…למעט לחלום על זכוכית שבורה או מיכל אחר מלא בשמן, שמבשר על חוסר מזל, השמן תמיד מבטיח הצלחה ושגשוג, גם כשהשמן מלוכלך או נמרח ניירות, בגדים או חפצים אחרים, ובמקרה כזה שגשוג כזה יהיה מושגת באמנויות רעות. החלום הטוב ביותר נאמר שהוא נשפך שמן על הראש, מה שאומר שנגבה מעל עמיתינו….

…חולמים על שמן שנשפך על הקרקע או על כל חפץ, זה סימן לאובדן בלתי הפיך, אם שמן נשפך על החולם, זה סימן לסחורה הקרובה. אם אתה חולם שיש לך נפט, זה אומר שגשוג….

אזהרה שאנחנו נמצאים או שנהיה בנסיבות קשות שידרשו לנקוט בזהירות.

…אם אדם חולה חולם לדהור על סוס דרך יערות, מצבו עלול להחמיר. אם המטופל דוהר בעיר, הוא / הוא ירפא בן. רכיבה על סוסים מעידה על הצלחה ושגשוג. נפילה מסוס מצביעה על הפסדים. אם הסוס אוכף אבל אף אחד לא רוכב עליו, זה מסמל מפגש נשים. מכירת סוס מזהירה מפני אובדן רכוש. להעניש סוס, האשמות שווא. כשרואים את זה נעליים, עלינו להתכונן לטיול. נותן להם את האוכל הראוי שלהם, את העושר. אם לסוס יש זנב ארוך מאוד, אנחנו יכולים לסמוך על החברים שלנו. אם הסוס לבן זה מבשר חדשות טובות. סוס שחור מסמל בעיות. סוס מפרץ מעיד על כבוד. סוס חמוצים מנבא על קשיים. סוס אפור מציין לגבי המכשולים….

…מעידה עלינו מצביעה על חששות מקצועיים או משפחתיים. האם משהו לא הלך טוב, אז זה אומר שלא השקעתם יותר מדי עבודה בזה….

מציין בעיות הקשורות לפעילויות משפטיות מסוימות.

חושף את הבעיות שלנו כדי לשנות את חיינו.

…לראות החלקה בחלום מעיד על כך שאתה צריך לעשות מתנה. בכל סיטואציה קשה, מראה טוב וחיוך, נותנים לך מצב קל. אתה נושא את עצמך בסטייל וברוגע רב במצבים הקשים ביותר….

לראות או לקרוא הספד בחלום שלך מייצג את סוף העמדות הישנות שלך ואת האמונות המיושנות שלך.

…הצלחה ושגשוג, במיוחד אם נשפוך אותה מעל ראשנו. אם נשבר מיכל מלא בחמאה שמעיד על חוסר מזל….

היזהר מאוד בכל עסק או פרויקט חדש שתתחיל, מכיוון שחלום על נפט פירושו נזקים או אובדן חומר.

לראות שומן בחלום שלך מסמל אהבה ואושר שייעלמו במהירות אם לא תיזהר.

נפט וגז מייצגים את יכולת האנרגיה שלנו.

…לחלום על ראשו של מישהו אחר, במיוחד אם מדובר בראשו של אדם חשוב, הדבר מעיד על כך שהחולם עתיד לשפר את מערכות היחסים החברתיות שלו. כשאתה חולם על הראש שלך ובעיקר מרגיש אי נוחות, החלום הזה מצביע על כך שאתה סובל מהתעוררות מחיים מלחצים ואולי משינויים בלחץ הדם, או שאתה חווה חששות רציניים. לחלום לשטוף את הראש מציין כי די מהר אנשים חשובים יעריכו את עבודתך, וייתן לה את החשיבות שיש לה באמת. לחלום על ראש אנושי מנותק מגופו מצביע על כך שהעסק והעניינים שלך רעים, מה שייצור קשיים שונים. חולמת שיהיו לך שני ראשים רומזת שתצליח בקרוב בדברים שלך, אבל זה לא יהיה קבוע. לחלום על ראש נפוח או מעוות אומר שאתה חי בבינוניות, עם עליות וירידות חסרות חשיבות. לחלום על ראשי ילדים עליזים מרמז שכל הדברים שלך הולכים כשורה ובקרוב תהיה לך הצלחה. לחלום על ראש אחד או יותר מבעלי חיים מרמז כי אתה חושב רק על יתרונות והנאות חומריות מיידיות בלי שום הקרנה לעתיד או למשהו גבוה יותר….

…הוא מסמל שפע, פוריות וידע. לשתות חלב מבשר שפע, פוריות ובריאות. לחלום על אישה עם שדיים מלאים בחלב מגלה שבקרוב היא תיכנס להריון, אם היא כבר לא. לשפוך חלב מנבא אומללות ואובדן. חלב חמוץ פירושו בעיות ביתיות….

…אם העששית מספקת כדי לשפוך אור על אחרים, המשמעות היא שעצותיך ותמיכתך עשויים להיות שימושיים. במקום זאת, אם מדובר בפנס זר, זה ששופך עליכם אור, זה יהיה ההפך, אנשים אחרים הם אלה אשר יוכלו לעזור לכם בנושא שלא תוכלו לראות בבירור….

…זה מסמל את הנשמה שלך ואת העובדה שאתה מייחל לחופש. לראות ציפורים עפות בשמים משקף קוצר רוח. אם ציפורים מהגרות, יש לך רצון לשנות את הסביבה. אם הם כלואים, אתה רואה את עצמך עם חופש מוגבל. כלוא ועם כנף שבורה או רגל, או רעד, מעיד על כך שנשמתך כלואה. לראות ציפור עפה במרחב מוגבל, מתנגשת בקירות ולבסוף נוחתת על הראש, מגלה שיש לך רעיונות קבועים ומחשבות מורכבות. אם החלום עוסק במאבק עם ציפורי לילה, זה יגרום לך רושם רב ויגלה את המאבק שלנו במחשבות הרסניות. לקבלת פרשנות מפורטת יותר על חלומך, אנא עיין גם בשם הציפור….

…לפני שמפרשים את חלום הלידה, יש לקחת בחשבון את מצב החיים הערות, אם צפויה לידה במשפחה, במקרה זה אין משמעות לפרש. לידה בחלום מדברת על משהו שמתבשל בתוכנו, אולי פרויקט. זה מוזר שנשים וגברים חולמים את החלום הזה, אבל במקרה של גברים במקומות הכי לא סבירים כמו הראש, החזה. נשקול אם הלידה שמחה וחלקה, וזה סימן נפלא. אם הצירים בעייתיים ודורשים עזרה חיצונית שמעידה שהדבר ייעשה בסיבוכים גדולים. אם הלידה נהרסת זה אומר שהתקוות שלנו יבוטלו מבלי שנוכל להגיע אליהן….

…לחלום שיש לך הילה או הילה מעל הראש זה סימן טוב שמכריז על הצלחה ועל חברות חדשה. לראות הילה או הילה על ראשו של כל אדם אחר זה סימן חשוב, אבל אם זה מישהו שמכונה אויב, הוא או היא בוודאי ינצחו עליכם….

הראש מסמל נפש ואינטליגנציה. אם אנו רואים את עצמנו כשהראש מנותק, זה מסמל את אובדן העמדה בכדי לנקוט במצב טוב יותר….

…לחלום על כתר המלך או המלכה מרמז על הרצון לשנות את חייך, במיוחד אם יש לך הרגלים רעים או חברים רעים, או מחלות כרוניות מעצבנות וקשות. לחלום על חבישת כתר מלך או כתר פרחים על ראשך הוא סמל להבל. כשזה זר למתים, זה מצביע על מחלה או אובדן ערכים. לחלום לשים כתר מכל סוג שהוא על אדם אחר מעיד על השפלה עצמית או נחיתות מורכבת. לחלום לדבר כמלך או כמלכה ולהניח כתר על הראש שלך מעיד שיש רצונות עזים להמריא בפוליטיקה, או לפחות את הרצון להיכנס למערכות יחסים חברתיות ברמה גבוהה מאוד. לחלום להיות צופה במהלך הכתרה, במיוחד במקרה של מלך או מלכה, מצביע על כך שאתה רוצה להתייחס לאישיות החברה הגבוהה. כשאישה חולמת על עצמה כמשתתפת בהכתרה, זה לא צריך להיות הכתרה של מלך, אלא פשוט במהלך חגיגה, זה מעיד שבקרוב היא תועדף בדרך כלשהי על ידי התערבות של אישים חשובים. עם זאת, אם במהלך ההכתרה מתרחשים מעשים לא נעימים, המשמעות היא שזה יקרה לחולם בעתיד הקרוב….

אתה מרגיש שהדבר החשוב ביותר הוא הראש שלך ואתה מנסה להגן על עצמך באמצעות סמל זה כאילו אתה מגן על עצמך לקרב.

…חולמים שקרוב משפחה, שעדיין בחיים, נפטר, זו הכרזה על נסיגות ועצב בעתיד. סוג זה של חלום נפוץ בקרב אנשים שסבלו מכישלונות בחיים האמיתיים, למשל תסכול האשליות שלהם, התקוות, התשוקות העסקיות וכו '. תחושות אלה של תבוסה הן אלה שלובשות צורה של גופה, מה שמעיד על כך שהתקוות וחלומות מתים. במקרים אלה, מה שעליך לעשות הוא למצוא פיתרון לבעיות שלך במקום להניח שבן משפחה ימות. לחלום על גופה המת של אדם ידוע עולה כי החולם מאשים את האדם האחר בבעיותיו שלו, וכי יש לו רצון נסתר לנקום. לחלום על גופות הוא גם תוצאה של השפעות שליליות בחיי היומיום, כמו בשפע של חדשות על מלחמות, פשעים, תקיפות או קריאת דברים על טרור או נקמה, זה יכול להיות גם תוצאה של קבלת איומים. לחלום על גופה מכוסה פרחים מכריז על עצב. אם הפרחים אדומים או כהים, המשמעות היא שהבעיות מתקרבות לחייך. אם אישה, ובמיוחד אישה צעירה, חולמת להיות מלווה בגופה בזהירות, מגולחת, לבושה ומעוצבת, זה מרמז שהיא חשה פיתוי להיכנס לשחיתות מוסרית, או לנהל רומן. אם בחלום אתה מנסה לגעת בפנים של הגופה ובעוד שאתה עושה את זה, הראש שלו נופל, זה אומר עוינות מסוכנת ונסתרת שתאפשר לכל דבר לפגוע בך בשמועות. חלומות אלה מגלים בדרך כלל כי החולם באמת רוצה שלום, שלווה, והיות רחוק מהבעיות שמשפיעות עליו. הסיבה לכך היא שהוא מרגיש מוקף עוינות וקנאה, למרות שבמציאות זה יכול להיות קרוב מאוד. לכל אחד החלומות לנשק גופה מצביעים על כך שהחולם עומד להיפרד ממשהו שהוא אוהב מאוד. חלום זה עוסק באובדן מובהק, אך גם בתחילתה של צורת חיים חדשה. לחלום שמונחים חפצים פוגעניים על גופה, למשל כסף, במיוחד על הפנים, הפה או העיניים, מעיד על כך שאנשים לא ישרים יתקרבו אליך, ובטעות תסמכי עליהם בזמן שהם ינסו להטעות אותך ולהשאיר אותך עם מעט סיכויים להחלים מה שאבד. אם אתה מהסס לשים את האובייקטים האלה על הגופה, זה מצביע על כך שאף לא תטעה אותך, או שתצליח לקחת בחזרה חלק מהדברים שהם לקחו ממך. כשאתה מזהה את הגופה כחבר במשפחתך בחלום, זה מצביע על כך שהמוות יכול להיות ליד אותו אדם או קרוב משפחה אחר. לראות גופה לבושה שחור בחלום שלך מרמז על כשלים ובעיות בפעילויות עסקיות אחרות שאתה מטפל בהן. זה גם מצביע על כך שאדם שאתה אוהב הרבה יכול למות, או שיכולות להיות אי הבנות במשפחה, מה שעלול לגרום לאבדות מהותיות משמעותיות. ראיית גופה בארונו מכריזה על בעיות מיידיות מכיוון שהיא מתייחסת למשהו יקר מאוד שאבד כמו חברים, עסקים, משרות, נכסים וכו '. ראיית הגופות בחלומות מעידה על חוסר אמון בעסקים ובעניינים המטופלים וכי יהיו עצבות והיעדרות מהיקרים לך. זהו חלום שחלמו בעיקר צעירים כאשר הם סובלים או שהם חוששים מאכזבה. לחלום על שדה קרב מכוסה גופות מתים מרומנים מלחמות, קרבות, אסונות שישפיעו ברצינות על אנשים רבים, כולל החולם. ראיית גופת חיה אחת או יותר מעידה על כך שאינך במצב בריאותי טוב, או שהעסק שלך לא מסתדר כשורה….

הראש מסמל בדרך כלל את הנשמה ואת האינטליגנציה. אם ראשנו מנותק בחלום הוא סימן לאובדן משרה, מהפרספקטיבה החברתית או הסנטימנטלית….