…אם מדובר באדם שחולם שמישהו בוגד בו, אזי אזהרה ברורה שעליו לדאוג לסובבים אותו. אם זו אישה שחולמת את החלום הזה, אז זה סימן שאנשים מדברים מאחורי גבה. אחרת, היא חוששת לאבד את בן זוגה, ולכן היא חולמת על בגידה….

…לחלום על שפמים מעיד על כך שחייכם, באופן כללי, עליזים ונטולי דאגות. אם השפמים לבנים זה אומר שאתה בזקנתך תהיה מאושר לחלוטין. אם הצבע שחור, פירוש הדבר שתחיה ייסורים וייסורים. אם אתה מגלח את השפם, זה אומר שאתה צריך להיות זהיר ביותר בכל הפעולות והמילים שלך. אם אתה חולם על אישה עם שפם, זה סימן לחוסר אמון וקנאה. אם אישה חולמת שיש לה שפם שמעיד שהיא מבטאת את האנרגיה שלה במילים. לחלום שיש לך שפם כשאין לך את זה, פירושו להסתיר היבט כלשהו של האישיות שלך. אתה לובש תחפושת או שאתה מראה רק היבט אחד של האישיות שלך. חלום שתגלח את השפם שלך מסמל שאתה מראה את האישיות האמיתית שלך. אינך צריך עוד להסתתר בתחפושת או בהגנה כלשהי. מצד שני, תנסה להגיע לעמדת כבוד ותנטוש חברים רעים….

…אם אישה חולמת שהיא מגולחת, המשמעות היא שבגלל התנהגותה הטבעית ואופייה היא גברית מדי, זה מעצבן גברים שהיא מתקשרת איתם. כשאישה חולמת על גבר להתגלח, זה יכול לסמן שבגלל אופייה הסקסי היא תיפול בקלות להנאות אסורות. כשאדם חולם שמישהו אחר מגלח אותו, זו אזהרה שאנשים לא ישרים ינסו להונות אותו בדרך כלשהי, מוסרית או בצורה מטריאליסטית. חלום על גילוח מעיד על החלטה נחרצת שלך לטפל בענייניך בעבודה ובבית, למרות שאישה עם אופי רע תיצור קשיים. כאשר גבר חולם שיהיה לו עור רך ומבלי שיהיה לו צורך להתגלח, זה אומר שבקרוב יהיו לו רגעים שמחים ושההתנהגות שלו הייתה נהדרת כלפי המשפחה והחברים. כאשר גבר חולם שיהיה עור פנים מחוספס ומקומט, המשמעות היא שיהיו נסיגות ואי הבנות בנישואין. כשאדם חולם להתגלח עם להב לא חד שפוגע בו, זה מרמז שעקב התנהגותו הרעה כלפי אחרים ובחייו הפרטיים, הוא יקבל ביקורת מחבריו. כשאדם חולם שיהיה לו זקן אפור, המשמעות היא שיש ביקורת עצמית על חוסר הצדק שלו בשיפוט אחרים….

…לחלום על זקן ארוך וסמיך פירושו שבאופן כללי חייך עליזים ונטולי דאגות. אם הזקן לבן אומר שהזקנה שלך תהיה מאושרת לחלוטין. אם צבע הזקן שחור פירושו שתסבלי חי ויסורים. אם אתה מגלח את הזקן שלך, זה אומר שעליך להיות זהיר ביותר בכל מעשיך ומילותיך. אם אישה מזוקנת מופיעה בחלום אז זה סימן לחוסר אמון וקנאה….

…לחלום על ספר בעבודתו מעיד על בדיחות וולגריות, סיפורים וולגריים, רכילות ושמועות סביב החולם. לחלום שגלח מגלח אותך מעיד שבקרוב תהיה מעורב ברכילות, שקרים ושמועות….

…לחלום על זקן מלא מעיד על כך שהעניינים שלך יצליחו. לחלום על זקן מטופח ועל כך שתסרק אותו או תלטף אותו, הוא סימן ברור להבלים גברית שמעצבנים אחרים, מה שגורם לתופעות שליליות. עם זאת, אם אתה חולם לקצץ או לגלח את זקנך, זה מזהיר שאתה מרגיש פגוע ושהבל שלך נפצע. לחלום על מישהו עם זקן בלונדיני ויפהפה, כמו שיש לנביאים, עולה שהחולם אינו פועל כראוי ועליו לחפש ולקבל עצות. לחלום שמישהו מגלח זקן מצביע על כך שבריאותך, של בריאותו של אדם קרוב לך תידרדר. אם מדובר באישה שמגלחת זקן בחלום, זה מצביע על כך שאדם אחר יחלה, יכולה להיות אפילו תקופת אבל. אם האישה בהריון, הדבר מצביע על כך שילדה שטרם נולד הוא ילד. לחלום על אדם מוכר עם זקן שחור או אדום מכריז על נסיגות, אם הוא לבן, זה מעיד על אכזבות, במיוחד בחיים הרומנטיים שלך, אם לזקן יש שיער אפור זה אומר קרבות עתידיים. לחלום על מישהו שאתה מכיר עם זקן מבולגן מצביע על כך שאתה לא צריך לעשות עסקאות עם אותו אדם וכי עליך להימנע מלעשות איתו עסקים מכיוון שלא תוכל להגיע לבד, מכיוון שאותו אדם תמיד ינסה לכפות את רצונו ו האינטרסים האישיים שלו. לחלום שיש לך זקן ושמישהו מושך ממנו שיער מרמז שאתה לוקח סיכונים רציניים עם הפסדים מהותיים ככל הנראה. אם רווקה צעירה חולמת להעריץ זקן של גבר, זה מרמז שהיא רוצה להתחתן בקרוב, אך מכיוון שהיא מנסה למהר ולהתחתן בקרוב, נישואיה יכולים להיות מצערים….