימצאות בסמטה אקראית עולה כי כל העניינים, העסקים וכדומה, עמדו במקום ולא פעלו כמתוכנן, מה שאומר שהם ידרשו יותר תשומת לב. לחלום להיות בסמטה עם הרבה זבל ולכלוך מזהיר שאם החולם לא יטפל בזהירות בעניינים מסוימים, לחולם בקרוב יהיו בעיות משפטיות. לחלום על הימצאות בסמטה נקייה ומוארת עולה כי בקרוב הבעיות הנוכחיות יחלפו וישאירו את החולם בתנאים מספקים. זהו חלום של תקווה. לחלום להיות בסמטה ולא למצוא יציאה למרות שהחולם יכול אולי לעוף, מעיד על ייסורים וחוסר הבנה לגבי מצבו הנוכחי של החולם בחיים, והרצון להימלט מבעיות מסוימות. כשאישה חולמת על סמטה, וגרוע מכך אם זה בשעות הלילה, זה מעיד שהיא מאבדת יוקרה בקרב חברות ויהיה קורבן להשמצות ולשון הרע. כל חלום הקשור לסמטה, במיוחד אם הוא צר, מלוכלך וחשוך, כך גדלה האזהרה מסכנות שונות. חלום זה מתייחס בדרך כלל לצרכים מיניים שלא סופקו המובילים למצבים מסוכנים….

אתה צריך לזרוק את מה שמפריע לך, וזה יכול גם לסמל רגשות אשם על כך שאתה מרגיש מלוכלך בפנים.

…לחלום על חתול מסמל מזל רע אם אתה לא הורג אותו, אבל במקרה שאתה עושה זאת, או אם החתול בורח, זה מציע לך להצליח בענייניך ולשלוט באויביך. לחלום שחתול תוקף אותך מציע שאויביך יפגעו בקרוב גם במוניטין שלך וגם בערכים הכלכליים שלך. לחלום שחתול מלוכלך ורעב עומד באמצע הדרך שלך מרמז על צער ומחלה קרובה במשפחתך. לחלום שאתה רואה או שומע חתול מגרד את הדלת מעיד על כך שאויביך מנסים לפגוע בך. אם החתול מתחכך ברגליים שלך, זה אומר שאתה מוקף בצביעות. כשאישה חולמת שהיא נושאת ומלטפת חתול, זה אומר שמישהו ייתן לה עצות שליליות בנושאים הרגשיים שלה. אם אתה חולם שחתול מנומר או צהוב רודף אחריך, זה מציע שתתערב בין תככים ומבוכות שבסופו של דבר יזיק לך. לחלום על חתול ונחש ועל כך שלחיות אלה יש מערכת יחסים ידידותית זה החלום והסימן הגרוע ביותר, והטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה להתבונן היטב סביבנו כדי לגלות מה יכול להיות שעומד להתקרב. אומרים שהחלום הזה מרמז במקרים מסוימים על ריגול תעשייתי, פוליטי או צבאי. החתול הוא סמל נשי, הן על דרך ההוויה הטבעית שלו והן משום שהוא חיית מחמד קטנה ומטריפה עבור נשים רבות, לכן, כאשר גבר חולם על חתולים זה מרמז על נוכחותן של נשים במובן מיני. כשאישה חולמת על חתול אחד או יותר על חתול לבן ויפה זו אזהרה שיש כמה אינטרסים אנוכיים שמנסים לפגוע בה, אבל היא תוכל לסיים בתככים האלה. אם אתה חולם על חתול שחור מכוער, חלש וגרוע יותר, זה מצביע על כך שהסיכונים גבוהים בהרבה. באופן כללי, לחלום על חתולים מסמל בעיות שונות בעתיד הקרוב. הבעיות תמיד יהיו גדולות וחמורות יותר אם חתול נלחם עם נחש או בעל חיים רעיל אחר….

…לחלום על אסם מלא זרעים ומזון מכריז על השגשוג העתידי עבור החולם או, לפחות, זה מעיד על כך שהוא / היא עובדים קשה להשיג אותו. אם אתה חולם שהאסם ריק, מלוכלך או מוזנח, אז החלום הזה מעיד על ההיפך; כלומר שתסבלו מקשיים….

…אם המפה לבנה ויפה והיא על השולחן, אז זה מכריז על שגשוג לבית. אם זה מוכתם, מלוכלך או מקומט, זה אומר שיש בעיות וסיבוכים שאפשר היה למנוע….

…לחלום לדוג בקאנו קטן המפליג במים רגועים מעיד על שליטה מוחלטת על עצמך ולכן יכול לנהל ולנהל את החיים והעסקים בהצלחה מוחלטת. הפלגה באותה צורה אך בחברת אהוב, אם שניהם רווקים, רומז כי הנישואין עשויים להיות קרובים ואם שניהם כבר נשואים, הדבר מעיד על נישואים תואמים היטב ועל בית מאושר. כאשר הקאנו מפליג במים מלוכלכים זה מצביע על כך שהחיים והעסקים ילכו רעים יותר או שהיחסים החברתיים יתדרדרו. לחלום על מים זורמים מכל סוג שהוא תמיד מעיד על העתיד הנוכחי והמיידי, תלוי במראה המים: נקי וצלול או מלוכלך ובוצי, רגוע או סוער….

…למעט לחלום על זכוכית שבורה או מיכל אחר מלא בשמן, שמבשר על חוסר מזל, השמן תמיד מבטיח הצלחה ושגשוג, גם כשהשמן מלוכלך או נמרח ניירות, בגדים או חפצים אחרים, ובמקרה כזה שגשוג כזה יהיה מושגת באמנויות רעות. החלום הטוב ביותר נאמר שהוא נשפך שמן על הראש, מה שאומר שנגבה מעל עמיתינו….

…לחלום על גביעים הוא סימן למסיבות, שמחה וכיף לבוא. לזכות בגביע בחלומותינו זה חזות ראשית לאירועים גדולים. אם הגביע אבד במהלך החלום, הוא אזהרה מפני גנבים. כאשר נקבה חולמת על השלכת הגביע שלה פירושה שהיא תדחה הזדמנויות חשובות להשיג משהו שהיא רוצה, מבחינה חברתית או כלכלית. אם הגביע מלוכלך או שבור, פירוש הדבר שבעיות ייגרמו מכם….

…לחלום על משהו העשוי מברזל או מפלדה, וגרוע מכך אם הוא ישן, חלוד או מלוכלך, זה מעיד על חרפה, ייסורים, צער, אובדן וכו '. לחלום שאתה נושא את משקל פיסת הברזל עם הגוף מכריז על בלבול נפשי שייצור הפסדים. לחלום שאתה מכה במשהו עם חפץ ברזל מרמז על אנוכיות ואכזריות משלך כלפי מי שמקיף אותך. לחלום שאתה עובד עם חפצי ברזל מציע לך להשתמש בטריקים כדי להרוויח כסף. לחלום שאתה סוחר בחפצי ברזל או חומרים מסמל שהפעילויות שלך לא יצליחו, בעיקר בגלל שחבריך אינם אנשים מומלצים. אם בחלום הזה תגלה שמחיר הברזל הוריד, זו אזהרה שתסבול מהפסדים משמעותיים….

…לחלום על סוסים ששותים מחור מים פירושו שתחווה שמחה בעתיד. אם החיה ששותה במקרה חמור, זה אומר שיהיה לך קרב שממנו תצא בניצחון. אם חור המים יבש, הוא מנבא תעלומה או שהוא מבשר מצוקות; אם זה מלוכלך, זה מנבא לידת ילד. לחלום על חור מים פירושו בדרך כלל שלווה. אם אתה חולם שאתה שותה ממנו, זה בדרך כלל אומר שתפסיד כסף, אבל זה לא יהיה הפסד משמעותי. אם בעלי חיים שותים מזה, זה מבשר לבשורה נהדרת. אם המים צלולים, הם סמל של שמחה; להיפך, אם המים מלוכלכים, זה מעיד על הגעתו של תינוק חדש למשפחה. אם אתה רואה חיית בר ששותה מים מבור מים או ממקום אחר, זה בדרך כלל מעיד שיש אפשרות למארב. אם אתה רואה חיית בית שותה מים, זה אומר שתתנחם….

…מסמל את הלא מודע שלנו. אם הוא נקי ומאורגן, אז זה מצביע על כך שעולמנו הפנימי עשיר ומאורגן. אם זה מלוכלך, מבולגן ומלא בזבל חסר תועלת, אז נמצא את הלא מודע שלנו גם כן. אם הוא מצויד היטב, הוא מייצג שמחה ושמחה….

…אם בחלום אנו רואים את עצמנו מלוכלכים, אז זה משקף רגשות אשם ואזהרה כי סכנה פיזית או מוסרית מאיימת עלינו. אם אנו רואים אדם אחר מלוכלך ואנחנו מכירים את אותו אדם, אז אדם זה יהיה זה שנמצא בסכנה, אך אם מדובר באדם לא ידוע, אז זה מעיד על כך שסכנה מרחפת מעל הסביבה שלנו. אם אנו חולמים על האובייקט המלוכלך או על חיה כלשהי, אז זה מראה שחפץ או בעל חיים זה יהיו בסכנה….

…אם המיטה קודרת, חשוכה, במצב גרוע, או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, היא מזהירה שמי ששוכב עליה עלול לחלות במחלה. אם הוא ריק, סכנה למישהו קרוב לנו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מאוד, חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת, זה מעיד שאנחנו טובים עם בן / בת הזוג שלנו. מלוכלך ולא מסודר, מחלוקת ומחלוקת. שבור, גירושין או אלמנות. מיטה מעוטרת בהרבה מסמלת עידון באהבה. אם זה שונה מהמיטה שיש לך, אז זה מראה על אהבות חדשות. לראות אנשים שאנחנו לא מכירים במיטה שלנו מסמל סכנה….

…חלומות בהם מופיע וילון תיאטרון מצביעים בדרך כלל על כך שאתה צריך לדבר ולהתנהג בכנות, במיוחד בענייני עבודה, מכיוון שתקבל הטבות. אם הווילון נקי ובמצב טוב, המשמעות היא שההופעות שלך יהיו אפקטיביות. נהפוך הוא, אם הווילון נראה מלוכלך או פגום בחלום, זה סימן שלא תממש את מטרותיך, לא משנה כמה תתאמץ….

…רווחה עתידית. תוריד שמלה, תקוות מאוכזבות, רצון לא ממומש. לבוש שבור או מלוכלך, כישלון, אובדן, היעדר משאבים….

…בשירותים ובחדר הרחצה אין שום דבר משונה, לא מוסרי או מלוכלך במשמעויות חלומיות, אלא בדיוק ההפך מכיוון שזה המקומות בהם אנו מנקים את גופנו מבפנים ומבחוץ. חלום זה מצביע על כך שאנו משחררים משהו שהזיק לנו באופן אינטימי, בין אם אשמה, עיכוב, דיכוי, טראומה או כל דבר אחר, ובכך להשיג סטנדרטיזציה גדולה יותר של חיי הנפש שלנו….

…לחלום על לכלוך או לכלוך מכל סוג שהוא, וגרוע מכך אם הוא מוקף בצמחים ירוקים ופורחים בגינה, מעיד על כך שהסביבה בה חולם החולם היא גרועה ולא הולמת, ולכן החולם במצוקה. העצה שהחלום הזה נותן היא שהחולם צריך לבצע את השינויים. לחלום על בגדים מלוכלכים, מוכתמים ומלוכלכים הוא אזהרה להתרחק מהשפעות רעות, מטופלים מדבקים או מאנשים שעקב הפעילויות הבלתי חוקיות בהן הם משתתפים עשויים לערב את החולם במצבים מסוכנים. לחלום שמישהו זורק עליך משהו מלוכלך, למשל בוץ או זבל, זה מצביע על כך שצבועים או יריבים מנסים לפגוע בך….